نحوه بروزرسانی برای COMPUTER BILD-XP-Retter

این بروزرسانی  برای برخی از کاربران COMPUTER BILD-XP-Rescuer است که پیام خطای این چنینی را دریافت کردند. این بروزرسانی به این مورد و سایر موارد دیگر پرداخته است.

C رایانه را با XP-Saver شروع کنید ، XP را در یک هارد اکسترنال کپی کنید و در پنجره زیر Windows 8 یا 7 به طور زنده – برای برخی از خوانندگان با مدل های رایانه ای خاص یا انواع عجیب ویندوز عجیب و غریب این متاسفانه در ابتدا یک رویای باقی مانده است. دلیل: در این موارد نجات XP نتوانست هیچ XP روی هارد دیسک پیدا کند و اعتصاب کرد. در موارد دیگر ، پارتیشن بندی غیرمعمول هارد دیسک یا سیستم فایل آسیب دیده باعث شده است که روند کپی کردن قطع شود. هم اکنون با بروزرسانی می توان هر دو مشکل را برطرف کرد. نحوه دریافت آن و انجام موفقیت آمیز نجات XP ، در اینجا بخوانید.

Dateisystem prüfen © COMPUTER BILD

هارد دیسک خود را برای خطاهای سیستم فایل بررسی کنید.

بررسی سیستم فایل

به منظور رد مشکلات در سیستم فایل ، ابتدا باید XP خود را مجدداً راه اندازی کنید و بررسی دیسک را اجرا کنید. برای این کار ، Windows Explorer را با کلید Windows + E شروع کنید ، روی درایو C: راست کلیک کنید ، سپس روی Properties ، اضافی ها و اکنون بررسی کنید سپس کادر کنار “صحیح خطاهای سیستم فایل صحیح” را علامت بزنید. سپس روی Start کلیک کنید. در صورت لزوم ، فرایند را با پارتیشن های دیگر در هارد XP تکرار کنید.

به ویندوز 8.1 ارتقا دهید

اتصال به اینترنت را انتخاب کنید

در صورت امکان ، رایانه را با استفاده از کابل شبکه به روتر خود وصل کنید. در این حالت ، کامپیوتر شما به طور خودکار بروزرسانی را بارگیری و نصب خواهد کرد. سپس رایانه را مطابق دستورالعمل شماره 7/2014 با XP-Retter و هارد دیسک USB متصل شروع کنید. اگر کامپیوتر از طریق کابل شبکه متصل شده باشد ، پیام “به روزرسانی نصب شده است (در حافظه فرار)” ظاهر می شود و می توانید با بخش “کپی XP” در زیر ادامه دهید.

Netzwerkmanager starten © COMPUTER BILD
برای بروزرسانی به یک اتصال اینترنتی نیاز دارید.

به روزرسانی را از طریق WLAN بارگیری کنید
اگر رایانه شما از طریق WLAN به اینترنت وصل شد ، باید کمی کمک کنید. برای این کار ، هنگام ظاهر شدن دسکتاپ بر روی هیچ دکمه ای کلیک نکنید ، اما با دکمه سمت راست ماوس روی یک فضای خالی روی صفحه قرار بگیرید. در لیست کشویی بر روی باز کردن ترمینال در اینجا ، روی برنامه ای انتخاب نشده در لیست در Xfce-Terminal و OK در پنجره جدید ، مانند تصویر بالا ، دستور wicd-gtk –no-tray را تایپ کنید. مطمئن شوید که باید فضایی بعد از “gtk” وجود داشته باشد. پس از فشار دادن کلید Enter ، برنامه WICD Network Manager شروع می شود و تمام شبکه های بی سیم موجود را نشان می دهد. روی Properties کنار WLAN خود کلیک کنید و گذرواژه مرتبط را در قسمت “کلید” وارد کنید. بعد از کلیک روی OK و اتصال ، اتصال به اینترنت برقرار می شود. سپس Ctrl + Alt + F6 و سپس Ctrl + C را فشار دهید تا رابط گرافیکی امدادگر XP راه اندازی مجدد شود. سپس پیام “به روزرسانی نصب شده است (در حافظه فرار)” ظاهر می شود.

کپی XP

اکنون روی OK و سپس روی Save XP کلیک کنید. برنامه شروع و کپی ویندوز شما را بر روی یک هارد دیسک مجازی در درایو USB. این بار مشکلی ایجاد نمی شود.

.

چگونگی آموزش نحوه بروزرسانی برای COMPUTER BILD-XP-Retter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *