کنترل از راه دور Arduino IoT Cloud Remote برای پروژه های سازنده شما

برنامه Arduino IoT Cloud Remote اکنون از طریق Google Play Store به صورت رایگان در دسترس است. چند هفته پیش نسخه ای برای دستگاه های iOS از طریق فروشگاه App منتشر شد. اکوسیستم Arduino به دلیل کم هزینه بودن و انعطاف پذیری ، یک بستر قدرتمند برای یادگیری و اختراع است و این برنامه جدید یک گردش کار بهبود یافته برای سازندگان است که به دنبال کنترل از راه دور برای پروژه های خود هستند.

برنامه Arduino IoT Cloud Remote امکان دسترسی ، نظارت و کنترل پروژه های IoT خود را بدون توجه به زمان و مکان به شما می دهد.

از راه دور ابر Arduino IoT Cloud یک برنامه همراه با Arduino IoT آنهاست. Cloud ، یک نسخه آنلاین از برنامه Arduino IDE است. پروژه های موجود در Arduino IoT Cloud “چیزها” نامیده می شوند و آنها نمایانگر سخت افزار و نرم افزاری هستند که برای ساخت یک پروژه استفاده می شوند. با ایجاد داشبورد برای “چیز” ، می توان این پروژه را از طریق برنامه Arduino IoT Cloud Remote کنترل کرد ، به عنوان مثال یک ربات که از تلفن هوشمند شما کنترل می شود. یا این موضوع می تواند داده ها را از حسگرهای شما به طور مستقیم به تلفن هوشمند شما ارسال کند.

وقتی صحبت از پروژه های سازنده می شود ، طرفداران آردوینو و تمشک پی وجود دارد. ابر آردوینو IoT Cloud گردش کاری ساده و مبتنی بر ابر را می بیند که جایگزینی تازه برای طرفداران هر دو اردو فراهم می کند.

برنامه Arduino IoT Cloud Remote برای دستگاه های Android از طریق Google Play Store در دسترس خواهد بود.

.

کنترل از راه دور Arduino IoT Cloud Remote برای پروژه های سازنده شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *