شوهر نیکی میناخ ، کنت پتی می خواهد برای تولد فرزند اولشان در آنجا حضور داشته باشد ، اما مشکلاتی وجود دارد که می تواند جلوی این کار را بگیرد.

کنت پتی در روز چهارشنبه ، 29 ژوئیه ، پرونده های بدست آمده توسط هالیوود لایف را در پرونده جنایی در حال تعقیب در پرونده خود قرار داد و در آنجا از قاضی التماس کرد که شرایط شرط پیش از موعد خود را اصلاح کند. او این کار را انجام داد تا در آنجا با همسر باردار خود Nicki Minaj نه تنها در زمینه تجارت به عنوان مدیر او اما وقتی که در واقع فرزند اول خود را به دنیا می آورد. مسائل موجود در این اواخر به خاطر او ثبت نام به عنوان مجرم جنسی در کالیفرنیا پس از دستگیری به دلیل عدم انجام این کار هنگام همراه شدن وی با رپ “سوپر باس” به ایالت ساحل غربی.

به همین دلیل او یک مسافرتی دارد و طبق اسناد و مدارک ، سفر وی فقط به کالیفرنیا محدود شده است. بنابراین این می تواند برای او مشکل بزرگی باشد. بیرون از ساعات کار خود ، وارد کار شوید. در اسناد و مدارک ، وی از قاضی خواسته است تا شرایط آزادی را از بین ببرد تا بتواند در هنگام وقوع لحظه جادویی در کنار همسر باشد. وی ادعا می کند که دفتر وکلای دادگستری ایالات متحده و دفتر خدمات پیش از موعد مخالف درخواست او نیستند و اکنون این فقط یک بازی انتظار برای قاضی است که باید از این قاضی خارج شود.

اسناد دادگاه کنت پتی که تأیید می کند او پدر نوزاد نیکی میناج است. اعتبار: دادگاه متحد ایالات متحده برای منطقه مرکزی کالیفرنیا

نیکی وقتی اوایل ماه جاری بارداری خود را اعلام کرد ، دنیا را شوکه کرد. وی با ارسال عکسی از شکم نوزاد لخت خود در لباس که چیزی خیره کننده نیست که باید به آن نگاه کنید. مادر به واسطه کلاه گیس های چند رنگ بیکینی و بلوند خیره می شود زیرا او با خوشحالی گهواره های رو به رشد خود را لخت می کند.

او روزها بعد از افشای خبر شادی ، مورد توجه قرار گرفت. Nicki وقتی او را در خارج از خانه دید ، آن را به زیبایی گاه به گاه نگه داشت خانه او در غرب هالیوود با یك تی شرت سیاه پوشیده از شلوارهای بدون بند و سفید رنگ و پیراهن كراوات پوشیده از توری پوشیده شده است.

Nicki Minaj Kenneth Petty
نیکی میناج و کنت پتی در کنار هم قرار گرفتند. اعتبار: تصاویر رسانه های جدید / SplashNews

.

کنت پتی به قاضی التماس می کند تا هنگام تولد فرزندشان به او اجازه دهد با نیکی میناژ همراه باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *