انتخاب بالشت مناسب به هنگام خواب

با انواع بسیاری از بالش های خنک کننده ، دشوار است که بدانید از کجا شروع کنید. بنابراین ، ما 10 بالشتک خنک کننده را برای برجسته کردن ویژگی های اصلی و چیزهایی که باید هنگام خرید در نظر بگیرید انتخاب کرده ایم.

راحتی خواب یک چیز بسیار شخصی است. سعادت یک شخص کابوس دیگری است ، بنابراین اجازه دهید تنظیمات برگزیده شما راهنمای شما باشد. این همان چیزی است که ما هنگام ایجاد لیست خود در نظر گرفتیم:

 • طراحی. ما به ساخت و ساز با کیفیت ، راحتی و جذابیت چشم توجه کردیم.
 • سهولت مراقبت. بالش نباید مشکلی باشد. ما ترجیح می دهیم آنها را در شستشو پرتاب کنیم و یک روز آنرا صدا کنیم ، اما ممکن است شما تمایل به استثناء برای بالش مناسب داشته باشید.
 • تنوع. ما دوست داریم اندازه های مختلفی داشته باشیم و رنگ ها را انتخاب کنید.
 • ارزش. ما ارزش پول ما را می خواهیم و می دانیم که شما نیز انجام می دهید.
 • منحصر به فرد بودن. پاداش امتیازاتی را برای آن لمس های ویژه که از بین جمعیت برجسته است.

فروشندگان هیچ ایده ای برای محصولاتشان در دست بررسی نداشتند و بر تصمیمات گرفته شده توسط Healthline تأثیر نمی گذاشتند.

در راهنمای قیمت گذاری ما بازی های زیادی وجود دارد. به این دلیل است که بیشتر بالشک ها در دو دسته فروخته می شوند ، اما برخی به صورت جداگانه فروخته می شوند. بالش از استاندارد تا پادشاه متغیر است ، اما هر زمان ممکن باشد از قیمت گذاری استاندارد استفاده می کردیم. همچنین برخی از اقلام براساس انتخاب رنگ شما دارای قیمت های متغیر هستند.

پوشش بالش ناخوشایند

ویژگی های اصلی: این ویژگی ها برای پارچه های ساخته شده توسط ناسا به نام Outlast است ، که در دو طرف آن استفاده می شود بالش Outlast از دانه های ریز تشکیل شده است که در طول شب با نوسانات دما سازگار می شوند. آنها گرما را جذب می کنند ، بنابراین ایجاد نمی شود و همه شما را گرم و عرق می کند. این ماده ضد حساسیت زا ، قابل شستشوی ماشین و فشرده سازی بسته است. خواب آلودگان و افرادی که تعریق شبانه دارند و گرگرفتگی می گویند که این کار می کند.

ملاحظات: در واقع یک بالش نیست ، بلکه یک پوشش بالش است که به معنای استفاده زیر بالش است. این ممکن است یک مزیت باشد زیرا به این معنی است که می توانید از آن با یک بالش استفاده کنید که تختخواب دیگر شما را تکمیل کند. این طرف گران قیمت است ، به خصوص اگر به اندازه پادشاه احتیاج دارید. اما این با ضمانت رضایت 60 شب و گارانتی 180 شبانه همراه است که ما عاشق آن هستیم.

ویژگی های کلیدی: پنبه جاذب طبیعی قابل تنفس یک ماده آزمایش شده و واقعی است برای خواب اما اگر به دنبال قدرت خنک کننده اضافی هستید ، این بالش دارای یک ماده 100 درصد پنبه از یک طرف و الیاف خنک کننده ویژه از طرف دیگر است ، بنابراین می توانید آن را در صورت لزوم تلنگر کنید. داوران برای راحتی ، نرمی و خنکی در برابر پوست رتبه های بالایی می دهند. آنها دارای زیپ های پنهان هستند و قابل شستشو با ماشین هستند.

ملاحظات: بررسی ها به سمت مثبت بسیار متمایل است ، اما برخی از مردم می گویند که قدرت خنک کننده شب گذشته دوام ندارد. آنها با ضمانت مادام العمر همراه هستند.

زیبایی شرقی ابریشم هیپوالرژنیک شرقی بالش

ویژگی های اصلی: ابریشم نرم ، راحت و فوق العاده خنک در برابر پوست. همچنین می تواند در طول شب موهای زائد را کاهش دهد. این بالش از جنس ابریشمی با درجه بالا ساخته شده است ، هیچ ماده شیمیایی مضر ندارد ، و ضد حساسیت است. ابریشم می تواند لغزنده باشد ، اما بسته شدن زیپ مانع از کشیدن بالش می شود. به تنهایی رنگهای بسیار زیبایی برای تطبیق با دکوراسیون شما وجود دارد.

ملاحظات: ابریشم عرق را جذب می کند ، که به شما کمک می کند تا خنک شوید ، اما کمی از پارچه های مناسب است. شستشوی دست یا تمیز کردن خشک معمولاً برای ابریشم مناسب است ، اما آنها می گویند این بالش قابل شستشوی ماشین است. این با 30 روز ضمانت برگشت پول همراه است.

ویژگی های کلیدی: بامبو همه- طبیعی ، جاذب و به شما کمک می کند تا خنک شوید. این بالش ها از بامبو آلی در یک سیستم حلقه بسته پایدار ساخته می شوند. آنها می توانند کمی ابریشمی داشته باشند ، بنابراین زیپ بالش ها را نگه داشته و همه موارد را در داخل کیس ها محکم نگه می دارد. افرادی که آنها را امتحان کرده اند می گویند که شما را خنک نگه می دارند و حتی به محافظت از چهره شما کمک می کنند. سرانجام ، این قابل شستشو با ماشین است.

ملاحظات: کاربران می گویند این بالش ها شما را در تابستان دو درجه سردتر نگه می دارد ، اما در زمستان دو درجه گرمتر است. اگر در تمام سال گرم هستید ، برای ماههای سردتر به چیز دیگری احتیاج خواهید داشت. برخی از مفسران می گویند که می توانند کمی چروک شوند و ممکن است نیاز به اتو داشته باشند. آنها جذاب هستند ، اما در انتخاب رنگ چیز زیادی وجود ندارد.

ویژگی های اصلی: Tencel یک مارک لیوکل با نام تجاری است ، پارچه ای ساخته شده از خمیر چوب. تنفس کننده و رطوبت آور است ، بنابراین اگر تعریق شبانه مشکلی است ، این بالش ها باید هنگام خواب سر شما را خشک و خنک نگه دارند. آنها سازگار با محیط زیست هستند و هیچ ماده شیمیایی سمی برای نگرانی وجود ندارد. موارد مختلف به چندین رنگ ارائه می شود.

ملاحظات: بررسی ها در همه جا قرار دارند. به نظر می رسد شما را خنک نگه می دارند ، اما برخی از افراد با کیفیت صحبت می کنند و می گویند که آنها به خوبی در برابر شستن ایستاده اند. شایان ذکر است که در حالی که این ماشین ها قابل شستشو هستند ، دستورالعمل های سازنده توصیه می کنند از استفاده از سفید کننده ، نرم کننده پارچه یا ورق های خشک کن استفاده نکنید.

ZAMAT سیلک ابریشمی رومیزی ابریشمی

کلید ویژگی ها: این بالش ها با میکرو فیبر پلی استر ساخته شده اند. پلی استر نسبت به برخی از پارچه های طبیعی قابل شستشوی ماشین ، با دوام و در معرض چین و چروک کمتر است. این بالش ها ظاهری براق دارند ، اما افرادی که آنها را امتحان کرده اند می گویند که احساس راحتی می کنند و از عرق کردن شب کمک می کنند. آنها از نظر آلرژی زایی و بسته شدن پاکت برای جلوگیری از کشیدن بالش هستند. رنگ های مختلفی برای انتخاب وجود دارد.

ملاحظات: این بالش ها ممکن است به شما در تابستان سردتر کمک کند ، اما ممکن است در ماه های زمستان احساس گرما بیشتری داشته باشد. آنها قابل شستشو با ماشین هستند ، اما خشک کردن هوا توصیه می شود.

بالش های عملکردی پنبه آلی کلمبیا Sateen Weave

ویژگی های کلیدی: این بالش ها هستند ساخته شده از پنبه آلی 100 درصد ، بنابراین آنها باید احساس لوکس بودن نرم و راحت کنند. فن آوری ضد چربی مرطوب برای مقابله با عرق طراحی شده است بنابراین شما در استخر عرق از خواب بیدار نمی شوید. آنها به چندین رنگ می آیند و قابل شستشو و خشک کردن با ماشین هستند.

ملاحظات: پنبه برای خواب آلود بسیار عرقی جذب کننده است ، اما می تواند روی شما جمع شود و باعث موقت شود چین و چروک صورت آنها فقط با ضمانت طول عمر محدود همراه هستند.

طرح جلد بالش خنک کننده مشتق شده بامبو را طراحی کنید

ویژگی های اصلی: پوشش از بامبو ساخته شده است و پلی استر. همچنین دارای یک پانل ژل خنک کننده است که توسط یک مش نرم پوشانده شده است. برخی از افراد تصمیم می گیرند قبل از خواب آن را در یخچال یا فریزر بگذارند. فوراً احساس سرماخوردگی خواهید کرد ، بنابراین به شما کمک می کند تا زیبایی را رعایت کنید. همچنین دارای بسته شدن زیپ است.

ملاحظات: برخی از افرادی که از بالش های ژل یا بالش استفاده می کنند ، می گویند این لرز خیلی طولانی نیست. فقط یک طرف این روکش بالش دارای ژل خنک کننده است و فقط به رنگ سفید موجود است. می توانید از بالش مخصوص خود استفاده کنید ، اما ممکن است اثر کاملی را به دست نیاورید. فقط از نظر تمیز بودن هوا و خشک بودن هوا ، به هیچ وجه آن را در واشر نمی اندازد.

بالش های بامبو با خنک کننده تختخواب

ویژگی های کلیدی: وقتی به نظر می رسد ، ضرب و شتم این بالش های بامبو در این نقطه قیمت دشوار است. همه آنها طبیعی ، نرم و تنفس هستند. خاصیت رطوبت بامبو به شما کمک می کند تا شب خشک و خنک شوید. آنها در رنگهای متنوعی در دسترس هستند.

ملاحظات: قابل شستشو با ماشین هستند ، اما سازنده توصیه می کند تا بالش ها را ببندید تا خشک شوند.

بالشتک ابریشمی نوردستروم خالص

ویژگی های کلیدی: ابریشم خالص دارای یک تجملات لوکس است و برای لمس آن خنک است. این بالش دارای شکافهایی است که سراسر آن نوشته شده است. گذشته از خصوصیات خنک کننده آن ، می تواند شما را در برابر چین و چروک صورت و ترساندن موهای صبحگاهی ناشی از اصطکاک نجات دهد. در چندین رنگ شگفت انگیز وجود دارد.

ملاحظات: این یک دندان را در کیف پول شما قرار می دهد. این بررسی های عجیب و غریب دریافت شده است ، اما برخی از مردم می گویند این بسیار بادوام نیست. یکی از دلایل این امر ممکن است این باشد که در حالی که می توانید آن را در ماشین لباسشویی قرار دهید ، باید چرخه ملایمی را انتخاب کنید و خشک کن بدون شماره است.

مهمتر از آنکه چشم را ببینید ، به یک بالش می رسد ، مخصوصاً اگر به دنبال تسکین گرما هستید. راحتی ذهنی است ، اما در اینجا مواردی وجود دارد که باید هنگام خرید در نظر بگیرید:

سبک خواب

فکر کنید که آیا با خواب چهره تان در بالش یا پشت خود خوابیدید ، خواب دارید. به عنوان مثال ، اگر چهره خواب هستید ، احساس بالش مهم برای خواب خوب شب است. اگر به پشت خود می خوابید ، ممکن است بیشتر به پارچه های مرطوب کننده تکیه دهید تا موهای شما بدون عرق نماند.

سهولت استفاده

ما احتمالاً همه باید بالشتک های خود را بشوییم. اغلب از ما بنابراین ، چقدر از این مشکل است؟ اگر بالش شما به تمیز کردن خشک ، شستشوی دست یا خشک کردن خط نیاز دارد ، احتمالاً باید چندین چرخش داشته باشید. اگر رختشویی چیز شما نیست ، ممکن است بخواهید به بالش هایی بچسبید که بتوانید به راحتی در واشر و خشک کن بریزید. اگر قرار است شما را ناامید کند ، ارزش آن را ندارد.

ویژگی ها

بالش های خنک کننده در پارچه های متنوعی قرار می گیرند که برخی از آنها نرم و دنج پیدا می کنید و برخی از آنها پیروز می شوند به دلخواه خودت باش اگر احساس پیراهن پلی استر را نمی پسندید ، احتمالاً آن را در بالش نمی خواهید. آیا بالشی می خواهید که موهای شما را از سرخ شدن و یا صورت شما از لرزیدن حفظ کند؟ آیا آلرژی دارید ؟ وقتی انتخاب خود را انجام می دهید در مورد “باید داشته باشید” فکر کنید.

بررسی ها

بد نیست بررسی های محصول را بدست آورید. همیشه بررسی های منفی وجود دارد ، اما آنها همیشه مربوط به خود محصول نیستند. اگر بیش از چند نماینده از همان نقص یاد کردند ، ارزش جستجو دارد.

سؤالاتی که باید هنگام خرید بالشکری ​​بپرسید

 • آیا این ویژگی ها در صدر لیست من است؟
 • از چه موادی ساخته شده است؟
 • دستورالعمل های مراقبت از چیست؟
 • آیا آنها به صورت جداگانه یا در یک مجموعه فروخته می شوند؟
 • قیمت چیست و در آنجا وجود دارد ضمانت برگشت پول یا ضمانت؟
 • نظرها چه می گویند؟

برای خنک شدن هنگام خواب ، بیش از یک بالش طول می کشد. در اینجا چند نکته دیگر برای کمک به شما در گرفتن بهتر خوابیدن شب در اینجا آمده است:

  • دمای اتاق خواب شما باید بین 60 تا 67 ° F برای خواب بهینه ، بنابراین ترموستات خود را به ترتیب تنظیم کنید.
  • اگر هوا گردش خون مشکلی است ، پنکه سقفی را روشن کنید یا از یک فن قابل حمل استفاده کنید.
  • اتاق را کاملاً تاریک نگه دارید – بدون لوازم الکترونیکی درخشان.
  • اگر لباس خواب دارید ، آنها را سبک نگه دارید. اطمینان حاصل کنید که آنها با پارچه های طبیعی و قابل تنفس ساخته شده اند.
  • روی سرمایه گذاری کنید ورق های خنک کننده یا پد تشک خنک کننده .
  • حداقل ورقه های خود را ورقهای و بالش های خود را تغییر دهید.
  • پتو و تختخواب اضافی را بردارید.
  • در یک ساعت قبل از خواب از تمرینات بدنی شدید بپرهیزید.
  • درست قبل از خواب ، از دوش گرفتن و یا دوش آب ولرم استفاده کنید.

هنگام شب های گرم و عرق ، باعث می شود تا شما به لرزه و چرخش بپردازید ، سرمایه گذاری در یک بالش خنک کننده می تواند کمک کند. بدیهی است که شما تنها کسی نیستید که با این مشکل مواجه هستید ، زیرا گزینه های زیادی وجود دارد ، از پنبه گرفته تا ابریشم گرفته تا بالش های دارای ژل خنک کننده.

بعد از اینکه روی یک بالش نصب کردید ، ورق های خنک کننده می تواند یک افزودنی خوب باشد. همچنین چند تنظیم دیگر نیز وجود دارد که می توانید به شما در خنک نگه داشتن شب کمک کنید تا بتوانید روز خود را با طراوت و آرامش شروع کنید.

اگر مداوم تعریق در شب یا مشکل در خوابیدن ، با پزشک خود صحبت نمایید.

.

انتخاب بالشت مناسب به هنگام خواب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *