شامل محصولاتی هستیم که فکر می کنیم برای خوانندگان ما مفید است. اگر از طریق پیوندها در این صفحه خرید کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. روند ما این است.

وقتی نوبت محکم بودن تشک است ، همه اولویت خود را دارند. اگر شما یک خواب در پشت هستید ، بخواب معده هستید یا تمایل به درد و درد دارید ، ممکن است خوابیدن روی تشک را ترجیح دهید که پشتیبانی بیشتری را انجام دهد اما همچنان آسایش بالایی دارد.

اگر شما در بازار تشک هستید که از هسته ، پشت و باسن شما پشتیبانی خوبی می کند ، و همچنین برای راحتی بسیار زیاد است ، گزینه های مناسب تری برای انتخاب وجود دارد.

مطمئن نیستید از کجا شروع کنیم؟ مشکلی نیست ما در اینجا 10 مورد از بهترین تشک های محکم را برای سال 2020 گردهم آورده ایم تا به شما کمک کنیم دریابید که کدام تشک ممکن است انتخاب مناسبی برای شما باشد.

ما هنگام انتخاب بهترین تشک های بنگاه معیارهای زیادی را در نظر گرفتیم. ما به طور خاص مورد بررسی قرار دادیم:

  • امتیاز استحکام تشک. هر تشک دارای لوکس بودن یا بالاتر بودن امتیاز است. برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش زیر در مورد رتبه بندی های استحکام مراجعه کنید.
  • توصیه های متخصصان. ما با یک متخصص کمردرد صحبت کردیم که به طور مرتب تشک های محکم را برای بیماران خود توصیه می کند.
  • ضمانت تولید کننده > ما اطمینان حاصل کردیم که هر شرکت ضمانت سازنده را در وب سایت خود فاش می کند.
  • دوره آزمایشی و خط مشی بازگشت. هر تشک موجود در این گردهمایی دارای یک دوره آزمایشی سخاوتمندانه است از 100 شب تا 365 شب. آنها همچنین یک سیاست بازگشت دارند که امکان بازگرداندن آزاد یا ارزان را در دوره آزمایشی فراهم می کند.
  • بررسی کاربران. ما بررسی کاربران و بازخورد مشتری از مشتریانی که این تشک ها را خریداری و استفاده کرده اند ، با دقت بررسی کردیم.

قبل از خرید تشک محکم ، به شما کمک می کند تا بدانید که چطور تشک ها روی مقیاس استحکام.

درباره رتبه بندی استحکام بدانید

تشک ها در مقیاس 1 تا 10 برای استحکام خود رتبه بندی می شوند ، که 1 نرم ترین و 10 محکم ترین آنها است. سایر توصیف کننده ها شامل شرکتهای معتبر ، لوکس ، بنگاه متوسط ​​و بنگاههای فرعی هستند. این همان معنی است که این توصیفات در مقیاس استحکام وجود دارد:

  • شرکت لوکس اغلب نرمترین در مقیاس شرکت است ، و در وسط فرود می آید (در حدود 6-7)
  • شرکت متوسط ​​ یک قدم یا دو فراتر از شرکت لوکس (حدود 7 تا 8) است.
  • شرکت یک قدم بالاتر از بنگاه متوسط ​​(حدود 8 تا 9) است.
  • شرکت فوق العاده برای شرکت محفوظ است انتهای طیف و اغلب برابر با یک امتیاز عددی 10.

قیمت تشک می تواند به میزان و اندازه متفاوت باشد. بیشتر تشک ها در اندازه های مختلفی وجود دارد ، از دوقلو تا پادشاه کالیفرنیا. ما نقطه قیمت خود را بر روی یک تشک اندازه ملکه استاندارد قرار دادیم.

Saatva Classic

ویژگی های اصلی: تشک کلاسیک Saatva به دلایل مختلف رتبه برتر ما را برای تشک شرکت با بهترین امتیاز کسب می کند. این دائماً از مشتری های خود ستایش های بالایی را دریافت می کند ، می توانید استحکام تشک خود را سفارشی کنید ، و در ایالات متحده ساخته شده است.

با داشتن سه گزینه استحکام انتخاب از جمله نرم مخمل خواب دار ، نرم ، نرم و لوکس (متوسط) و محکم ، تشک مورد نظر خود را بدون تفاوت کیفیت و هزینه دریافت خواهید کرد.

ملاحظات: اگر شما می خواهید یک تشک سنتی با لایه زیرین با بالش مخمل خوابیده ، این تختخواب متناسب با آن باشد. اما اگر به دنبال یک تشک فوم حافظه واقعی هستید ، این ممکن است انتخاب مناسبی برای شما نباشد.

هر دو تشک های لوکس و محکم می توانند اکثر جایگاه های خواب را در خود جای دهند. با این وجود ، اگر شما یک طرف خواب آور باشید ، ممکن است آنها بهترین گزینه باشند. این میزان استحکام ممکن است در هنگام خوابیدن در کنار شما ، فشار کافی را فراهم نکند.

خرید تشک کلاسیک Saatva به صورت آنلاین.

تابلو توسط ملافه بروکلین

ویژگی های کلیدی: The Plank by Brooklyn Bedding آزادی انتخاب سطح استحکام خود ، حتی پس از آوردن تختخواب به خانه. طراحی شده به عنوان یک تشک flippable ، هر طرف استحکام متفاوتی دارد. یک طرف به عنوان یک 8 در مقیاس استحکام ، و طرف دیگر یک 10 یا یک شرکت اضافی قرار دارد.

اگر هنگام خواب گرمی دارید ، می توانید یک پانل بالای خنک کننده اختیاری را برای $ 200 اضافی اضافه کنید.

ملاحظات: این تشک بسیار مناسب است محکم است و ممکن است برای برخی افراد خیلی محکم باشد. به طور خاص ، برای افراد جانبی خواب ، افرادی که نیاز به تسکین فشار شدید دارند ، ایده آل نیست و یا اگر شریک زندگی تان به راحتی بیدار می شوید.

خرید تابلو توسط تختخواب بروکلین به صورت آنلاین.

Helix Twilight LUXE

ویژگی های کلیدی: اگر شما یک طرف خواب هستید که هستید بدنبال یک تشک متوسط ​​متوسط ​​هستید که باعث تسکین فشار فشار در باسن و شانه های شما می شود ، این تختخواب کالاها را تحویل می دهد. به عنوان یک تشک ترکیبی با پنج لایه فوم و کویل پیچیده شده طراحی شده است ، همچنین دارای یک بالشتک بالش با روکش عالی و یک پوشش تنفس از مواد جیچی است. بعلاوه ، طبق نظر بسیاری از مشتریان ، تست انتقال حرکت را پشت سر می گذارد ، این بدان معناست که انتخاب خوبی برای زوجین است. برای پوشیدن سر تا پا به رختخواب ، ممکن است این تشک را کمی در طرف سرد پیدا کنید.

  • تشک “target =” _ blank “rel =” noorex noreferrer sponsored “class =” content-link css-5r4717 “> فروشگاه Helix Twilight LUXE را بصورت آنلاین بخرید.

Casper Original

ویژگیهای اصلی: strong > اگر کمردرد دارید ، اما نمی خواهید یک تن را سپری کنید پول روی تشک ، کاسپر ممکن است گزینه خوبی باشد. Casper یک تشک متوسط ​​است که دارای سه لایه کف است که برای خواب آورهای جانبی ، معده و کمر کار می کند.

Dr. آلن کنراد ، BS ، DC ، CSCS ، مرکز کایروپراکتیک کانتی مونتگومری ، می گوید که چندین نفر از بیماران وی با کمردرد هنگام خوابیدن روی کاسپر احساس تسکین می کنند. کلینیک وی به دلیل داشتن کوسن تقویت شده کمری ، آن را برای خواب آوران جانبی توصیه می کند.

“کاسپر با داشتن مناطق پشتیبانی تقویت شده در مناطق شانه و کمر ، به افرادی که در کنار خود می خوابند کمک می کند تا از فشرده سازی ستون فقرات جلوگیری کنند.”

ملاحظات: پشتیبانی لبه در کاسپر بهترین نیست. و گرچه ممکن است این برای بعضی از افراد معامله گر نباشد ، اگر دوست دارید در لبه تخت نشسته یا بخوابید ، ممکن است بیشتر از آنچه دوست دارید بیدار شوید.

خرید برای Casper Original به صورت آنلاین.

بروکلین آرورا

ویژگی های کلیدی: خواب های گرم که به دنبال تختخواب لوکس با تکنولوژی خنک کننده پیشرفته هستند ممکن است آنچه را که لازم است با تشک بروکلین آرورا پیدا کنید. در حقیقت ، پوشش از لمس خنک می شود.

در سه سطح استحکام شامل نرم ، متوسط ​​و محکم ، این تشک لوکس به نظر می رسد مناسب همه سبک های خواب از جمله خواب آورانی باشد که به حمایت بیشتری از شانه و لگن دارند. از آنجا که انتقال حرکت را به حداقل می رساند ، ممکن است انتخاب خوبی برای زوج ها باشد.

ملاحظات: از آنجا که برای بروکلین آرورا قیمت بالایی پرداخت می کنید ، قبل از پایان دوره آزمایشی مطمئن شوید که به طور کامل روی آن فروخته شده اید.

فروشگاه اینترنتی بروکلین آرورا را بصورت آنلاین بخرید.

Boll & Branch

ویژگی های اصلی: ساخته شده با پنبه ارگانیک ، لاتکس طبیعی و پشم تنفس ، Boll & Branch است. یک تشک مجلل متوسط ​​و فاقد کف و فویل ، که دارای فشار است برای طیف گسترده ای از موقعیت های خواب تسکین فشار را فراهم می کند. همچنین انتقال حرکت را به حداقل می رساند و در هنگام خواب شما را خنک نگه می دارد.

دکتر آلن کنراد ، متخصص زیبایی که با آنها مصاحبه کردیم ، به ما گفت که او اغلب به دلیل ساخت و سازهای تقویت شده ، که تشک اضافی و سنگین تری را ارائه می دهد ، تشک های بول و شاخه را به بیماران خود توصیه می کند.

اگرچه این تشک ها گران تر هستند ، کنراد توضیح می دهد که حمایت کمر برتر ممکن است ارزش اضافی را داشته باشد ، به خصوص اگر مستعد کمردرد هستید.

ملاحظات: گرچه Boll & شعبه رتبه های بالایی را در هر گروه دریافت می کند ، اما خوابیدن روی این تشک هزینه های بیشتری خواهد داشت. اما ، اگر می خواهید یک تشک باند برتر از سطح بالا باشد که پشتیبانی عالی را ارائه می دهد ، این ممکن است مناسب شما باشد.

فروشگاه برای تشک بول و شعبه بصورت آنلاین.

فوم حافظه شهد

ویژگی های اصلی: اگر نمی خواهید هزار دلار یا بیشتر بر روی تشک خرج کنید ، فوم حافظه Nectar گزینه بسیار خوبی است. ساده و مقرون به صرفه ، این تشک پنج لایه و متوسط ​​یک انتخاب عالی برای اکثر سبک های خواب است.

Nectar درست در وسط استحکام قرار دارد ، به این معنی که نسبت ایده آل از استحکام و نرمی را ارائه می دهد. همچنین گزینه ای مناسب برای خواب آور است زیرا کف حافظه لحاف تنفس شده است. مهمتر از همه ، خواب آوران جانبی از کاهش فشار شانه ها و باسن قدردانی می کنند.

ملاحظات: در خواب افراد معده ممکن است کمر درد این تشک را تجربه کند. در صورت نیاز به پشتیبانی اضافی برای باسن ، ممکن است بخواهید یک تشک محکم تر در نظر بگیرید.

خرید تشک ممتاز نکتار به صورت آنلاین.

Hybrid Luxury DreamCloud

ویژگی های کلیدی: این تشک طراحی شده برای کلیه موقعیت های خواب ، فوم حافظه تزریق شده ژل و کویل های محصور شده را برای کمک به بهینه سازی پشتیبانی از فشار فشار ترکیب می کند. اگر به دنبال تشک محکم هستید که راحتی بالش را ارائه دهد ، مخلوط ترمه Quilted Euro Top یک نقطه فروش است. همچنین بهترین انتخاب در بین تشک های ترکیبی است.

ملاحظات: کوسن اضافی و راحتی یک بالش بالایی می تواند پشتیبانی بیشتری را برای افراد سنگین تر فراهم کند ، اما اگر در سمت سبک تر هستید و می خواهید احساس کنید که بستر شما را در آغوش می گیرد ، ممکن است بخواهید یک تشک متفاوت در نظر بگیرید.

فروشگاه تشک DreamCloud را بصورت آنلاین بخرید.

WinkBed Hybrid

ویژگی های کلیدی: تشک های ترکیبی بهترین انتخاب برای کسانی که می خواهند پشتیبانی محکم از یک تشک بی نظیر با کاهش فشار لایه های کف. و وقتی صحبت از مدل های هیبریدی است ، WinkBed در بین کاربران رتبه بالایی دارد.

این تشک در چهار گزینه سفتی قرار می گیرد: نرم (4.5) ، شرکت لوکس (6.5) ، محکم تر (7.5) و به علاوه (8) در مقیاس 1 تا 10 ، که 10 سخت ترین آنها .

از آنجا که می توانید سطح استحکام را شخصی سازی کنید ، WinkBed برای افراد سنگین تر که نیاز به پشتیبانی بیشتری دارند ، گزینه ای عالی است. از آنجا که یک لایه پشتی کمری اضافی را برای تراز مناسب ستون فقرات فراهم می کند ، همچنین برای افرادی که کمردرد دارند ، یک انتخاب محبوب است.

ملاحظات: محکم ترین گزینه های تشک ممکن است خیلی محکم باشد خواب های جانبی ، به ویژه آنهایی که قاب های کوچکتر دارند. اگر تشک هایی از جنس هیبریدی را دوست دارید ، ممکن است بخواهید سطح استحکام و لوکس بودن را در نظر بگیرید.

خرید تشک ترکیبی WinkBed در WinkBeds.

Amerisleep AS1

ویژگی های کلیدی: طراحی شده با خواب و پشت و معده در ذهن ، Amerisleep AS1 یکی از محکم ترین تشک های فوم حافظه موجود در بازار است. این همچنین یکی از گزینه های مناسب تر است. AS1 مانند سایر تشک های حافظه کف ، تسکین دهنده فشار تسکین دهنده و راحتی طولانی مدت را فراهم می کند. همچنین به دلیل داشتن ماده بیولوژیکی گیاهی آنها که باعث فرار هوای بیشتر می شود ، شما را در شب سردتر می کند.

ملاحظات: AS1 در مقیاس استحکام بالاست ، با بیشتر مشتریان امتیاز آن 7 یا 8 از 10 است. با توجه به این نکته ، ممکن است خواب آوران جانبی بخواهند یک بستر نرم تر. -firm-تشک “target =” _ blank “rel =” noopener noreferrer sponsored “class =” content-link css-5r4717 “> خرید تشک Amerisleep AS1 بصورت آنلاین.

پیدا کردن سطح صحیح استحکام برای بدن شما نیاز به امتحان کردن چند تشک قبل از تصمیم گیری در مورد استحکام کار برای شما دارد. ممکن است بخواهید چند مدل مختلف را در یک فروشگاه تشک محلی تست کنید تا “نقطه شیرین” خود را هنگام محکم بودن تشک پیدا کنید.

همچنین مهم است که چگونگی چسبندگی تشک ها را برای استحکام ارزیابی کنید. روی تشک هایی که در رده بندی عددی عددی قرار دارند ، تمرکز کنید.

تشک یک خرید عمده است. قبل از خرید ، مطمئن شوید که فروشگاه یا سایت آنلاین دارای خط مشی برگشتی هستند که به شما امکان می دهد تختخواب را حداقل 30 روز امتحان کنید و اگر راضی نیستید ، می توانید پول خود را پس بگیرید. همچنین ضمانت را در نظر بگیرید. هدف گارانتی 10 سال یا بیشتر از تولید کننده است. در آخر ، مواد موجود در تشک را در نظر بگیرید و در صورت امکان مارک ها یا سبک هایی را انتخاب کنید که استفاده از مواد سمی را به حداقل برساند.

“div class =” css-0 “readability =” 19.364406779661 “>

پیدا کردن تشک مناسب نیاز به زمان ، صبر و تحقیق زیادی دارد. همچنین کمک می کند سبک خواب خود را بشناسید و یک تشک مناسب پیدا کنید که مناسب خوابیدن به پشت ، پهلو و یا معده باشد. هنگام انتخاب یک تشک محکم ، میزان استحکام و همچنین هزینه ، ضمانت ، دوره آزمایشی و مواد مورد استفاده در ساخت محصول را ارزیابی کنید. و حتماً توجه داشته باشید که دوره آزمایشی شما شروع می شود و در صورت ختم تشک مناسب نخواهد بود.

.

10 بهترین تشک معتبر سال 2020

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/wekjriusd...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35