1400 دلفین در جزایر فارو کشته شدند حتی حامیان شکار نیز ناراحت شدند.

1400 دلفین در جزایر فارو کشته شدند حتی حامیان شکار نیز ناراحت شدند.

“آنها کوچکتر هستند و مقدار گوشت برای درایو آنقدرها زیاد نیست ، بنابراین استفاده از انرژی و زمان چیزی نیست.” ، افزودن کشتار بزرگ: “می توانید بگویید عموماً هیچ کس از این موضوع راضی نبود.”

سالانه حدود 265 دلفین سفید رو شکار می شود. 130 هزار دلفین در منطقه شمال شرقی آتلانتیک باقی مانده است. به گفته دولت فارو ، به طور متوسط ​​سالانه 600 نهنگ از جمعیت حدود 100 هزار نفر در جزایر صید می شوند.

چوپان دریایی از این شکار انتقاد کرد. بدون مجوز مناسب ، و گفت که شرکت کنندگان مجوز کشتن سریع دلفین ها را ندارند ، همانطور که معمولاً انجام می شود. این گروه همچنین گفت که تصاویر دلفین ها نشان می دهد که این حیوانات توسط قایق های موتوری مورد اصابت قرار گرفته اند. شکار به تعویق افتاده بود زیرا او در کوهستان پیاده روی می کرد. او گفت که با توجه به تعداد زیاد دلفین ها ، استفاده از چاقوها-که نیازی به مجوز ندارند-برای کشتن سریعتر آنها مورد تأیید قرار گرفته است.

شکارچیان آقای جنسن گفت ، یکشنبه در حال جستجوی نهنگ بود و وقتی آنها غلاف را دیدند ، در ابتدا تصور کردند که 200 تا 300 حیوان است. او گفت که آنها تصمیم گرفتند آنها را به خلیج اسکالابوتنور برسانند و خاطرنشان کرد که برآورد اندازه غلاف در طول شکار دشوار است. وی بیش از 1000 نفر باشد ، آنها کشتن دلفین ها را متوقف کردند. .

“این جنایت مستلزم اعتراض ماست.” = “css-1g7m0tk” href = “https://twitter.com/bjkingape/status/1438108965414506510” title = “” rel = “noopener noreferrer” target = “_ blank”> در توییتر گفت. “این یک رسم محلی نیست و فقط یک” اشتباه “در مقیاس نیست. ویرانی برای خانواده های #دلفین بسیار زیاد است و خواهد بود. “

1400 دلفین در جزایر فارو کشته شدند حتی حامیان شکار نیز ناراحت شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *