15 روش شستشوی صورت برای آکنه

اگر مستعد آكنه هستید ، ممكن است شما چندین روش مختلف را برای پاك كردن خود امتحان كنید. “، شستشوی صورت برای مدیریت آکنه از اهمیت زیادی برخوردار است ، زیرا پوست (و منافذ) روغن ، خاک ، آرایش و عرق را که باعث شکستگی پوست می شود ، مهم است.

همانطور که شستشوی صورت برای هر نوع مراقبت از پوست مهم است ، با توجه به این که هزاران شستشوی صورت مختلف آکنه برای خرید وجود دارد.

برای کمک به شما در انجام این کار ، ما براساس نوع پوست ، نوع آکنه و موارد دیگر ، پارک و سایر تابلوهای دارای مجوز را به تفکیک 15 مورد از بهترین شستشوی صورت ، تقسیم کرده ایم. آنها همچنین نکات مفیدی را به اشتراک می گذارند که می تواند برای پوست مستعد آکنه تفاوت ایجاد کند.

توصیه های متخصص آنها را در زیر بخوانید.

برای یافتن بهترین شستشوی صورت آکنه متناسب با نیازهای شما ، متخصص پوست و مو دکتر Kemunto Mokaya پیشنهاد می کند محصولی را بر اساس ترکیبات مورد استفاده در فرمول انتخاب کنید. در اینجا برخی از ترکیباتی که معمولاً در شستشوی صورت آکنه یافت می شوند برای نگه داشتن رادار شما هستند:

اسید سالیسیلیک

مناسب برای: لایه برداری

موکایا توضیح می دهد: “اسید سالیسیلیک به لایه برداری و خلاص شدن از سلول های مرده پوستی که باعث مسدود شدن منافذ می شوند ، کمک می کند. “این یکی از رایج ترین مواد مورد استفاده در شستشوی آکنه است و برای پوست در معرض سرسیاه و سرهای سفید بسیار عالی است.”

بنزوئیل پراکسید

مناسب برای: لایه برداری

موکایا پیشنهاد می کند بنزوئیل پراکسید یکی دیگر از مواد مراقبت کننده پوست است که به دنبال آن است خواص ضد میکروبی دارد و برای از بین بردن باکتری های ایجاد کننده آکنه که در زیر منافذ پوست باقی مانده است ، کار می کند. وی می افزاید: بنزوئیل پراکسید به خلاص شدن از سلول های مرده پوستی که باعث مسدود شدن منافذ می شوند ، کمک می کند تا آینده را در معرض خطر قرار دهد.

اسیدهای هیدروکسی آلفا (AHAs) و گوگرد

مناسب برای لایه برداری ، ترشح کلاژن ، روغن اضافی

اسیدهای هیدروکسی آلفا ( موکایا می گوید ، AHA) و گوگرد دو ماده ای هستند که سلولهای مرده پوست را که انسداد منافذ است از بین می برد. این ترکیبات همچنین می توانند تولید کلاژن را تقویت کرده و سبوم را از روی پوست خارج کنند که این امر می تواند برای پیری و انواع روغنی پوست مفید باشد.

“AHA ها در درجه اول برای لایه برداری و از بین بردن پوست مرده مسدود کننده منافذ استفاده می شوند. با این حال ، آنها همچنین می توانند به اصلاح تغییر رنگ و ترویج تولید کلاژن کمک کنند. ”

“به طور مشابه ، گوگرد کمک می کند تا سبوم بیش از حد از پوست خارج شود و همچنین برای از بین بردن سلولهای مرده اضافی پوست که انسداد منافذ هستند کار می کند.”

شستشوی آکنه بدون روغن نوتروژنا

خوشبختانه ، شما نیازی به صرف ثروت در محصولات ضد آکنه ندارید که در واقع کار می کنند. متخصص پوست و مو دکتر ماریسا گرشیک ، FAAD ، می گوید داروخانه محلی شما مملو از گزینه های مناسب برای بودجه است که در برابر شکستگی ها ، سرسیاه ها و سرهای سفید ایستاده است. این پاک کننده حاوی اسید سالیسیلیک اسید از Neutrogena نمونه خوبی برای در نظر گرفتن این داروخانه است ، زیرا به هر شستشو کمک می کند روغن اضافی و سلول های مرده پوست را تحت کنترل داشته باشید.

“این شستشوی صورت سلول های مرده پوست را حل می کند ، منافذ آن را مسدود نمی کند و انواع مختلفی از برش ها از جمله سرهای سفید و سر سیاه را بهبود می بخشد.” علاوه بر این ، به کاهش روغن اضافی پوست نیز کمک می کند ، و این گزینه برای افرادی که دارای پوست روغنی هستند ، گزینه ای عالی است. ”

فروشگاه آکنه های بدون روغن نوترونا را بصورت آنلاین شستشو دهید.

با توجه به پزشکی جان هاپکینز ، آکنه کیستیک نوعی از آکنه که معمولاً با جوش های پر ، چرک و عمیق و دردناک مشخص می شود ، پیدا کردن پاک کننده ای است که بتواند باکتری های ایجاد کننده آکنه را با موفقیت از بین ببرد و هرگونه سوزش ناشی از جوش های کیستیک را آرام کند.

با این وجود ، لازم نیست نگران مزاحمت کیست های دردناک یا شکستن بانک هنگام استفاده از این پاک کننده عمیق باشید. متخصص پوست متخصص پوست ، دکتر ، FAAD a ، توضیح می دهد که با استفاده از هر شستشو ، منافذ و قرمزی آن را مسدود می کند.

“این پاک کننده به از بین بردن باکتری های ایجاد کننده آکنه کمک می کند و کامدولیتیک است ، به این معنی که منافذ آن را مسدود می کند.” “به همین ترتیب ، همچنین دارای خواص ضد التهابی است ، که به کاهش قرمزی کمک می کند.”

فروشگاه شستشو فوم PanOxyl ، 10٪ بنزوئیل پراکسید بصورت آنلاین.

La شستشوی صورت آکنه ژل دارویی Roche-Posay Effaclar

آکنه هورمونی معمولاً به عنوان ترکیبی از کامدونال (جوشهای سرسیاه و سرهای سفید) مشخص می شود. آکنه کیستیک

به نوبه خود ، باعث چرب شدن پوست می شود ، متخصص پوست متخصص پوست ، دکتر رینا آلاوه ، انتخاب یک ماده پاک کننده که باعث کنترل بیش از حد روغن می شود ، بسیار مهم است.

برای انجام این کار ، او توصیه می کند که روی این پاک کننده هورمونی آکنه سرمایه گذاری کند ، زیرا از اسید سالیسیلیک به عنوان یک ماده فعال برای حفظ حداقل چربی استفاده می کند.

“این شستشوی ژل حاوی اسید سالیسیلیک است و به هدف قرار دادن تولید بیش از حد روغن در پوست کمک می کند.”

فروشگاه شستشوی صورت آکنه ژل دارویی La Roche-Posay Effaclar بصورت آنلاین.

DERMA-E روشن پاک کننده صورت

مطابق با آکادمی پوستی آمریکا ، جای زخم های آکنه به طور معمول توسط انواع مختلفی ایجاد می شوند عواملی ، از جمله آکنه های التهابی ( آکنه کیستیک ) ، ژنتیک ، و به سادگی با چیدن ، فشردن ، یا پرش از بین بردن.

در حالی که چندین درمان پوستی برای درمان زخم های آکنه وجود دارد ، Shainhouse می گوید استفاده از محصولات موضعی غنی از آنتی اکسیدان ها مانند ویتامین C همچنین می تواند باعث روشن تر شدن و محو شدن زخم ها شود.

این باعث می شود که این ماده پاک کننده روشن کننده بیش از حد مفید برای کاهش ظاهر زخم های آکنه باشد ، زیرا حاوی ویتامین C و عصاره شیرین بیان است که باعث کاهش قرمزی ، التهاب و افزایش فشار خون می شود.

“با استفاده منظم ، این مواد ممکن است به پوست روشن تر ، یکنواخت تر ظاهر شوند و ظاهر زخم های آکنه را به حداقل برسانند.” فروشگاه پاک کننده صورت DERMA-E را به صورت آنلاین بخرید.

خوشبختانه ، در لیست ما تعدادی گزینه وجود دارد که برای پوست حساس مناسب هستند. ما با دکتر Shainhouse و متخصص پوست ، متخصص پوست ، دکتر سارا پرکینز ، به خاطر افکار و توصیه های محصولات خود صحبت کردیم.

تمیزکننده تمام و یک صورت تریدر جو

از آنجا که پوست حساس مستعد تحریک و التهاب است ، Shainhouse می گوید شما می خواهید از شستشوی صورت استفاده کنید که باعث خشکی پوست نمی شود. او می افزاید: انجام این کار در واقع باعث ایجاد قرمزی بیشتر می شود ، به خصوص هنگامی که شستشوی صورت شما از مواد ساینده استفاده می کند که پوست روغنهای طبیعی آن را نوار می کند.

“این پاک کننده بسیار ملایم است و به خوبی با داروهای ضد آکنه موضعی تجویز می شود ، که می توانند از قبل بسیار خشک و تحریک کننده باشند.”

فروشگاه تریدر جو پاک کننده همه کاره در فروشگاه های آجر و ملات در نزدیکی شما.

س: شستشوی صورت مناسب برای پوست های حساس به آکنه چیست؟

A: جواب بستگی به محصولات دیگری که استفاده می کنید بستگی دارد. دو گزینه عبارتند از: ٪ 2BCleanser_32762.htm “target =” _ blank “rel =” noopener noreferrer sponsored “class =” content-link css-5r4717 “> EltaMD Foaming Facial Cleanser : پاک کننده بسیار ملایم و بدون مواد مؤثر بنابراین باعث ایجاد نمی شود هر گونه سوزش. این ایده آل برای کسی است که از داروهای موضعی ضد آکنه استفاده می کند. (اطلاعات بیشتر در مورد این محصول را در زیر مشاهده کنید.)

  • Aveeno Clear Complexion Fonaming Cleaner : از اسید سالیسیلیک برای مبارزه با آکنه استفاده می کند اما دارای گلیسیرین و سویا برای تقویت هیدراتاسیون و به حداقل رساندن سوزش است.

– دکتر سارا پرکینز ، MD

EltaMD Foaming Facial Cleanser

انواع پوست خشک لزوماً مستعد آکنه نیستند. موکایا توضیح می دهد ، اما مدیریت آکنه با این نوع پوست می تواند دشوار باشد ، زیرا پوست قادر به تحمل بسیاری از درمان های موثر آکنه از جمله بنزوئیل پراکسید و اسید سالیسیلیک نیست.

یک پاک کننده با pH متعادل مانند پاک کننده کف کف EltaMD می تواند کمک کننده باشد. موکایا می افزاید: “این پاک کننده ملایم دارای pH متعادل است ، حاوی بروملین (که باعث کاهش التهاب می شود) و اسیدهای آمینه سیب (که به آبرسانی پوست حساس کمک می کنند)”. “این ماده همچنین بدون روغن ، بدون سولفات (سولفات ها پوست را بیش از حد خشک می کند) و فاقد پارابن یا فتالات است.” فروشگاه پاک کننده صورت Ftaaming EltaMD را بصورت آنلاین بخرید.

تمیزکننده صورت مرطوب کننده CeraVe

اگر با اگزما ، یک بیماری پوستی است که باعث می شود پوست خشک و ملتهب شود ، موکایا بر اهمیت یافتن چهره تأکید می کند بشویید که هم مرطوب کننده و هم ملایم است.

“این پاک کننده انتخاب مناسبی برای اگزما است زیرا حاوی مواد آبرسان مانند اسید هیالورونیک و سرامیدها است که به مرطوب شدن پوست کمک می کنند. “pp.

فروشگاه تمیزکننده صورت Hydraating CeraVe را بصورت آنلاین بخرید.

St. Ives Acne Control Daily Face Cleanser

علاوه بر استفاده از اسید سالیسیلیک لایه بردار به عنوان ماده اصلی ، دکتر دبرا جلیمان ، متخصص پوست ، متخصص پوست توضیح می دهد که این شستشوی صورت همچنین حاوی روغن درخت چای است که یک ماده طبیعی است که باعث کاهش التهاب می شود و روغن اضافی را روی پوست به حداقل می رساند.

روغن درخت چای می تواند مزایای دیگری برای پوست داشته باشد. یک منبع مطالعه سال 2012 منتشر شده توسط ژورنال بین المللی پوست و پوست نشان می دهد که این روغن می تواند به شما کمک کند روند بهبود زخم.

خرید روزانه پاک کننده صورت روزانه ضد آکنه St. Ives Acne را کنترل کنید.

Biore پاک کننده روزانه آکنه ذغال سنگ

برای مبارزه با آکنه و blackheads ، موکایا پیشنهاد می کند به دنبال پاک کننده هایی هستید که اسیدهای سالیسیلیک و گلیکولیک را با یکدیگر جفت می کنند ، زیرا این ترکیبات می توانند در منافذ عمیق شوند و لایه برداری اساسی را تقویت کنند. به طور مشابه ، ذغال سنگ یکی دیگر از مواد تمیز کننده عمیق است که باید در نظر داشته باشید ، زیرا این ماده دارای خاصیت ضد عفونی کننده است و می تواند کثیفی و سموم را از پوست خارج کند. موکایا توضیح می دهد: “ذغال سنگ ذغال سنگ می تواند خاک ، مواد شیمیایی ، سموم و برخی باکتریهای ایجاد کننده آکنه را از پوست جذب کند.” “ذغال سنگ همچنین دارای خواص ضد التهابی است و التهاب همراه با آکنه را کاهش می دهد.”

برای افزودن ذغال سنگ ، اسید سالیسیلیک و اسید گلیکولیک به روال مراقبت از پوست ، وی پیشنهاد می کند روی این پاک کننده سرمایه گذاری کنید ، زیرا تمام مواد تشکیل دهنده را به منظور از بین بردن منافذ خود ترکیب می کند. فروشگاه اینترنتی بیور ذغال سنگ آکنه روزانه پاک کننده آنلاین. a >

پاک کننده روزانه سفتافیل روزانه

یافتن ماده پاک کننده مناسب برای پوست ترکیبی می تواند کمی مشکل باشد ، زیرا با مناطقی که هم خشک (گونه ها) و هم روغنی (چانه و پیشانی) هستند مشخص می شود. با توجه به این نکته ، گارشیک توصیه می کند که یک ماده پاک کننده چند کاره مانند Cetaphil را انتخاب کنید ، زیرا با کمترین سرعت و بدون خشکی پوست ، روغنی را به حداقل می رساند. گرشیک می گوید: “این گزینه تمیز کننده خوبی برای انواع پوست ترکیبی است ، زیرا به طور موثری روغن و خاک اضافی را از بین می برد و از خشک شدن منافذ و برآمدگی بدون خشک شدن پوست جلوگیری می کند.” علاوه بر این ، این ماده غیرمتداول و بدون روغن است ، به این معنی که نمی تواند منافذ را مسدود کند ، یا منجر به شکاف های اضافی در آینده نزدیک شود. target = “_ blank” rel = “noopener noreferrer sponsored” class = “content-link css-5r4717”> خرید پاک کننده روزانه صورت Cetaphil به صورت آنلاین.

شستشوی آکنه انسانی ، بنزیل پراکسید 10٪

جلیمان می گوید که این پاک کننده برای پوست های مستعد آکنه ضروری است ، زیرا حاوی مواد حیوانی یا مواد تحریک کننده ای مانند پارابن ، سولفات ها ، رایحه ها یا رنگهای حاوی حیوانات نیست.

“این پاک کننده 10٪ بنزوئیل پراکسید دارد که باعث کاهش P می شود. جوشان باکتری ، نوعی باکتری است که می تواند باعث آکنه شود. بنزوئیل پراکسید همچنین به شما کمک می کند تا منافذ را شفاف نگه دارید و خطر پیش آمدن شکستگی ها را کاهش می دهد. “ فروشگاه شستشوی آکنه هومن ، بنزوئول پراکسید 10٪ بصورت آنلاین.

آب تمیز کننده میکرو ساده

از آنجا که بسیاری از بزرگسالان برای پوشاندن برآمدگی ها و زخم ها از آرایش استفاده می کنند ، موکایا می گوید انتخاب یک شستشوی ملایم صورت که باعث پاک کردن آرایش ، خاک و روغن می شود عاقلانه است.

با توجه به اینکه آب میسل هر دو عاری از روغن و ملایم روی پوست است ، توصیه می کند اگر قصد استفاده از آرایش کامل صورت را دارید ، از این آب پاک کننده استفاده کنید ، زیرا این ماده حاوی مواد تحریک کننده ای نیست که به طور بالقوه بتواند پوست حساس را تشدید می کند. موکایا می افزاید: “اگر قصد دارید در طول روز آرایش کنید ، از این آب میکلی پاک کننده استفاده کنید.” “این ملایم است و هیچ رنگ مصنوعی ، عطر ، سولفات و پارابن ندارد.” فروشگاه آب پاک کننده ساده میسل را بصورت آنلاین انجام دهید.

گلیتون ملایم پاک کننده ژل

در حالی که بسیاری از ترکیبات مهم ضد آکنه در دوران بارداری باید از آنها جلوگیری شود ، به طور کلی اسید گلیکولیک در غلظت کم مورد توجه قرار می گیرد. گارشیک می گوید امن است. گرشیک توضیح می دهد: “این پاک کننده سبک وزن از اسید گلیکولیک برای کمک به لایه برداری سلولهای مرده پوست و جلوگیری از منافذ گرفتگی استفاده می کند ، و این امر گزینه خوبی در بارداری است.” “با این وجود ، همیشه توصیه می شود قبل از استفاده از محصولات جدید در تنظیم حاملگی ، با OB-GYN خود بررسی کنید.” “_blank” rel = “noopener noreferrer sponsored” class = “content-link css-5r4717”> فروشگاه پاک کننده ژل ملایم Glytone را بصورت آنلاین بخرید.

تمیز کننده صورت گلیکولیک طبیعی و غیر طبیعی

موکایا توصیه می کند این شستشوی گلیکولیک صورت را به اگر تمایل به خرید زیبایی های طبیعی را دارید ، سبد خرید خود را انتخاب کنید ، زیرا حاوی عصاره خیار ، بابونه و چای سبز است تا التهاب و آفتاب های آکنه را تحت کنترل خود نگه دارد.

“خیار دارای خواص ضد التهابی است و به آرام کردن التهاب مرتبط با آکنه کمک می کند.” “به همین ترتیب ، عصاره بابونه و چای سبز خاصیت ضد عفونی کننده ای دارند و می توانند برخی از باکتریهای ایجاد کننده آکنه را از بین ببرند.” = “noopener noreferrer sponsored” class = “content-link css-5r4717”> خرید پاک کننده صورت InstaNatural Glycolic به صورت آنلاین.

پاک کننده عمیق روزانه Differin

گارشیک می گوید که این شستشوی صورت بیش از حد کار می کند تا منافذ پوست را خلاص کند. باکتری های ایجاد کننده آکنه ، زیرا حاوی بنزوئیل پراکسید برای درمان برآمدگی های موجود و جلوگیری از شکل گیری جدید است. علاوه بر این ، او توضیح می دهد که این پاک کننده همچنین به جذب روغن اضافی و همچنین رطوبت بدن کمک می کند و از خشک شدن و جلوگیری از تحریک پوست جلوگیری می کند.

فروشگاه Differin Daily Deep پاک کننده آنلاین.

برای استفاده صحیح از شستشوی صورت خود ، متخصص پوست متخصص پوست ، دکتر پترسون پیر توضیح می دهد که شما فقط می خواهید پاک کنید صورت خود را دو بار در روز (صبح و عصر) انجام دهید زیرا شستشوی بیش از حد باعث خشک شدن پوست می شود. با توجه به این نکته ، او پیشنهاد می کند که یک چهارم اندازه پاک کننده را بر روی پوست مرطوب بمالید ، شستشوی صورت خود را در حرکات دایره ای مالش دهید تا زمانی که اقدام به شستن آن کنید.

و گرچه فرض بر این است که پاک کننده شما بلافاصله کار خود را آغاز می کند ، پیر می گوید که پاک کننده ها به زمان زیادی برای کار نیاز دارند ، زیرا معمولاً برای دیدن 2 تا یک ماه طول می کشد. نتایج قابل مشاهده.

“در پوست مستعد آکنه ، شما باید حداقل یک ماه استفاده مداوم را قبل از ایجاد هرگونه تغییر ، اجازه دهید.” “محصولات مراقبت از پوست به طور معمول یک شبه کار نمی کنند ، اما باید طی یک ماه متوجه تغییر شوید.”

بهتر است شستشوی صورت خود را بر اساس نوع پوست و نگرانی های آکنه انتخاب کنید تا موفقیت آمیز باشد نیازهای شما را برطرف کنید در همان زمان ، پییر خاطرنشان می کند که در حالی که یک شستشوی صورت آکنه در مبارزه شما با آکنه مفید است ، نباید تنها ابزاری باشد که از آن استفاده می کنید.

“شما باید به یاد داشته باشید که شستشوی صورت فقط برای تمیز کردن صورت شما طراحی شده است ، زیرا این روش به خودی خود درمانی نیست.” “مطمئناً به عنوان کمکی برای هر نوع درمان آکنه دیگری که ممکن است از آن استفاده کنید مفید است ، اما تنها از یک پاک کننده انتظار زیادی ندارید. گفته می شود ، شما می توانید انتظار داشته باشید که طی 2 هفته تغییرات را متوجه شوید. ”

.

15 روش شستشوی صورت برای آکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *