16 بهترین محصول برای رشد مو و درمان های ریزش مو برای خانم ها

Hair growth and scalp treatments from Briogeo, Living Proof, Oribe, Alterna, Christophe Robin & miriam quevedo

ریزش مو می تواند یک تجربه تغییر دهنده زندگی باشد ، خصوصاً برای زنانی که موهای شاداب خود را نمادی از جوانی و نشاط می دانند. اگر شما یکی از بیشتر از 80 میلیون زن و مرد در ایالات متحده که با ریزش مو و نازک شدن موها دست و پنجه نرم می کنند ، ما اینجا هستیم تا کمک کنیم.

ریزش مو چیست؟

هنگام شستشو یا مسواک زدن موهای خود ، ممکن است متوجه تعداد قابل توجهی از تارهای مو شوید که از پوست سر جدا می شوند. نگران نباشید – احتمالاً ریزش مو نیست. به گفته دکتر دومینیک بورگ ، دانشمند ارشد و متخصص مغز و اعصاب در حرفه ای وولیس ، از دست دادن 100 مو در روز کاملاً طبیعی است. او می گوید: “اگر این بسیار به نظر می رسد ، باید به یاد داشته باشید که حدود 100000 تا 150.000 مو روی سر دارید ، بنابراین این تنها 0.001٪ از کل موهای شما را نشان می دهد.” دکتر بورگ می افزاید: “پس از ریزش آنها معمولاً موهای جدیدی در جای خود رشد می کند.”

بنابراین ، ریزش مو چیست؟ دکتر بورگ توضیح می دهد: “ریزش مو ، از بین رفتن تدریجی یا ناگهانی فولیکول های موی فعال در حال رشد روی پوست سر است ، که معمولاً به دنبال تغییر در چرخه رشد مو رخ می دهد.” برای درک ریزش مو ، درک این چرخه رشد مهم است. دکتر بورگ می گوید: “چرخه مو یک الگوی تکراری از رشد ، استراحت و ریزش است که بارها در طول زندگی شما اتفاق می افتد ، به طور متوسط ​​چرخه مو شش یا هفت سال طول می کشد.” گفته شد ، این چرخه هماهنگ نیست. “موها به طور غیر همزمان می چرخند و هر مو زمان و الگوی خاص خود را دنبال می کند.”

در مرکز چرخه مو و رشد مو ، فولیکول های مو قرار دارند. دکتر بورگ می گوید: “فولیکول های مو در واقع اندام های کوچکی هستند – درست مانند هر اندام دیگری در بدن شما – و مانند سایر اندام ها ، از قسمت های مختلفی تشکیل شده است که وظایف متفاوتی را انجام می دهند.” “در نهایت ، فولیکول های مو دستگاه های کوچکی هستند که برای تولید ساقه های مو از کراتین آماده شده اند. فولیکول ها باید بسیار تلاش کنند تا این کار را 24 ساعته و 7 ساعت انجام دهند و انرژی زیادی را در این فرآیند سوزانده می شود. ” “کنترل بدن بر روند کار پیچیده ای است و به راحتی می توان تعادل را مختل کرد و کارها را کمی به هم ریخت. این دلیل اصلی ریزش و کم پشتی مو است. ”

به گفته دکتر بورگ ، اکثر اشکال ریزش مو در اثر کوتاه شدن مرحله رشد در طول چرخه مو ایجاد می شود. وی خاطرنشان کرد: “وقتی دوره رشد خیلی کوتاه شود ، مو به سرعت می ریزد ، ریزش بیش از حد اتفاق می افتد و موهای بازسازی ظریف تر می شوند و از اهمیت کمتری برخوردار هستند.”

چرا ریزش مو در بعضی از زنان اتفاق می افتد؟

کوتاه شدن چرخه رشد ممکن است دلیل اصلی ریزش مو باشد ، اما چه چیزی برای شروع چرخه مو اشتباه است؟ دکتر بورگ می گوید: “هورمون ها ، رژیم غذایی ، استرس ، ژنتیک ، افزایش سن و مدل های مو [مخرب]”. “علل ریزش مو متنوع و پیچیده است و می تواند ترکیبی از سبک زندگی و عوامل ژنتیکی باشد. او در همه این موارد اختلال در چرخه مو و کوتاه شدن مرحله آناژن [اولین مرحله از چرخه رشد مو] نشان می دهد. ”

در اینجا نگاهی دقیق به برخی از متهمان متداول ریزش مو وجود دارد:

 • هورمون ها: دکتر بورگ توضیح می دهد: “هورمون ها مولکول های بسیار قدرتمندی هستند که از طریق روش های عمیق بر بدن تأثیر می گذارند.” وی خاطرنشان كرد: “بسیاری از آنها همچنین می توانند بر نحوه رشد ، سوخت و ساز و چرخه مو تأثیر بگذارند.” اگر ریزش مو به دلیل هورمون ها اتفاق بیفتد ، به طور معمول با تغییر در سطح مانند بارداری یا یائسگی ارتباط دارد. با این حال ، ریزش موی هورمونی همچنین می تواند با چالش هایی در هورمون های تیروئید و هورمون های تغییر یافته توسط کنترل بارداری رخ دهد.
 • رژیم: به گفته دکتر بورگ ، یک رژیم متعادل برای حفظ سلامت مو بسیار مهم است. با این حال ، با رژیم های غذایی محدود یا محدود ، “ما ممکن است تمام مواد مغذی و انرژی مورد نیاز برای رشد موهای سالم را دریافت نکنیم”. “بدن یک ماشین شگفت انگیز است که به طرز پیچیده ای تعادل انرژی و تغذیه را حفظ و مدیریت می کند. بدن شما می داند که برخلاف قلب ، ریه ها و مغز شما ، موهای شما برای حفظ زندگی ضروری نیست. هنگامی که بدن شما تحت استرس است یا مواد مغذی کافی ندارید ، این مواد مغذی و انرژی را به اندام های ضروری منتقل می کند و از مو دور می شود. ” دکتر بورگ توضیح می دهد که وقتی این اتفاق می افتد ، فولیکول های مو “زودرس وارد مرحله استراحت و کاهش رشد می شوند.”
 • استرس: دکتر بورگ می گوید: “استرس همراه با رژیم غذایی بر نحوه شاتل و مدیریت انرژی و مواد مغذی بدن تأثیر می گذارد.” وی می افزاید: “استرس مداوم بدن ، بدن را به حالت مداوم پرواز یا پرواز در می آورد که رشد مو عملکرد مهمی نیست و به نفع سیستم های دیگر کاهش می یابد.”
 • ژنتیک: ریزش موهای شما همچنین می تواند ناشی از ژن های شما باشد. با این حال ، دکتر بورگ می گوید ریزش موی ژنتیکی کمی پیچیده تر است. “از مطالعات اخیر روی مردان ، ما می دانیم که بیش از 150 ژن درگیر هستند ، از جمله تنظیم کننده چرخه مو FGF5 [پروتئینی که رشد مو را متوقف می کند و شروع می کند]. یک داستان مشابه احتمالاً در زنان نیز رخ داده است. “
 • داروها و بیماریها: درست مانند رژیم غذایی ، داروها نیز می توانند بر رشد موهای شما تأثیر بگذارند. دکتر بورگ می گوید: “برخی از داروها می توانند منجر به ریزش مو شوند و بسیاری از افراد در هفته ها و ماه ها پس از انجام یک روش بیهوشی یا بزرگ پزشکی مقداری ریزش مو را تجربه می کنند.” “بیماری طولانی مدت همچنین می تواند باعث ریزش مو شود.”
 • روند پیری: پیری همچنین می تواند بر چرخه مو تأثیر بگذارد که می تواند منجر به ریزش مو شود. دکتر بورگ توضیح می دهد: “فولیکول های مو بسیار سخت کار می کنند ، سلول های آنها را تقسیم می کنند و کراتین و ملانین های ساقه مو را تولید می کنند.” فولیکول های مو در چرخه رشد ، استراحت و سقوط و به دنبال آن بازسازی سلول های بنیادی باقی مانده عمل می کنند. این چرخه بارها در طول زندگی ما تکرار می شود ، فولیکول ها کمی خسته می شوند و اختلال در چرخه مو شروع می شود. ” اختلال در چرخه مو اغلب می تواند “کوتاه شدن چرخه و کوچک سازی” باشد.
 • مدل مو: ما موهای خود را از طریق حلقه حلقه می کنیم تا ظاهر خوبی داشته باشد. و به گفته دکتر بورگ ، می تواند پیامدهای خود را داشته باشد. “مدل موهای بسیار محکم می تواند به فولیکول ها و عضله راست کننده پیلی آسیب برساند و در نتیجه منجر به آلوپسی کششی [ریزش تدریجی مو] شود. استفاده بیش از حد از گرما و مواد شیمیایی خشن نیز می تواند منجر به آسیب به پوست سر و فولیکول ها شود. “وی هشدار می دهد.

بهترین محصولات و درمان ها برای رشد مو در زنان

ما بهترین محصولات درمانی و پیشگیری از ریزش مو را گردآوری کرده ایم که همه آنها برای بازگرداندن شکوه تاج گذاری شما طراحی شده اند. به جلو نگاه کنید!

 1. VIRTUE Flourish 5% Minoxidil Foam

  اکنون بخرید
  با Dermstore

  شکل>

  VIRTUE فوم ماینوکسیدیل 5٪ را شکوفا کنید

  این فرمول کف کننده مشتی از ماینوکسیدیل مورد تأیید FDA را برای رویش مجدد مو در زنان بسته بندی می کند. ایده آل برای کسانی که ریزش مو را تجربه کرده اند ، اکسیر موی سر در خواب است که هنگام چرت زدن برای فعال سازی فولیکول های مو کار می کند و رشد مجدد را در سراسر کشور تحریک می کند.

  اکنون با تحویل رایگان خرید کنید

 2. VIRTUE Flourish Density Booster

  اکنون بخرید
  با Dermstore

  شکل>

  VIRTUE Flourish Density Booster

  تا آنجا که به رشد مو مربوط می شود ، یک کار سالم ضروری است. با افزودن Alpha Keratin 60ku و ترکیبی از گیاهان دارویی ، این فرمول ضخیم کننده مو برای ترمیم شکستگی و تقویت رشته ها عمل می کند. علاوه بر این ، فولیکول های خسته را تحریک می کند و از آسیب بیشتر محافظت می کند ، بنابراین می توانید به یک موی براق و شکوفا دست پیدا کنید.

  اکنون با تحویل رایگان خرید کنید

 3. Living Proof Scalp Care Revitalizing Treatment

  اکنون بخرید
  با Dermstore

  شکل>

  درمان احیا کننده مراقبت از پوست سر Living Proof

  مراقبت از پوست سر اولین جایی است که در هنگام رشد مجدد موها به آن توجه می کنیم و این فرمول احیا کننده آن را با ترکیبی از پروتئین های مخمر ، روی نمک روی و محصور شده پوشانده است. محرک هایی که ریشه ها را بارور می کنند تا محیطی مناسب برای رشد مو ایجاد شود. علاوه بر این ، همچنین شامل جوجوبا است ، که باعث ایجاد یک محیط متعادل پوست سر و پپتیدهای مغذی می شود که الیاف مو را جمع و جور می کند تا ضخیم تر به نظر برسد.

  اکنون با تحویل رایگان خرید کنید

 4. Briogeo Scalp Revival Charcoal + Tea Tree Cooling Hydration Mask

  اکنون بخرید
  با Dermstore

  شکل>

  زغال احیا کننده پوست سر Briogeo + ماسک آبرسانی خنک کننده درخت چای

  شما در مورد ماسک های ذغالی برای صورت خود شنیده اید-اما ماسک های ذغالی برای پوست سر شما چطور؟ این محصول از شرکت Briogeo ، زغال سم زدایی را با روغن چای خنک کننده ، نعناع و روغن نعناع فلفلی ترکیب کرده تا پوست سر را آرام کرده و خارش و پوسته پوسته شدن را تسکین دهد. علاوه بر این ، اسید هیالورونیک و آلوئه ورا برای تغذیه ریشه ها با یکدیگر کار می کنند.

  اکنون با تحویل رایگان خرید کنید

 5. Christophe Robin Cleansing Purifying Scrub with Sea Salt

  اکنون بخرید
  با Dermstore

  شکل>

  اسکراب پاک کننده پاک کننده کریستف رابین با نمک دریا

  برای بهبود تلاش های رشد مو ، ایجاد یک محیط مناسب مهم است. یکی از راه های انجام این کار ، لایه برداری از پوست سر برای از بین بردن سلول های خشک و مرده پوست و جذب بهتر سرم های رشد مو است. این اسکراب نمک دریا به اندازه کافی درشت است تا تجمع را از بین ببرد ، در عین حال ملایم و مغذی است. روغن بادام و عصاره روغن دانه لیموترش برای تسکین و آبرسانی پوست سر و تقویت درخشش با هم کار می کنند.

  اکنون با تحویل رایگان خرید کنید

 6. dpHUE Apple Cider Vinegar Hair Rinse

  اکنون بخرید
  با Dermstore

  شکل>

  dpHUE شستشوی سرکه سیب سیب

  سرکه سیب برای هرگونه زرادخانه مراقبت از مو ضروری است-مخصوصاً وقتی هدف رشد مو است. این فرمول به آرامی خاک و بقایای پوست سر را از بین می برد در حالی که پروتئین ها برای تقویت رشته ها کار می کنند. افزودن روغن آرگان و آلوئه ورا حسی کاملاً مغذی را ایجاد می کند که تا مو گسترش یافته و قفل ها را صاف و ابریشمی می کند.

  اکنون با تحویل رایگان خرید کنید

 7. VIRTUE Topical Scalp Supplement

  اکنون بخرید
  با Dermstore

  شکل>

  مکمل موضعی پوست سر VIRTUE

  پوست سر شما به همان اندازه پوست صورت شما مهم است و این درمان پوست سر با توجه به این نکته انجام شده است. این سرم با ترکیب پپتیدهای درجه مراقبت از پوست برای احیای پوست سر و تارها ، به علاوه اسید هیالورونیک برای افزایش مانع رطوبت ، می تواند روال مراقبت از موهای شما را بالا ببرد و به ایجاد محیطی مناسب برای پوست سر برای رشد مو کمک کند.

  اکنون با تحویل رایگان خرید کنید

 8. évolis Professional Reverse Activator

  اکنون بخرید
  با Dermstore

  شکل>

  این سرم پوست سر که مخصوص موهای پیری تهیه شده است ، دارای آنتی اکسیدان ها ، کراتین و پروتئین گندم است که رشته ها را تقویت و محافظت می کند. و افزودن سالیسیلیک اسید خشکی و سوزش را در عین لایه برداری طبیعی پوست سر هدف قرار می دهد.

  اکنون با تحویل رایگان خرید کنید

 9. Oribe Serene Scalp Thickening Treatment Spray

  اکنون بخرید
  با Dermstore

  شکل>

  اسپری درمان ضخیم شدن پوست سر Oribe Serene

  محصولات رشد مو که بلافاصله کار می کنند ، متاسفانه چیز خاصی نیستند. با این حال ، این محصول بهترین های هر دو جهان را فراهم می کند ، زیرا فرمول آن دارای مواد قدرتمندی است – مانند مخلوطی از پپتید بیومیمتیک و عصاره شبدر قرمز برای تقویت موهای ضخیم تر – که نه تنها در پشت صحنه جادوی خود را برای بهبود شرایط پوست سر و رشد می کند ، اما همچنین کمک می کند تا حجم فوری مو برای اهداف یک ظاهر طراحی شود.

  اکنون با تحویل رایگان خرید کنید

 10. Philip Kingsley TRICHO 7 STEP 2 Volumizing Hair and Scalp Treatment

  اکنون بخرید
  با Dermstore

  شکل>

  فیلیپ کینگزلی TRICHO 7 STEP 2 حجم دهنده درمان مو و پوست سر

  این اکسیر مو و پوست سر با عصاره چای سبز و اسید آزلائیک نگاه خود را به جایزه رشد مو می اندازد. چای سبز که به دلیل داشتن آنتی اکسیدان زیاد شناخته شده است ، می تواند باعث تقویت پوست سر شود ، برای جلوگیری از آسیب های محیطی ناشی از رادیکال های آزاد و آلودگی برای ایجاد یک محیط سالم پوست سر تلاش می کند. این ترکیب با توانایی آزلائیک اسید برای جلوگیری از نازک شدن مو با محافظت در برابر 5a ردوکتاز (هورمونی که می تواند در نازک شدن موها نقش داشته باشد) و تحریک متیل نیکوتینات این محصول را به یک نیروگاه قوی تبدیل می کند.

  اکنون با تحویل رایگان خرید کنید

 11. miriam quevedo Hair Multiplying Scalp Concentrate + Pre-Treatment Exfoliator

  اکنون بخرید
  با Dermstore

  شکل>

  کنسانتره ضرب کننده مو در سر موی miriam quevedo + لایه بردار پیش از درمان

  با این درمان دو مرحله ای (اختصاصی Dermstore) به پوست سر خود تحقیق و تحقیق جدی بدهید. این دوتایی کنسانتره و لایه بردار که توسط فاکتورهای رشد مو و سلولهای بنیادی رز افزایش یافته است ، هدف قرار دادن تنظیم کننده های رشد مو برای تحریک رشد ، بهبود بازسازی ، مبارزه با متجاوزان محیطی و تقویت نشاط سلول های بنیادی است. این دو محصول همچنین دارای گلوکونولاکتونا هستند که به آرامی لایه برداری می کنند و زباله ها را از بین می برند و کنسانتره جوانان Black Baccara Rose برای یک لایه محافظتی بیشتر در برابر عوامل استرس زای محیطی.

  اکنون با تحویل رایگان خرید کنید

 12. HairMax LaserBand 82

  اکنون بخرید
  با Dermstore

  شکل>

  HairMax LaserBand 82

  فکر می کنید لیزرهای خانگی فقط برای چهره شما هستند؟ دوباره فکر کنید HairMax LaserBand 82 یک دستگاه لیزر تحریک کننده مو در خانه برای انواع مو است. به لطف انرژی نوری درمانی ، فولیکول ها از طریق 82 لیزر درجه پزشکی تحریک می شوند تا موی پرتری ایجاد کنند.

  اکنون با تحویل رایگان خرید کنید

 13. Viviscal Extra Strength Hair Growth Supplements

  اکنون بخرید
  با Dermstore

  شکل>

  Viviscal مکمل های رشد مو با قدرت فوق العاده

  بیوتین تنها ویتامی نیست که می تواند به بهبود ظاهر مو کمک کند. در حقیقت ، ترکیبی از ویتامین ها و مواد معدنی مانند ویتامین C ، بیوتین و آهن موجود در مکمل های رشد موی Viviscal’s Extra Strength رشد می تواند به شما در انجام کار کمک کند. این مکمل های رشد مو باعث تقویت ظاهر رشته ها می شود در حالی که مواد مغذی اصلی را برای تحریک رشد مو در آن ایجاد می کند.

  اکنون با تحویل رایگان خرید کنید

 14. Elon R3 Extra Strength for Thinning Hair

  اکنون بخرید
  با Dermstore

  شکل>

  Elon R3 قدرت اضافی برای موهای نازک

  مهم نیست از چه استفاده می کنید ، رشد مو را یک شبه نخواهید دید. اما ، Elon’s R3 Extra Strength for Thin thin Hair می تواند به شما کمک کند تا با گذشت زمان و استفاده منظم به آنجا برسید. این مکمل روزانه که ترکیبی از پروتئین های غنی ، ویتامین ها و مواد معدنی برای تغذیه پوست سر و تارهای مو طراحی شده است ، برای کسانی که دچار ریزش مو هستند باید امتحان شود.

  اکنون با تحویل رایگان خرید کنید

 15. Alterna Caviar Anti-Aging Clinical Densifying Scalp Treatment

  اکنون بخرید
  با Dermstore

  شکل>

  درمان بالینی متراکم کننده پوست سر ضد پیری خاویار Alterna

  تا آنجا که به رشد مو مربوط می شود ، بیشتر بیشتر است – همان جایی است که یک درمان متراکم مانند درمان سر بالینی بالینی ضد پیری Alterna Caviar وجود دارد . این اکسیر با خاویار ، انگور فرنگی هندی و شبدر قرمز می تواند حجم را افزایش داده ، تغذیه را بهبود بخشد و محیطی ایده آل برای رشد مجدد ایجاد کند.

  اکنون با تحویل رایگان خرید کنید

 16. Toppik Hair Building Fibers 75 Day

  اکنون بخرید
  با Dermstore

  شکل>

  الیاف ساخت موی Toppik 75 روز

  علائم نازک شدن و ریزش مو را با الیاف ساخت موی Toppik پوشانید. این ضخیم کننده مو در انواع مختلف رنگ موهای طبیعی وجود دارد و از الیاف کراتین رنگی تشکیل شده است که به طور یکپارچه با موهای طبیعی شما ترکیب می شود ، بنابراین می توانید نقاط طاس را پنهان کرده و موهای ضخیم تری به دست آورید.

  اکنون با تحویل رایگان خرید کنید

16 بهترین محصول برای رشد مو و درمان های ریزش مو برای خانم ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *