5 دلیل خیره شدن کودکان

آیا تا به حال یک کودک شما را به یک مسابقه خیره کننده به چالش کشیده است؟ خوب ، شاید یک مسابقه رسمی نباشد – اما با این وجود می تواند کمی شبیه به آن باشد. آنها خیلی جوان هستند ، بنابراین چه چیزی ممکن است آنها را مجذوب خود کند؟ (و این ترفند دزدگیر و قدیمی را که همه مادران از همه در مادران یاد می گیرند فراموش نکنید: پنکه سقفی.)

اینها همه نشانه های خوبی هستند که کودک در حال یادگیری است و مهارت های شناختی خود را توسعه می دهند .

نوزادان دوره رشد چند ماه اول زندگی آنها در مورد جهان کنجکاو هستند و همه چیز برایشان تازه است. آنها می خواهند با مردم در تعامل باشند و اجتماعی باشند.

کودک شما ممکن است به عنوان اولین شکل خیره شود. ارتباطات بین آنها و دنیای عظیم اطراف آنها.

در اینجا پنج دلیل وجود دارد که کودک شما ممکن است به شما یا فضا خیره شود.

ممکن است یک کودک به شما خیره شود زیرا فکر می کند شما زیبا هستید. ما شوخی نمی کنیم! آزمایش دریافت که نوزادان و نوزادان جوان بیشتر وقت خود را صرف خیره کردن چهره هایی می کنند که بزرگسالان آن را تصور می کنند. جذاب. این تحقیق شامل تصاویری (انتخاب شده توسط بزرگسالان) صورت است که زیبا و برخی دیگر جذابیت کمتری به حساب می آیند. نتایج نشان داد که نوزادان به تصاویر چهره های “زیبا” طولانی تر خیره می شوند.

گاهي نوزادان چشم هاي خود را به يك مورد با ويژگي هاي برجسته مانند شيشه ها ، گوشواره ها يا موهاي رنگارنگ زوزه مي دهند. . الگوهای مختلف ، بافت ها و لوازم جانبی ممکن است توجه کودک را به خود جلب کند. دیدن نوزادان برای کودک مهم است در حالی که مغز آنها به سرعت در حال رشد است.

بچه ها معمولاً شروع به حرکت می کنند حدود 3 ماهه این ممکن است باعث شود آنها فضا و خیره شوند. ممکن است در صورت بیرون کشیدن آنها یا داشتن فن سقفی ، متوجه این مسئله شوید.

حرکت حسی بخش مهمی در کمک به رشد مغز نوزادان است. این یکی از دلایلی است که موبایلها بسیار موثر هستند – آنها می توانند اثر تقریباً هیپنوتیزم داشته باشند. در این صورت ، ممکن است متوجه شوید کودک اگر گاهی اوقات مجبور است توجه خود را دوباره جلب کند ، از اشیاء متحرک فاصله می گیرد.

بخشی از توسعه بینایی در نوزادان و کودکان خردسال است. معرفی رنگهای روشن. دسته بندی های مختلف رنگی که با یکدیگر تضاد دارند نیز مهم هستند. اگر رنگ توجه شما را جلب کند ، ممکن است کودک شما به چیزی ساده به عنوان مبلمان یا کتاب خیره شود.

بچه ها ظرف سالهای اول مهارت های مختلفی را توسعه می دهند زندگی بعضی اوقات ممکن است کودک خیره به کودک به معنای این باشد که خیلی سخت کار می کند تا مغز رشد کند و رشد کند. بانک اطلاعات از مؤسسات ملی بهداشت “> 90٪ در زمان رسیدن به 6 سالگی توسعه یافته است. نوزادان می توانند با مشاهده محیطی که در آن قرار دارند ، بسیار یاد بگیرند.

متوجه خواهید شد در سال اول تغییرات زیادی در شخصیت کودک شما ایجاد می شود. نوزادان همه چیز را در اطراف خود مشاهده می کنند ، و خیره شدن یک قطعه شواهد است که مغز آنها برای رشد و توسعه بسیار کار می کند. مانند همیشه ، اگر نگرانی در مورد خیره شدن کودک خود – یا هرگونه رفتاری دارید – با متخصص اطفال خود مشورت کنید.

.

5 دلیل خیره شدن کودکان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *