5 کتاب مارک تجاری شخصی که به شما کمک می کند در رقابت رقابت کنید

5 کتاب مارک تجاری شخصی که به شما کمک می کند در رقابت رقابت کنید

شما می خواهید از دیگران متمایز شوید. اما هر کارآفرینی همینطور است. ایجاد یک نام تجاری شخصی بهترین راه برای رسیدن به اهداف شما اما واقعاً یک نام تجاری شخصی به چه معناست؟ بیایید برای شروع با چند س questionsال شروع کنیم.

  • آیا دوستان شما را فردی قابل اعتماد می دانند؟
  • آیا اعضای خانواده به شما اعتماد دارند؟
  • و اگر قولی دادید ، آیا دوستان می دانند که شما به عهد خود پایبند هستید کلمه؟

اگر چنین است ، تبریک می گویم! شما قبلاً درک کرده اید که نام تجاری شخصی شما به اعتبار شهرت شما بستگی دارد.

بیش از یک لوگو یا کلمات کلیدی ، نام تجاری شخصی شما شامل همه مواردی است که مردم هنگام شنیدن نام شما به آن فکر می کنند. در واقع ، فقط ذکر شما احساسات و احساسات مثبت را برمی انگیزد. یعنی افرادی که شما را می شناسند می خواهند با شما در ارتباط باشند – و باقی بمانند.

در مورد نام تجاری شخصی در تجارت نیز چنین است. وقتی شخصی نام کسب و کار شما را می شنود ، به آن اعتماد می کند؟ آیا آنها خواهان ارتباط بیشتری با شما هستند؟ یا کمتر می خواهند؟

برخلاف دوستان و بستگان ، مشتریان احتمالی احتمالاً هرگز نام شما را نشنیده اند. خود را در موقعیت آنها قرار دهید. مهم نیست محصولات یا خدمات شما چقدر عالی است ، اولین واکنش آنها شک و تردید است – درست مانند شما.

این یک تپه بلند برای صعود است. قبل از هر چیز ، این چالش وجود دارد که به مردم اطلاع دهید که شما اصلاً وجود دارید. پس از آن ، نام تجاری شما نه تنها باید برجسته باشد ، بلکه باید قابل اعتماد و واقعی باشد.

شروع کار آسان نیست. شما ترس از گفتن حرف اشتباه و گذاشتن اولین تصور بد را می دانید. این یک سفر پیچیده است به همین دلیل است که ما این پنج کتاب را گردآوری کرده ایم تا به شما در ایجاد نام تجاری شخصی خود کمک کنیم. این کتابها فقط به شما در شروع کار کمک نمی کنند. آنها به شما ابزارهایی می دهند تا بهترین باشید و جدا از رقابت برای سالهای آینده.

توسط Songy Knox

آیا خجالتی هستید؟ درون گرا؟ آیا احساس ناراحتی می کنید که خود را بیرون بکشید تا کسب و کار خود را به سطح بعدی برسانید؟ سپس A Playbook Brandbook Songy Knox برای شما مناسب است.

سونگی ، عکاس و مربی ساختن برند شخصی ، شما را از طریق مراحل مورد نیاز نه تنها برای کمک به برجسته شدن شرکت شما ، بلکه به مشتریان ترغیب می کند که با شما و کار شما مشارکت داشته باشند ، راهنمایی می کند.

اگر در پشت صحنه به عنوان یک خالق راحت تر هستید ، سونگی ناکس شما را هیجان زده می کند و به شما انگیزه می دهد تا خودتان را معرفی کنید ، سلام کنید و مخاطبین خود را درگیر کنید .

نوشته بریتنی هنسی

رسانه های اجتماعی مقرون به صرفه ترین ابزار برای ایجاد آگاهی برای نام تجاری شما هستند. فراتر از این ، می توانید از رسانه های اجتماعی برای تأثیرگذاری بر درک مردم از هر موضوع ، محصول یا هدفی استفاده کنید. یعنی می توانید بر فرایند تصمیم گیری تأثیر بگذارید.

بریتنی هنسی گام به گام از طریق ساختن-و کسب درآمد-برند شخصی شما را در عصر کارآفرینی دیجیتالی .

آیا تا به حال در اینستاگرام پیمایش کرده اید ، یک فرد تأثیرگذار را دیده اید و فکر کرده اید چگونه می تواند این کار را به این خوبی انجام دهد؟ و با چنین اطمینان؟ این شانس نیست. این کار دستی است و هنسی به شما نشان می دهد چگونه – گام به گام – با زبانی واضح و کاربردی

نوشته جیسون مک دونالد

جیسون مک دونالد رسانه های اجتماعی را در داخل و خارج می شناسد. او از سال 1994 در اینترنت فعالیت می کند. در دانشگاه استنفورد ، او بهترین شیوه ها را برای منابعی مانند AdWords و شبکه های اجتماعی آموزش می دهد.

از فیس بوک و توییتر گرفته تا TikTok و Youtube ، مک دونالد روشهای کاربردی و کاربردی را برای نام تجاری شخصی خود را در سراسر فضای آنلاین ایجاد کنید . اگر به دنبال درک تفاوت های ظریف ساختن نام تجاری خود در هر پلتفرم جداگانه هستید ، این کتاب کار راهنمای شما خواهد بود.

نوشته دونالد میلر

من تقریباً روزانه با دانشمندان و مخترعان مصاحبه می کردم. برخی از آنها محصولات شگفت انگیز مفید برای بشریت داشتند و من می خواستم آنها را تبلیغ کنم. اما آنها آنقدر در میان درختان بودند که نمی توانند جنگل را توضیح دهند. یعنی ، آنها می توانند ریاضیات و عوارض تحقیقات خود را در سطح بالایی مورد بحث قرار دهند. اما در برخی مواقع ، همیشه باید می پرسیدم “پس چی؟”

یعنی “اختراع یا محصول شما در واقع برای من چه می کند؟”

در مورد هرگونه مشاغل تجاری نیز همین امر صادق است. توضیح داستان برند خود به گونه ای که مورد توجه قرار گیرد اغلب نیاز به تغییر پارادایم دارد. به این معنا که از جزئیاتی که با آن خیلی زحمت کشیده اید به سود واقعی برسید. ایجاد یک StoryBrand به شما می آموزد که چگونه توجه مخاطبان را جلب کنید ، داستان برند شخصی خود را بسازید و مزیت رقابتی کسب کنید.

توسط ساندرا لانگ

شما تقریباً پروفایل LinkedIn دارید. و احتمالات زیادی وجود دارد که شما بیشتر آن را به نفع سیستم عامل های دیگر نادیده بگیرید. شاید به صورت هفتگی یا ماهانه ثبت نام کنید. در بیشتر موارد ، آن در پشت رسانه های اجتماعی قرار دارد. اگر این شما را توصیف می کند ، پس شما به سادگی به یک روش استراتژیک LinkedIn فکر نکرده اید.

LinkedIn به عنوان یک دارایی از قبل اعتماد زیادی را به ارمغان می آورد. LinkedIn خواه به دنبال سرمایه گذاری ، شرکای سرمایه گذاری و کارمندان ، یا انتقال نام تجاری خود به مشتریان باشید ، بستر پلاتینیوم برای ایجاد یک جامعه جدی است. با این راهنمای استراتژیک آن را به مشعل جلو بیاورید.

عکس توسط Dragana Gordic/Shutterstock

Bryan Lindenberger

برایان لیندنبرگر عاشق یک چالش است. او به عنوان اولین متخصص ارتباطات برای موسسه کارآفرینی Arrowhead در کالج تجاری دانشگاه ایالت نیومکزیکو با بودجه SBA خدمت کرد. وی از آن زمان در زمینه بازاریابی ، ارتباطات و توسعه برای پروژه های علمی ، مهندسی و تجاری کار کرده است. مشتریان او شامل ناسا ، دیزنی ، م institutionsسسات آموزشی دولتی و چندین شرکت و غیر انتفاعی هستند. برایان ، بازیگر سابق رایانه ، از پیاده روی ، عکاسی آماتور و جستجوی کتابهای تاریخ لذت می برد.

5 کتاب مارک تجاری شخصی که به شما کمک می کند در رقابت رقابت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *