5 نکته برای نگهداری قفل درب

5 نکته برای نگهداری قفل درب


قفل درهای ما ما را در برابر سارقان و سارقان محافظت می کند. متأسفانه ، بسیاری فراموش می کنند که قفل های خود را تعمیر و نگهداری کنند و بعداً آنها را خراب می کند!

عکس توسط: Pexels

بسیاری از قفل های سخت افزاری خریداری شده می توانند برای چندین دهه بدون نیاز به جایگزینی مورد استفاده قرار گیرند ، اما این بدان معنا نیست که باید از آنها غفلت کرد. تعمیر و نگهداری قفل حفاظت از دارایی های شما را تضمین می کند و از پرداخت هزینه بیشتر برای تعمیرات جلوگیری می کند.

قفل درها ، مخصوصاً آنهایی که برای درهای جلو ، می تواند آلودگی و آلودگی ایجاد کند. بدون نگهداری مناسب ، این آوار می تواند قفل را سخت تر کار کند و حتی باعث شکستگی شود. در اینجا چند نکته برای انجام تعمیر و نگهداری قفل درب آورده شده است:

1. در و قاب

خود را بررسی کنید

یکی از نکات کلیدی که هنگام اطمینان از عملکرد خوب قفل ها باید به خاطر بسپارید این است که مطمئن شوید درهای شما به درستی آویزان شده اند. افتادگی یا انداختن درها می تواند باعث شود فشار بیشتری به قفل یا پیچ وارد کنند. وقتی این اتفاق می افتد ، ممکن است باز کردن درب برای شما سخت تر شود. در حالت ایده آل ، درب و قاب آن باید حداقل یک inch اینچ تا کمتر از ¼ اینچ فاصله از قسمت بالا و کناره های آن داشته باشد – بیش از این فاصله می تواند در حال حاضر ناهماهنگی قابل توجهی ایجاد کند.

2. پیچ های درب و صفحات ضربه

را بررسی کنید

یکی دیگر از روشهای تعمیر و نگهداری این است که بررسی کنید پیچ ​​ها و صفحات درب به درستی نصب شده اند. به طور کلی ، لولا بالای متصل به چارچوب درب باید به اندازه کافی بلند باشد تا در و قاب دیوار را محکم کند. افزودن پیچ بلندتر ، به طول حدود سه اینچ ، می تواند از افتادگی درها جلوگیری کند. این افزودنی همچنین می تواند برای افزایش مقاومت درب ورودی شما مفید باشد.

در حال بازرسی چارچوب درب خود ، باید صفحات ضربه را نیز بررسی کنید. اگر از تسمه محکم استفاده می کنید ، باید از پیچ های بلندتری استفاده کنید که آن را به دیوار وصل می کند.

3. Deadlatch و Deadbolt Alignment

را بررسی کنید

هنگام آزمایش قفل درهای خود ، باید توجه داشته باشید که آیا قفل شما در صفحه ضربه گیر افتاده است. به خاطر داشته باشید که deadlatch یک عامل امنیتی مهم است که در قفل های مدرن ساخته شده است. با این حال ، مهم نیست که این ویژگی چقدر مدرن است ، اگر به درستی با صفحه ضربه مطابقت نداشته باشد ، کار نخواهد کرد.

همچنین باید بررسی کنید که آیا لوله بدون هیچ مشکلی کار می کند ، مخصوصاً هنگام بسته شدن درب. به یاد داشته باشید ، برای فعال کردن قفل نیازی به بلند کردن ، فشار یا کشیدن درب نیست. شما همچنین باید مطمئن شوید که سوراخ روی چوب درب به اندازه کافی عمیق است تا نوار بست به طور کامل گسترش یابد. اگر به طور کامل تمدید نشود ، بند ایمنی در ایمن سازی خانه شما مثر نخواهد بود.

4. قفل

خود را تمیز کنید

حذف خاک و آلودگی می تواند طول عمر شما را طولانی کند قفل در. نگهداری برخی از قفل ها آسان تر است زیرا فقط باید از یک پارچه مرطوب استفاده کنید. با این حال ، اگر واقعا کثیف است ، می توانید از صابون ملایم برای پاک کردن همه آلودگی ها استفاده کنید. استفاده از پاک کننده های شیمیایی یا ساینده ایده آل نیست ، زیرا می تواند قفل را از پوشش محافظ جدا کرده و آن را مستعد زنگ زدگی و آسیب کند.

5. قفل های خود را روان کنید

هنگامی که سطح بیرونی قفل های خود را تمیز می کنید ، باید مطمئن شوید که آن را از داخل تمیز می کنید و روغن کاری اغلب این کار را انجام می دهد. پس از پاشیدن روان کننده ، کلید را وارد کرده و بارها و بارها از قفل خارج کنید. قبل از قرار دادن مواد زائد در قفل ، حتماً آنها را بردارید. از استفاده از روان کننده های نفتی باید اجتناب شود. روغن کاری درب های شما حداقل یک بار در سال ممکن است کافی باشد.

اگر متوجه شدید که قفل درب شما خوب کار نمی کند ، با یک متخصص مشورت کنید قفل ساز در لینچبورگ ویرجینیا می تواند به شما در شناسایی مشکل کمک کند و به شما توصیه می کند که برای جلوگیری از وقوع مجدد آنها باید چه مراقبت هایی را انجام دهید. این کار را قبل از در نظر گرفتن جایگزین کردن خود انجام دهید کل درب ورودی .

5 نکته برای نگهداری قفل درب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *