6 نکته درمانی برای تعیین مرزهای زمانی که  افراد عاشق  از نظر جسمی فاصله نداشته باشند

برخی از ما مشتاق هستیم زندگی خود را “به حالت عادی” برگردانیم ، با هر گروه دیگری معاشرت کنیم و نیاز به یادآوری آرام داشته باشیم که هنوز همه گیر وجود دارد.

دیگران هنوز هم صبورانه و مداوم اقدامات احتیاطی را انجام می دهند.

هر کجا که در آن طیف حضور دارید ، بدون شک شرایطی دارید که احساس راحتی می کنید و آنهایی را که نمی خواهید. اگر افراد عزیز بیش از این علامت را پشت سر بگذارند ، می تواند تهدیدآمیز باشد.

شاید دوستان اصرار دارند که به مهمانی های آنها بپیوندید ، یا اعضای خانواده در صورت عدم پذیرش آغوش خود ، مرتکب جرم شوند. عملکرد آنها ممکن است شما را ناامن کند ، و ممکن است شما نگران باشید که سلامتی شما را در معرض خطر قرار داده است.

“همگان درک کمی متفاوت از آنچه در حال حاضر” امن “و” بی خطر “برای آنها است ، دارند و شناخت مرزها و نحوه ارتباط آنها با عزیزان مهم است ، به ویژه اگر آنها از راه جسمی فاصله نخواهید داشت. ”

” مرزها قواعد و محدوده هایی هستند که برای خودمان ، از نظر جسمی ، روحی و در روابط خود تعیین می کنیم. اکثر ما این کار را ناخودآگاه انجام می دهیم ، بنابراین همه مرزهای یکسانی ندارند. ”

اگر موارد خاص شما را احساس اضطراب ، عصبانیت ، ناامید یا ناامن می کند ، Fagan می گوید وقت آن است که مرزها در کنار شما عزیزان قرار دارد.

“برای درک بهتر مرزهای خود ، به احساسات خود بپردازید. ببینید او چگونه احساس می کنید ، “او می گوید.

این نقطه شروع برای دانستن آنچه شما نیاز دارید.

1. مرزهای خود را تعیین کنید

برای تعیین مرزهای خود ، ابتدا باید بدانید که آنها چه هستند.

“شما ممکن است تصمیم بگیرید که … معاشرت نکنید یا فقط در بیرون از خانه یا با ماسک صورت ملاقات نکنید. افراد مختلف مرزهای مختلفی خواهند داشت ، بنابراین دانستن آنچه شما هستند و پیوستگی به شما کمک می کند تا هنگام برقراری ارتباط با دیگران ، ارتباط برقرار کنید. “fagan می گوید.

او همچنین بر گوش دادن به روده شما تأکید می کند. > “به جای” واقعیت “های مختلف بر احساسات خود متمرکز شوید و تمرین هایی را بیان کنید که مرزهای شما را بیان می کند. به عنوان مثال ، سعی کنید بگویید ‘من احساس غرق شدن و کندی کار می کنم. من می گویم دستورالعمل های پزشکی “برای به دست آوردن نقطه نظر شما ،” می گوید: “Fagan.

این به دیگران کمک می کند تا درک کنند از کجا می آیند.

2. از عبارات “من” استفاده کنید

احتمالاً این توصیه را قبلاً و به دلایل خوب شنیده اید: گزینه خوبی برای خنثی کردن وضعیت بالقوه تنش زا است.

مهم این است که به آنها بگویید که چه احساسی دارید. ” “وقتی از اظهارات” من “استفاده می کنید هیچ تقصیری و اتهامی وجود ندارد ، و شما به وضوح بیان می کنید که برای you چه اتفاقی می افتد. شما باید در رستوران با او غذا بخورید و احساس راحتی نمی کنید ، ممکن است سعی کنید بگویید: “من به روابط ما اهمیت می دهم و نمی خواهم که این موضوع روی ما تأثیر بگذارد. من واقعاً دوست داشتم اگر بتوانید به مرزهای من احترام بگذارید. ”

3. به یاد داشته باشید ، اشکالی ندارد که بگویید نه

اگر شما حاضر نیستید به مجالس حیاط خلوت بروید یا دست به دست هم ندهید ، مجبور نیستید فشار بیاورید ، > شما هنوز هم حق دارید نه بگویید.

4. مرزهای خود را قبل از موعد بیان کنید

مرزها یک خیابان دو طرفه هستند ، و دانستن اینکه چه چیزی برای شما راحت است به همان اندازه مهم است که بفهمید چه چیزی برای دوستان و خانواده راحت است. این می تواند به باز کردن یک گفتگوی محترم کمک کند. Fpan می گوید: “با پرسیدن از عزیزان شما مرزهای آنها چیست و چگونه می توانید از آنها حمایت کنید ، ارتباطات را بدون درگیری برقرار می کند.”

او همچنین تأکید می کند که قوام آن مهم است.

“سازگار باشید. اگر مرزهای مختلفی با افراد مختلف دارید ، بدانید که چرا می توانید انتظارات افراد را مدیریت کنید. شاید لازم باشد مرزهای خود را تکرار کنید. خیلی محکم اما با شفقت انجام دهید. “Fagan می گوید.

5. با همدردی ارتباط برقرار کنید

کمی همدلی و مراقبت می تواند راه طولانی را طی کند. Fpan می گوید: “گفتگوهای محترمانه به روشی غیرقانونی است که در آن همه می توانند حرفی برای گفتن داشته باشند حتی اگر مخالف هم باشید” مهم است.

هنگام بحث درباره مرزهای خود ، به یاد داشته باشید که از دیگران بپرسید درباره آنها از احترام به شما احترام بگذارید.

“اعمال کوچک دلسوزی می تواند تأثیرگذار باشد. وقتی مردم ماسک می شوند [یا] ضدعفونی کننده دستی هستند ، تشکر کنید. ” ما باید محبت و اعتماد به نفس خود را از دیگران نشان دهیم. ”

6. استرس خود را به ذهن بسپارید

فاگان خاطرنشان می کند: “تنها چیزی که می توانید کنترل کنید خودتان هستید.” ” استرس سیستم ایمنی بدن را کاهش می دهد ، بنابراین سعی کنید استراحت خود را به بهترین شکل ممکن آرام کنید و استرس خود را کاهش دهید. در این مدت. ” برای کاهش استرس ، این کاملا خوب است.

در این زمان عدم اطمینان ، به یاد داشته باشید که نه همه تصور می کنند که چه چیزی بی خطر است و چه چیزی نیست.

نکته مهم این است که آنچه را برای شما احساس امنیت می کند را روشن کنید و در تعیین آن مرزها طرفدار باشید. از این طریق ، عزیزان شما می دانند چگونه به شما کمک کنند احساس راحتی و امنیت کنید.

.

6 نکته درمانی برای تعیین مرزهای زمانی که افراد عاشق از نظر جسمی فاصله نداشته باشند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *