8 نکته طلائی و واقعی برای کم کردن وزن بدون درد!

اهداف کاهش وزن تفاوت بین شکست و موفقیت است. اگر شما یک هدف برنامه ریزی شده واقع بینانه داشته باشید ، آن هدف به شما انگیزه می بخشد و به شما کمک می کند تا افکار خود را به عمل تبدیل کنید پس ما به شما آموزش می دهیم که چطور یک هدف دست یافتنی واقعی داشته باشید!

تنظیم هدف مناسب شما را تبدیل به  استاد آینده خود می کند. فردای شما مستقیماً تحت تأثیر کارهایی است که امروز انجام می دهید. و حدس بزنید چرا؟ زیرا شما به دلیل اهدافی که تعیین کرده اید همان کاری را انجام داده اید که امروز انجام میدهید و در حال انجام آن هستید.اگر اهداف مشخص را تعیین کرده باشید ،میدانید که کجاها باید تلاشهای خود را بیشتر کنید. همچنین میتوانید حواس پرتی هایی را که مانع پیشرفت شما شود ، از بین ببرید.

زندگی؛ چانسی‌که هرگز برنمی‌گردد، هدف‌اش چیست؟ – 63 آغاز روشنایی

اهداف غیرواقعی برای کاهش وزن ایده خوبی نیست زیرا آنها تلاشهای شما را تضعیف می کنند.و  مثل همیشه که برنامه ریزی کردید و موفق نشدید این بار نیز نخواهید شد پس با ما باشید با 8 روش شگفت انگیز:

1-برای کاهش وزن دو هدف وجود دارد:

اولین هدف متمرکز بر نتیجه مطلوب مورد نظر شماست. این هدف به شما انگیزه می دهد اما به چگونگی دستیابی به آن نمی پردازد.

هدف دوم یک هدف فرایندی است که بر گامهای انجام شده برای رسیدن به نتیجه مطلوب متمرکز است. به عنوان مثال ، یک هدف فرایند این است که هر روز 30 دقیقه پیاده روی کنید و با هر وعده غذایی آب بنوشید. اهداف پردازش برای کاهش وزن بسیار مفید است زیرا شما روی تغییر عادت های لازم برای کاهش وزن تمرکز می کنید.

2-اهداف خود را تنظیم کنید:
هدف شما باید مطابق با این معیارها باشد:
• خاص باشد
• قابل اندازه گیری  باشد
• قابل دستیابی باشد
• مرتبط باشد
* * *
3-اهداف بلند مدت و کوتاه مدت:
برای اینکه بتوانید هدف کلی خود را کنترل کنید ، باید اهداف بلند مدت تعیین کنید  اهداف را که بعداً به چندین هدف هفتگی و روزانه کوچکتر تقسیم می شوند.
* * *
4-پیگیری کنید:
از دست دادن وزن خود را پیگیری کنید برای رسیدن به این هدف بسیاری از ابزارهای ردیابی به صورت آنلاین در دسترس هستند و مانند ساعت های ردیاب وزن یا برنامه های مختلف برای گوشی های هوشمند.
* * *
5-اهداف واقع بینانه را در یک بازه زمانی معقول تنظیم کنید
ما اهداف خوبی داریم اما طی سه روز آنها را دور میریزیم و فراموش میکنیم. تعیین اهداف واقع بینانه به معنای به دست آوردن واقعی از کاری است که می توانید در مدت زمان گفته شده انجام دهید.
* * *
6-اهداف خود را در صورت لزوم باز تنظیم کنید:
هرچه در برنامه خود پیشرفت می کنید لازم است باز برنامه جدیدی برای خود بریزید ، بعضی اوقات مجبور خواهید بود اهداف خود را تغییر دهید.
* * * *
7-مجاز به عقب نشینی:
هر فرد موفقی مشکلاتی را تجربه کرده است. این یک قسمت عادی از زندگی و یک بخش عادی از تغییر رفتاری است پس به خود سخت نگیرید.
* * *
8-خیال خود را همیشه راحت نگه دارید:
به یاد داشته باشید که اموختن یک عادت جدید کمی دشوار است و این کار به زمان نیاز دارد.

“موفقیت حاصل تلاش های ناچیز است تکرار روزانه و روزانه.”

.

8 نکته طلائی برای رسیدن به هدف کاهش وزن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/wekjriusd...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35