دزدان مسلح جواهرات را از فروشگاه Bulgari در پاریس می دزدند

دزدان مسلح جواهرات را از فروشگاه Bulgari در پاریس می دزدند

این سه مرد ، با کت و شلوار ، می توانستند برای مشتریان در Bulgari پاس کنند. فروشگاه در مرکز پاریس اما مسلح به اسلحه ، اهداف آنها بدتر بود. آنها مقدار زیادی جواهرات از شرکت جواهرات ایتالیایی به سرقت بردند.

سرقت صبح روز سه شنبه در میدان وندوم ، میدان تاریخی در منطقه 1 پاریس که به خاطر فروشگاههای لوکس خود مشهور است و هدف مکرر سارقان بوده است. دادستانی پاریس در بیانیه ای اعلام کرد که یک نفر در ارتباط با این سرقت در بازداشت است و پلیس به دنبال سایر افراد دخیل است.

پلیس از اظهارنظر در مورد سرقت خودداری کرد ، اما یک افسر که روز سه شنبه در محل حادثه با رسانه ها صحبت کرد یک سرقت گستاخانه را توصیف کرد و گفت که پس از سرقت جواهرات ، مظنونانی که وارد فروشگاه شده بودند با یک وسیله نقلیه فرار کردند ، در حالی که چهار نفر دیگر با روروک مخصوص بچه ها به مرکز مرکز رفتند. شهر. پلیس خودرو را در تیراندازی متوقف کرد ، افسر ، که خود را نورا B معرفی کرد . ، در ویدئویی که توسط Le Parisien ارسال شده است ، گفت. دادستانی پاریس گفت ،

جواهرات هنوز توسط پلیس پیدا نشده است.

مبهم بود. افسر ویدئو گفت که دزدان دقیقاً چقدر پول گرفته اند ، و افزود که یک مظنون کیسه ای را انداخته است ، اما مبلغ آن حداقل 10 میلیون یورو یا 12 میلیون دلار تخمین زده می شود.

پاریس برای دزدان بلندپرواز که به دنبال جواهرات گران قیمت و سایر تجملات هستند ، بیگانه نیست. زیورآلات بیش از 2 میلیون یورو در ژوئیه از Chaumet سرقت شد ، یک جواهر فروشی مشهور فرانسوی در محلی که پلیس آن زمان آن را “حمل و نقل” یاد می کرد. در سال 2008 ، دزدان جواهرات سرسام آور 100 میلیون دلاری از هری وینستون.

به نظر می رسد سارقان دیوانه به ویژه %20

ژاک مورل ، مشاور امنیتی انجمن فرانسوی ، گفت: “مکان وندوم یک مکان حساس است.” جواهرسازان ، و چندین حمله در منطقه رخ داده است. او گفت که سرقت جواهرات در سال های اخیر کاهش یافته است. او گفت که حدود هفت سال پیش ، سالانه 500 حمله به مغازه های طلا و جواهر در فرانسه رخ می داد. امروزه ، به لطف الزامات امنیتی وضع شده توسط شرکت های بیمه ، این تعداد کمتر از 100 نفر است. به او گفت با توجه به تعداد افرادی که ظاهراً درگیر شده اند ، این سرقت بیشتر “آماتورها به نظر می رسیدند تا افراد راهزن بزرگ”. وی افزود: یک محموله به ارزش 10 میلیون یورو پاداش بالایی بود. “من کمی تعجب می کنم که آنها در این مدت زمان کوتاه به جواهرات زیادی دسترسی داشتند.”

یگان ویژه پلیس که معمولاً به سرقت های مسلحانه ، معروف به تیپ سرکوب راهزن ، تحقیقات را هدایت خواهد کرد ، پلیس در توییتر گفت .

دزدان مسلح جواهرات را از فروشگاه Bulgari در پاریس می دزدند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *