بعد از اینکه تصمیم گرفت برای ویدیوی جدید موسیقی خود با دیگران همکاری کند ، نبردی میان نیکی میناج و آرایشگر تروگ او در حال وقوع است!

کلاه گیس ممکن است در اینجا پرواز کند … هدف در نظر گرفته شده است. مادر بودن نیکی میناج 37 ساله ، پس از ارسال ، خودش را در آب گرم قرار داد. a پشت صحنه فیلم وی در مجموعه فیلم موزیک ویدیوی “Move Ya Hips” که شامل خواننده رپ A $ AP Ferg در پنج شنبه ، 30 ژوئیه است. او به مدل مو زیبایی ستاره جاناتان رایت به دلیل یک ظاهر طراحی کلاه گیس رنگارنگ خود و نه مردی که سالها با او کار کرده است ، مغرور تائه نیکی بعداً در مورد اوضاع در رسانه های اجتماعی صحبت کرد و ادعا کرد که تائه 48 ساعت قبل از تصمیم گیری برای تبلیغ فیلمبرداری وی ، کنسل شد.

تائه ادعاهای نیکی را در پست طولانی اینستاگرام مشترک ساعاتی بعد رد کرد. او گفت که به دلیل وجود مجبور شدن به کشیدن دندان خرد در دسترس نیست. نه تنها این بلکه تائه همچنین ادعا كرد كه او هیچ اطلاعاتی در مورد اطلاعات موردنیاز برای ایجاد نیك برای جادوگر با استاندارد یا كیفیت او ندارد. جاناتان ، که بیشتر به عنوان J. Wright شناخته می شود ، با انتشار این مطلب به عنوان داستانی در اینستاگرام ، سایه مو را بر روی درام مو سایه انداخت: “دست از ته دل بردارید و نماز را شروع کنید ، نیازی به همدلی ندارید بلکه به قدرت نیاز دارید!”

در اینجا 5 مورد است که باید درباره Arrogant Tae بدانید:

1: نام بزرگ در بازی . تائه (نام واقعی داینت خاکستری ) با بسیاری از افراد افسانه در صنعت خارج از نیکی همکاری کرده است. وی همچنین دارای استیل هایی از جمله Love & Hip-Hop star DreamDoll و مدل آری فلتچر است.

2: او شلیک بارداری را نیک کرد . او هنگامی که مجری صدر جدول خبرهای بارداری خود را در اواخر ژوئیه سال 2020 اعلام کرد ، به خاطر لباس طلایی زرق و برق دار خود اعتباری به دست آورد.

3: بومی شیکاگو در مصاحبه ای در سال 2017 فاش کرد که از سن 7 سالگی در حال انجام مو است. وی گفت: “من به دلیل اینکه روی مو بزرگ شدم مو شدم و همیشه جوان تر در سالن بودم و شروع به انجام موهای بچه های دوست مادرم و تمام اعضای خانواده ام کردم.”

4: ستاره رسانه اجتماعی . تائه با داشتن 1.5 میلیون هوادار در رسانه های اجتماعی دنباله ای غول پیکر است اما به ستاره هایی که با آنها کار کرده است برای موفقیت اصلیش اعتبار ندارد. “من فکر می کنم این مشتری مداری غیر مشهور من بود که واقعاً پیگیری هایم را انجام داد ، زیرا من از سراسر دنیا افراد زیادی دارم ، مثل اروپا و دبی ، بسیاری از مشتری های غیر مشهور که از من حمایت کرده اند و از روز به بعد در آنجا با من بوده اند. یکی ، “او در همان مصاحبه فاش کرد.

5: درام J. Wright . مسائل بین تائه و جی. رایت قبل از عدم موفقیت نیکی آغاز شد. هواداران توجه داشتند كه چقدر جادوگری كه J. برای گوروهای آرایشی انجام داد جفری استار درست شبیه كاری بود كه در ژوئیه سال 2020 در DreamDoll كرد. این امر باعث شد كه آنها در مورد اینكه چه كسی این كار را بهتر انجام داده است بحث كنند.

.

Arrogant Tae چیزهایی که باید در مورد آرایشگر زیبایی نیکی میناجی بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *