Ashampoo Photo Commander 10: ابزار جامع عکس به صورت رایگان

فرمانده عکس Ashampoo 10: ابزار عکس به صورت رایگان

کلید مجوز به صورت رایگان در دسترس است

D فرمانده عکس Ashampoo 10 ، که 40 یورو هزینه دارد ، منحصراً در منطقه را بارگیری کنید از computerbild.de رایگان. اندازه پرونده تقریباً 150 مگابایت است. پس از بارگیری ، با دوبار کلیک روی فایل exe نرم افزار را نصب کنید. هنگامی که برنامه را برای اولین بار شروع می کنید ، از شما خواسته می شود یک کلید مجوز را وارد کنید ، بدون آن نسخه کامل فقط برای ده روز قابل استفاده است. در صورت پیگیری لینک به وب سایت Ashampoo در مراحل ثبت نام ، کلید را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد و آدرس ایمیل خود را وارد می کنید. بعد از کلیک روی پیوند تأیید در اولین نامه الکترونیکی ، یک پروفایل اصلی رایگان – با نام ، کشور و تاریخ تولد – در Ashampoo ایجاد می کنید و سپس کلید مجوز را دریافت می کنید.

نحوه کار با نرم افزار

Ashampoo Photo Commander 10: سازماندهی و مدیریت کنید

Photo Commander 10 به مدیریت و سازماندهی مجموعه عکس و فیلم کمک می کند ، نمایش های مختلفی را در صفحه نمای کلی ارائه می دهد فایل های صوتی و تصویری به طور مستقیم دوباره ، نسخه های تکراری و عکس های موتیفی را پیدا می کنند ، فیلم ها را هنگام پخش عکس ضبط می کنند و تصاویر را با برچسب ها تهیه می کنند.

واردات و مرتب سازی تصاویر این برنامه همچنین عکس ها و فیلم ها را از یک دوربین وارد می کند ، اسکن تصاویر – اگر اسکنر متصل باشد – را پشتیبانی می کند و از قالب WebP گوگل پشتیبانی می کند. نمایش کامل صفحه نیز موجود است. این برنامه تصاویر را در صورت درخواست با استفاده از داده های Exif به صورت خودکار در زیر پوشه نمایان می سازد.

126 دوربین

نوآوری های عکس

ویرایش تصاویر

با استفاده از فرمانده عکس ، ویرایش تصویر سریع و آسان است. این برنامه از جمله موارد دیگر ، یک قلم تعمیر ، یک ابزار فوکوس اثر و یک مقایسه مقایسه برای عکس اصلی و ویرایش شده است. می توانید متن ، اشکال ، خطوط ، تصاویر و گرافیک ها را وارد کنید ، چشم قرمز ، قسمت های کلون را بردارید ، افق را صاف کنید یا جلوه مینیاتوری بمالید. البته می توان از این برنامه برای تغییر اندازه تصویر و برش ، چرخش و صاف کردن عکس ها نیز استفاده کرد – همچنین می توانید کنتراست ، روشنایی ، رنگ ، درجه حرارت رنگ و مقدار گاما را تنظیم کنید. پردازش دسته ای به ایجاد همان تغییر در چندین عکس با یک کلیک کمک می کند. “>” بارگیری: بارگیری فرمانده عکس Ashampoo 10

ارائه و به اشتراک گذاری عکس ها

البته ، برنامه Ashampoo نیز در ارائه و اشتراک گذاری کمک می کند عکس این نرم افزار تصاویر و فیلم ها را از طریق ایمیل ارسال می کند یا آنها را در Facebook ، YouTube یا Picasa ارسال می کند. هنگام چاپ می توانید چندین تصویر را در یک صفحه مرتب کنید. صادرات به صورت PDF یا به عنوان یک آلبوم HTML نیز امکان پذیر است. نمایش اسلایدهای خوب قدیمی با موسیقی البته نباید از دست برود. علاوه بر این ، Photo Commander از چندین ضبط ، تقویم ، کلاژ ، کارت تبریک و منظره پانوراما خلق می کند و تصاویر را با یک قاب تهیه می کند. فرمانده عکس برای تهیه نسخه پشتیبان یا به اشتراک گذاری ، عکسها را به CD ، DVD یا Blu-ray می سوزاند.

.

Ashampoo Photo Commander 10: ابزار جامع عکس به صورت رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *