شرکت های انگلیسی از آبجو و پاپ کورن رایگان برای وسوسه کردن کارکنان به دفاتر استفاده می کنند

شرکت های انگلیسی از آبجو و پاپ کورن رایگان برای وسوسه کردن کارکنان به دفاتر استفاده می کنند

صبحانه رایگان ، نخ آب نبات در صورت تقاضا یا هدیه ای با نام تجاری شرکت ها-اینها تنها برخی از مزایا و مشوق هایی است که توسط کارفرمایان اداری ارائه می شود. تا بتوانند کارگران خود را پس از یک سال و نیم در خانه به میز خود بازگردانند. به طور مشترک پنجشنبه گذشته یک “جشن آبجو” رایگان برای ورود برگزار می شود ، جایی که همکاران می توانند با هم یک پینت و غذای خیابانی دور هم جمع کنند. تقریباً 2900 کارگر آن. کسانی که وارد محل کار می شوند می توانند از دوشنبه صبحانه رایگان به مدت یک هفته و همچنین میوه رایگان دریافت کنند. نخ نبات و سبد خرید ذرت بو داده نیز در روزهای خاصی در دسترس خواهد بود.

صبحانه رایگان نیز تا پایان ماه اکتبر برای 1300 نفر که در شرکت حقوقی شهر Slaughter and May مشغول به کار هستند ارائه می شود. ، و همچنین یک بطری آب فولادی ضد زنگ قابل استفاده مجدد در رنگ های شرکت. این شرکت همچنین از یک مدل کار انعطاف پذیر استفاده می کند که بر اساس آن 60 درصد از وقت خود را در دفتر و 40 درصد را در خانه می گذرانند.

یکی از پردرآمدترین مشوق ها در شرکت خدمات حرفه ای است PwC ، که نیروی کار 22،000 نفرش در بریتانیا در ماه سپتامبر 1000 پوند اضافی دریافت خواهید کرد به عنوان شرکت تغییر مدل کار ترکیبی ، از جمله دو یا سه روز در هفته در دفتر. در حالی که دریافت حقوق بستگی به توقف کار کارکنان در خانه ندارد ، در یک یادداشت داخلی پیشنهاد شد که آنها می توانند از پول اضافی برای کمک به تامین هزینه های رفت و آمد استفاده کنند.

Croydon شرکت مستقر onenine5.com ، که کالاهای مسافرتی می سازد ، گفت که چندین شرکت فناوری با آنها تماس گرفته اند تا مایل به خرید لپ تاپ این شرکت با فیبر نارگیل باشند. آنها به دنبال این هستند که محصول با نشان تجاری شرکت خود مارک تجاری داشته باشد و به کارکنان که به محل کار باز می گردند ، ارائه شود. الکس استوارت ، بنیانگذار onenine5.com گفت. “ما از مدیران دفتری که بودجه ای را برای انجام” خوش آمدید “یا سهولت افراد در کار ترکیبی تعیین کرده اند ، می شنویم.”

هدایا یا گردهمایی های تیمی راهی است برای “ایجاد احساس قدردانی و ارزشمندی در کارکنان” پس از مدتی کار در انزوا ، به گفته لی ، روانشناس محل کار چمبرز ، مدیر شرکت آموزشی Essentialise مستقر در پرستون. شکی نیست که اگر آنها بدانند سرگرمی ای در راه است که می توانند در آن شرکت کنند یا چیزی روی میز آنها منتظر است ، به کارکنان احساس ثبات در بازگشت می دهد و احساس می کند آنها بخشی از چیزی بزرگتر هستند. “

شرکت های انگلیسی از آبجو و پاپ کورن رایگان برای وسوسه کردن کارکنان به دفاتر استفاده می کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *