ایجاد روابط ابتدا: نحوه فروش در رسانه های اجتماعی

ایجاد روابط ابتدا: نحوه فروش در رسانه های اجتماعی

مهمان این هفته در خط موفقیت اقدامی است. پس از اینکه مهمان اصلی من به دلیل بیماری دچار مشکل شد ، سامی به تماس من در اینستاگرام برای یک جلسه مربیگری خودجوش رایگان در پادکست پاسخ داد. من از هرکسی که بخواهد غرق شود و به خاطر توسعه شخصی و سامی این کار را کرد.

سامی هزاره ای 26 ساله است که به تازگی آمریکا را ترک کرده و به پیگیر کارهای جانبی خود است ، و او تقریباً همه چیز را درست انجام می دهد. او در حال پخش پادکست ، استفاده از رسانه های اجتماعی و ایجاد مشتریان خود در کوچینگ خصوصی است. با این حال ، پول ، دنبال کنندگان و مشتریان هنوز وارد نشده اند. او می خواهد بداند چگونه هر سه عنصر – پادکست ، رسانه های اجتماعی و مربیگری – را به طور م effectivelyثرتری به یکدیگر متصل کند.

در گفتگوی خود بر رسانه های اجتماعی تمرکز کردیم. به نظر من ، این یکی از با ارزش ترین قیف های موجود است. و اگرچه سامی هزاره ای است و سواد کافی در زمینه رسانه های اجتماعی دارد ، اما فروش آن بسیار بیشتر از آن چیزی است که ما فکر می کنیم. اگر تا به حال متوجه شده اید که رسانه های اجتماعی سخت هستند ، سه نکته اصلی را که برای موفقیت هر کارآفرین یا فروش در رسانه های اجتماعی اساسی است بخوانید.

1. ابتدا طرفداران ایجاد کنید ، بعداً مشتری.

قدرت بازاریابی دیجیتال غیرقابل انکار است ، اما مهم است که طرز فکر صحیحی در مورد آن داشته باشیم. شما نمی توانید به بازاریابی آنلاین به عنوان راهی برای دستیابی به جیب مردم و سرقت کارت اعتباری آنها فکر کنید – مردم می توانند این را درک کنند. شما در مورد آن احساس خوبی نخواهید داشت ، آنها احساس خوبی نسبت به آن ندارند و فقط کار نمی کند.

باید آن را به عنوان ایجاد اعتماد در نظر بگیرید. بیشتر بر ایجاد طرفداران تمرکز کنید تا بر مشتری سازی. بر افزودن ارزش واقعی و ملموس به زندگی پیروان خود تمرکز کنید. مردم باید قبل از خرید هر چیزی از شما ، شما را بشناسند ، دوست داشته باشند و به شما اعتماد کنند.

نکته فوق العاده در مورد ابزارهای دیجیتالی مقیاس پذیر بودن آنها است – به شما این امکان را می دهد که با پیشرفت کسب و کار خود اعتماد را خودکار کنید. اما تنها راه جلب اعتماد این است که ابتدا رسانه های اجتماعی خود را در ایجاد ارزش افزوده کنید.

2. افراد را از سیستم عامل ها خارج کرده و وارد پایگاه داده خود کنید.

هدف رسانه های اجتماعی انتقال افراد از پلت فرم به پلت فرم به پلت فرم دیگر نیست. به خصوص به این دلیل که با توجه به ماهیت غیرقابل پیش بینی الگوریتم ها ، هر پستی که ارسال می کنید فقط به بخشی از افرادی که سعی می کنید با آنها ارتباط برقرار کنید نشان داده می شود.

آخرین کاری که می خواهید انجام دهید این است که با انتقال چند نفری که پست شما را مشاهده کرده اند به سکوی دیگری مانع دیگری برای خود ایجاد کنید. این یک حرکت جانبی است – آنها را به شما و تجارت شما نزدیک نمی کند. شما می خواهید آنها را به سمت خود و به پایگاه داده خود بکشید. به این ترتیب می توانید اعتمادی را که از طریق رسانه های اجتماعی ایجاد کرده اید ، گرفته و به آن سرعت دهید. آنها را به پایگاه داده خود بیاورید و تجربه قوی تری را با خود تجربه کنید-یک آموزش یک ساعته ، یک سری فیلم ، و غیره. دقیقاً مهم نیست چی هست آنچه مهم است این است که آنها دست دیجیتالی خود را برای مدت بیشتری با شما بلند کردند. هنگامی که این اتفاق می افتد ، می توانید بر ارائه ارزش بیشتر سریعتر تمرکز کنید ، بنابراین اعتماد را تسریع کرده و فروش نهایی را تسریع کنید.

سعی نکنید در بسیاری از سیستم عامل ها گرده افشانی کنید. افراد را از سیستم عامل ها خارج کرده و وارد پایگاه داده خود کنید. هنگامی که آنها در پایگاه داده شما قرار دارند ، شما کنترل آن را دارید و دیگر تحت الگوریتم مرموز نیستید.

3. دلارها در DM ها هستند.

فروش در رسانه های اجتماعی دقیقاً مانند دوستیابی در زندگی واقعی است. شما نمی توانید به سراغ یک غریبه بروید و بگویید: “بیا ازدواج کنیم!” اما در رسانه های اجتماعی ، مردم فکر می کنند می توانند حضور پیدا کنند و فوراً از دنبال کنندگان خود بخواهند تا چیزهایی از آنها بخرند. هنگامی که این کار نمی کند ، آنها ادعا می کنند که پلت فرم ارزش آن را ندارد یا الگوریتم علیه آنها است. اما این تقصیر پلتفرم نیست-ایراد از عدم موفقیت آنها در است اعتماد . به این دلیل است که آنها حقایق اساسی و اساسی روانشناسی انسان را فراموش کرده اند. شما باید ارزش اضافه کنید – قبل از به دست آوردن.

با افرادی که در مورد پست های شما نظر می دهند مشارکت کنید و در آنجا رابطه ایجاد کنید. سپس ، آن مکالمه را به DM ها منتقل کنید تا بتوانید با آنها بیشتر آشنا شوید. از آنها بپرسید ، ” شما چیست؟ اهداف ؟ با چه چیزی دست و پنجه نرم می کنید؟ شما چه چیزی را امتحان کرده اید؟ » سپس این راه را برای شما باز می کند که به آنها کمک کنید: “آیا می دانید که من در این مورد به مردم کمک می کنم؟ آیا می خواهید یک تماس رایگان بگیرید تا ببینم آیا می توانم به زندگی شما ارزش بدهم و آیا می توانیم با هم کار کنیم؟ ” اینجاست که فروش شروع می شود.

فروش در رسانه های اجتماعی مربوط به ایجاد رابطه است. زمان می برد و نشان می دهد. اگر به اندازه کافی ظاهر شوید و ارزش واقعی را ارائه دهید ، در نهایت مردم به شما مراجعه می کنند و در همان اولین قرار از شما می خواهند.

ایجاد روابط ابتدا: نحوه فروش در رسانه های اجتماعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *