همه چیز را بسوزانید: 4 نکته برای بهبود چشمگیر هر زمینه ای از زندگی

همه چیز را بسوزانید: 4 نکته برای بهبود چشمگیر هر زمینه ای از زندگی

“سوزاندن زندگی شما” به نظر می رسد راهی جدی برای به نتیجه ای برسید که در حال حاضر از دست داده اید ، اما مراحل جسورانه به معنی نتایج جسورانه است.

وقتی مادر لیندسی تیگ مورنو در 53 سالگی ناگهان درگذشت ، لیندسی متوجه شد که روش “سوزاندن همه چیز” تنها راهی است که او می تواند از دست دادن خود را به رشد تبدیل کند. او می دانست که مادرش بسیاری از رویاهای تحقق نیافته را پشت سر گذاشته است و این را برای خودش نمی خواهد.

در دو سال ، لیندسی از مادر ماندن در خانه-یک انتخاب معتبر ، اما انتخابی که برای او موثر نبود-به سخنران ، کارآفرین سریالی ، میزبان پادکست Boss Up ، و نویسنده سه کتاب. آخرین وی ، بیدار شوید: راهنمای قدرتمند تغییر ذهنیت شما در مورد معنای واقعی زندگی ، در 26 اکتبر 2021 منتشر می شود.

بازکردن برای لیندسی کار آسانی نبوده است ، اما او پشیمان نیست. او می گوید: “من اجازه نمی دهم عوامل محرک من را کوچک نگه دارد.”

در این قسمت از SUCCESS Stories ، مدیر داستان نویسی Kindra Hall با لیندسی در مورد یافتن هدف خود ، رهایی از ناراحتی و اینکه چرا تعادل وجود ندارد صحبت می کند – و چرا وقتی در حال تغییر وضعیت خود هستید مشکلی نیست. زندگی.

جنازه خود را تصور کنید.

برای دسترسی به فشار ، باید شیوه زندگی خود را تغییر دهید ، شما باید درک کنید که فقط یک زندگی دارید – و زمان انجام آنچه می خواهید با آن در حال حاضر است.

برای رانندگی به خانه ، تصور کنید که در مراسم تدفین خود در قبر خود دراز کشیده اید و به عزاداران خود نگاه می کنید. آنها در مورد شما چه می گویند؟

 • آیا آنها افتخار می کنند؟
 • آیا آنها شما را به گونه ای توصیف می کنند که امیدوار بودید به خاطر سپرده شوید؟
 • آیا آنها ناامید شده اند؟
 • آیا شخصی را که درباره او صحبت می کنند تشخیص می دهید؟

به احساس خود در مورد مرگ ناگهانی (ساختگی) خود توجه کنید:

 • آیا مواردی وجود دارد که می خواهید به آنها برسید برای امتحان خیلی می ترسید ؟
 • آیا رویاهایی وجود داشت که هرگز نتوانستید به آنها برسید؟

لیندسی این رویاها را “روزی” می نامد: چیزهایی که همیشه می گویید “روزی” انجام می دهید اما آنها را در اولویت قرار نداده اید. به عنوان مثال ، برای مادرش ، قایق رانی در گرند کنیون بود.

این تمرین کمی بیمارگونه است ، بله. اما بهتر است این کار را در حال حاضر انجام دهید ، در حالی که هنوز می توانید عمل کنید ، تا اینکه آن را کنار گذاشته و هرگز آن روزها را به امروز تبدیل نکنید.

تعادل وجود ندارد.

لیندسی آنچه را “شش سنگ بنای یک زندگی خوب” می نامد ، شناسایی کرده است. به گفته وی ، دستیابی به موفقیت در این زمینه ها منجر به تحقق همه جانبه می شود. آنها عبارتند از:

 1. مشاغل و کار
 2. امور مالی
 3. سلامت

 4. خواسته های شخصی
 5. روابط
 6. ارتباط معنوی

اگر از خود می پرسید که در حال حاضر چگونه باید بر روی هر شش مورد کار کنید ، پاسخ این است: اینطور نیست. فای!

لیندسی می داند که کارهایی که باید انجام دهد بسیار زیاد است ، به همین دلیل است که شما به طور همزمان به همه سنگ بناها نمی پردازید. در عوض ، شما می خواهید یکی را انتخاب کنید ، خودتان را به نقطه ای برسانید که در آن زمینه به خواسته خود رسیده اید و سپس به یکی دیگر بروید.

لیندسی بسیار پیشاپیش است که همه جا در یک منطقه در یک زمان به وقتی زندگی خود را برای اولین بار شروع می کنید احساس عدم تعادل کنید . شما باید آن را بپذیرید و روی تصویر بزرگ تمرکز کنید.

به عنوان مثال ، به مدت دو سال ، لیندسی ایجاد کسب و کار خود را در اولویت قرار داد و درآمد کافی را برای خانواده خود به ارمغان آورد. برای آنها سخت بود ، اما او می دانست که این کار را به نفع آنها انجام می دهد. هنگامی که او به امنیت مالی دست یافت ، به تقویت این روابط خانوادگی ادامه داد. وقتی احساس می کنید زندگی روزمره شما نامتعادل است ، به یاد داشته باشید که در طولانی مدت به امنیت منجر می شود.

چگونه هدف خود را پیدا کنیم.

پیدا کردن هدف شما یک سفر عمیقاً شخصی است. اولین قدم این است که بدانید در زندگی به چه چیزی بیشترین ارزش را می دهید.

به عنوان مثال ، یکی از ارزشهای اصلی که لیندسی تشخیص می دهد لذت گرایی است. این ممکن است سطحی به نظر برسد ، اما در واقع ، به گفته او ، عاشق “تجربه زندگی” است. او می گوید جهان شمولگرایی ، “جایی که می خواهید همه به عنوان یک نفر گرد هم آیند.”

وقتی درباره ارزش اصلی شخصی خود تصمیم گرفتید ، با استفاده از تجربه چهار مرحله ای ویو ، عمیقاً در مورد نحوه اجرای آن در زندگی خود تحقیق کنید.

شناسایی:

 1. آنچه شما آرزو دارید
 2. نتیجه تحقق این آرزو
 3. موانع احتمالی
 4. چگونه قصد دارید آن آرزو را زنده کنید

اگر بتوانید به گذشته برگردید و از خود نوجوان خود بخواهید هدف آنها را مشخص کند ، احتمالاً پاسخی متفاوت از پاسخ فعلی شما به شما می دهند. این طبیعی است: هدف شما در طول زمان تکامل می یابد. هنگامی که با یکی از آنها رضایت پیدا کردید ، می توانید این روند را برای هدف جدید خود تکرار کنید.

این ناراحتی را پشت سر بگذارید.

شما نمی توانید بدون شکستن چند تخم مرغ املت درست کنید و نمی توانید زندگی خود را بدون فشردن چند پر تغییر دهید.

استعاره های مربوط به مرغ را کنار بگذاریم ، بازنگری در زندگی شما می تواند برای شما و افرادی که دوستشان دارید ناراحت کننده باشد.

به عنوان مثال ، بسیاری از افراد از صحبت کردن در مورد پول متنفرند ، به خصوص اعتراف می کنند خوشحالم که بیشتر دارم اما لیندسی با خوشحالی به شما می گوید که زندگی او را به سمت بهتر تغییر داده است. “ثروتمند بودن فوق العاده است!” او می گوید با این حال ، برای مدت طولانی ، او در تلاش بود تا آشکارا در مورد مسائل مالی خود صحبت کند.

این ناراحتی فراتر از آشفتگی داخلی شما است. مردم تغییر را دوست ندارند ، به ویژه در گروه های اجتماعی خود. آنها به عقب برمی گردند و سعی می کنند شما را متقاعد کنند که وضعیت موجود را ناراحت نکنید.

در طول مکالمات دشوار ، لیندسی توصیه می کند از قالب “وقتی شما … من احساس می کنم … زیرا …” استفاده کنید. به عنوان مثال ، “وقتی از تصمیمات من در حضور خانواده ما انتقاد می کنید ، احساس صدمه و طرد می کنم ، زیرا می خواهم احساس کنم شما از تلاش های من برای بهبود زندگی حمایت می کنید.”

بازکردن به نفع همه نخواهد بود ، و ممکن است لازم باشد انتخاب زمان کمتری را با افراد خاصی بگذرانید . به عنوان مثال ، لیندسی دیگر با پدرش رابطه ای ندارد.

او هنوز هم دشوار است که چنین موضوعات بحث برانگیزی را مطرح کند ، اما می داند که ناراحتی بخشی از رشد است. جوجه ها روی زمین گیر کرده اند – اما اگر به خودتان فشار بیاورید ، آسمان محدود است.

Avatar

همه چیز را بسوزانید: 4 نکته برای بهبود چشمگیر هر زمینه ای از زندگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/wekjriusd...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35