غول دارایی چینی از فشار مالی “فوق العاده” هشدار می دهد

غول دارایی چینی از فشار مالی “فوق العاده” هشدار می دهد

چین اورگراند ، غول دارایی مشکل دار که به نمادی از بدهی و زیاده روی تبدیل شده است در دومین اقتصاد بزرگ جهان ، روز سه شنبه گفت که با فشار مالی” فوق العاده “روبروست و متخصصان بازسازی را برای” بررسی همه راه حل های ممکن “برای آینده خود استخدام کرده است.

با این حال ، سرنوشت شرکت نامشخص است ، زیرا در کشوری که مشکلات تجاری اغلب توجه مستقیم-و مداخله مستقیم-پکن را به خود جلب می کند.

اعتراف اورگراند مبنی بر اینکه وضعیت مالی آن دچار نوسان شدید شده است ، سهام سهامی که در حال حاضر آسیب دیده است را در روز سه شنبه 12 درصد کاهش داد. سهام آن بیش از چهار پنجم ارزش خود را در سال گذشته از دست داده است. تقریباً 25 سنت به دلار. = “css-53u6y8” readability = “26.870029673591”>

توسعه دهنده املاک به بزرگترین آشفتگی چین تبدیل شده است. سرنوشت آن تهدید می شود بخش املاک و سیستم مالی گسترده تر چین ، عزم رگولاتوری را که سعی می کنند فرهنگ سازمانی کشور را تمیز کنند ، مورد آزمایش قرار می دهد. هشدار خریداران خانه و کارشناسان در مورد پیش فرض قریب الوقوع در هفته های اخیر. این شرکت بیش از 300 میلیارد دلار به تامین کنندگان ، طلبکاران و سرمایه گذاران بدهکار است. صدها مورد از پیشرفت های ناتمام املاک در سراسر کشور.

مشکلات Evergrande در مورد بازار املاک چین ، یکی از مهمترین موتورهای رشد اقتصادی آن ، اما همچنین نشان دادن علائم پرچم گذاری سهام سایر توسعه دهندگان املاک چینی نیز پس از افشای اورگراند در روز سه شنبه کاهش یافت.

تجارت و اقتصاد

تحت فشار نهادهای نظارتی برای پاکسازی امور مالی و کاهش بدهی های خود ، اورگراند سعی کرده است تکه هایی از امپراتوری خود را مانند واحد خودروهای برقی و گروه خدمات مدیریت املاک.

اما روز سه شنبه ، این شرکت گفت “در مورد اینکه آیا این گروه قادر خواهد بود چنین فروشی را انجام دهد یا خیر” نامشخص است. این گزارش پوشش رسانه ای را برای مشکلات خود مقصر دانست و گفت که “گزارش های منفی رسانه ای جاری” خریداران خانه را ترسانده است و فروش ناامیدکننده ای را در این ماه به دنبال خواهد داشت که بر جریان نقدی آن فشار می آورد.

چین سرنوشت اورگراند در نهایت می تواند در دستان دولت چین باشد.

شرکت های رتبه بندی هشدار داده اند که این شرکت در خطر بزرگ نقض حقوق خود است وام و سایر تعهدات با این وجود ، پکن بیش از سایر کشورهای بزرگ ، سیستم مالی خود را زیر دست محکم نگه داشته و می تواند حداقل برای مدتی از طلبکاران جلوگیری کند. دولت مرکزی بزرگترین بانک ها و م institutionsسسات مالی چین را کنترل می کند و جریان پول از مرزهای آن را به شدت محدود می کند. سه سال پیش ، پکن کنترل گروه بیمه Anbang را در اختیار گرفت ، که دارای امپراتوری وسیعی در خارج از کشور بود که شامل هتل Waldorf-Astoria در منهتن بود. مقامات رئیس آن را ماه قبل بازداشت کرد و بعداً او به جرم کلاهبرداری به زندان ارسال شد.

اوایل سال گذشته ، دولت محلی مقامات برای به دست گرفتن کنترل HNA ، یک شرکت حمل و نقل و تدارکات با بدهی ناشی از خریدهای گران قیمت خارجی ، وارد عمل شدند. تحت راهنمایی آنها ، شرکت مشکل دار تحت فشار قرار گرفت .

تا همین اواخر ، اورگراند تلاش می کرد حتی اگر کارشناسان هشدار داده اند که توسعه دهنده به پیش فرض نزدیک شده است ، صدای مثبت تری به نمایش بگذارید. اورگراند روز دوشنبه اکثر کارکنان خود را تکذیب کرد و گفت که “با قاطعیت مسئولیت شرکت خود را انجام می دهد”. اینترنت اخیراً کاملاً نادرست است ، “شرکت گفت دوشنبه شب.

غول دارایی چینی از فشار مالی “فوق العاده” هشدار می دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *