ترسیم دوره جدید خود: 4 نکته وقتی زندگی طبق برنامه پیش نمی رود

ترسیم دوره جدید خود: 4 نکته وقتی زندگی طبق برنامه پیش نمی رود

وقتی برنامه های زندگی که فکر می کردید محکم بوده اند ناگهان از هم پاشیده می شود ، تخته خالی باقی مانده مانند یک ورطه وحشتناک از هیچ احساس می شود. این همچنین نشان دهنده فرصتی باورنکردنی است.

مربی حرفه ای و نیویورک تایمز پرفروش ترین نویسنده دیو هالیس می داند رفتن از کروز کنترل به سقوط آزاد چگونه است. در سال 2018 ، او نقش خود را به عنوان رئیس توزیع جهانی در دیزنی ترک کرد تا با همسر وقت خود ، نیویورک تایمز پرفروش ترین نویسنده و سخنران راشل هولیس . سپس ، در سال 2020 ، دیو و راشل طلاق خود را اعلام کردند.

“تقریباً هر چیزی که فکر می کردم برای همیشه در آنجا خواهد بود ، اکنون وجود ندارد و مرگ – به طرز دیوانه واری – آزادی است. این اجازه را به من داد تا بتوانم هر گونه بینشی را ارائه دهم: من می توانم دوباره با این که چرا واقعاً در این کره خاکی هستم و آنچه تعقیب رویاهایم یا قایقرانی کردن از نقشه من شبیه به نظر می رسد.

از آن زمان ، او دومین کتاب خود را ، ساخته شده از طریق شجاعت: با ترس های خود روبرو شوید تا زندگی کنید زندگی مورد نظر شما . اولین کتاب کودک او ، Here to Your Dreams! ، برای انتشار برنامه ریزی شده است فوریه 2022.

در این قسمت از SUCCESS Stories ، افسر ارشد قصه گویی کیندرا هال با دیو در مورد کار در جهت هدفی که شما برای رسیدن به آن آفریده شده اید صحبت می کند ، نام افراد را در احساسات خود قرار می دهد و از برنامه های پنج ساله به مرحله تحقق آن می گذرد. ناهار.

نقشه ای بکشید تا شما را به هدفتان برساند.

شما تنها فردی هستید که ژن ها ، تجربیات و استعدادهای شما را دارد ، و دیو معتقد است که این ترکیب منحصر به فرد از ویژگی ها را برای یک هدف خاص به شما داده اند. پس از درک هدف خود ، زندگی خود را وقف تحقق آن کنید.

آن را مانند فانوس دریایی تصور کنید: اکنون که می توانید آن را ببینید ، می توانید نقشه ای بکشید تا شما را به سمت آن راهنمایی کند. آن نقشه از تمام ابزارهایی که شما نیاز دارید و کارهایی که برای رسیدن به آن نیاز دارید ، تشکیل شده است.

احتیاط: مطمئن شوید نقشه شما است که روی آن هستید. وقتی دیو با همسرش راشل ، شرکتی را اداره می کرد ، متوجه شد که به سمت رویاهای خودش حرکت نمی کند. او روی نقشه او بود.

فقط شرکا نیستند که می توانند ناخواسته از شما دور شوند. همچنین ممکن است نقشه ای را که توسط والدین ، ​​کارمندان یا حتی جامعه تعیین شده است دنبال کنید.

چگونه می توانید تشخیص دهید؟ اگر در جهت آنچه که فکر می کنید هدف شما است کار می کنید ، اما هنوز احساس می کنید که محقق نشده اید ؛ یا چیز دیگری وجود دارد که مجبورید به آن توجه کنید اما این را نادیده بگیرید ، این نشانه ای است که مقصد موردنظر شما ممکن است متعلق به شخص دیگری باشد.

راحتی جذاب است اما تنها چالش ها به رشد شما کمک می کنند.

با فانوس دریایی و استعاره نقشه بمانید ، گزینه راحت خود – شغل ثابت ، رابطه ، شهر خود – را به عنوان بندر تصویر کنید. کشتی ها از شدیدترین طوفان ها و مرگبارترین امواج در بندر در امان هستند. اما کشتی ها برای ترک بندر ساخته شده اند. این تنها راهی است که می توانید مقصدهای جدید را کشف کنید.

برای مدت طولانی ، دیو تصور می کرد که وقتی به اهداف خود می رسد و ثبات می یابد ، احساس برآورده شدن . اما وقتی سرانجام به آنجا رسید – او یکی از مدیران دیزنی بود ، در اوج صنعت که همیشه امیدوار بود در آن کار کند – متوجه شد که این هدف نیست که او را برانگیخته است تا هر روز از تخت بلند شود. این تلاش و درس های لازم برای دستیابی به آن بود.

طبیعی است که به دنبال امنیت باشید ، اما به رشد شما کمک نمی کند. تنها راهی که می توانید خود را به چالش بکشید و تحت فشار قرار دهید این است که چیزهای جدیدی را امتحان کنید که عبارتند از: خارج از محدوده راحتی شما .

تصمیم درست بعدی را بگیرید.

قبل از طلاق ، دیو معتقد بود که پنج سال آینده به وضوح مشخص شده است. وقتی آن قسمت از زندگی او از زیرش بیرون کشیده شد ، خود را در موقعیتی قرار داد که حتی مطمئن نبود صبح روز بعد چگونه به نظر می رسد.

دیو روند بازسازی را به آرامی انجام داد. او مجبور بود تمام جنبه های سلامتی خود را در اولویت قرار دهد. او آن را به پنج دسته تقسیم کرد:

  • جسمی
  • معنوی
  • ذهنی
  • احساسی
  • رابطه ای

برای هر یک ، او دو یا سه گل را در یک زمان ترسیم کرد. بعضی اوقات آنها اهداف 90 روزه بودند و گاهی اوقات فقط برای آن روز بودند. او به جای تلاش برای فکر کردن پنج سال آینده ، بر تصمیم گیری تصمیم درست بعدی .

با گذشت زمان ، دیو شروع به ساختن یک چشم انداز جدید برای زندگی خود کرد ، که در واقع از نظر سلامتی بهبود یافته بود ، آنچه او قبلاً معتقد بود برای او آماده شده است. به تدریج ، او توانست برنامه ریزی بیشتری برای آینده داشته باشد.

صفحات خالی وقتی برای اولین بار با آنها روبرو می شوید ترسناک هستند. اما اگر هر بار با یک کلمه یا یک علامت مداد شروع کنید ، شگفت زده خواهید شد که چگونه می تواند به سرعت به یک طرح تبدیل شود.

احساسات خود را نام ببرید.

نامگذاری احساسات خود فضایی بین شما و آنها ایجاد می کند. شما خود احساسات نیستید ؛ شما به سادگی آنها را مشاهده می کنید

این فاصله ، ایجاد گفتگو با آن احساسات را آسان تر می کند به به نوبه خود ، ارزیابی علت وقوع آنها و نحوه برخورد با آنها آسان تر می شود.

به طور واضح ، این فقط به معنای نامگذاری احساس آنها نیست ، با کلماتی مانند ترس ، غم و گناه. ما در مورد نامگذاری نام انسانی به آنها صحبت می کنیم.

به عنوان مثال ، دیو اضطراب خود را کلارک می نامد. او می گوید: “اگر وو وو به نظر می رسد ، فقط یک ثانیه با من همراه شوید: این کل زندگی من را تغییر داد.”

دیو درک می کند که کلارک مانند همه احساساتش سعی می کند وقتی ناخواسته ظاهر می شود ، مفید باشد. وقتی این اتفاق در حال حاضر رخ می دهد ، دیو به جای اینکه تحت فشار قرار گیرد ، از کلارک می پرسد که چرا او آنجاست.

معمولاً هدف کلارک اشاره به جنبه هایی از زندگی دیو است که در ابهام فرو رفته است. کلارک طرفدار ابهام نیست.

تا آنجا که کلارک می تواند ناامید کننده باشد ، هنگامی که دیو دلیل یک دیدار خاص را درک کرد ، او را مجبور می کند تا هر مشکلی را که کلارک به آن اشاره می کند حل کند. او طرحی را تنظیم می کند که ابهام را برطرف می کند و در عین حال به دیو کمک می کند تا در هر زمینه ای از زندگی خود تحت تأثیر قرار گیرد.

کلارک خوشحال است و می رود و دیو خوشحال است که در نقشه خود جلو می رود.

Avatar

ترسیم دوره جدید خود: 4 نکته وقتی زندگی طبق برنامه پیش نمی رود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *