مراقبت های تأیید کننده جنسیت سلامت روانی را برای جوانان تراجنسیتی بهبود می بخشد

شناسنامه دانیال با علامت “زن” مشخص شده است ، اما دانیال غیر دوگانه است-نه منحصراً مرد و نه زن. این دختر 18 ساله می گوید: “من تمایل مردانه دارم.

قطع ارتباط بین هویت جنسیتی و ظاهر ظاهری دانیال ، که در حدود 4 سالگی برای آنها آشکار بود ، در دوران بلوغ غیرقابل تحمل شد. دانیل می گوید: “من از دوش گرفتن متنفر بودم زیرا دوست نداشتم به بدنم نگاه کنم.” “من از ایده زن بودن واقعا احساس ناراحتی کردم.” در 13 سالگی ، دانیل به عنوان یک تراجنسی به مادرشان آمد ، کسی که هویت جنسیتی اش با جنسیتی که در بدو تولد تعیین کرده بودند مطابقت ندارد.

حدود یک ماه پس از بیرون آمدن ، دانیل شروع به ملاقات با یک درمانگر متخصص در زمینه هویت جنسیتی کرد. یک سال بعد ، آنها به یک متخصص غدد درون ریز ارجاع داده شدند و او هورمون جنسی تستوسترون را تجویز کرد. برای دانیال ، مهمترین تأثیر صدای عمیق تر بود. دانیل می گوید: “بزرگترین مشکل من در مورد اشتباه گرفتن این بود که صدای من واقعاً بالا بود.

قبل از شروع هورمون درمانی ، دانیل خودکشی را در نظر گرفت. آنها با داشتن هورمون های مردانه می گویند از زندگی خوشحال تر هستند. “من قطعاً بیشتر شبیه خودم هستم. همانطور که قبلاً وجود داشتم ، اما اکنون زندگی می کنم ، اکنون که برای همه در مورد آنچه هستم باز هستم و مهمتر از همه به روی خودم باز هستم. ” به “شروع تستوسترون ، برای من ، زندگی من را نجات داد.”

هورمون درمانی دانیل تنها یکی از روش هایی است که پزشکان از آن برای هماهنگ کردن بدن فرد با هویت جنسیتی خود استفاده می کنند ، رویکردی که به عنوان مراقبت های بهداشتی تأیید کننده جنسیت شناخته می شود. این نوع مراقبت برای افراد در سنین مختلف متفاوت به نظر می رسد. برای کودکان خردسال ، این اجازه به آنها داده می شود که به طور اجتماعی جنسیت خود را بیان کنند ، شاید با تغییر نام و ضمیر. نوجوانان ممکن است برای تأخیر در بلوغ از داروهایی استفاده کنند که به دنبال آن هورمون های تأیید کننده جنسیت و احتمالاً جراحی انجام می شود. در حالی که محققان هنوز در حال بررسی خطرات احتمالی هستند ، شواهد موجود نشان می دهد که این درمان ها می توانند مزایای سلامت روانی را نجات دهند.

در حدود 20 سال گذشته ، درمان تأیید جنسیت به استاندارد مراقبت از افراد تراجنسیتی در ایالات متحده تبدیل شده است. این تغییر به دنبال آن در جامعه پزشکی به رسمیت شناخته شده است که تراجنسی بودن یک نمونه عادی از تنوع انسانی است و یک اختلال روانی نیست. بر اساس اعلام مراکز کنترل بیماری های آمریکا ، درباره 1.8 درصد از دانش آموزان دبیرستانی آمریکایی تراجنسیتی هستند . و پیشگیری.

علیرغم یافته های ایالات متحده و اروپا که تأثیرات مثبت روانی مراقبت های تأیید کننده جنسیتی را نشان می دهد ، قوانین اخیر ایالت به دنبال محدود کردن دسترسی به مراقبت های بهداشتی تأیید کننده جنسیت برای کسانی است که آن را می خواهند. در آوریل ، آرکانزاس اولین ایالتی شد که درمانهای تأیید کننده جنسیت را برای خردسالان ممنوع کرد. لوایح مشابهی در بیش از دهها ایالت دیگر پیشنهاد شده است. کارشناسان می گویند اگرچه چندین مورد از این پیشنهادها شکست خورد – و یک قاضی فدرال قانون آرکانزاس را در ماه ژوئیه مسدود کرد – اما همچنان ممکن است سلامت روان بسیاری از جوانان تراجنسیتی را تحت تأثیر قرار دهد.

جیسون کلاین ، فوق تخصص غدد اطفال در NYU Langone Health در نیویورک می گوید: “حتی اگر قبض ها تصویب نشوند ، حتی اگر در کمیته بمیرند ، آسیب وارد می شود.” “بسیاری از مردم در سراسر این کشور در حال حاضر فقط از ایده هایی که توسط این لوایح ارائه می شود صدمه می بینند.”

طرفداران محدودیت های مراقبت های بهداشتی برای جوانان تراجنسیتی می گویند که آنها می خواهند از کودکان در برابر روش های تغییر دهنده زندگی که بعداً پشیمان می شوند ، و همچنین خطرات پزشکی ، که ممکن است شامل تأثیراتی بر باروری و سلامت استخوان ها باشد ، محافظت کنند. اما آکادمی اطفال آمریکا و انجمن غدد درون ریز مراقبت های تأیید کننده جنسیت را تأیید کرده و استدلال می کنند که این محدودیت ها جمعیتی را که در حال حاضر در معرض خطر شدید افسردگی و خودآزاری هستند به خطر می اندازد. .

جوانان تراجنسی سه تا چهار برابر بیشتر از همسالان خود داشتن افسردگی یا اضطراب ( SN Online: 3/1/17 ). در میان 13،600 جوانان تراجنسیتی و غیرفنری که در یک نظرسنجی ملی در سال 2020 شرکت کردند ، 52 درصد در سال قبل خودکشی کرده بودند و 21 درصد نیز اقدام به آن کرده بودند.

جک توربان ، محقق روانپزشکی کودک و نوجوان در دانشکده پزشکی دانشگاه استنفورد می گوید ، مراقبت های بهداشتی تأیید کننده جنسیت می تواند این آمار هشداردهنده را در گروه های سنی بهبود بخشد. “تمام تحقیقات موجود نشان می دهد که مداخلات پزشکی تأیید کننده جنسیت سلامت روانی جوانان تراجنسیتی را بهبود می بخشد.”

گذار در دوران کودکی

برای کودکانی که هنوز بلوغ خود را شروع نکرده اند ، مراقبت های بهداشتی تأییدکننده جنسیت شامل هیچگونه درمان پزشکی نمی شود. این شامل والدین و پزشکان است که از طریق گذار اجتماعی از کودک حمایت می کنند. این ممکن است به این معنی باشد که کودک را با نام جدیدی صدا بزنید ، از ضمایر متناسب با هویت جنسیتی آنها استفاده کنید و به کودک اجازه دهید لباس بپوشد یا موهای خود را بپوشد هرچند که از نظر او اصیل ترین باشد.

متخصصان مراقبت های بهداشت روانی می توانند در این فرایند به خانواده ها کمک کنند. کلاین می گوید: “گاهی اوقات ، بچه ها به مکالمه و زمان بیشتری نیاز دارند تا درباره هویت جنسیتی خود و اهداف خود فکر کنند.” “گاهی اوقات ، والدین به این نیاز دارند – بچه ها بسیار محکم و با ثبات هستند و دقیقاً می دانند که چه کسی هستند ، و والدین ممکن است به کمی زمان نیاز داشته باشند تا به نوعی خود را تنظیم کنند.”

image of Kyla Lechelt wearing a tutu and a spiderman shirt
مراقبت از جنسیت به جوانان تراجنسیتی کمک می کند تا هویت جنسیتی خود را بیان کنند. اگرچه کیلا لیچلت از آیداهو ، در سن 8 سالگی در این عکس در سال 2009 ، برچسبی را به عنوان برچسب برچسب زد ، اما می گوید از 2 سالگی می داند که دختر است. Barcroft Media/ Getty Images

به نظر می رسد حمایت از طریق گذار اجتماعی باعث افزایش سلامت روانی جوانان می شود. سطوح افسردگی و ارزش خود توسط بیش از 100 کودک تراجنسیتی از سراسر ایالات متحده و کانادا تقریباً مشابه جنسیت غیر جنسی ، خواهر و برادر و همسالان آنها ، محققان در سال 2017 در مجله آکادمی روانپزشکی کودکان و نوجوانان آمریکا گزارش کردند. از سوی دیگر ، بچه های ترنسجندر که از نظر اجتماعی تغییر نکرده اند ، افسردگی بالایی از خود نشان داده اند.

مخالفان مراقبت های بهداشتی که جنسیت را تأیید می کنند ، به مطالعاتی اشاره کرده اند که نشان می دهد تا 80 درصد افرادی که در دوران کودکی خود را به عنوان تراجنسی معرفی می کنند ، در بزرگسالی به این کار ادامه نمی دهند. اما دیگران اشاره کرده اند که این مطالعات شامل بسیاری از کودکانی است که ممکن است بر اساس معیارهای قدیمی و بیش از حد وسیع ترنس جنسیت در نظر گرفته شوند ، بنابراین نتایج را دچار انحراف کرده اند. محققان هنوز در حال بررسی چگونگی تکامل هویت جنسیتی با افزایش سن هستند.

“ما باید صادق باشیم. ما آنقدر اطلاعات زیادی در مورد آن نداریم. “آنلو دو وریس ، روانپزشک کودک و نوجوان در مراکز پزشکی دانشگاه آمستردام می گوید. بنابراین ، مداخله کنندگان می گویند ، گزینه های درمانی غیر دائمی تأیید کننده جنسیت ممکن است به کودکان این فرصت را بدهد تا با نزدیک شدن به نوجوانی ، هویت خود را با خیال راحت کشف کنند.

توقف بلوغ

در آغاز بلوغ ، کودکانی که تراجنسی هستند یا هویت جنسیتی خود را زیر سال می برند ممکن است شروع به مصرف داروهایی کنند که آزادسازی طبیعی استروژن و تستوسترون ، هورمون های جنسی را که باعث تغییر بدن می شوند ، مهار می کنند. چنین بلوک کننده های بلوغ را می توان از طریق تزریق هر ماه یا هر چند ماه یکبار ، یا از طریق ایمپلنت کوچکی که در قسمت بالای بازو قرار داده می شود و سالانه جایگزین می شود ، استفاده کرد.

راسل تومی ، محقق مطالعات خانواده و توسعه انسانی در دانشگاه آریزونا در توسان می گوید: “این داروها کاملاً برگشت پذیر هستند.” وقتی کسی مصرف آنها را متوقف می کند ، بدن از همان جایی که متوقف شده بود برمی خیزد و در دوران بلوغ پیش می رود.

تأخیر در بلوغ به کودکان تراجنسی اجازه می دهد تا دوران نوجوانی خود را بدون تجربه تغییرات احتمالی ناراحت کننده بدن که با هویت جنسیتی آنها مطابقت ندارد ، سپری کنند. برای نوجوانانی که بعداً هورمون دریافت می کنند ، مسدود کننده های بلوغ می توانند توسعه ویژگی های فیزیکی مانند سینه ها را که نیاز به جراحی دارند تغییر دهند.

مسدود کننده های بلوغ از جمله اقدامات تأیید کننده جنسیت هستند که توسط جدیدترین صورت حساب ها ممنوع شده است. اما این داروها جدید نیستند و فقط برای جوانان تراجنسیتی نیستند. این داروها برای درمان کودکانی که قبل از 8 یا 9 سالگی علائم بلوغ را نشان می دهند ، مورد استفاده قرار می گیرد ، وضعیتی که به بلوغ زودرس معروف است. برای جوانان تراجنسیتی ، این داروهای آزمایش شده با زمان می تواند نجات دهنده باشد. نوجوانان تراجنسیتی که به بلوکرهای بلوغ دسترسی داشتند :٪ 2520 بدون٪ 2520 محلی٪ 2520 گفتار & nfstatus = 401 & nftoken = 00000000-0000-0000-0000-00000000000000 & nfstatusdescription = ERROR:٪ 2520No٪ 2520٪ 2520token “> 70٪ کمتر احتمال داشت خودکشی در نظر بگیرند نسبت به کسانی که نمی توانستند دارو مصرف کنند ، بر اساس یک مطالعه 2020 در اطفال . از بیش از 20000 بزرگسالان تراجنسیتی ایالات متحده که مورد بررسی قرار گرفتند ، نزدیک به 17 درصد در دوران بلوغ خواهان مسدود کننده های بلوغ بودند ، اما فقط 2.5 درصد از آنها داروها را دریافت کردند.

مطالعه ای که بر روی 1100 جوان در هلند انجام شد ، نشان داد جوانانی که از کلینیک هویت جنسیتی دیدن کرده اند اما درمان خود را آغاز نکرده اند ، بیشتر از سایر همسالان خود دارای مشکلات عاطفی مانند اضطراب و افسردگی و تمایل به خودکشی بوده اند. در مقابل ، کودکانی که در آن کلینیک مسدود کننده های بلوغ دریافت می کنند عملکرد روانی مشابه یا بهتری نشان دادند محققان در سال 2020 در مجله سلامت نوجوانان گزارش دادند.

دانیل آرزو می کند که آنها این فرصت را داشته باشند که داروها را مصرف کنند. دانیل می گوید: “من واقعاً معتقدم اگر از مسدود کننده های بلوغ استفاده می کردم ، اوضاع برای من بسیار ساده تر می شد.” “من هنوز تلاش می کردم ، اما مدیریت آن آسان تر بود.”

یکی از عوارض احتمالی مسدود کننده های بلوغ ، تاخیر در رشد استخوان است. این داروها تجمع سریع تراکم استخوان را که معمولاً در دوران بلوغ رخ می دهد ، قطع می کند و به طور بالقوه منجر به ضعیف شدن استخوان ها در بزرگسالی می شود. اما داده های بلندمدت از افرادی که برای بلوغ زودرس تحت درمان قرار گرفته اند نشان می دهد که با قطع مصرف بلوکرهای بلوغ ، رشد استخوان پیشرفت می کند.

به همین ترتیب ، داده های اولیه در مورد جوانان تراجنسیتی نشان می دهد که هورمون درمانی به رشد استخوان ها کمک می کند تا زمانی که نوجوانان از مسدود کننده های بلوغ جلوگیری می کنند ، دی دریس می گوید. هنوز داده های بلند مدت برای ارزیابی جامع تأثیرات در بزرگسالان تراجنسیتی وجود ندارد.

برای ایمن بودن ، یوهانا اولسون-کندی ، که در زمینه کودکان و نوجوانان در بیمارستان کودکان لس آنجلس فعالیت می کند ، به بیماران خود دستورالعمل های خاصی را با شروع بلوک کننده های بلوغ می دهد. “ما از آنها می خواهیم ویتامین D و کلسیم دریافت کنند ، و بر اهمیت ورزشهای وزنی تاکید می کنیم ، که برای افزایش تراکم استخوان بسیار مهم است.”

برگشت پذیر و غیر

نوجوانان تراجنسیتی مسن تر می توانند مانند دانیل ، هورمون های تأیید کننده جنسیت را شروع کنند. قانون جدید در تنسی چنین هورمون هایی را برای کودکان پیش از بلوغ ممنوع کرده است. با این حال ، دستورالعمل های پزشکی فعلی هورمون درمانی را زودتر از سن 14 تا 16 سالگی توصیه نمی کند.

هورمون درمانی مردانگی شامل مصرف تستوسترون برای افزایش تغییرات مانند عمق صدا و رشد موهای صورت است ، در حالی که قاعدگی و رشد سینه را سرکوب می کند. دانیل تستوسترون را از طریق تزریق مصرف می کند ، اما این هورمون همچنین می تواند از طریق پماد پوست یا پچ جذب شود.

هورمون درمانی زنانه شامل مصرف استروژن از طریق قرص ، وصله یا تزریق ، اغلب با دارویی جداگانه برای جلوگیری از تستوسترون طبیعی بدن است. این باعث رشد سینه ، کند شدن رشد موهای بدن و کاهش توده عضلانی می شود. برخی از اثرات هورمون درمانی ، مانند رشد موهای صورت ، عمق صدا و رشد سینه ، دائمی هستند ، در حالی که در صورت توقف درمان ، تغییر در توده عضلانی و توزیع چربی برگشت پذیر است.

بیست و یک نفر از 47 جوان تراجنسیتی در مطالعه ای در بیمارستان کودکان میسوری قبل از شروع درمان با هورمون تمایل به خودکشی نشان دادند ، در حالی که شش نفر بعد از درمان ، محققان در سال 2019 در تمرین بالینی در روانشناسی کودکان گزارش کردند. مطالعه دیگری در کلینیک تگزاس نشان داد که 86 نوجوان تراجنسیتی که تحت هورمون درمانی قرار گرفته بودند بعد از حدوداً شادتر از بدن خود بودند محققان در سال 2020 در اطفال گزارش کردند که یک سال درمان نسبت به قبل بوده است. در مقیاس نارضایتی بدن از 0 (هیچ) تا 116 (بیشترین نارضایتی) ، امتیازات خود گزارش شده نوجوانان به طور متوسط ​​20 امتیاز کاهش یافته است ، از حدود 71 قبل از درمان به 51 بعد.

لورن بیچ ، اقلیت جنسی و جنسیتی می گوید ، در حالی که مطالعاتی مانند این و بسیاری دیگر در مورد اثرات بهداشت روانی مراقبت های بهداشتی تأیید کننده جنسیت اندک است ، با هم نشان می دهد که درمان ها تأثیر مثبتی دارند ، حتی اگر تلاش های تحقیقاتی ادامه یابد. محقق بهداشت در دانشکده پزشکی دانشگاه فاینبرگ دانشگاه نورث وسترن در شیکاگو. “وقتی ما به طور کلی خطر افزایش یافته جوانان ترنس برای خودکشی را در نظر می گیریم ، این مطالعات فوق العاده قانع کننده هستند.”

هورمون درمانی به طور کلی بی خطر تلقی می شود ، اما بدون خطر نیست. تستوسترون و استروژن هر دو می توانند بر باروری تأثیر بگذارند ، اما اثرات آن در افراد مختلف متفاوت است. افرادی که می خواهند باروری خود را حفظ کنند می توانند قبل از شروع هورمون های تأیید کننده جنسیت ، تخمک یا اسپرم بانکی را منجمد کنند-اگرچه نوجوانانی که از بلوکرهای بلوغ استفاده کرده اند کمتر از آنهایی که بلوغ مداوم را پشت سر گذاشته اند ، تخمک یا اسپرم زنده تولید کنند.

کلاین می گوید: “در تجربه من ، اکثر مردم از تکنیک های حفظ باروری استفاده نمی کنند – خواه به خاطر خواسته ها یا نیازهای خودشان ، یا به دلیل محدودیت های مالی ، محدودیت های بیمه [یا] زمان.” تحقیقات اخیر این مشاهدات را تکرار می کند. در یکی از کلینیک ها ، از 72 نوجوان تراجنسیتی در مورد گزینه های حفظ باروری مشاوره داده شد ، فقط دو نفر از آنها استفاده کردند. 2017 در مجله سلامت نوجوانان .

افراد تراجنسیتی که هورمون مصرف می کنند ممکن است بیشتر از قبل در معرض ابتلا به بیماری های مرتبط با جنسیت باشند. به عنوان مثال ، زنان ترنس که از استروژن استفاده می کنند ممکن است بیشتر از مردان دیگر در معرض ابتلا به سرطان سینه باشند ، اما در مقایسه با دیگر زنان ، بیشتر در معرض خطر ابتلا به سرطان سینه نیستند ، اما جاشوا سافر ، مدیر مرکز پزشکی و جراحی ترنسجندر مونت سینا در شهر نیویورک می گوید. خطر ابتلا به لخته شدن خون در زنان ترنس که از استروژن استفاده می کنند ، بسیار بیشتر است ، اما خطر ابتلا به لخته شدن خون در زنان باردار با استفاده از داروهای ضد بارداری حاوی استروژن بیشتر نیست. Safer می گوید ، مردان تراجنسیتی که تستوسترون مصرف می کنند ، مانند سایر مردان ، در معرض خطر بالای کلسترول بالا هستند ، اما داده های موجود نمی تواند به طور قطعی این را بیان کند.

علاوه بر هورمون درمانی ، درمان تأیید کننده جنسیت می تواند شامل جراحی برای برخی از افراد تراجنسی باشد. دستورالعمل های پزشکی فعلی ، جراحی تناسلی را برای خردسالان توصیه نمی کند ، اما برخی از نوجوانان ممکن است در صورت احساس ناراحتی یا ناراحتی شدید از رشد ناخواسته پستان ، جراحی قفسه سینه مردانه انجام دهند. توربان می گوید: “این یک تصمیم بزرگ است که نیاز به هماهنگی دقیق بین خانواده و پزشکان آنها دارد.

مانند سایر جنبه های مراقبت های بهداشتی تأیید کننده جنسیت ، جراحی برای بسیاری از افراد سلامت روانی و کیفیت زندگی را بهبود بخشیده است. به جز یکی از 58 فردی که جراحی قفسه سینه مردانه انجام داده اند ، گزارش داده اند که این روش دارای تأثیر مثبت کلی بر زندگی آنها بوده است. یک نظرسنجی که در جراحی پلاستیک و ترمیمی در سال 2019 منتشر شده است.

خطر پشیمانی

دستورالعمل های پزشکی توصیه می کند که هر مرحله از تأیید جنسیت ، از گذار اجتماعی به جراحی ، شامل گفتگوهای گسترده بین کودکان و والدین آنها ، پزشکان و ارائه دهندگان خدمات بهداشت روانی باشد – و رضایت آگاهانه نوجوانان و والدین آنها برای انجام هرگونه عمل پزشکی. دی وریس می گوید: “اینطور نیست که شما در 12 سالگی خود تصمیم بگیرید که در 21 سالگی کجا هستید.

برخی از قانونگذاران که لایحه ممنوعیت بلوک بلوغ و هورمون درمانی برای خردسالان را مطرح کرده اند ، استدلال کرده اند که کودکانی که تحت درمان جنسیتی قرار می گیرند ، ممکن است در بزرگسالی پشیمان شوند. حسرت یک خطر است. اما توربان می گوید ، تحقیقات کنونی می گوید که پشیمانی از مراقبت های پزشکی و جراحی تأیید کننده جنسیت نادر است.

یک تیم توسعه 55 بزرگسال تراجنسیتی در هلند را که بلوک کننده های بلوغ و هورمون های تأیید کننده جنسیت را در نوجوانی دریافت کرده بودند ، دنبال کردند و پس از آن جراحی مربوط به گذار در اوایل بزرگسالی انجام شد. پس از جراحی ، شرکت کنندگان کیفیت زندگی و شادی مشابهی با هم سن و سالان خود داشتند. بر اساس گزارش سال 2014 در اطفال هیچ کس از درمان پشیمان نیست راضی بودند. /em>. بررسی اخیر بیش از دوجین مطالعه که شامل نزدیک به 8000 بیمار تراجنسیتی است که جراحی های تایید کننده جنسیت را به طور مشابه انجام داده اند نشان داد که تنها حدود 1 درصد از درمان پشیمان هستند ، محققان در ماه مارس در جراحی پلاستیک و ترمیمی- Global Open گزارش کردند.

درصد کمی از مردم تصمیم به قطع درمان می گیرند. در بین بیش از 800 نوجوان که از کلینیک هویت جنسیتی در هلند طی یک دوره 40 ساله از 1972 تا 2015 بازدید کردند ، 1.9 درصد از کسانی که شروع به مسدود کننده های بلوغ کردند هورمون درمانی را ادامه نداد ، محققان در سال 2018 در مجله پزشکی جنسی گزارش کردند. و برخی از بزرگسالانی که تحت درمان های تأیید کننده جنسیت قرار می گیرند ، بعداً تصمیم می گیرند به همان جنسیتی که در بدو تولد برای آنها تعیین شده است ، به زندگی بازگردند ، روندی که به آن دگرگونی می گویند.

در یک نظرسنجی از نزدیک به 28000 بزرگسال تراجنسیتی در ایالات متحده ، حدود 2200 نفر از راه دور رفتند. حدود 36 درصد دلیل فشار را از سوی والدین عنوان کردند. نزدیک به 33 درصد فشارهای جامعه را گزارش کرده اند و 27 درصد گفته اند که در یافتن کار مشکل دارند. کمتر از 11 درصد اظهار داشته اند که نوسانات جنسیتی آنها بر اساس تغییر رفتار آنها در نظر گرفته شده است ، توربان و همکارانش در ژوئن .

پیامدهای حقوقی

قانونگذاری با هدف محدود کردن مراقبت های بهداشتی تأیید کننده جنسیت ممکن است پیامدهای گسترده تری نسبت به جلوگیری از درمان افراد زیر سن قانونی در برخی ایالت ها داشته باشد. کلاین می گوید ، لوایح که مراقبت های بهداشتی تأییدکننده جنسیت را تجربی یا خطرناک نشان می دهد ، ممکن است باعث شود افرادی که از جنسیت خود سوال می کنند ، تمایلی به درخواست کمک نداشته باشند. این صورتحسابها همچنین ممکن است والدین را در جستجوی کمک برای فرزندان خود حتی در مکانهایی که درمان غیرقانونی انجام نشده است ، دوست نداشته باشند.

این صورتحساب های مراقبت های بهداشتی تنها یک جنبه از موجی از قوانین است که برخی از مدافعان LGBTQ می گویند تبعیض علیه جامعه تراجنسیتی ها است. قانون جدیدی که در تنسی به تصویب رسید ، اما به طور موقت توسط قاضی فدرال متوقف شد ، مشاغل و تاسیسات دولتی را ملزم می کند تا در صورت اجازه به افراد تراجنسیتی از حمام هایی که با هویت جنسیتی آنها مطابقت دارد ، علائم نصب کنند. و چندین ایالت ، از جمله فلوریدا ، می سی سی پی و تنسی ، اکنون کودکان تراجنسیتی را از بازی در تیم های ورزشی که با هویت جنسیتی آنها مطابقت دارد ، منع کرده اند. در اواخر ژوئیه ، یک قاضی فدرال از اجرای ممنوعیت ورزش در ویرجینیای غربی جلوگیری کرد.

توربان می گوید: “ما می دانیم که عامل اصلی مشکلات روانی در جوانان تراجنسیتی ، رد هویت جنسیتی آنها است.” تصور کنید که شنیده اید سیاستمداران قدرتمندی در صحنه ملی اعلام کرده اند که برای حمام ها و لیگ های ورزشی گیج ، بی اعتبار و برای مردم خطرناک هستید. این برای کودک بسیار دشوار است که تحت تأثیر این لفاظی قرار نگیرد. “

در حال حاضر تحقیقات در مورد چگونگی تأثیر قوانین ضد ترانس اخیر بر جوانان تراجنسیتی و خانواده های آنها در حال ظهور است. والدین این کودکان تغییر جنسیت بیان نگرانی در مورد افزایش ننگ بچه های خود را با آن مواجه هستند و اثرات بالقوه سلامت عدم دسترسی بر اساس یک نظرسنجی کوچک آنلاین که در 29 ژوئیه در روانشناسی گرایش جنسی و تنوع جنسیتی منتشر شده است ، مراقبت های جنسیتی تأیید می شود. مادری از تگزاس به نقل از این مطالعه می گوید: “من از آن بچه هایی می ترسم که مرگ را ترجیح می دهند تا مجبور شوند تغییرات جنسی بلوغ را برای جنسیت اشتباه انجام دهند.”

دانیل می تواند ارتباط برقرار کند. “مایوس کننده است. آنها مرا عصبانی می کنند. ” “اما این نیز بسیار گیج کننده است ، زیرا مانع از این می شود که مردم را از آنچه هستند و انجام کارهایی که ممکن است جان آنها را نجات دهد ، متوقف کند؟”


اگر شما یا فردی که برای او اهمیت قائل هستید ممکن است در خطر خودکشی باشید ، با خط مشی ملی پیشگیری از خودکشی ، یک سرویس رایگان 24 ساعته و 24 ساعته که پشتیبانی ، اطلاعات و منابع محلی را ارائه می دهد تماس بگیرید: 1-800-273-TALK (8255).

مراقبت های تأیید کننده جنسیت سلامت روانی را برای جوانان تراجنسیتی بهبود می بخشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *