چگونه هزینه های مراقبت از کودکان در بریتانیا در برابر بهترین ها قرار می گیرد؟

چگونه هزینه های مراقبت از کودکان در بریتانیا در برابر بهترین ها قرار می گیرد؟

طبق داده های OECD ، فقط اسلواکی و سوئیس گرانتر هستند. یک نظرسنجی که توسط بیش از دوازده سازمان منتشر شده است نشان می دهد که والدین به طور فزاینده ای از هزینه های مراقبت از کودکان در انگلستان عصبانی هستند و از یک بازسازی اساسی استقبال می کنند.

هنگام بررسی تفاوت انگلستان با سایر کشورهایی که مراقبت از کودکان با کمک مالی بیشتر از دولت ارائه می دهند ، تعجب آور نیست که برخی از کم هزینه ترین و با کیفیت ترین راه حل ها در کشورهای شمال اروپا پیدا شود.

هزینه های مقایسه ای مراقبت از کودک

طبق تحقیقات OECD ، این کشورها” مراقبت از کودکان را ضروری خدمات عمومی و دسترسی تضمین شده به مراقبت از کودکان را برای همه کودکان از یک سالگی یا زودتر فراهم می کند “. قوانین مشابهی در استونی ، اسلوونی و آلمان وجود دارد. متوسط ​​پرداخت 9 درصد از درآمد والدین است. تهیه تمام روز تقریباً 450 پوند هزینه دارد یک ماه ، اما این هزینه بر اساس درآمد محاسبه می شود و می تواند برای خانواده های کم ثروت کمتر باشد. حدود 60 درصد از پرسنل ، متخصصان سالهای اولیه با 3.5 سال تحصیلات دانشگاهی آموزش دیده اند. www.economist.com/blogs/graphicdetail/2016/03/daily-chart-0 “data-link-name =” in link body “> سومین بهترین کشور که در آن مادر شاغل ، دولت از لحظه بازگشت والدین به محل کار ، مهد کودک جهانی ارائه می دهد. همچنین به پدران 9 هفته مرخصی زایمان پس از تولد فرزند ارائه می شود که در این مدت 70 درصد حقوق آنها پرداخت می شود. در گران ترین قیمت آن ، حدود 290 یورو (248 پوند) در ماه هزینه دارد ، اما هزینه ها بر اساس درآمد محاسبه می شود. ایالت به والدین کمک می کند تا با مراقبت از کودک مناسب ، سازماندهی پرستار بچه ها و مکان های مهدکودک را پیدا کنند. کودک یک ساله می شود و در حالی که هزینه ها بر اساس منطقه و درآمد تعیین می شود ، برای مراقبت کامل از کودکان زیر شش سال به طور متوسط ​​حداکثر 580 یورو در ماه هزینه می شود.

در ایسلند-دارای برابری جنسیتی ترین کشور در جهان توسط مجمع جهانی اقتصاد برای دهمین بار-مراقبت از کودکان به صورت تمام وقت و فوق العاده برای همه کودکان دو سال به بالا از دهه 1990 برقرار شده است. والدین بریتانیایی پیامی واضح ارسال می کنند: زمان آن فرا رسیده است.

چگونه هزینه های مراقبت از کودکان در بریتانیا در برابر بهترین ها قرار می گیرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *