چگونه باغ خود را برای پاییز آماده کنیم

چگونه باغ خود را برای پاییز آماده کنیم


مطمئن شوید که باغ خود را برای پاییز آماده کرده اید ، از این کار خوشحال خواهید شد. در اینجا دلیل و چگونگی وجود دارد؟

عکسها توسط: Pexels

پاییز را می توان به عنوان یک فصل آماده سازی ایده آل برای بسیاری از افراد و جراحان درخت Essex راهنمایی هایی دارند که ممکن است به این روند کمک کند. ماههای پاییز که غالباً با تخلیه و ایجاد پایه های مهم برای تأثیر زمستان آینده همراه هستند ، برای بدست آوردن باغ به منظور پیش بینی وضعیت بد آب و هوا. این بهترین فرصت برای حذف گیاهان مرده باقی مانده از تابستان ، پاک کردن ناودان های مهم و افزایش ظاهر مرزهای شما قبل از آن است که دیر شود. ​​

تجهیزات باغ TLC

“پیشگیری بهتر از درمان است” یک جمله بسیار عاقلانه است و در مورد > تجهیزات نیز حفظ کنید. با استفاده از ماشین چمن زن خود برای یک سرویس معمول قبل از پنهان کردن آن برای چند ماه ، به شما کمک می کند که بهار بیایید. نگهداری باغ بخش مهمی از نگه داشتن همه چیز بدون تردید است برای سرمایه گذاری مجدد یا جایگزینی غیر ضروری.

با تیز کردن قیچی و قیچی که نیاز به تیز کردن دارند ، بیل ، چنگال و سایر ابزارهایی که می توانند از شستشوی مناسب سالانه بهره مند شوند ، هم در وقت و هم در هزینه خود صرفه جویی کنید. برای جلوگیری از زنگ زدگی ، مطمئن شوید که قطعات فلزی را روغن زده اید و قبل از نگهداری همه چیز را کاملاً خشک کرده اید. ​​

توری حوض

تجزیه برگها ناگزیر به حوضچه شما فراتر از نجات آسیب می رساند. آنها در نهایت آب حوض شما را ناپاک می کنند و حتی فیلترهای پمپ های شما را مسدود می کنند. همین حالا اقدام کنید و با گرفتن برگ های در حال سقوط در تور قبل از برخورد با حوضچه شما ، این موارد را پیشگیری کنید.

یک توری مشبک روی حوض پهن کرده و با سنجاق چادر یا اجسام سنگین مانند آجر محکم کنید. توده کمپوست یا قالب برگ شما می تواند از برگهای افتاده ای که از بالای توری برداشته اید سود ببرد و این یک تصمیم زیرکانه و چند منظوره است.

پاک کردن کمپوست

صحبت از کمپوست ، این امر به خوبی ما را به قسمت اصلی بعدی آماده سازی پاییز … سطل های کمپوست می رساند. این بهترین فرصت برای ایجاد فضایی برای زباله های قریب الوقوع امسال با روشنایی خوب است. از تجمع مواد گیاهی می توان در اطراف باغ استفاده کرد و فضای اضافی را در قطعات سبزیجات و اطراف آن خالی کرد. اگر قطعه فعلی کاملاً آماده نیست ، فقط یک قطعه جدید را در کنار آن شروع کرده و قسمت فعلی را برگردانید. این امر تجزیه را بهبود می بخشد و هرگز هدر نمی رود.

کنترل مرز

وقت آن است که لبه ها را مرتب کرده و حاشیه باغ خود را تیز نگه دارید. برای دستیابی به پتانسیل زیبایی شناختی آنها ، مرزهای شما باید به درستی برای ماه های آینده آماده شوند. اگر چند مرحله ساده را برای جلوگیری از ناامیدی انجام دهید ، ظاهر آنها در بهار بکر خواهد بود:

گیاهان سالانه را حفاری کرده و به عنوان مثال تخت های خود را با آب نبات ، گل مروارید و گل های دیواری بکارید.

گیاهان چند ساله کم رنگ را تا حدود 5 سانتی متر از سطح زمین کاهش دهید

از مرتب بودن زیاد خودداری کنید. یک سر دانه جذاب برای حشرات بهترین است و در شبنم صبحانه بهتر به نظر می رسند.

یک لایه ضخیم از کمپوست ، مقداری چیپس پوست یا مقدار زیادی پوسیده پخش کنید کود.

بگذارید کرمها کار کنند تا بتوانید حفاری را رها کرده و بگذارید از طرف شما تمام لذت را ببرند!

چگونه باغ خود را برای پاییز آماده کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *