نحوه انتشار: 3 نکته برای ورود به دنیای رهبری اندیشه

نحوه انتشار: 3 نکته برای ورود به دنیای رهبری اندیشه

در قسمت این هفته خط موفقیت ، ممکن است یک بروگ جدید را بشنوید. من با کانور ، کارآفرین ایرلندی با مدرک دکتری صحبت می کنم. در علوم اعصاب و روانشناسی او با نوشتن مقاله ، محتوای رایگان را به صورت آنلاین منتشر می کند ، اما از خوانندگان نسبتاً کم او ناامید می شود. او می خواهد خوانندگان ثابتی را توسعه دهد و مقالات خود را برجسته تر نشان دهد ، اما نمی داند چگونه از چشم انداز رسانه های اشباع شده عبور کند.

این بهانه آسان است که بگویید: “رقابت بیش از حد وجود دارد و هیچ کس به من توجه نخواهد کرد” یا “من طرفداران زیادی ندارم.” اینها به سادگی توجیهی هستند تا بتوانید خود را از انجام واقعی کار معاف کنید تا دریابید آیا این جملات درست است یا خیر.

البته رسانه ها از محتوا اشباع شده اند. با این حال ، کمبود زیادی در محتوای خوب وجود دارد. من اینجا هستم تا از شما مسئولیت پذیر باشم – خودتان را با بهانه های نامناسب کنار نگذارید. بازاریابی بخشی از هنر شماست. شما باید مایل باشید بیرون بروید و به مردم بگویید هنر شما وجود دارد – هر هنری که باشید.

اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید ، سه مورد از بزرگترین مفاهیم من در مورد نحوه برجسته شدن در رسانه را بخوانید.

رسانه ها در حال توجه هستند. شما باید تخصص ، ایده ها و محتوای خود را به گونه ای قرار دهید که با آنچه جلب توجه می کند مطابقت داشته باشد. یکی از ساده ترین راه ها برای انجام این کار این است که تخصص خود را به چیزی که در حال حاضر در چرخه خبر اتفاق می افتد یا چیزی که می دانید مخاطبان به آن اهمیت می دهند ، متصل کنید.

اگر می خواهید در یک رسانه صنعتی منتشر شوید ، باید متن موردنظر خود را برای مخاطبین خروجی تنظیم کنید. اکثر رسانه ها برای محتوای تازه گرسنه هستند ، اما محتوای آنها باید بتواند کلیک ها را به دست آورد. این بدان معنا نیست که دقت مهم نیست – شما برای جلب توجه به دقت نیاز دارید – اما نمی تواند تنها تمرکز شما باشد. بالاترین آستانه شماره 1 برای انتشار محتوای شما در رسانه توجه است.

2. رسانه ها بیشتر از شما به آنها نیاز دارند.

بله ، واقعاً. رسانه ها باید هر ماه ، هفته ، روز ، ساعت و حتی دقیقه محتوای جدیدی تولید کنند. آنها به شدت منتظر هستند تا متخصصان واجد شرایط و معتبر در پلتفرم های خود منتشر کنند. و اگرچه ممکن است اینطور به نظر برسد که شما فقط یک خالق در بین توده ها هستید ، اما به یاد داشته باشید که این رسانه ها به شما و تخصص شما نیاز دارند.

در نظر بگیرید که چگونه می توانید خود را به عنوان یک متخصص معتبر که می تواند توجه مخاطبان را به خود جلب کند ، قرار دهید. اگر می توانید چشم های بیشتر بیاورید به سایت آنها ، شما به یک عنصر اصلی خروجی آنها تبدیل خواهید شد.

3. رسانه ها در روابط خود رشد می کنند.

مانند هر چیز دیگری ، رسانه ها همگی به دنبال ایجاد روابط هستند. و بهترین زمان برای ایجاد رابطه قبل از نیاز به آن است. قبل از اینکه از کسی بخواهید به شما کمک کند ، آنچه را که می توانید بدهید یا چگونه می توانید از آن استفاده کنید ، در نظر بگیرید.

با افرادی که می خواهید با آنها ارتباط برقرار کنید تماس بگیرید و بدون هیچ گونه پیوندی به آنها کمک کنید. اگر این کار را به اندازه کافی انجام دهید – و این کار را به طور واقعی انجام دهید – هنگامی که در نهایت به کمک احتیاج دارید ، این افراد (که اکنون به احتمال زیاد دوستان هستند) از کمک ، تخصص و ارتباطات خود بسیار خوشحال خواهند شد.

این که آیا به ویرایش ، ارائه استراتژی رسانه های اجتماعی یا گرفتن عکس کمک می کند ، ابتدا مفید باشید اگر چیزی وجود داشته باشد که در زندگی یک کارآفرین یک بلیط طلایی باشد ، این روابط است ، و این امر به ویژه هنگامی که صحبت از کار در رسانه ها می شود صادق است.

نحوه انتشار: 3 نکته برای ورود به دنیای رهبری اندیشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *