iBooks for OS X: نرم افزار جدید در سیستم عامل OS X Mavericks

از زمان OS X Mavericks ، اپل همچنین برنامه خواندن کتاب iBooks را برای رایانه های شخصی رومیزی و مک بوک ها ارائه کرده است.

iBooks جدید در سیستم عامل OS X Mavericks

کتابها به معنای رسانه ای برای خواندن دیجیتالی شده اند ایجاد. ارقام فروش برای خوانندگان کتاب الکترونیکی حجم صحبت می کند. اپل همچنین به شدت درگیر این رونق است: کتابهای الکترونیکی را از فروشگاه متصل از طریق iBooks خریداری و بارگیری کنید و آنها را از طریق برنامه iBooks در iPhone ، iPod touch یا iPad بخوانید. از ماه اکتبر ، اپل همچنین برنامه iBooks را به عنوان بخشی از OS X ارائه می دهد. ماوریکس با استفاده از آن می توانید کتابهای دیجیتالی خود را در iMac یا MacBook بخوانید. برای انجام این کار ، OS X Mavericks کتابهایی را که قبلاً در iTunes ذخیره کرده اید به طور خودکار به برنامه iBooks منتقل می کند.

OS X Mavericks: کلیه اطلاعات مربوط به سیستم عامل فعلی اپل

توابع راحتی بی شماری

به منظور رهایی کاربر تا حد امکان از کار ، iBooks یک اتصال iCloud را تحت OS X Mavericks ارائه می دهد. به عبارت دیگر: تمام کتابهای الکترونیکی که تاکنون در فروشگاه iBooks خریداری کرده اید به طور خودکار در نسخه OS X iBooks به پایان می رسد. و نه تنها این: اگر به عنوان مثال کتاب را در iPad خود در خانه خود می خوانید ، iBooks آخرین صفحه “باز شده” را به خاطر می آورد. اگر بعداً در OS X Mavericks با iBooks تماس بگیرید ، برنامه دوباره به این صفحه دقیق باز خواهد گشت و می توانید بدون نیاز به پیمایش صفحات ، خواندن را ادامه دهید. نشانک ها و یادداشت ها به طور خودکار بین همه برنامه های iBooks همگام سازی می شوند.

به طور معمول اپل: طراحی و چندرسانه ای درست است

iBooks در هنگام مشاهده کتابهای چندرسانه ای به علاوه امتیاز جمع می کند: این برنامه بدون شکایت فیلم ها یا فایلهای صوتی ذخیره شده در این آثار را جمع می کند. . به این ترتیب ، یک کتاب غیر داستانی نسبتاً خسته کننده می تواند به یک تجربه هیجان انگیز تبدیل شود. از لحاظ طراحی نیز چیزی برای شکایت وجود ندارد: iBooks تحت OS X Mavericks ساده ، ساده و شهودی برای استفاده است. اتفاقاً اخیراً اپل برنامه iBooks را برای iPhone و iPad به روز کرد و با بروزرسانی ، از طراحی قدیمی قفسه کتاب خلاص شد.

بدون هماهنگ سازی iCloud به طرز کجی و همگام سازی
حال شما خوب است؟ خیر، متاسفانه نه. از آنجا که با همه تمجید از اتصال بی سیم کتابهای الکترونیکی ، فروشگاه و iCloud ، یک غذای بی نظیر باقی مانده است. دلیل: فقط کتابهای الکترونیکی از فروشگاه iTunes از راحتی همگام سازی لذت می برند. ارائه دهنده دسترسی به iCloud را برای ePubs ، PDF و سایر اسنادی که شما از اپل خریداری نکرده اید ، رد می کند. به عبارت دیگر: شما باید این پرونده ها را به صورت دستی همگام سازی کنید. بنابراین: iPhone ، iPod یا iPad خود را به رایانه متصل کنید یا از طریق WLAN به آن متصل شوید ، iTunes را باز کنید و تمام کتابهای الکترونیکی را اسلاید کنید. از این گذشته ، iTunes موجودی کتاب را در آیفون / آی پد و مک مقایسه می کند و به طور خودکار کتاب هایی را که هنوز در مجموعه نیستند کپی می کند. با این وجود: آزار دهنده است که اپل فقط هنگام خرید یک فروشگاه iCloud را به کاربران خود لوکس می دهد. علاوه بر این ، نرم افزار iBook برای OS X Mavericks به خصوص مایل به ویرایش نیست: ابرداده از کتابهای الکترونیکی قابل تغییر نیست. علاوه بر این ، اپل کلیه کتابهای الکترونیکی را که با سیستم Adobe ePub DRM محافظت می شوند ، مسدود می کند. این بدان معنی است که خواندن کتاب از دیگر کتابفروشی های آنلاین یا از آنچه به عنوان وام دهی شناخته می شود (وام دادن کتاب های الکترونیکی از کتابخانه محلی) صاف است. در اینجا شما باید به نرم افزار شخص ثالث متوسل شوید.

نتیجه گیری: iBooks برای OS X Mavericks

براقیت بالا با خراش ها: iBooks برای سیستم عامل X خواندن کتابهای رومیزی یا MacBook را لذت بخش می کند – اگر به قوانین تعیین شده توسط اپل پایبند باشید. هرکسی که در سیستم عاملهای مختلف خرید کتاب الکترونیکی خارج از کشور باشد یا از وام آنلاین استفاده کند ، باید نرم افزاری اضافی را نصب کند. بعید نیست اپل عملکردهای از دست رفته را ارائه دهد. تجارت با کتابهای الکترونیکی بسیار پر سود است تا در ارائه دهندگان شخص ثالث باز شود. برای عادلانه بودن ، لازم به ذکر است که رقیب بزرگ آمازون به گونه دیگری عمل نمی کند.

.

iBooks: نرم افزار جدید در سیستم عامل OS X Mavericks

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *