اسرائیل 2 نفر از 6 فراری فلسطینی را که از زندان فرار کرده بودند ، اسیر کرد

اسرائیل 2 نفر از 6 فراری فلسطینی را که از زندان فرار کرده بودند ، اسیر کرد

پس از انتفاضه ، آقای زبیدی از خشونت دست کشید ، به تئاتر سیاسی روی آورد و به اداره تئاتر آزادی در زادگاهش ، جنین ، در شمال غرب کمک کرد. بانک اما در سال 2019 مجدداً به اتهام کمک به سازماندهی حملات علیه شهرک نشینان اسرائیلی بازداشت شد. بخشی از کف اتاقک دوش و قرار گرفتن در حفره ای که در زیر زندان قرار دارد. سپس آنها تقریباً 32 یارد زیر دو دیوار ، دو حصار سیم خاردار و یک بسته سگهای موش خزنده ، از شناسایی 40 نگهبان زندان اجتناب کردند.

فراریان از طریق حفره ای در زمین ، چند قدم فراتر از دیوار شرقی زندان ، قبل از خروج پیاده از مزارع اطراف. غیبت آنها حدود ساعت 3:30 بامداد تأیید شد ، پس از آنکه غیرنظامیان در منطقه از افراد مشکوک در حال حرکت در اطراف زندان خبر دادند و باعث تماس تلفنی با زندان شد.

تلاش برای جلوگیری از فرار از زندان دوم ، مقامات اسرائیلی 80 زندانی دیگر را از گیلبوآ به زندان های دیگر منتقل کردند ، اقدامی که شورش هایی را در برخی از این زندان ها به راه انداخت. کرانه باختری ، در حالی که فلسطینی ها با افراد فراری ابراز همبستگی کردند. حدود پنج هزار فلسطینی در زندان های اسرائیل زندانی هستند که بیشتر آنها به اتهام تروریسم هستند. بسیاری از فلسطینی ها آنها را قهرمانان مبارزه برای حاکمیت فلسطین می دانند.

پس از دستگیری ها ، دو موشک از نوار غزه ، جایی که جهاد اسلامی در آن سنگر دارد ، شلیک شد. گزارشی از مجروحان این حادثه منتشر نشد و هنوز مشخص نیست که آیا این راکت ها با دستگیری ها ارتباط داشته اند یا خیر. -جولانی ، اقدام به چاقوکشی به یک افسر پلیس اسرائیلی در شهر قدس قدس کرد که باعث شد ماموران به او شلیک کنند و او را بکشند. طبق آخرین گزارش گروه حقوق بشر ، B’Tselem ، وی آخرین مورد از بین حداقل 60 فلسطینی بود که از ابتدای سال تاکنون کشته شده اند ، بیشتر آنها توسط افسران امنیتی اسرائیل کشته شده اند.

جاناتان روزن گزارش دهی کرد.

اسرائیل 2 نفر از 6 فراری فلسطینی را که از زندان فرار کرده بودند ، اسیر کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *