تشک بچه گانه ارگانیک – راهنمای انتخاب بهترین تشک ارگانیک برای کودکان

تشک بچه گانه ارگانیک – راهنمای انتخاب بهترین تشک ارگانیک برای کودکان

organic kids mattress

یکی از مهمترین تصمیماتی که والدین می توانند بگیرند ، انتخاب بهترین تشک برای بچه ها و مهمتر از همه – تشک بچه گانه ارگانیک است.

در خرید یک تشک بچه گانه ارگانیک ، قیمت و راحتی ممکن است اولویت اصلی شما باشد. اما آیا می دانید که حتی تشک های ارگانیک نیز می توانند مسمومیت داشته باشند؟

از آنجا که فرزندان شما بیش از یک سوم عمر خود را در معرض مستقیم مواد تشک خود می گذرانند ، برای سلامتی آنها بسیار مهم است که این مواد ارگانیک و غیر سمی باشند.

خواب برای سلامت و رفاه کودک شما بسیار مهم است.

یک تشک ارگانیک سالم و غیر سمی می تواند به خواب بهتر کودک شما کمک کند. از آنجا که اندام شکننده و سیستم دفع آنها در حال توسعه است و نمی توانند به راحتی سم زدایی کنند ، کودکان در برابر سموم موجود در تشک ها آسیب پذیرتر هستند. در طول خواب ، بدن کودکان کار می کند تا از تجمع سموم و استرس از روز خود رهایی یابد. سلولها سعی در بازسازی دارند و بدن سعی در حذف سموم دارد. آخرین کاری که می خواهید انجام دهید این است که با وارد کردن سموم بیشتر از تشک کودک ، خواب سالم را قطع کنید.

کودکان به این دلایل در معرض مواد شیمیایی تشک ها هستند:

 • آنها زمان زیادی را صرف خوابیدن می کنند
 • سیستم های شکننده آنها در حال توسعه است
 • آنها نمی توانند به راحتی سم زدایی کنند
 • زمان خواب برای بازسازی و بازیابی است

بیایید هر یک از این عوامل را بررسی کنیم:

آنها زمان زیادی را صرف خواب می کنند

کودکان می توانند روزانه بین 7 تا 12 ساعت روی تشک بگذرانند. در این مدت ، آنها از طریق گازهای شیمیایی دمیده و سموم را از طریق پوست خود جذب می کنند. این یک نمای نزدیک ، مداوم و طولانی مدت است.

سیستم های شکننده آنها در حال توسعه است

سیستم های تنفسی ، عصبی ، تولید مثل و ایمنی کودکان در مراحل اولیه رشد هستند. این امر آنها را در برابر مواد شیمیایی سمی آسیب پذیرتر می کند. نگرانی ویژه توسعه مغز است – قرار گرفتن در معرض سطح پایین مواد شیمیایی در طول دوره بحرانی رشد مغز می تواند بیشتر از دوزهای بالا بعدا در زندگی آسیب برساند.

آنها نمی توانند به راحتی سم زدایی کنند

وقتی کودکان در معرض دید قرار می گیرند ، نمی توانند به راحتی این سموم را سم زدایی و دفع کنند ، زیرا سیستم دفع آنها هنوز در حال توسعه است.

زمان خواب برای بازسازی و بازیابی است

هنگام خواب ، بدن کودکان باید از استرس روز رهایی یابند. سلول ها بازسازی می شوند و بدن سعی در حذف سموم دارد. انجام این کار هنگام تنفس و جذب مواد شیمیایی سمی بیشتر از تشک دشوار است.

در تشک های معمولی بچه ها چه چیزی وجود دارد؟

این عناصر می توانند در یک تشک معمولی بچه ها وجود داشته باشند:

 • فوم سمی
 • مواد شیمیایی یا موانع مقاوم در برابر آتش
 • چسب های سمی

در اینجا نگاهی عمیق به معنای این عناصر برای تشک بچه های شما می اندازیم:

فوم سمی

فوم پلی یورتان متداول ترین پر کننده تشک است و از نفت با افزودنیهای شیمیایی مختلف تهیه شده است. از آنجا که فوم قابل اشتعال است ، مواد مقاوم در برابر شعله یا به کف اضافه می شوند و یا در حصاری در اطراف فوم استفاده می شوند. تولوئن دی ایزوسیانات و متیلن دی فنیل دی ایزوسیانات ایزوسیانات هایی هستند که معمولاً به عنوان اجزای اولیه سازنده فوم و مخلوط با آب و پلی ال ها استفاده می شوند. تولوئن یک سرطان زا شناخته شده است و قرار گرفتن در معرض ایزوسیانات ها می تواند غشاهای مخاطی را تحریک کرده و باعث آسم ، بیماری های تنفسی ، التهاب پوست و حساسیت شیمیایی شود.

فوم با گذشت زمان به ذرات کوچکی تجزیه می شود که می توانند در هوا پخش شوند. انتشارات متعدد VOC در تشک های فومی که قابل تنفس و جذب بدن هستند ، شناسایی شده است. تشک های فوم مموری حاوی مواد شیمیایی مضر بیشتری هستند – تا فوم شکل پذیر شود.

قبل از خرید تشک های فوم دار برای تخت بچه های خود خوب فکر کنید. بسیاری از کودکان (و بزرگسالان) به این مواد شیمیایی حساس هستند و می توانند در نهایت مریض شوند. اگر این اتفاق بیفتد ، شما با یک تشک گران قیمت گیر کرده اید که نمی توانید آن را برگردانید.

مواد شیمیایی یا موانع مقاوم در برابر آتش

از آنجا که تولیدکنندگان تشک ملزم به رعایت مقررات قابل اشتعال دولتی هستند ، مواد شیمیایی مقاوم در برابر آتش یا موانع سمی را اضافه می کنند ، از جمله بروم ، کلر ، مواد ضد آتش شعله ور ، آنتیموان ، موداکریلیک ، پلی اکریلونیتریل ، اسید بوریک و بسیاری از مواد شیمیایی دیگر. PBDE ها اخیراً ممنوع شده اند ، اما با مواد شیمیایی جایگزین شده اند که می توانند به همان اندازه سمی باشند.

برخی مواد مقاوم در برابر شعله به شدت متصل نیستند و می توانند از تشک به هوا و به گرد و غبار خانه منتقل شوند. سپس آنها در بدن ما ذخیره می شوند و کودکان بیشتر در معرض خطر هستند.

مواد مقاوم در برابر شعله با این مسائل مرتبط هستند:

 • ضریب هوشی پایین
 • بیش فعالی
 • اختلال عملکرد تیروئید
 • تغییر جنسی
 • شروع زودرس بلوغ
 • مسائل مربوط به توسعه
 • سرطان

مصرف کنندگان در مورد نحوه استفاده از مواد شیمیایی در تشک هایی که می خرند ، تردید دارند. فرمولاسیون راز تجاری محسوب می شود و فاش نمی شود. حتی وقتی که شرکت می گوید “هیچ بازدارنده شعله اضافه نشده است” به این معنی نیست که هیچ شعله بازدارنده ای در موانع یا کف مورد استفاده آنها وجود ندارد. آنها ممکن است بگویند “هیچ مقاوم کننده شعله اضافه نشده است” زیرا آنها را اضافه نکرده اند ، اما مواد احتراق کننده شعله احتمالاً قبلاً توسط سازنده موادی که در ساخت تشک استفاده کرده اند ، اضافه شده است. از آنجا که فوم پلی اورتان بسیار قابل اشتعال است ، باید از مواد شیمیایی استفاده شود تا تشک بتواند استانداردهای آتش نشانی دولتی را رعایت کند.

چسب های سمی

یکی دیگر از مشکلات تشک ها چسب یا چسب های مورد استفاده است. به طور خاص ، اگر تشک (حتی تشک های ارگانیک/سبز) حاوی کویل های جداگانه ای باشد ، همه آنها با چسب هایی که ممکن است سمی باشند متصل می شوند. چسب زیادی می تواند به داخل تشک با سیم پیچ های جداگانه فرو رود. تا به امروز ، تنها تولید کننده ای که می دانیم گرما تمام سیم پیچ های محفظه را مهر و موم می کند Naturepedic . Naturepedic در هیچ کجای تشک خود از چسب یا چسب استفاده نمی کند.

آگاه باشید! تشک های قدیمی نیز می توانند سمی باشند!

از آنجا که مواد شیمیایی هرگز به طور کامل از بین نمی روند ، تشک های قدیمی ممکن است گاز خود را ادامه دهند حتی اگر دیگر بوی شیمیایی را در خود ندارند. شواهدی وجود دارد که نشان می دهد باکتری ها و قارچ های رایج در تشک های قدیمی استفاده مجدد ، غلظت بالاتری از گازهای سمی را نسبت به تشک های جدید ایجاد می کنند.

جایگزین تشک های سمی

بچه های شما مجبور نیستند روی سم بخوابند! خوشبختانه تشک های ارگانیک ساخته شده با مواد ایمن در دسترس هستند. برخی از تشک های ارگانیک برای کودکان مطابق مقررات اشتعال پذیری با مواد ایمن و غیر سمی هستند.

در اینجا نکاتی وجود دارد که باید برای انتخاب یک تشک ارگانیک سالم بچه گانه بدانید:

یک تشک بچه گانه ارگانیک با مواد غیر سمی برای تخت کودک خود انتخاب کنید

بله ، تشک های ارگانیک بچه ها قطعاً مهم است ، اما مهمتر این است که اطمینان حاصل کنید که همه مواد استفاده شده غیر سمی بوده و هیچگونه آتش سوزی یا موانع مضر وجود ندارد.

پنبه ارگانیک

پنبه محکم و تنفس پذیر است. پنبه ارگانیک صد در صد تأیید شده ، یک تشک کامل برای تشک کودک است. همچنین بهترین ماده پوشش دهنده یا سطحی است ، مخصوصاً وقتی لحافی باشد.

لاتکس طبیعی

لاتکس طبیعی نیز بسته به نوع تهیه آن می تواند یک ماده ایمن باشد. لاتکس از ماده شیری گیاه درخت لاستیک به دست می آید. اگر می خواهید از لاتکس استفاده کنید ، مطمئن شوید که تمام لاتکس طبیعی است ، ترجیحاً ارگانیک ، و از ترکیبات شیمیایی/طبیعی لاتکس دوری کنید. اگر می توانید لاتکس ارگانیک دارای گواهینامه GOLS پیدا کنید ، می دانید که خالص ترین لاتکس طبیعی موجود را تهیه می کنید.

پشم

از پشم در تشک های ارگانیک نیز استفاده می شود. پشم وقتی ارگانیک باشد یا طبق استانداردهای ارگانیک فرآوری شود ، یک ماده ایمن و غیر سمی است.

فوم اکو ، بیو فوم یا فوم سویا – مراقب باشید!

برخی از تشک ها به رنگ سبز ، سازگار با محیط زیست یا گیاهی با توصیف هایی مانند اکو فوم ، بیو فوم یا فوم سویا به بازار عرضه می شوند. مراقب این موارد باشید زیرا سازندگان تنها درصد کمی از فوم پلی اورتان را با مواد گیاهی جایگزین می کنند. به عنوان مثال ، فوم سویا معمولاً فوم پلی اورتان با 10-20٪ روغن سویا (GMO) مخلوط شده است.

این تشک ها عمدتا فوم پلی اورتان هستند که بسیار قابل اشتعال هستند ، بنابراین برای رعایت قوانین اشتعال به مواد شیمیایی مقاوم در برابر آتش نیز احتیاج دارند. فریب این سبز شویی را نخورید. شما هنوز مقدار زیادی مواد شیمیایی سمی دریافت می کنید و با بسیاری از این تشک های به اصطلاح سازگار با محیط زیست گاز خارج می کنید.

گواهینامه GOTS

بررسی همه مواد مورد استفاده بسیار مهم است ، و افشای کامل از خرده فروشان یا سازنده ممکن است دشوار باشد. به دنبال شرکت های تشک و تخت خواب ارگانیک باشید که دارای گواهینامه GOTS هستند. استانداردهای جهانی نساجی ارگانیک (GOTS) استانداردهای معتبر پردازش نساجی ارگانیک برای تشک ها هستند. استانداردها ایجاب می کنند که الیاف و پارچه های مورد استفاده در تشک ، به استثنای محدود ، باید از مواد دارای گواهی برنامه ملی ارگانیک (NOP) تهیه شده و مطابق با استاندارد جهانی نساجی ارگانیک (GOTS) پردازش شوند. همه اجزای دیگر (مانند داخلی ، حفاظت در برابر آتش و غیره) باید از استانداردهای دقیق غیر سمی برخوردار باشند.

یک روش معمول وام گرفتن لوگوی GOTS از یک تامین کننده است. ممکن است تولید کننده تشک از پارچه ای ارگانیک از تأمین کننده ای که دارای گواهینامه GOTS است استفاده کند. اما اگر تولید کننده تشک دارای مجوز نباشد و از پنبه دارای گواهینامه GOTS استفاده کند ، این یک محصول ارگانیک معتبر نیست و ممکن است حاوی اجزای سمی باشد.

حفاظت از آتش طبیعی غیر سمی

همیشه از سازنده یا خرده فروش بخواهید جزئیات کاملی در مورد مواردی که برای گذراندن استانداردهای آتش سوزی استفاده می کنند ، درخواست کنید. خرده فروشان به طور قانونی نمی توانند تشک را بدون حفاظت در برابر آتش بفروشند ، مگر اینکه شما نسخه پزشک بدون تشک شیمیایی داشته باشید.

جایگزین های مطمئنی برای مواد ضد حریق شیمیایی وجود دارد که به تشک اجازه می دهد استانداردهای اشتعال پذیری را پشت سر بگذارد. برخی از تولید کنندگان از پشم استفاده می کنند زیرا دارای خواص مقاوم در برابر شعله است. شرکت هایی هستند که فقط از پشم خالص برای این منظور استفاده می کنند ، اما برخی از شرکت ها از پشم با افزودن مواد شیمیایی برای افزایش مقاومت پشم در برابر آتش استفاده می کنند.

فیبر PLA (ساخته شده از نشاسته گیاهی) در برابر شعله مقاوم است و جایگزین مطمئنی است. فیبر PLA غیر سمی ، ضد حساسیت است و در شستشو عملکرد خوبی دارد. مطمئن شوید PLA عاری از GMO باشد.

انتخاب بهترین تشک ارگانیک برای کودکان

راه حصول اطمینان از محیط خواب غیر سمی ، اجتناب از فوم پلی اورتان ، فوم حافظه و سایر مواد مصنوعی است. همچنین از تشک هایی با مواد ضد حریق خودداری کنید. بچه های شما به تشکی با مواد ارگانیک و غیر سمی با کیفیت خوب نیاز دارند.

در این بخش بعدی ، نگاهی به موارد زیر می اندازیم:

 • محکم در مقابل تشک نرم
 • لاتکس طبیعی در برابر کویل

تشک محکم و نرم برای کودکان

آیا سعی می کنید بین تشک سفت و نرم برای کودکان تصمیم بگیرید؟ بچه ها به طور کلی در جوانی به حمایت قاطع برای هماهنگی وضعیتی نیاز دارند. یک تشک ارگانیک بچه گانه که بسیار نرم است ممکن است منجر به تراز نادرست ستون فقرات شود ، که می تواند باعث ایجاد وضعیت بدنی و کمر شود. یک سطح راحتی خوب برای تشک بچه ها محکم یا محکم است ، به این معنی که تشک ارگانیک با کمی بالشتک برای راحتی ، حمایت کننده و محکم است. هم راستایی وضعیتی و نخاعی فقط به سفتی مربوط نمی شود بلکه به این دلیل است که یک تشک وزن را به درستی توزیع می کند (قسمت زیر را در کویل های پیچیده جداگانه ببینید).

با بزرگتر شدن ، بچه ها ممکن است تشک نرم تری را ترجیح دهند ، اما این همیشه یک موضوع ترجیح است. بهتر است با تشک سفت شروع کنید زیرا همیشه می توانید با بزرگ شدن فرزندتان یک روکش نرم اضافه کنید. همیشه می توانید یک تشک سفت را نرمتر کنید ، اما اگر شروع به کار با یک تشک نرم کنید و متوجه شوید که فرزند شما به حمایت بیشتری نیاز دارد ، کارهای زیادی نمی توانید انجام دهید.

لاتکس طبیعی در برابر کویل

آیا باید یک تشک بچه گانه ارگانیک با سیم پیچ فلزی یا داخلی داشته باشید؟

این باور عمومی وجود دارد که فلز در تشک به عنوان آنتن برای جذب و تقویت EMF ها عمل می کند. من به طور گسترده به این موضوع پرداخته ام و شواهد کافی برای این فرض وجود ندارد. این سوء تفاهم ناشی از یک پست وبلاگی است که گمانه زنی هایی در مورد تشک های داخلی ایجاد کرده است ، که بر اساس واقعیت نبوده است. در واقع ، نویسندگان مطالعه ای که قرار است این ادعا را داشته باشند ، در واقع می گویند فلز در یک تشک دارای تأثیر ضعیف کننده یا تضعیف شده روی EMF ها است. با این وجود ، نتایج این مطالعه به طور مداوم نادرست ارائه می شود. EMF ها قطعاً موضوعی هستند که باید نگران آن باشید ، به ویژه در اتاق خواب ، زیرا می توانند خواب را مختل کنند. مهم است که وسایل الکترونیکی ، تلفن های همراه و غیره را از اتاق خواب فرزند خود دور نگه دارید. اگر هنوز نگران فلز در تشک هستید از اجزای داخلی که با مارپیچ های فلزی متصل هستند اجتناب کنید و از سیم پیچ هایی که به صورت جداگانه در پارچه پیچیده شده اند استفاده کنید. یا یک تشک با هسته طبیعی لاتکس بخرید.

لایه حمایت از تشک بچه گانه ارگانیک

لایه نگهدارنده میزان فرو رفتن قسمت های سنگین تر بدن در تشک را کنترل می کند. همچنین به لایه های راحتی کمک می کند تا قسمت های درازتر بدن را در مواقع ضروری نگه دارند.

منبع داخلی

یک تشک بچه ارگانیک داخلی دارای لایه نگهدارنده کاملاً متفاوتی نسبت به تشکی با سیم پیچ های جداگانه (که به آن کویل های محصور یا جیب دار نیز گفته می شود) می باشد. درونی های سنتی سیم پیچ های پیوسته ای هستند که با مارپیچ های فلزی متصل می شوند. معمولاً تشک های داخلی دارای قیمت کمتری هستند زیرا ساخت آنها راحت تر است. با این حال ، یک منبع داخلی با کیفیت خوب مدت زیادی دوام می آورد. Innerprings می تواند یک تشک محکم برای تشک ایجاد کند ، اما آنها توانایی کمتری در ارائه کانتور بدن مانند کویل های پیچیده جداگانه دارند. بنابراین ، ممکن است راحت تر نباشند.

کویل های بسته بندی شده جداگانه

سیم پیچ های جداگانه پیچیده (محصور) به صورت جداگانه در یک پارچه محصور شده و جیب های جداگانه ای ایجاد می کنند که به طور مستقل عمل کرده و حرکت می کنند. سیم پیچ های مستقل در حالی که فشار بر مفاصل را کاهش می دهند ، کمی شناور تر می شوند. آنها با گهواره و مطابقت با بدن ، راحتی فردی را ایجاد می کنند. سیم پیچ های پیچیده نسبت به تشک های سنتی داخلی دارای پاسخ به وزن و حرکات کودک شما هستند ، بنابراین کودک از پشتی متعادل برخوردار می شود. این منجر به پرتاب و چرخش کمتر می شود. سیم پیچ های پیچیده همچنین جریان هوا را برای کاهش گرمای بیش از حد فراهم می کند.

علاوه بر این ، انتقال حرکتی را که با یک منبع داخلی انجام می دهید ، دریافت نمی کنید. سیم پیچ های جداگانه برای بزرگسالانی که نمی خواهند هر بار که شریکشان حرکت می کند مزاحم شوند ، عالی است. و اگر به همراه بسیاری از والدین با فرزند خود روی تشک روکش دار وی تا هنگام خواب دراز بکشید ، هنگام ترک تختخواب کودک شما کمتر مزاحم می شوید.

سیم پیچ های پیچیده یا محصور شده ، راحتی ، توزیع وزن و پشتیبانی بهتری را نسبت به داخلی ایجاد می کنند. فقط چند اشکال وجود دارد – گرانتر هستند و بسیاری از شرکت ها از چسب های سمی برای نگه داشتن جیب ها در کنار هم استفاده می کنند.

هسته پشتیبانی لاتکس

لاتکس طبیعی از مایع شیری از درخت لاستیک تهیه می شود. مایع برداشت شده و سپس به صورت کف پخته می شود. لاتکس یک ماده تشک بسیار بادوام است و به راحتی از فوم پلی اورتان که به مرور زمان تجزیه می شود ، بیشتر طول می کشد. یک هسته پشتیبانی از لاتکس با کیفیت خوب بیش از 20 سال – در دوران کودکی فرزند شما و پس از آن دوام می آورد.

لاتکس انعطاف پذیر است و تمایل دارد به حالت اولیه برگردد و با وزن بدن و موقعیت های مختلف خواب تنظیم شود. لاتکس می تواند راحتی خود را برای مدت طولانی بدون تأثیر بدن یا افتادگی حفظ کند. و مانند سیم پیچ های جیبی ، شما مانند حرکت داخلی از انتقال حرکت برخوردار نیستید.

لاتکس یک ماده گران قیمت است ، اما می توان آن را با کویل هایی در یک لایه پشتیبانی ترکیب کرد که می تواند قیمت آن را مقرون به صرفه تر کند. وزن آن نیز بیشتر از اکثر تشک ها است. اگر نگران حساسیت به لاتکس هستید ، به جای لاتکس ، تشکی با سیم پیچ های جداگانه انتخاب کنید.

باید مراقب باشید که از لاتکس طبیعی با کیفیت استفاده می کنید و ترکیبی مصنوعی نیست. یک تشک را می توان به عنوان تشک طبیعی لاتکس برچسب گذاری کرد حتی اگر فقط یک اینچ لاتکس داشته باشد. لاتکس همچنین می تواند به صورت مصنوعی از یک ماده شیمیایی به نام استایرن بوتادین ساخته شود ، و شما قطعا می خواهید از آن اجتناب کنید. مصنوعی بسیار ارزانتر از لاتکس طبیعی است ، اما جایگزین سالمی نیست.

لاتکس دارای گواهینامه استاندارد جهانی لاتکس ارگانیک (GOLS) بدین معنی است که تمام شیره لاتکس از مزارع لاستیک ارگانیک تأیید شده است. این گواهینامه همچنین شیوه های عادلانه کار و یک زنجیره تأمین قابل اعتماد را تضمین می کند.

لایه راحتی

هنگام بحث در مورد لایه راحتی برای تشک های ارگانیک بچه ها ، تنها چیزی که در مورد فوم پلی اورتان (مخصوصاً فوم حافظه) ذکر می کنم اجتناب از آن است. این مواد برای کودکان (یا بزرگسالان) ایمن نیستند زیرا از مواد شیمیایی سمی ساخته شده اند که می توانند گاز را خارج کنند.

لاتکس ، پنبه ارگانیک ، یا میکروکوئیل های جداگانه پیچیده ، لایه های راحتی عالی برای تشک های ارگانیک بچه ها ایجاد می کند.

 • پنبه ارگانیک یک ماده ایمن و غیر سمی است که یک لایه راحت و قابل تنفس را ایجاد می کند. مهم این است که پنبه دارای گواهینامه GOTS باشد.
 • Microcoils نسخه های مینیاتوری سیم پیچ های جداگانه هستند و در برخی از تشک ها به عنوان لایه راحتی استفاده می شوند. Microcoils به آرامی به عقب رانده می شود و بدن را به خوبی پشتیبانی می کند. سیم پیچ ها بسیار کوچک هستند بنابراین شما آنها را احساس نخواهید کرد و یک گهواره کوچک ایجاد می کنند و به بدن جهت کاهش نقاط فشار می رسند. کیفیت عالی دیگر میکروکوئیل ها این است که قابلیت تنفس عالی را دارند.
 • لاتکس طبیعی علاوه بر اینکه یک انتخاب عالی در هسته پشتیبانی است ، می تواند سطح خواب عالی را ایجاد کند. لاتکس سطح خواب خنک تری نسبت به فوم مصنوعی دارد و می تواند تا حدی شبیه فوم حافظه بدون سمیت ایجاد کند. یک روکش لاتکس نیز یک انتخاب عالی برای یک تشک فوق العاده محکم است که ممکن است به کوسن بیشتری نیاز داشته باشد. با این حال ، اگر در مورد لاتکس حساسیت دارید ، ممکن است بخواهید پنبه ارگانیک یا میکروکوئیل را برای سطح خواب کودک خود انتخاب کنید.

کدام تشک ارگانیک بچه گانه برای کودک شما مناسب است؟

تمام تشکهایی که در اینجا در Healthy Child می یابید کاملاً مورد بررسی و بررسی قرار گرفته اند تا سالم ، غیر سمی و عاری از مواد مضر باشند. این تشک ها سرمایه گذاری مهمی در سلامت فرزند شما هستند و طوری طراحی شده اند که کودک شما را ایمن ، راحت و یک محیط خواب سالم در طول دوران کودکی و پس از آن فراهم کنند.

در اینجا هر کدام خلاصه شده است تا بتوانید بهترین تشک را برای کودکان انتخاب کنید.

تشک طبی طبی 2 در 1 بچه گانه

مناسب برای آموزش کودکان نوپا و مرطوب کننده های تخت! هنگام تمرین با گلدان از قسمت ضد آب استفاده کنید. قسمت ضد آب نیز به عنوان یک مانع از گرد و غبار و مانع از ساس عمل می کند. وقتی فرزند شما بزرگتر می شود ، می توانید در طول دوران کودکی تشک را روی سطح پنبه ارگانیک بزرگتر و با لحاف بچرخانید.

 • برای اولین تخت بچه های بزرگ و در طول دوران کودکی عالی است
 • تشک ارگانیک با کمترین قیمت
 • با رشد کودک نیازی به خرید چند تشک نیست
 • تشک دو طرفه
 • یک طرف برای تمیز کردن آسان ضد آب است
 • ضد آب از نیشکر غیر GMO ساخته شده است
 • یک طرف آن سطح پنبه ارگانیک با لحاف است
 • تمام تشک دارای گواهینامه GOTS
 • است

 • بدون چسب یا چسب
 • فاقد پشم یا لاتکس ، برای گیاهخواران یا کسانی که با حساسیت دغدغه دارند مناسب است
 • پشتیبانی محکم – برای بچه ها برای هم راستایی وضعیتی مناسب است
 • در صورت نیاز به کاهش فشار بیشتر می توانید بعداً رویه اضافه کنید
 • اندازه: دوقلو ، دوقلوی دوقلوی ، دوقلوی تندل کوتاه ، کامل
 • اندازه تندل برای تخت های دو طبقه و تختخوابها عالی است
 • کشتی ها به صورت فشرده و بسته بندی شده برای سهولت تحویل و راه اندازی
 • بازگشت 30 روزه پول

مشاهده تشک کودک 2 در 1 ارگانیک

تشک ارگانیک Natureedic Verse

این آیه دارای کویل های جداگانه ای است که جریان هوا را برای کاهش بیش از حد داغ ، و در عین حال حمایت متعادل از پروپ ، ترویج می کند. r تراز وضعیتی پرکن پنبه ای ارگانیک دارای بالشتک و پشتیبانی بیشتر از کویل های محصور درجه یک برای تشک راحت و حمایت کننده است.

سیم پیچ های جداگانه باعث ایجاد انزوا در حرکت می شوند ، بنابراین اگر با فرزند خود روی تشک Verse خوابیده اید تا زمانی که او به خواب نرود ، مانند بسیاری از والدین ، ​​هنگام ترک تختخواب کودک شما کمتر مزاحم می شوید.

 • برای کودکان کوچکتر و همچنین نوجوانان و بزرگسالان عالی است
 • یک پد ضد آب برای محافظت از تشک در برابر حوادث اضافه کنید
 • یک تشک محکم و راحت برای بزرگسالان نیز
 • پشتیبانی محکم – برای بچه ها برای هم راستایی وضعیتی مناسب است
 • سطح لحاف با پنبه و پشم ارگانیک
 • سیم پیچ های ممتاز محفظه راحتی و کاهش فشار را با رشد کودک شما فراهم می کند
 • تمام تشک دارای گواهینامه GOTS
 • است

 • بدون چسب یا چسب
 • اندازه ها: Twin ، TwinXL ، Full و Queen
 • کشتی ها به صورت فشرده و بسته بندی شده برای سهولت تحویل و راه اندازی
 • بازگشت 30 روزه پول

مشاهده آیه آلی تشک

تشک ارگانیک کر کر Naturepedic

The Naturepedic کر ارگانیک همه چیز را که در یک تشک ارگانیک به آن نیاز دارید ، برای همه اعضای خانواده ارائه می دهد! این دستگاه با یک احساس کوسن جهانی طراحی شده است که برای اکثر مردم ایده آل است. Chorus دارای لایه ای با چگالی بالا از میکروکوئیل های جداگانه است که روی کویل های محصور درجه یک قرار گرفته است تا از ایجاد جلوه در بدن جلوگیری کند ، جریان هوا را افزایش دهد ، گرما را دفع کرده و باعث تسکین فشار راحت و حمایتی شود.

سیم پیچ های جداگانه برای بزرگسالانی که نمی خواهند هر بار که شریکشان حرکت می کند مزاحمتی ایجاد کنند بسیار مناسب است. این یک تشک مناسب برای تختخواب خانوادگی و یک تشک عالی برای رشد کودک شما است! و اگر با فرزند خود روی تشک Chorus او خوابیده اید ، مانند بسیاری از والدین ، ​​به احتمال زیاد هنگام ترک تختخواب مزاحم فرزند خود نخواهید شد.

 • افزایش راحتی با کاهش فشار بیشتر
 • طراحی راحت که شما را خنک نگه می دارد
 • راحتی بیشتر ، توزیع وزن بهتر و پشتیبانی
 • برای کودکان و بزرگسالان
 • پشتیبانی شرکت بالشتک برای کسانی که نیاز به کاهش فشار بیشتری دارند
 • پشتیبانی راحت و متوسط ​​با دو لایه سیم پیچ برتر
 • پشم ارگانیک دارای گواهی GOTS
 • تمام تشک دارای گواهینامه GOTS
 • است

 • بدون لاتکس
 • بدون چسب یا چسب
 • کشتی ها به صورت فشرده و بسته بندی شده برای سهولت تحویل و راه اندازی
 • اندازه ها: Twin ، TwinXL ، Full ، Queen و King
 • عمق 10 اینچ
 • بازگشت 30 روزه پول

مشاهده Chorus Organic تشک

تشک سبز آووکادو

Avocado Green Mattress 100/0000″ 300/300> 100/0000 “300/عرض> 300/300> 300/100” 300/100> 300/0000 “300/0000” 300/0000 “300/عرض> 300/100> 300/100> 300/100> 300/0000> 300/0000> 300/0000 = 300/00/0000/0000/0000 = 300/0000 = 300/00/0000/0000 = 300/000/000/000/000/000/000/000/000/000px آووکادو سبز دارای لاتکس دارای گواهی ارگانیک GOLS ، پشم دارای گواهی ارگانیک GOTS ، پنبه دارای گواهی ارگانیک GOTS و حداکثر 1414 کویل پشتیبانی جیبی است که در 5 منطقه چیده شده است.

سیم پیچ های جیب دار جداگانه باعث ایجاد انزوا در حرکت می شوند ، بنابراین اگر با فرزند خود روی تشک Avo Green خوابیده اید تا زمانی که او به خواب نرود ، مانند بسیاری از والدین ، ​​هنگام ترک تختخواب کودک شما کمتر مزاحم می شوید.

 • برای کودکان کوچکتر و همچنین نوجوانان و بزرگسالان عالی است
 • برای محافظت از تشک در برابر حوادث ، یک پد ضد آب اضافه کنید
 • یک تشک محکم و راحت برای بزرگسالان نیز
 • سوزن با دست کشیده شده است
 • سیم پیچ های جیبی راحتی و کمی فشار را با رشد کودک شما فراهم می کند
 • استاندارد شرکت متوسطی است
 • ارتقاء به بالش برای داشتن نمای لوکس ، پشمی و تسکین بیشتر نقطه فشار.
 • تمام تشک دارای گواهینامه GOTS
 • است

 • فاقد چسب یا چسب سمی
 • اندازه ها: Twin ، TwinXL ، Full ، Queen ، King و Cal King
 • کشتی ها به صورت فشرده و بسته بندی شده برای سهولت تحویل و راه اندازی
 • محاکمه 1 ساله

مشاهده تشک سبز آووکادو

تشک سبز گیاهی آووکادو

Avocado Green Vegan MattressSame mattress as the Avocado Green, without the wool. The wool is replaced with organic cotton.

 • Made without wool or animal-based products
 • PETA-approved product
 • Vegan Certified
 • Great for younger children as well as teens and into adulthood
 • Add a waterproof pad to protect mattress from accidents
 • A firm, comfortable mattress for adults too
 • Needle-tufted by hand
 • Pocketed coils provide comfort and some pressure point relief as your child grows
 • Standard is medium firm
 • Upgrade to a Pillow-Top for a luxury, plush feel and more pressure point relief
 • Entire mattress is GOTS certified
 • No toxic glues or adhesives
 • No chemical fire retardants – since there is no wool, they use natural hydrated silica to pass fire standards
 • Sizes: Twin, TwinXL, Full, Queen, King and Cal King
 • Ships compressed and roll packed for easy delivery and set up
 • 1-year trial

View Avocado Green Vegan Mattress

Avocado Green Latex Mattress

Avocado Green Latex MattressAvocado’s most sustainable mattress yet, featuring a patent-pending design that delivers ideal comfort, motion isolation, and responsiveness. 100% organic certified, non-toxic, and biodegradable. 9 inches of organic latex, plus organic cotton and organic wool, 3 zones, 4 handles, bounce dampening layers, and a low profile.

 • A firm, comfortable mattress for adults and kids
 • Needle-tufted by hand
 • No coils or springs
 • Entirely biodegradable
 • Motion-isolating support
 • The firmest of all the mattresses
 • Entire mattress is GOTS certified
 • No glues or adhesives
 • Sizes: Twin, TwinXL, Full, Queen, King and Cal King
 • Ships compressed and roll packed for easy delivery and set up
 • 1-year trial

View Avocado Green Latex Mattress

What does Healthy Child Recommend?

We’ve spent 22 years researching and finding the safest and healthiest kids mattresses and suggest that no matter which of the above mattresses you choose, you can rest easy knowing that your child is sleeping on the safest, non-toxic materials.

تشک بچه گانه ارگانیک – راهنمای انتخاب بهترین تشک ارگانیک برای کودکان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *