شاهزاده اندرو در تلاش برای جلوگیری از شکایت اپستین متهم شکست خورد

شاهزاده اندرو در تلاش برای جلوگیری از شکایت اپستین متهم شکست خورد

لندن-دادگاه عالی بریتانیا روز چهارشنبه با مداخله در دعوای تجاوز جنسی علیه موافقت کرد. شاهزاده اندرو ، راه را برای او باز می کند تا به ادعای حقوقی در ایالات متحده مبنی بر اینکه وی در مهمان جفری اپستاین از یک کودک خردسال سوء استفاده جنسی کرده است.

اندرو ، پسر دوم ملکه الیزابت دوم ، اتهامات را رد کرده است ، و وکیل آمریکایی اش روز دوشنبه مدعی شد که دعوایی که توسط ویرجینیا گیفر مطرح شده است” بی اساس ، غیرقابل اجرا و به طور بالقوه غیرقانونی است. ” اندرو بی. برتلر ، وکیل دادگستری ، همچنین استدلال کرد که اوراق قانونی به موکلش در بریتانیا به درستی ارائه نشده است. ارائه شده توسط وکلای خانم Giuffre ، موافقت کردند که مقاله ها را در اختیار اندرو قرار دهند در صورتی که دو طرف راهی برای این کار پیدا نکردند. اندرو از ملکه در قلعه بالمورال اسکاتلند دیدن کرده است و این روند را پیچیده تر کرده است.

اتهامات اندرو 61 ساله معروف به دوک یورک منجر به تبعید از وظایف رسمی و بر خانواده سلطنتی سایه انداخته است. ناظران سلطنتی گفتند که خانواده خود را برای افشای مخرب در دعوی Giuffre و محاکمه قریب الوقوع همراه قدیمی آقای اپشتین ، Ghislaine Maxwell آماده کرده است. = “ستون همراه”/>

آقای. اپشتین ، متخلف جنسی و سرمایه دار برجسته ، در سال 2019 خود را در زندان و در انتظار محاکمه به اتهام قاچاق جنسی خودکشی کرد. حکم دادگاه ، و آقای برتلر به ایمیلی که می خواهد نظر بدهد پاسخی نداد.

خانم. وکیل Giuffre ، دیوید بویس ، گفت که این پرونده به احتمال زیاد سریعتر پیش می رود و اجتناب ناپذیر است که اندرو باید به ادعای خانم Giuffre در نیویورک پاسخ دهد.

آقای بویس در مصاحبه ای گفت: “فکر نمی کنم تاخیر بیشتر در تاکتیک ها به او کمک کند” ، و افزود که حتی اگر شاهزاده بتواند پرونده را برای یک یا دو ماه به تعویق بیندازد ، به او کمک نمی کند و فقط تمرکز می کند. توجه بیشتری به این موضوع شود. “من متوجه نمی شوم که آنها از چه نوع کتاب بازی استفاده می کنند.” = “54.07374301676”>

خانم جیفر ، 38 ساله ، در شکایت خود ادعا کرد که اندرو در آقای متجاوز از وی سوء استفاده جنسی کرده است. عمارت اپشتین در نیویورک و در جزیره خصوصی آقای اپشتین ، سنت سنت جیمز ، در جزایر ویرجین آمریکا. خانم Giuffre همچنین در کت و شلوار گفت که اندرو به همراه آقای اپشتین و خانم ماکسول او را مجبور به برقراری رابطه جنسی با شاهزاده در خانه خانم ماکسول در لندن کردند.

آقای اپشتین ، 66 ساله ، که در ژوئیه 2019 دستگیر شد ، یک ماه بعد در سلول خود در منهتن به دار آویخته شد . مرگ را خودکشی اعلام کردند دادستان های فدرال او را متهم کرده اند که ده ها دختر زیر سن را برای انجام رابطه جنسی در عمارت منهتن و املاک خود در پالم بیچ به کار گرفته و صدها دلار پول نقد به آنها پرداخت کرده است.

خانم مکسول ، که در ژوئیه 2020 دستگیر شد ، در ماه نوامبر به اتهام کمک به آقای اپستین در استخدام ، داماد و سوء استفاده جنسی از دختران زیر سن قانونی محاکمه می شود. در یک مورد ، وی متهم به قاچاق جنسی یک دختر 14 ساله شده است.

اندرو هیچ گونه جرمی متهم نشده است. = “css-axufdj evys1bk0″> آقای. برتلر ، وکیل شاهزاده ساکن ایالات متحده ، روز دوشنبه در برابر قاضی فدرال در منهتن استدلال کرد که به موکلش مدارک حقوقی در بریتانیا به درستی ارائه نشده است و شکایت خانم گیفر در هر صورت ممکن است تحت شرایط محرمانه قبلی بی اعتبار باشد. برتلر به قاضی لوئیس آ. کاپلان از فدرال گفت: “ما نگران قابل توجهی در مورد مناسب بودن این دعوی هستیم.” دادگاه منطقه ای در منهتن. به اصل قضیه. سوزان سی بیچی در تحقیقات مشارکت داشته است.

شاهزاده اندرو در تلاش برای جلوگیری از شکایت اپستین متهم شکست خورد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *