آزمون آزمون استخدامی دستگاه های دولتی برای استخدام فرزندان شهدا و جانبازان بالای ۷۰ درصد/ جانبازان بالای ۷۰ درصد و حاد شیمیایی در اولویت تزریق واکسن کرونا هستند

آزمون آزمون استخدامی دستگاه های دولتی برای استخدام فرزندان شهدا و جانبازان بالای ۷۰ درصد/ جانبازان بالای ۷۰ درصد و حاد شیمیایی در اولویت تزریق واکسن کرونا هستند

به گزارش خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ، سعید اوحدی ، رئیس جمهور جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در رابطه با موضوع استخدام و جذب فرزندان شهدا و جانبازان بالای ۷۰ درصد اظهار کرد: بر اساس هماهنگی که با وزارت علوم ، سازمان سنجش و سازمان امور اداری استخدام کشور انجام شد ، زمینه برای تحقق بند ج ماده ۸۷ احکام برنامه ششم قانون بودجه شد و بر اساس این هماهنگی ها ، ۴۷ دستگاه مجوز خود را برای استخدام این فرزندان صادر کرد و آمار را در اختیار سازمان سنجش قرار داد.

وی در ادامه پیشنهاد کرد: با توجه به اینکه دفترچه این آزمون روز سه شنبه هفته گذشته گذشته ، داوطلبان تا سه شنبه این هفته فرصت هایی هستند که فرم های را بارگیری می کنند ، اما چند نکته وجود دارد و این است که داوطلبان دفترچه آزمون و برخی از نکات و شرایطی را که در دفترچه مورد استفاده قرار گرفته است استفاده می کنند از تسهیلات بومی بودن را به دقت مطالعه می کنند تا این عزیزان مورد نیاز از تسهیلاتی باشند. واجد شرایط آن هستند ، استفاده می کنند و اگر اطلاعات غلطی وارد می شوند ، بعضا ممکن است به مشکل بیفتید.

بیشتر بخوانید

تحویل ۱۹ هزار قطعه زمین در روز شهید

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تصریح کرد: موضوع دوم این است که قبل از چاپ دفترچه ، داوطلبان حتما وارد سامانه سجایای بنیاد شهید شدند که سامانه جامع بنیاد شهید و امو ایثارگران است و اطلاعات خود و آخرین مدرک تحصیلی خود را با آنچه در سامانه قید شده است است ، تطبیق دهندگان تا مغایرتی داشته باشند.

اوحدی در ادامه نکات مهم مربوط به تکمیل اطلاعات شخصی داوطلبان استخدامی گفت: به داوطلبانی که در حال حاضر دانشجو هستند تأکید می کنند نم با مدارک تحصیلی پایین تر در این آزمون شرکت نکنند چون دولت موظف و مکلف است تا آخر برنامه ششم همه این فرزندان را جذب کرده و به کار گرفتند و این مرحله ، اولین مرحله آزمون ماست و پایان برنامه ششم ، حدود دو سال دیگر است و بلافاصله پس از این آزمون ، بنیاد شهید در نظر دارد یک آزمون دیگر را برای این دسته از داوطلبان واجد شرایط کند.

وی با اشاره به اینکه در این مرحله به دستور رئیس جمهور ، حدود 16 هزار نفر حمله شد ، بیان کرد: در این آزمون سعی شده است تا به ساده ترین شکل ممکن بین جامعه ایثارگری در نظر گرفته شود و هر یک از داوطلبان خریداری یک شغل-محل را به انجام اولویت خود انتخاب کنند ، زیرا بعد از قبولی امکان تغییر شغل -محل های وجود ندارد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در مورد سهمیه هر مدرک تحصیلی در این آزمون اقدام کرد: حدود 18 درصد از کل تولید به فرزندان شهدایی تخصیص داده شده است که دارای مدرک دیپلم هستند و 82 درصد به دارندگان مدرک افزایش یافته از دیپلم اختصاص داده شده است که بر اساس تقاضایی که از شرکت نفت داشتیم و هفته گذشته جلسات بسیار خوبی داشتیم ، امیدواریم بی ش از ۵۰۰ سهمیه خاص که سازمان امور استخدامی کشور با دستور رئیس جمهور به کشور ابلاغ کرده است ، در هفته آینده یا روزهای آینده شاهد بارگیری این سهمیه هم بوده تا داوطلبان در این وزارتخانه انتخاب شغل داشته باشند.

اوحدی اضافه کرد: بر اساس جامعه آماری که داشتیم ، در خصوص جنسیت هم باید گفت که ۴۵ درصد سهمیه مردان به خانمها و ۵۵ درصد آن به آقایان اختصاص یافته است و جا دارد از سازمان امور خارجه کشور و دستگاههای مورد نیاز وزارت آموزش و پرورش ، وزارت بهداشت و درمان

وی تصریح کرد: جدیدا ، مجوز دیگری برای وزارت آموزش و پرورش و سازمان همیاری شهرداری منتشر شد که با این دو مجوز و با بانک وزارت جهاد و کشاورزی که درخواست کردید وارد بازار شوید ، امیدواریم اگر خواستید این دستگاهها وظایفشان را انجام دهند ، قطع این آزمون را از 16 هزار نفر افزایش می دهند و اگر همانطور كه ​​هماهنگ كرده است برای تحقق بند «ج» ماده ۸۷ احکام برنامه ششم که به استخدام همه فرزندان شهدا و جانبازان بالای ۷۰ درصد تأکید شد بعداً ، آزمون بعدی بعد از این آزمون اعلام شد شد. خرید دفترچه دید و تأیید کردم به دلایل شرایط کرونایی و شرایط ویژه ای که این روزها در همه مراکز استانهای آن به سرگیر هستند ، آزمون بلافاصله بعد از ماه مبارک رمضان خواستار شد.

اوحدی گفت: پیشبینی ما است که سه شنبه این هفته ، پایان مهلت برای تکمیل اطلاعات باشد که سازمان سنجش بلافاصله اطلاع رسانی کند که تاریخ آزمون چه روزی خواهد بود.

وی ادامه داد: تا به این لحظه ، سازمان سنجش تمدید مهلت ثبت نام اعلام نکرده است و با توجه به اینکه 4 دستگاه از وزارت نفت هنوز بارگذاری نکرده است انجام نداده است ، اگر وزارت نفت این بار را از امروز شروع کرد ، بر اساس شرایط ، احتمالاً این وجود دارد که مهلت تکمیل دفترچه و فرم های فرزندان را دارد. شهدا و ایثارگران احتمالا می شوند و اگر نه بعد از این آزمون ، دومین آزمون را انجام داد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به اضافه آموزش و پرورش تعداد ۴ هزار نفر جدید به عنوان مرحله دوم اعلام کرد و در محل قرار داد و حدود هزار نفر دیگر از سازمان همیاری شهرداریها و بهیاریها اعلام كردند ، سازمان جنگلهای و مراتع در وزارت جهاد و کشاورزی هم پذیرفته است که اعلام کرده است که در کنار این چند نفر بیش از 500 نفر سهمیه بوده است كه سازمان كار كشور به وزارت نفت اعلام كرده است كه امیدواریم در این مرحله آزمون این سهمیه اعلام و تکمیل شود ، اما اگر این اتفاق نیفتد ، بلافاصله آزمون دوم را قبول کرد.

وی باور کرد: باز هم تأیید کردم قانون تصریح کرد که این آزمون با دستور ویژه رئیس جمهور برای اولین بار در طول سنوات گذشته انجام شد و حتماً بسیار خوب است برای مرحله بعدی آزمون خواهد بود.

اوحدی تصریح کرد: در خصوصی واکسن کرونا ، از روز اول که تزریق واکسن آغاز شد ، جلسه را با وزیر بهداشت و درمان پزشکی انجام داد که در این جلسه تأیید شد برای افراد جانبازی که بیماری های موجود هستند. بیماری شیمیایی دارند یا جانبازان بالای ۷۰ درصد حتما تزریق انجام دهید شود و این عزیزان بر اساس پروتکل های وزارت بهداشت در اولویت قرار گرفتند و گفتند هر دوز واکسن برای جانبازان بالای 70 درصد و جانبازان حاد شیمیایی انجام شده است. ، تماس ما با امور استانهای آن ها برقرار نشده است و از امروز و در مرحله دوم ، تزریق 32 هزار دوز واکسن برای جانبازان بالای 50 درصد و خانواده شهدایی که بیش از دو شهید را تقدیم این انقلاب کرد ، آغاز شده است که در این مرحله است حتما عزیزانی که امکان تماس را ندارد ، این تماس برقرار کردم و تقاضا دارم هر عزیز جانباز بالای ۷۰ درصدی که تا امروز تزریق واکسن کرونا است ، حتماً با بنیاد شهید استان خودشان تماس گرفته اند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پایان خاطرنشان کرد: ۵۰ درصد مرگ و میر ناشی از بیماری در اختیار بنیاد شهید به کرونایی اختصاص داده شده است و امیدوارم با رعایت پروتکل های غذایی و جستجوی کادر درمانی که همه چیز خود را به طور طبیعی وارد کرده ، از شربت بیماری داشته باشید. کنیم.

بیشتر بخوانید

جایگاه بسیار خوب کشور در علم علم

انتها ی پیام/

عضویت در کانال تلگرام خبربان

منبع: باشگاه خبرنگاران

کلیدواژه: بنیاد شهید
استفاده از آموزش و پرورش
فرزندان شهدا
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران
فرزندان شهدا و جانبازان
جانبازان بالای ۷۰ درصد
سازمان سنجش
سازمان امور
برنامه ششم
رئیس جمهور
اعلام کرده
هزار نفر
بر اساس

درخواست حذف خبر:

«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را چگونه طور اتوماتیک از وبسایت www.yjc.ir دریافت کرده است ، لذت
منبع این خبر ، وبسایت «باشگاه خبرنگاران» بوده است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال آن خانه ندارد. بنابراین درخواست حذف این خبر را داشته باشید ، کد ۳۱۶۱۷۲۷۸ را به موضوع در شماره ۱۰۰۰۱۰۰۲۲۱۰۰ پیامک فرمایید ارسال کنید. لطفاً در تصویرکاره در مورد این خبر ، نظر یا سئوالی دارید ، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار قرار دادن

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی ، صوتی و تصویری ، مسئولیت نقض حقوق تصحیح مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر ، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر اساس منبع خبر و کاربران است.

تصادف مرگبار تریلی با ۱۷ خودرو در جاجرود + فیلم

شرایط وام ۱۰۰ میلیون تومانی بازنشستگان و مستمری بگیران اعلام شد

مدافع سایپا به استقلال پیوست

ادامه روزهای سیاه کرونایی در کشور/643 هموطن جانباختند

قیمت جدید خودرو شاسی بلند + جدول

خبر بعدی:

چرا ۱۳ درصد جمعیت پرخطر بالای ۶۰ سال واکسن نزدیک؟

بر اساس آمارهای منتشر شده درصد ۱۳ درصد از افراد فراخوانده شده اند بالای 60 سال برای دریافت واکسن کرونا اقدام نکرده اند. متخصصان الگوگویند باید برای رفع این بحران آگاه سازی های لازم در خصوص ویژگی واکسیناسیون در بین افراد صورت شخصیت دار شوند.

خبرگزاری میزان _ روزنامه ایران نوشت: با فروکش کردن نسبی پیک پنجم کرونا در برخی از استان های کشور روند تزریق واکسن کرونا هم شتاب گرفت و بنابر اعلام مسئول وزارت بهداشت و درمان به میزان ۸۷ درصد از افراد بالای ۶۰ سال واکسن زد ، یعنی چیزی در حدود ۱۳ درصد از واکسن خودداری کرد. به گفته دکتر علیرضا رئیسی ، مشاوره بهداشت وزارت بهداشت ، واکسیناسیون در حال حاضر در فاز چهارم برای افراد زیر 60 سال است که جمعیت حدود 42 میلیون نفر شامل می شوند ، این در وضعیت است که در حدود 27 میلیون دوز واکسن در مجموع تزریق شده و به اعتقاد متخصصان ، تزریق واکسن های مختلف هم اثر کرده است و عوارض آن گونه ای است که در حد اولیه ثابت شده است به کرونا ناچیز است ، اما متأسفانه برخی از آنها هنوز نگرانند که واکسن تزریق می کنند ، یکی از مهمترین دلایل این کار را انجام داده است شایعات و اخبار کذب است. مدتی است که شایعات در خصوصی واکسن در فضای مجازی توسعه یافته است ، تزریق آب مقطر به جای واکسن ، تقلبی بودن برخی از واکسنران و احتمال مرگ بعد از تزریق ، نمونه های از این شایعاتی هستند که باعث شده است عده ای از مردم تحت تأثیر قرار گرفتن این اخبار نادرست ، از تزریق واکسن امتناع کنند.

تبلیغ موفقیت و تقلبی بودن واکسن در شبکه های اجتماعی

خانم نظری متولد ۱۳۴۶ نوبت واکسنش به دست آمده اما برای تزریق مراجعه نکرده است. او درباره علت مراجعه نکرده است که خود مغلوب کرده است: «اخبار زیادی در فضای مجازی خواندم مبنی بر اینکه با تزریق واکسن احتمال مرگ وجود دارد ، تقلبی بودن واکسن هر یک را را میترساند ، منتظر ماندم سلامت واکسن را از هر نظر تأیید می کند ، باید برای تزریق مراجعه کنید ، یکی دیگر از واکسن های تقلبی نصیب من می شود ، پدر و مادری سالمند من مسئول نگهداری از آنها هستم ، سلامتی من بسیار مهم است ، زیرا من اگر نباشم آنها را که دستشان را گرفته اند ، دارند. »

آقای زکیپور هم اکنون نوبت واکسنش رسیده است ، اما او گفته است که شنیده شده است واکسن سینوفارم نامعتبر و با کیفیت بسیار بالا در کشور وارد شده ، تمایلی به واکسن نمی خورد و در کل هیچ اعتماد و اعتقادی در فعالیت های بهداشتی واکسن پیدا نکرده و معتقد است که وجود دارد با رعایت همه پروتکل های و زدن ماسک از ابتدای به بیماری جلوگیری می شود ، چرا رعایت پروتکل های بهداشتی که از سوی ستاد مبارزه با کرونا ابلاغ شده است ، راحت از تزریق واکسنی است که ممکن است مشکلات جانبی برایش به وجود آورد.

تقویت اعتماد اجتماعی به سیستم درمانی کشور

اردشیر انتظاری ، جامعه شناس و عضو هیأت علمی د انشگاه علامه طباطبایی با بیان توضیحات شبه اطلاعات و اخبار ضد و نقیض و نادرستی درباره واکسن در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی وجود دارد ، میگوید: این قبیل اخبار ، اذهان عمومی را به خود درگیر کرده و باعث اعتقاد مردم از تزریق واکسن شده است. باید به این نوع از موارد برخورد کرد و در کنار آن با آگهی سازی در ویژه زیبایی تزریق واکسن در مرگ مرگوومیر ، این قبیل شایعات را بی بیاثر یا کمترین بار کرد.

او در ادامه افزود: این بحث یک موضوع جامعهشناختی و اجتماعی است ، تحت دولت دولت قانونمند و کنترلی یا پزشکی بوده است و از نظر اجتماعی بهره مند شده است ، مخاطبین ما فیزیکال نیستند ، اصلی و اصلی موضوع رسانه رسانه ای است که در کشور ما پایین تر است ، زیرا در نظام تعلیم و تربیت وجود ندارد و به دور از واقعیات کار شده است. باید سواد رسانه ای افراد ارتقا پیدا کرد ، مشکلات با پاسخی به شایعات حل شد و هر داده و اطلاعیه ای که به دست ما میرسرسد ، کپی پیست نمی شود. نمونه همین تجویز بخور سرکه که در فضای مجازی آنچنان بسط و توسعه یافته است ، چقدر اعتبار دارد؟ از کجا معلوم شد فردخواهد به مردم صدمه بزند؟ وقتی سواد رسانه پایینی باشد ، حتی اساتید دانشگاهها هم اخبار نادرست را فوروارد کردند ، وقتی یک مطلبی را که مطمئن شد چه کسی قول داده و صحت و سقم آن را تکرار نکرده است ، وقتی س می‌کنال عاملیم این مطلب را از کجا آمده ، فرد اعتدال ، در صورتی که باید منابع علمی مطالب را تأیید کنند ، همه این مسائل به سواد رسانه باز بازگردانی ، این در استادی است که هر کسی از هر چیزی خوشش میآید ، آن را لایک کرده و منتقل کرده و به سرعت هم انتشار داده ، بتدریج یک خبر نادرست می توان به واقعیت برای مردم بدل شد. باید اعتماد مردم را جلب کنند تا منابع خبری غیرمعتبر مورد اعتماد مردم قرار گرفته است.

ضرورت واکسیناسیون در برابر کووید 19

فربد فدایی ، روانپزشک نیز تأکید کرد: ناآمدهای مردم ، برخی اوقات باعث امتناع آنها از واکسیناسیون شده است. نمونه آن درخواست امیرکبیر برای ترویج واکسیناسیون آبله و افراد خاصی در برابر واکسیناسیون است. این روزها نیز برخی از افراد به دلایل گوناگون و واهی از تزریق واکسن کووید ۱۹ امتناع موفق ، درحالی که بر اساس تحقیقات علمی انجام شده ، قاطع واکسن و پیشگیری از بیماری و تقلیل علت مرگ ناشی از ابتلا به کرونا به اثبات رسیده است. شایعات بی آنکه در مورد بیضتأثیر شدن واکسن یا ابتدایی به کرونا به دنبال تزریق واکسن از مردم بیملی برخی از افراد به تزریق آن است ، اما واقعیت این است که واکسن پیشگیری از کرونا بسیار زیاد است و اگر هم به ندرت دیده شده است که با وجود حمله شدید واکسن شخص آیا به کرونا شده است ، آیا از ابتدای قبلی به کرونا بوده اید که مورد توجه قرار گرفته اید

به گفته فدایی ، این س راال را باید اعلام کرد که چرا شایعات پخش می شود؟ زمانی که عدم اعتماد و تردید بر روحیه مردم حاکم باشد ، بازار شایعات رونق را دریافت کند. باید بدانیم که مبارزه با کرونا یک موضوع بینالمللی است که نیازمند مساعدت همه کشورهاست ، رسانه ها باید سایر کشورها را در واکسیناسیون را پیش ببرند که بتوانند به مقدار کمی ابتدایی و میزان درگذشتگان به صفر یا اعداد یک رقمی شده است ، منعکس شوند. یک مقام علمی باید مرجع اطلاع رسانی شود در مورد کرونا باشد ، همانطور که برای نمونه در آلمان «دکتر کرستین دروستن» ویروس شناسان برجسته سال ها به پژوهش در زمینه ویروس های کرونا از جمله «سارس» و «مرس» پرداخته است ، مرجع مردم و دولت در این مورد ، در حالتی است که در ایران هر روز ده ها نفر از کسانی که پزشک هم ساخته اند ، به نظرنظر در مورد کوئید 19 ابرپردازند که این نرم افزار متناقض و گاهی غیرعلمی باعث سلب اعتماد مردم شده است.

واکسیناسیون و حفاظت از جان مردم

دکتر فهیمه محمودی ، کارشناس مسئول پیشگیری و مبارزه با بیماری های واگیر مرکز بهداشت شمال تهران نیز در شرایط خاصی ایجاد شده است که در فضای مجازی در زمینه تقلبی بودن واکسن ها توضیح داده شده است: باید هدف از واکسیناسیون ، حفاظت فرد و جامعه در برابر بیماری کووید 19 است. هرچند که عوارض جانبی واکسن های مورد استفاده ناچیز است ، اما به طور کلی هیچ واکسنی کاملاً عاری از عوارض جانبی نیست ؛ بطور خاص واکسن های مورد استفاده در کوئید در هر فرد برای اولین بار تزریق کرده اند ، ترس از حمله با عوارض شدید ویژه در بسیج همگانی واکسیناسیون که در حجم وسیع ، تزریق واکسن انجام می شود ، باعث ایجاد نگرانی بیش از حد انتظار می شود.

بیشتر بخوانید: پرسشهای رایج درباره دز سوم واکسن کرونا

انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوما به معنای تبدیل محتوای آن نیست و فقط به طور مستقیم جهت استفاده کاربران از فضای رسانه منتشر شده است.

برچسب ها: واکسیناسیون کرونا

آزمون آزمون استخدامی دستگاه های دولتی برای استخدام فرزندان شهدا و جانبازان بالای ۷۰ درصد/ جانبازان بالای ۷۰ درصد و حاد شیمیایی در اولویت تزریق واکسن کرونا هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *