وزیر ارشد روسیه در حین تمرین درگذشت

وزیر ارشد روسیه در حین تمرین درگذشت

مسکو-یک مقام ارشد دولتی روز چهارشنبه هنگام کبوتری از روی صخره درگذشت. مقامات تأیید کردند که برای نجات یک کارگردان برجسته سینمایی که در حین تمرین در شمال دور روسیه به آب افتاده بود.

یوگنی ن. در بیانیه وزارتخانه وی آمده است. “[p>

آقای. سرویس مطبوعاتی این وزارتخانه به خبرنگاران محلی گفت که زینیچف ، که در چارچوب رزمایش چند شهره ای با حضور 6000 نفر از منطقه نوریلسک دیدن می کرد ، در آب غوطه ور شد.

خبرگزاری دولتی روسیه ، TASS ، گزارش داد که آقای ملنیک ، که در حال جستجو برای مکان های مستند بود ، نیز درگذشت. مردان در حاشیه Kitabo Oron آبشار ، بخشی از

“او یک ثانیه تردید نکرد ، نه آندری گوروویچ ، معاون وزیر امور اضطراری روسیه در مورد آقای زینیچف به کانال تلویزیونی روسیه 24 گفت.

” او تمام زندگی خود را چنین گذرانده است. ” a class = “css-1g7m0tk” href = “https://www.nytimes.com/2021/07/17/world/europe/siberia-fires.html” title = “”> آتش سوزی جنگل ها در سیبری در حال طغیان است .

این موقعیت در روسیه تأثیرگذار تلقی می شود. دارنده قبلی آن ، سرگئی کی شویگو ، محرم رئیس جمهور ولادیمیر پوتین ، نظارت بر دو دهه قبل از اینکه وزیر دفاع شود در سال 2012.

آقای. زینیچف ، 55 ساله ، در سال 1987 برای سرویس های امنیتی روسیه ، که بعنوان KGB شناخته می شد ، شروع به کار کرد. پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی ، او به کار خود در سازمان اطلاعات داخلی ادامه داد ، که به FSB تغییر نام داد وی در سال 2006 عضو جزئیات امنیتی آقای پوتین شد.

در سال 2014 ، وی معاون رئیس FSB شد. s خدمات ضدتروریسم ، در سال 2016 به عنوان معاون کل سازمان افزایش یافت. او در ماه مه 2018 به عنوان وزیر اورژانس منصوب شد و همچنین در شورای امنیت روسیه خدمت کرد.

آقای. به گزارش بی بی سی ، زینیچف اولین مرگ وزیر در حال فعالیت در روسیه است ، همچنین گزارش شده است که این تمرینات به دستور آقای پوتین برای آماده سازی شرایط بحرانی در قطب شمال انجام شده است.

به گفته سخنگوی دیمیتری پسکوف ، رئیس جمهور روسیه از تایگای سیبری ابراز همدردی کرد.

آقای. ملنیک کارگردان و فیلمنامه نویس بود. او بیشتر بخاطر فیلم “Terra Nova” ، سال 2008 در مورد گروهی از زندانیان که به یک جزیره برده شده بودند ، شناخته شد. “قلمرو” که در سال 2015 منتشر شد ، بر اساس یک رمان ماجراجویی در قطب شمال با الهام از رویدادهای واقعی ، داستان کشف ذخایر طلا در شمال شرقی روسیه را روایت می کند. بخش هایی از فیلم در محل ذخیره Putorana جایی که درگذشت ، فیلمبرداری شد. آقای ملنیک به عنوان بخشی از جستجوی مکانهای مستند برنامه ریزی شده در مورد توسعه قطب شمال و مسیر دریای شمال .

وزیر ارشد روسیه در حین تمرین درگذشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *