خبری دلخراش و شاد

خبری دلخراش و شاد

من با خبرهای غم انگیز شروع می کنم و سپس به سراغ چیزهای خوشحال کننده و خوب می روم.

پس از 23 سال ، ما فروشگاه خرده فروشی آنلاین کودک سالم را بسته ایم. ما عاشق محصولات و افراد فوق العاده ای هستیم که به تولید محصولات ادامه می دهند. با این حال ، ادامه آن در این رکود مستمر اقتصادی پایدار نیست. مشتریان به طور قابل ملاحظه ای قیمت های پایین تری را می خواهند و نیاز دارند و ما نمی توانیم با بزرگترانی که می توانند چنین چیزی را ارائه دهند رقابت کنیم.

مطمئن باشید – کودک سالم از بین نمی رود!

من به آموزش در مورد جایگزین های محصولات سمی ادامه می دهم. هنوز علاقه مندی من این است که اطلاعات موثق ، صادقانه و اساسی را در اختیار شما قرار دهم تا بتوانید تصمیمات واقعاً آگاهانه ای بگیرید.

هنوز محصولات سالم را از طریق کودک سالم پیدا خواهید کرد. به سادگی از منوهای موجود در سایت برای یافتن محصولات مورد نیاز خود استفاده کنید و می توانید برای خرید آنها از شرکت هایی که به آنها اعتماد دارم ، روی آنها کلیک کنید. کودک سالم هنگام خرید ممکن است کمیسیون کمی دریافت کند ، و این به من کمک می کند تا به ارائه اطلاعات گسترده ادامه دهم.

اینجا بزرگترین دل شکستگی است …

بزرگترین ناراحتی برای من رها کردن افرادی است که به ساختن کودک سالم کمک کردند. می خواهم از این افراد شگفت انگیز قدردانی کنم.

گی ابوت

گی در چهار سال گذشته استعدادهای خود را در زمینه رضایت مشتری ، روابط فروشندگان ، مدیریت سفارش و رسانه های اجتماعی در Healthy Child متمرکز کرده است. ارزشها و نگرانیهای عمیق درونی او برای کودکان و همه انسانها و برای کره زمین به طور منحصر به فردی الهام بخش است. بسیاری از هدایای او شامل حفظ چشم انداز ، ثابت نگه داشتن تیم ما و ایجاد وضوح ، ارتباط و اجتماع است. او یک معلم فوق العاده ، مربی و درمانگر عاقل است. گی به عنوان مادر سه پسر بزرگ و مادربزرگ دو فرزند ، عاشق گفتگوهای خود با پدربزرگ و مادربزرگ بود و به آنها کمک می کرد تا آنچه را که نیاز دارند به دست آورند. دوست عزیز من به مدت 27 سال ، گی با مثال خودش قدرت تسلیم و اعتماد را به من آموخت – که ما هر دو در حال حاضر عمیقا در آن غرق شده ایم. از شما تشکر می کنم ، گی ، برای کمک فوق العاده شما به کودک سالم!

Valerie Bettencourt

والری دوازده سال در کنار کودک سالم به عنوان یک نیروی قوی و حیاتی بود و به ما کمک کرد تا برخی از اوقات سخت و همچنین همه اوقات خوشی را پشت سر بگذاریم. او تعدادی کلاه چشمگیر از جمله خوشحالی مشتری ، حسابداری ، روابط فروشندگان ، مدیریت سفارش و مهمترین مربی فرزندپروری دارای گواهینامه بر سر داشت. بینش های شهودی ، ارزشهای درونی عمیق ، خرد و مهربانی قلبی سهم بزرگی در کودک سالم داشت. مهمتر از همه ، والری به ارتباط – مخصوصاً با مادران و کودکان – اهمیت می دهد. او یک مادر شگفت انگیز برای یک پسر نوجوان استثنایی است و یک مربی والدین با استعداد و درخشان است و به مادران کمک می کند تا با فرزندان خود و خودشان ارتباط عمیق تری برقرار کنند. سپاسگزارم ، والری ، برای کمک فوق العاده شما به کودک سالم!

Dawn Adams

سپیده دم با مهارتهای حسابداری قابل توجه خود کمک شایانی به کودک سالم کرد. او در زمانه ای که به کمک گسترده نیاز داشتم ، هدیه بزرگی بود و با شجاعت فوق العاده ، دید مثبت و نگرش “من این را دارم” در طول یک سفر فوق العاده دشوار سرطان به ما مراجعه کرد. بزرگترین عشق و ارادت او سه پسر و نوه هایش بود. احساس خوشبختی می کنم که در این مدت کوتاه با او آشنا شدم. سپیده دم در 13 ژوئن 2020 در آرامش و در محاصره خانواده محبت آمیز خود درگذشت. من از داون سپاسگزارم و چگونه او زندگی ما را تحت تأثیر قرار داد.

راب و روت در مشاوره چشم های تازه

از راب پیترز و روث جارویس در مشاوره Fresh Eyes Consultancy که به کار با من از آن سوی اقیانوس در انگلستان ادامه می دهند ، عمیق ترین قدردانی خود را می کنم. در طول سالیان متمادی ، آنها مقدار زیادی انرژی و مهارت در طراحی مداوم ، ایجاد ، بازاریابی دیجیتال و نگهداری فروشگاه خرده فروشی ما و کل وب سایت قرار دادند. آنها اکنون به انجام کارهای مهم انتقال سایت به یک پلت فرم مربیگری و آموزشی ادامه می دهند.

که مرا به خبرهای خوشحال کننده می رساند!

من اکنون آزاد هستم که بیشتر کارهایی را انجام دهم که بیشترین لذت را برای من به ارمغان می آورد و واقعاً به خانواده های بیشتری کمک می کنم تا به کمک مورد نیاز خود برسند.

من از مربی والدین پیشرفته و آموزش مربی سلامت خود ، همراه با تخصص ، تحقیق ، تجربه ، شهود ، خرد و ابزارهای م myثر خود برای کمک به شما در گذراندن سخت ترین چالش ها با فرزندان خود استفاده می کنم.

من به والدین کمک می کنم تا عادات و الگوهای مffeثر یا مضر را با رویکردی م effectiveثرتر و مسالمت آمیز برای فرزندپروری جایگزین کنند. من به شما کمک می کنم که درک بیشتری داشته باشید و رابطه عمیق تری با فرزندان خود داشته باشید تا بتوانید تجربه همکاری ، سرگرم کننده و شادتری داشته باشید. تا بتوانید از فرزندپروری لذت ببرید!

اعم از چالش های رفتاری یا مشکلات مزمن سلامتی ، من به شما کمک می کنم تا با دلایل اساسی مشکلات رفتاری ، اضطراب ، افسردگی ، ADHD و مشکلات رشدی و مسائل مزمن بهداشتی در فرزند خود مقابله کنید.

من به شما کمک می کنم استرس ، فشار و سردرگمی خود را کاهش دهید و قدم های ساده ای بردارید که تفاوت بزرگی ایجاد خواهد کرد. شما می توانید علل و محرک های فیزیکی ، عصبی و عاطفی نهفته در مبارزات کودک خود را کشف کرده و آنها را برطرف کنید. وقتی علل را درک کنید و نقشه راه روشنی برای کمک به فرزند خود داشته باشید ، همه چیز را تغییر می دهد.

فرزندپروری سخت ترین و مهمترین کار روی کره زمین است. همه والدین گاهی به کمک کمی نیاز دارند. وقتی بتوانید رابطه ای مسالمت آمیز با فرزند خود برقرار کرده و حفظ کنید ، همه چیز تغییر می کند.

من در چندین سطح تدریس و مربیگری می کنم –

  • نوشتن مقاله و وبلاگ
  • دوره های آموزشی
  • مربیگری گروهی
  • مربیگری خصوصی شخصی

در اینجا می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید:

آموزش و حمایت از فرزندپروری

با سپاسگزاری ،
جین

جین شپرد CPC ، FMCHC ، NBC-HWC
مربی والدین و مربی
مربی بهداشت دارای مجوز پزشکی کاربردی
مربی بهداشت و تندرستی دارای مجوز هیئت ملی

خبری دلخراش و شاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *