او سبز است اون دختری جوان است. و او می خواهد آلمان را تغییر دهد

او سبز است اون دختری جوان است. و او می خواهد آلمان را تغییر دهد

بوخوم ، آلمان-زنی که می خواهد صدراعظم آنگلا مرکل قدم گذاشت روی صحنه با کفشهای کتانی و ژاکت چرمی ، پشت سرش اسکلت فولادی یک برج معدن ذغال سنگ که از کار افتاده بود ، قبل از او دریایی از چهره های منتظر. اقدام گرم کننده ، مردی با صدای الویس در پرچم رنگین کمان ، “تصور کن” را خواند.

آنالنا باربوک ، نامزد حزب سبز برای صدراعظم ، می پرسد آلمانی ها باید همین کار را انجام دهند. تصور کشوری که کاملاً از انرژی تجدیدپذیر استفاده می کند. تصور یک جوان 40 ساله نسبتاً ناشناخته و بدون آزمایش به عنوان صدراعظم بعدی آنها. برای تصور مهمانی او ، که قبلاً هرگز اجرا نشده بود آلمان ، رهبری دولت پس از انتخابات ماه آینده. />

“این انتخابات فقط مربوط به آنچه در در چهار سال آینده ، این به آینده ما مربوط می شود. ew4tgv “aria-label =” companion column “/>

او در این منطقه نه لزوما خصمانه ، بلکه تردیدآمیز گفت: “ما برای حفظ آنچه دوست داریم و گرامی می داریم نیاز به تغییر داریم.” “تغییر مستلزم شجاعت است و تغییر در رای گیری در 26 سپتامبر است.” readability = “33.871277617675”>

اینکه آلمانها واقعاً پس از 16 سال خانم مرکل واقعاً چقدر تغییر می خواهند ، هنوز مشخص نیست به صدراعظم با عبور از بحران های بیشمار – مالی ، مهاجرتی ، پوپولیستی و همه گیر – و تقویت رهبری آلمان در این قاره ، خود را ضروری دانست. نامزدهای دیگر رقابت می کند تا ببیند چه کسی می تواند بیشتر شبیه او باشد.

خانم. بربرک ، برعکس ، قصد دارد وضعیت موجود را متزلزل کند. او آلمانی ها را برای مقابله با بحران هایی که خانم مرکل تا حد زیادی آن را بدون توجه رها کرده است ، به چالش می کشد: کربن زدایی بخش قدرتمند خودرو ؛ از شیر گرفتن کشور از زغال سنگ ؛ بازاندیشی روابط تجاری با رقبای استراتژیک مانند چین و روسیه.

فروش همیشه آسان نیست. در یک مسابقه نزدیک غیرمعمول ، هنوز این شانس وجود دارد که سبزها با دو حزب فعلی آلمان پیش بروند. اما حتی اگر این کار را نکنند ، تقریبا هیچ ترکیبی از احزاب قابل تصور در دولت ائتلافی بعدی وجود ندارد که آنها را شامل نشود. این باعث می شود خانم باربوک ، ایده های او و حزب او از اهمیت محوری برای آینده آلمان برخوردار باشند. div readability = “31”>

اما آلمانی ها هنوز با او آشنا می شوند.

یک ترامپولیست رقابتی در جوانی که در سن 32 سالگی نماینده مجلس شد و دو دختر جوان داشت ، فقط سه سال پیش وقتی به عنوان یکی از دو رهبر سبزها انتخاب شد ، وارد صحنه سیاسی ملی آلمان شد. “آنالنا کی؟” یکی از روزنامه ها در آن زمان پرسید. احزاب: آرمین لاشچت ، رهبر دموکرات های مسیحی و اولاف شولتز از سوسیال دموکرات های چپ میانه ، که در حال حاضر رهبری مسابقه را بر عهده دارد. بارها و بارها رقبا خانم باربوک را متهم به سرقت ادبی پس از افشاگری کردند که وی در انتساب قطعات خاصی در کتابی که به تازگی منتشر شده است ، کوتاهی کرده است. برچسب گذاری دقیق برخی از اعضای وی منجر به تیترهایی در مورد پر کردن رزومه وی شد.

اخیراً ، او و حزبش نتوانستند از سیل های مرگبار که کشته شدند بیش از 180 نفر در غرب آلمان برای فعال کردن مبارزات انتخاباتی وی ، حتی در شرایطی که فاجعه تغییرات آب و هوایی را در پی داشت-مسئله اصلی سبزها-در راس برنامه های سیاسی.

خانم باربوک ، به امید بازگرداندن مبارزات انتخاباتی خود ، در حال حرکت در اتوبوس دو طبقه سبز روشن و پوشیده از پنل های خورشیدی ، در 45 شهر و شهر سراسر کشور به رای دهندگان آلمانی می رود.

تصادفی نبود که اولین s او بالا مرکز قلب صنعتی آلمان ، در ایالت غربی نوردراین-وستفالن بود ، که در تابستان امسال به شدت تحت تاثیر سیل قرار گرفت و توسط آقای Laschet اداره می شود ، که به دلیل مدیریت نادرست فاجعه مورد انتقاد قرار گرفته است.

“افراد ثروتمند همیشه می توانند راه خروج خود را خریداری کنند ، اما اکثر مردم نمی توانند.” “به همین دلیل است که تغییرات آب و هوایی و عدالت اجتماعی برای من دو روی یک سکه هستند.” در مورد موضوعات مختلف-مدیریت مدارس در دوران همه گیری ، امنیت سایبری-س questionsال کرد و از اشتباهات اولیه او عذرخواهی کرد.

“بله ، ما اشتباهاتی مرتکب شده ایم ، و من” من از خودم عصبانی هستم ، “او گفت. “اما من می دانم که کجا می خواهم بروم.”

اگر چیزی وجود دارد که خانم باربوک را از رقبایش متمایز می کند ، این باز بودن نسبی و اعتماد به نفس جوانی است با دیدی جسورانه او نسل بعدی حزب سبز است که چهار دهه پیش از تاسیس آن به عنوان “حزب ضد حزب” رادیکال راه زیادی را پشت سر گذاشته است.

در همان روزهای اولیه ، مخالفت ، عدم حکومت ، هدف بود.

برای خانم باربوک ، “حکومت رادیکال است.” -ew4tgv “aria-label =” companion column “/>

تحول حزب او از جنبش اعتراضی حواشی به مدعی جدی قدرت از جهات مختلف بیانگر زندگی نامه شخصی اوست. وقتی کودک نوپا بود ، والدینش او را به اعتراضات ضد ناتو بردند. هنگامی که وی در سال 2005 به عنوان دانشجو به سبزها پیوست ، این حزب اولین دوره خود را در دولت به عنوان شریک جوان سوسیال دموکرات ها به پایان رساند.

در حال حاضر ، بسیاری از رای دهندگان آمده اند تا سبزها را به عنوان حزبی ببینند که بالغ شده است و در عین حال به اصول خود وفادار است. این منطقه طرفدار محیط زیست ، اروپایی و بی رحمانه طرفدار مهاجرت است.

خانم. باربوک پیشنهاد می کند 50 میلیارد یورو ، حدود 59 میلیارد دلار ، هر سال به مدت یک دهه در سرمایه گذاری سبز هزینه کند تا از تبدیل آلمان به اقتصاد بدون کربن حمایت کند-و هزینه آن را با حذف قانون بودجه متوازن کشور حذف کند.

او مالیات را بر کسانی که درآمد بالایی دارند افزایش می دهد و برای وارداتی که کربن خنثی ندارند تعرفه وضع می کند. وی تصور می کند که صفحات خورشیدی در هر پشت بام ، صنعت خودروهای برقی در سطح جهانی ، حداقل دستمزد بیشتر و یارانه های اقلیمی برای کسانی که درآمد پایینی دارند ، افزایش می یابد. او می خواهد برای مقابله با چین و روسیه با ایالات متحده همکاری کند. مسئولیت اخلاقی برای پذیرش برخی پناهندگان افغان ، فراتر از کسانی که به نیروهای غربی کمک کردند.

خانم. جاه طلبی های بارباک برای شکستن تابوها در داخل و خارج-و افزایش او به عنوان یک رقیب جدی وضعیت موجود-با نزدیک شدن انتخابات توجه رای دهندگان را به خود جلب می کند.

همچنین دارای او را به هدف کمپین های اطلاعاتی آنلاین از راست افراطی و دیگران تبدیل کرد. یک تصویر برهنه جعلی از او با عنوان “من به پول احتیاج داشتم” منتشر شد. نقل قول های جعلی از او می گوید که می خواهد همه حیوانات خانگی را برای به حداقل رساندن انتشار کربن ممنوع کند.

خانم. دشمنان باربوک در رسانه های اصلی محافظه کار نیز عقب ننشسته اند و از هرگونه لغزش او استفاده کرده اند. تحویل مطمئن او (او بدون یادداشت صحبت می کرد) و تمایل به تعامل با رای دهندگان در مقابل دوربین های مداربسته.

“او روی مسائل تمرکز کرد و نه احساسات ،” گفت کاتارینا مونچ ، معلم بازنشسته “او واقعاً محکم به نظر می رسد.”

دیگران نگران سن کم و عدم تجربه او بودند.

“او برای دویدن چه کرده است صدراعظم؟ ” گفت: فرانک نویر ، 29 ساله ، کارمند فروش که در راه رفتن به محل کار متوقف شده بود. “منظورم این است که من مانند کاندیدا هستم.” >

ناظران سیاسی می گویند حملات علیه خانم باربوک نامتناسب و آشکار کننده یک پدیده عمیق تر بوده است. علیرغم داشتن صدراعظم زن برای تقریباً دو دهه ، زنان همچنان در سیاست آلمان با موشکافی شدیدتر و گاهی جنسیت زدایی آشکار مواجه هستند.

“نامزدی من به گونه ای قطبی می شود که قابل تصور نبود برای بسیاری از زنان هم سن من ، “خانم باربوک گفت ، در یک کابین با روکش چوبی روشن در سطح بالای اتوبوس مبارزاتی خود بین ایستگاهها نشسته است.

“از برخی جهات ، آنچه من تجربه کرده ام مشابه آنچه در ایالات متحده در زمان هیلاری کلینتون بود ، بود.” “من طرفدار تمدید هستم ، بقیه طرفدار وضع موجود هستند و البته کسانی که به وضعیت موجود علاقه دارند ، نامزدی من را اعلان جنگ می دانند.”

هنگامی که خانم مرکل برای اولین بار در سال 2005 در 51 سالگی نامزد انتخابات شد ، او به طور معمول به عنوان” دختر “صدراعظم هلموت کوهل توصیف می شد و نه تنها توضیحات بی پایان در مورد مدل موهای خود ، بلکه س questionsالات بی امان در مورد شایستگی و آمادگی وی برای مقام دریافت می کرد. حتی متحدان حزب خودش او را به عنوان رهبر موقت در آن زمان برکنار کردند.

خانم. پاسخ باربوک به چنین چالش هایی نه پنهان کردن دوران جوانی یا مادری ، بلکه تمایل به آنها است. تا ما بزرگسالان برای سوالات فرزندانمان آماده باشیم: آیا شما عمل کردید؟ ” او گفت. “آیا ما همه کارها را برای تأمین آب و هوا و به همراه آن آزادی فرزندان خود انجام دادیم؟”

کریستوفر F. Schuetze در گزارش گیری از برلین مشارکت کرد.

او سبز است اون دختری جوان است. و او می خواهد آلمان را تغییر دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *