لباس ورزشی و سرویس میز: آنچه انگلستان در مورد قرنطینه از دست می دهد

لباس ورزشی و سرویس میز: آنچه انگلستان در مورد قرنطینه از دست می دهد

شاید تعجب آور باشد که مردم با مهربانی به قرنطینه نگاه می کنند ، اما 54٪ می گویند حداقل برخی جنبه های زندگی نزدیک به خانه را از دست خواهند داد. ، با توجه به نظرسنجی اخیر توسط محققان کالج کینگ لندن. پس چه چیزی را بیشتر از دست خواهیم داد؟ و سیستم های سفارش آنلاین برای جلوگیری از مشتاقان نوشیدن نوشیدنی در نوار. مشروب خواران از این تغییر و شیوه ای که برای تجربه آرامش تری استفاده می کند استقبال کرده اند ، بنابراین تعداد زیادی میخانه در حال برنامه ریزی برای حفظ آن . دیگران هشدار می دهند که نمی توانند هزینه های پرسنل را بپردازند.

بومی ماندن معمولاً در شعبه های مرکز شهر Pret a Manger صرف می شود و به سمت کافه های مستقل و مشاغل محلی هدایت می شود. داده های بارکلی کارت نشان داد که هزینه در مغازه های مستقل غذا و نوشیدنی ، از جمله مجوزها ، قصابی ها و نانوایی ها در سال 2020 نسبت به سال قبل 28.6 درصد افزایش یافته است.

گروه های کوچک

اگرچه قانون شش مجموعه کاملاً جدیدی از قوانین اجتماعی گیج کننده را به وجود آورده است ، بسیاری از مردم از ملاقات در محیط های کوچکتر و صمیمی تر لذت برده اند. این امر به ویژه در مناسبت های بزرگ و اغلب استرس زا مانند کریسمس صدق می کند. محققان در استرالیا دریافتند که بسیاری از مردم در طول همه گیری شبکه های اجتماعی خود را کوچک کرده اند و از نزدیک شدن به دوستان اصلی خود لذت می برند.

دویدن پایین

در طول قرنطینه های پی در پی ، فروش لباس های راحت مانند لباس ورزشی افزایش یافت ، که منجر به کمبود در خرده فروشان عمده شد. در حالی که اینفلوئنسرها برای افزایش جذابیت خود در دفتر ، از لباسهای گذرا استفاده می کردند که دونده و پاشنه بلند و بلیزر را ترکیب می کند ، به نظر می رسد که کمربند باز می گردد – شاید کمی گشادتر.

برنامه های آزادتر

در سال های اخیر درباره ” فرقه شلوغی ” و اینکه چگونه جامعه ما برنامه های فشرده را فریب می دهد. برای بسیاری ، این بیماری همه گیر فرصتی بوده است تا از رفت و آمد روزانه و تعهدات اجتماعی فاصله بگیریم و در مورد اینکه چگونه واقعاً می خواهیم زمان خود را صرف کنیم تجدید نظر کنیم. نظرسنجی KCL نشان داد که دو مورد از مواردی که افراد بیشتر در مورد قرنطینه از دست می دهند ، گذراندن بیشتر اوقات خانوادگی (15٪) و ماندن در خانه (11٪) است.

نوبت های پزشکی آنلاین

از تماس با پزشک برای مشاوره سریع تا درمان قابل دسترسی ، بسیاری از افراد از تغییر روشهای ارتباطی انعطاف پذیرتر برای قرارهای درمانی بهره مند شده اند. اگرچه کارهایی وجود دارد که فقط می توان به صورت رودررو انجام داد ، اما برخی از افراد در پشت صفحه احساس راحتی بیشتری می کنند و هزینه های کمتر به مراقبت های گسترده تری تبدیل شده است.

لباس ورزشی و سرویس میز: آنچه انگلستان در مورد قرنطینه از دست می دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *