معامله شیرین: کارگران بریتانیایی با پاداش و بستنی به دفتر بازگشتند

معامله شیرین: کارگران بریتانیایی با پاداش و بستنی به دفتر بازگشتند

شرکت های سراسر بریتانیا برای جلب کارکنان خود پس از نزدیک به 18 ماه کار از میزهای آشپزخانه ، اعم از وعده های غذایی رایگان و یخ ، مزایایی ارائه می دهند. -پرداختن پاداش نقدی.

شرکت خدمات حرفه ای PwC به 22000 نیروی کار انگلیس یکی از پردرآمدترین مشوق ها ارائه می شود ، هر کدام 1000 پوند اضافی در این ماه دریافت می کنند ، زیرا آنها به یک محیط کار ترکیبی تبدیل می شوند ، جایی که دو تا سه روز در دفتر خواهند بود. یک هفته.

در ایمیل Business Today روزانه ثبت نام کنید یا Guardian Business را در توییتر به نشانیBusinessDesk

در حالی که پرداخت مشروط به این است که آیا آنها w را متوقف می کنند هنگام کار از خانه ، به کارکنان پیشنهاد شد که می توانند از آن برای تأمین هزینه های رفت و آمد تازه ایجاد شده استفاده کنند. href = “https://www.theguardian.com/business/pricewaterhousecoopers” data-component = “auto-linked-tag” data-link-name = “in link body”> PwC یادداشت گفته شد. “ممکن است بخواهید آن را صرف معاشرت با دوستان و همکاران کنید ، ممکن است به هزینه های رفت و آمد کمک کند – یا شاید دوباره عضویت در باشگاه بدنسازی یا دوچرخه جدید برای رفت و آمد. با این وجود که هزینه آن را انتخاب می کنید ، امیدواریم در چند ماه آینده به همه کمک کند تا تنظیم شوند. “

در جاهای دیگر ، بانک آمریکایی گلدمن ساکس همچنان به همه کارگران بریتانیایی که به دفتر می آیند صبحانه و ناهار رایگان ارائه می دهد. بعنوان بستنی از هاکنی ژلاتو در بعد از ظهرها ، در دفاتر لندن خود در Plumtree Court. وام دهندگان وال استریت ، که 6000 بانکدار بریتانیایی در آن مشغول به کار هستند ، از هزینه های باشگاه بدنسازی نیز چشم پوشی کرد ، باغ پشت بام خود را برای کارکنان بازگشایی کرد و در صورت نیاز به مراقبت از کودکان در محل ادامه داد.

در حال حاضر حدود 50٪ از کارکنان در گلدمن ، مدیر اجرایی آن ، دیوید سلیمان ، فراخوانی شده از “انحراف” که با “فرهنگ کارآموزی نوآورانه و مشارکتی” بانک مطابقت ندارد. در حالی که مدیریت از کارکنان بریتانیا خواسته نشده است وضعیت واکسیناسیون خود را اعلام کنند ، کارگران هنوز در دفتر مورد نیاز در حال آزمایش Covid در دفتر هستند و هنگامی که پشت میز خود نمی نشینید ، باید از ماسک استفاده کنید. اعتبار صبحانه-پوشش قهوه و همچنین غذای سرد و گرم-برای کارکنان دفتر از روز دوشنبه. با راه اندازی رویدادهای ویژه “ایمن اجتماعی” که شامل تسمه های رنگی می شود که نشان می دهد آیا یک همکار با تماس فیزیکی راحت است ، مانند پنجساله ، یا ترجیح می دهد این کار را انجام دهد r فاصله. ترد ، میوه و شکلات.

معامله شیرین: کارگران بریتانیایی با پاداش و بستنی به دفتر بازگشتند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *