تامار برستون پس از بستری شدن در 16 ژوئیه در لس آنجلس ، صحبت می کند زیرا آنچه فاش می کند تلاشی برای پایان دادن به زندگی او بود. در یک یادداشت طولانی ، خواننده در مورد بیماری روانی ، احساس “بیش از حد کار” و “کمبود پرداخت” می کند.

Tamar Braxton سكوت خود را شكسته است پس از آنكه در اواسط ماه ژوئیه در بیمارستان بستری شد برای آنچه که اکنون می گوید تلاشی برای” پایان “زندگی او بود. در یادداشت صوتی 2 صفحه ای در اینستاگرام در تاریخ 30 ژوئیه – در کنار عکسی از او و پسرش ، لوگان هربرت ، 7 – خواننده برنده گرمی ، 43 ساله ، از هواداران بخاطر حمایت از آنها تشکر کرد. وی گفت: “من بدون شکست ، درخشان ترین روزهایم را با شما در میان گذاشته ام ، و می دانم که به اشتراک گذاشتن با شما که تاریکترین من بوده است ، نور برای هر مرد یا زنی خواهد بود که همان شکست را که فقط یک هفته قبل احساس کردم ، خواهد داشت.” در بخشی نوشت.

گرچه دلیل بستری شدن وی قبل از ارسال وی مشخص نبود ، تامار فاش كرد كه با بیانیه خود “تلاش” كرده است تا به زندگی خود پایان دهد. او به هواداران خود نوشت: “این تنها لطف خدا و رحمت او در تلاش من برای پایان دادن به درد و زندگی من بود که من در اینجا هستم تا از صدای من استفاده کنم.”

تامار در پست خود درباره آنچه را که تجربه کرده بود و قبل از وقایع 16 ژوئیه با آنها سروکار داشت ، شرح می دهد. تامار اعتراف کرد: “طی 11 سال گذشته ، قولهایی داده شده است که از داستان من محافظت و تصویربرداری خواهم کرد ، با اصالت و صداقت من.” “من خیانت شدم ، از مزایای آن ، بیش از حد کار کردم و کم کاری کردم. من بیش از 2 ماه پیش نامه ای نوشتم و خواستار آزادی از آنچه اعتقاد داشتم بیش از حد و ناعادلانه است ، بود. من با جزئیات شخصی مرگ و میر را که تجربه کرده بودم توضیح دادم. ”

اگرچه روزها قبل از بستری شدن در بیمارستان ، نام و نشان شبکه را به طور مشخص نامگذاری نکرد ، اما تامار با توییتر تماس گرفت تا ناامیدی های خود را از پرداخت برابر در فضای تلویزیون واقعیت پخش کند. او به هواداری در توییتر پاسخ داد که مدعی بازیگران ارزش های خانوادگی Braxton شده است. “ارزش آنها را پرداخت كرد.” در پاسخ او ، تامار ادعا كرد كه او ، به همراه بقیه خانواده مشهور خود ، حتی به آنچه كه در مورد كاردیشیان جبران می شود ، برای نمایش واقعی واقعه خود جبران نمی شود ، شروع کار با کارداشیان .

متأسفانه ، تامار ادعا كرد كه “نامه” فوق الذكر ناديده گرفته شد. “با این حال ، مطالبات همچنان ادامه داشت. این روح من و روح من بود که بیشتر لکه دار شد ، “او اعتراف کرد ، و اضافه کرد:” چند مورد وجود دارد که بیشتر از همه روی آنها حساب می کنم ، یک مادر خوب ، یک دختر خوب ، یک شریک خوب ، یک خواهر خوب و یک فرد خوب است. ”

تامار اعتراف می کند که این مبارزات شخصی عاقبت خود را بر دوش کشید. او در پست اینستاگرام خود نوشت: “من کی بودم ، معنای کم اهمیتی برایم ایجاد نکرد ، زیرا تنها اینگونه بود که من در تلویزیون به تصویر کشیدم که اهمیتی داشته باشد. شاهد مرگ آهسته زنی بود که من شدم ، که اراده من برای جنگ را دلسرد کرد. احساس می کردم دیگر زندگی نمی کنم ، من به منظور کسب و رتبه بندی شرکت ها وجود داشتم ، و این مرا کشته ، “اعتراف کرد تامار.”

Tamar Braxton
Tamar Braxton در جشن 6 WEtv جشن ‘ارزشهای خانوادگی Braxton’ در اتاق Doheny در غرب هالیوود ، کالیفرنیا در 2 آوریل ، 2019. (اعتبار عکس: AP)

سرانجام ، هنگامی که تامار خطاب به “تلاش” برای زندگی خود ، او همچنین علناً درباره سلامتی خود صحبت کرد. وی در این نامه نوشت: “بیماری روانی واقعی است” ، و از هواداران خواست كه “تصدیق آن را عادی كنند و بیماری را متوقف كنند ، از جمله آنهایی كه ما از بیماری روانی فقط نتیجه ی پیوندهای سمی و سیستمیك تلویزیون است. p>

اکنون در حال بهبود ، تامار می گوید که “می آموزد به جای جستجوی فرار ، از درد خودم بزرگ شود.” این خواننده اعتراف کرد که او وقت خود را می گذارد “برای یافتن سلامتی و سلامتی من” ، که به گفته خودش “از طریق حرفه ای” است. تامار همچنین قول داد كه این “مأموریت” خود را برای “ایجاد ابتکار عمل برای مبارزات اخلاقی در تلویزیون واقعیت مبارزه كند”.

Tamar Braxton & David Adefeso
Tamar Braxton & دوست پسر دیوید آدفسو در جشن 6 Wetv فصل 6 ‘جشن’ ارزش های خانواده Braxton در اتاق Doheny در وست هالیوود ، کالیفرنیا در تاریخ 2 آوریل 2019. (اعتباری عکس: AP)

اظهارات تامار پس از آن صورت می گیرد که وی بدون پاسخگو در اقامتگاه های ریتز-کارلتون در لس لایو در تاریخ 16 ژوئیه در بیانیه یافت. زمان ، LAPD به هالیوود لایف پاسخ داد که آنها در تماس با ما در ساعت 9:45 بعد از ظهر پاسخ دادند ، که از Ritz Carlton در مرکز شهر لس آنجلس برای فردی که دارای “اورژانس پزشکی” است ، تولید شده است. پلیس افزود: این فرد از ریتز کارلتون منتقل شده است. اگرچه ، مقامات فرد را در بحران شناسایی نکردند.

تامار با دوست پسرش ، دیوید آدفسو در زمان پریشانی او ، همانطور که در 911 تماس صوتی شنیده می شود بدست آمده توسط HollywoodLife . از دیوید می توان با تماس تلفنی تماس گرفت و به یك توزیع كننده 911 گفت كه دوست دخترش “مشروب خورده است. او داروهای افسردگی است. من نمی دانم چقدر او پیشتر نامه ای را ارسال کرد. فقط از آنها بخواهید که عجله کنند. ”

خواهر تامار تونی براکسون سکوت خود را شکست در مورد بستری شدن خواهر کوچکترش در تاریخ 29 ژوئیه – 13 روز پس از اورژانس پزشکی تامار. تونی به حساب اینستاگرام خود رفت و عکسی پرشور به اشتراک گذاشت که همه خواهران براکسستون را در کنار هم نشان می داد. “ خانواده همه چیز است! به خصوص خواهران! ” تونی در کنار عکس نوشت.

در زمان وقوع این خبر ، شبکه WEtv ، شبکه ای که تعداد زیادی از ستاره های تامار را در آن نمایش می دهد ، پشتیبانی از خواننده . ارزش های خانواده Braxton نیز همین جمله را در توییتر به اشتراک گذاشت. علاوه بر این ، خانواده تامار ، از جمله خواهران Traci و Towanda Braxton در زمان بستری وی از او دعا کرد. علاوه بر این ، پیشین واقعی واقعی آدرین بیلون از دوست خود در یک ویدیوی صادقانه در تاریخ 21 ژوئیه.

.

Tamar Braxtonپس از تلاش براي خاتمه بخشيدن به زندگي خود سكوت خود را شكست : “فرياد من براي كمك ناديده گرفته شد”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *