بهترین پیشنهادات لوازم ضروری کودک در ماه سپتامبر

ما در ماه جاری دوباره با پیشنهادات درخشان از Emma’s Diary Baby Marketplace برگشتیم.

در اینجا ، تخفیف های بزرگی بر روی طیف وسیعی از محصولات برخی از مارک های معروف خواهید یافت. این موارد به شما کمک می کند تا برای ورود نوزاد خود بدون نگرانی زیاد در مورد برچسب قیمت آماده شوید. ما در مورد برخی کالاهای اصلی هم برای نوزاد و هم برای والدین صرفه جویی کرده ایم.

اینها پیشنهادات برتر ما برای ماه سپتامبر است ، که ما فکر می کنیم دوست خواهید داشت!

6 مورد از بهترین پیشنهادات مورد نیاز کودک در ماه سپتامبر

1. 40٪ تخفیف برای سبد خواب و پایه گهواره ای 4 خوابی خاکستری خاکستری خاکستری

هنگام خرید وسایل ضروری برای نوزاد ، یک سبد موسی از کالاهای ضروری در لیست والدین است.

این سبد موسی به همان اندازه راحت است زیرا با آستر نرم ، تشک ایمنی و روکش روکش دار شیک است. به علاوه ، کودک را آرام کنید تا با پایه تکان دهنده ای که همراه سبد است ، بخوابد. این پایه یک حرکت تکان دهنده “جلو به عقب” را ارائه می دهد که نوزاد شما را آرام می کند.

این مورد نه تنها یک کالای اساسی برای نوزاد است ، بلکه قیمت بالایی دارد ، زیرا می توانید سبد و پایه تکان دهنده موسی را زیر 100 پوند تهیه کنید – بیشتر بدانید اینجا!

2. 53٪ تخفیف Cosatto Giggle 3 Eram، Hold Car Seat & Bedside Crew Bundle

بسته نرم افزاری Cosatto Giggle 3 برای والدین ایده آل است زیرا صندلی راحتی به راحتی با صندلی چرخدار ، صندلی چرخدار یا صندلی ماشین مناسب استفاده می شود. بعلاوه جمع و جور و جمع شدن آن آسان است ، اگر خانواده ای هستید که مرتباً مسافرت می کنید عالی است. صندلی چرخدار دارای یک همراه مسافرتی لوکس کوچک نیز می باشد – به کودک شما یک ویلچر مادام العمر می دهد.

این بسته شامل: صندلی چرخدار ، صندلی چرخدار ، صندلی ماشین ، آداپتورها و تخت خواب Next2Me – بسته نرم افزاری مناسب برای دسته کوچک شادی شما است.

به علاوه ، بهترین نکته در مورد این بسته این واقعیت است که می توانید این بسته کامل را با قیمتی کمتر از 400 پوند تهیه کنید – در مورد این صرفه جویی بیشتر بدانید اینجا!

3. 29٪ تخفیف Obaby Nika 3 Piece Set شامل. تشک جلیقه ای جیبی

اگر به دنبال ایده هایی در مورد مبلمان مهد کودک هستید ، این محصول می تواند پاسخ شما باشد. Obaby Nika طرحی مدرن ارائه می دهد که برای مهد کودک های مدرن بسیار مناسب است و یک مجموعه اتاق سه تکه است که شامل: تختخواب نیکا ، واحد تعویض و کمد دو نفره است.

این واقعا یک پیشنهاد فوق العاده است زیرا به این معنی است که می توانید مهد کودک خود را با این مبلمان مدرن با قیمت کمتر از 600 پوند تهیه کنید – صرفه جویی اینجا!

4. 50٪ تخفیف صندلی ماشین Maxi Cosi Pebble Plus

یک صندلی ایمن و راحت برای کودک ضروری برای همه والدین است و این دقیقاً همان چیزی است که Maxi Cosi Pebble Plus ارائه می دهد. این صندلی ماشین کودک شما را در بر می گیرد و دارای ایمنی فوق العاده و راحتی مطلوب و سهولت استفاده است ، که برای والدین اولین بار نیز مناسب است.

این صندلی ماشین از بدو تولد مناسب است و با صرفه جویی فوق العاده ای که در حال حاضر نصف قیمت دارد ، مبلغ کل را به زیر 100 پوند می رساند – بیشتر بدانید اینجا!

5. 49٪ تخفیف Mamas & Papas Ocarro 5 Piece Cabriofix صندلی اتومبیل بسته

این بسته نرم افزاری توسط مارک معروف Mamas & Papas شامل هر چیزی است که شما برای اولین ماجراجویی با نوزاد نیاز دارید.

صندلی راحتی راحت و جمع و جور است ، بعلاوه صندلی تخت خوابیده ای نیز برای شما فراهم می کند تا کودک شما بتواند هنگام بیرون رفتن و چرت زدن به راحتی چرت بزند. علاوه بر این ، صندلی دستی و صندلی ماشین برای زمانی که در حال حرکت هستید کاربردی است ، زیرا با در نظر گرفتن سفر راحت طراحی شده اند.

این بسته شامل: صندلی چرخ دستی ، صندلی چرخدار ، جا لیوانی ، آداپتورهای صندلی ماشین و Maxi Cosi Cabriofix – با همه این موارد مطمئناً شما به خوبی برای ماجراجویی در خارج از منزل با کودک کوچک خود مجهز شده اید.

می توانید این بسته را با قیمتی کمتر از 600 پوند خریداری کنید-بیشتر بدانید اینجا!

6. 27٪ تخفیف کالسکه برقی Kinderkraft Cruiser LX

اگر والدینی هستید که همیشه در حال حرکت هستند ، این کالسکه دستی برای شما مناسب است ، زیرا چرخ های جلویی بسیار مانورپذیر هستند زیرا 360 درجه می چرخند و می توانند در حالت مستقیم نیز قفل شوند. بعلاوه ، چرخ های قوی به این معنی است که این کالسکه در سطوح مختلف ، حتی خیابان های سنگ فرش ، خوب عمل می کند!

کوچولوی شما همچنین می تواند با خیال راحت حرکت کند زیرا پشتی قابل تنظیم می تواند در حالت خوابیده تنظیم شود و کاپوت بزرگ XL پناهگاهی برای انواع آب و هوا از باران تا آفتاب خواهد بود.

شما می توانید این کالسکه Cruiser Pushchair Strol را برای کمی بیش از 100 پوند خریداری کنید که از نظر ما یک معامله است – بیشتر بدانید اینجا!

اینها تعداد انگشت شماری از بهترین پیشنهادات ما در ماه سپتامبر هستند ، اما ما محصولات بسیار بیشتری داریم که فکر می کنیم آنها را دوست خواهید داشت.

از بازار کودک خرید کنید و اطلاعات بیشتری از اینجا کسب کنید.

بهترین پیشنهادات لوازم ضروری کودک در ماه سپتامبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *