بازمانده تنها از تصادف با تله کابین ایتالیایی موضوع نبرد نگهبانی است

بازمانده تنها از تصادف با تله کابین ایتالیایی موضوع نبرد نگهبانی است

دادستان به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد و آقای پلگ نیز بلافاصله نمی تواند نظر خود را جلب کند.

آقای. سیمباری ، وکیل عمه ، گفت که ایتان از یک سالگی در ایتالیا زندگی می کرد و دارای تابعیت ایتالیایی و اسرائیلی بود. او گفت که زبان مادری این پسر ایتالیایی بوده است ، هرچند او عبری نیز صحبت می کرده است. دومین ضربه بعد از صدمه ای که او در ماه مه تجربه کرد ، “آقای سیمباری گفت.

خانم. بیران ، عمه ، روز یکشنبه به خبرنگاران گفت که آقای پلگ صبح شنبه ایتان را برای ملاقات مورد توافق برای خرید اسباب بازی برداشته است. پس از آنکه پسر به خانه برنگشت ، گفت که شروع به تماس با آقای پلگ کرد ، اما او جواب نداد. شامگاه شنبه ، او به خبرنگاران گفت ، از پدربزرگ پیامکی دریافت کرد که روی آن نوشته شده بود: “ایتان به خانه بازگشته است.” Peleg پاسپورت اسرائیلی ایتان را پس می دهد ، اما او این کار را نکرد. آقای سیمباری گفت: “می توانم فرض کنم که با گذرنامه ، پدربزرگ توانست از کنترل در مرزها فرار کرده و پسر را به اسرائیل بازگرداند.”

وکلای آقای پلگ – پدر مادر ایتان ، تل پلگ – ادعای آدم ربایی را رد کرد و در بیانیه ای گفت که این پسر “هرگز از آزادی شخصی خود محروم نشد.” آنها ادعا کردند که آقای پلگ حکم دادگاه را نقض نکرده است ، زیرا هرگز به طور رسمی به او اطلاع داده نشده بود که کودک نمی تواند کشور را ترک کند.

“نگرانی های سلامتی وضعیت ایتان وکلا در بیانیه ای گفتند که خانواده مادری ، که همیشه توسط پزشکان و دادگاه هایی که مانع مشارکت خانواده مادری شده اند ، در تاریکی نگه داشته شده است. به این دلایل ، پدربزرگش تصمیم گرفت او را به آزمایشات پزشکی لازم در اسرائیل بسپارد. “

بازمانده تنها از تصادف با تله کابین ایتالیایی موضوع نبرد نگهبانی است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *