استرس و دل درد را به سعادت آرام تبدیل کنید

استرس و دل درد را به سعادت آرام تبدیل کنید

جهان تغییر کرده است ، و ما خود را با شیوه های جدید زندگی وفق می دهیم بدون اینکه بفهمیم چقدر این وضعیت ادامه خواهد داشت. ما در بحبوحه همه گیری همه گیر هستیم و اخبار دائمی مبتنی بر ترس همچنان نگران کننده است.

چگونه تحمل می کنید؟

شاید شما در حالی که سعی می کنید در خانه کار کنید ، کار “بچه مدرسه ای” را به دست آورده اید. اگر کودک شما با یادگیری آنلاین مشکل داشته باشد بسیار سخت است. شاید لحظات سختی را پشت سر می گذارید. فرزندان شما احتمالاً با احساسات قوی در مورد از دست دادن چیزها روبرو هستند. ممکن است نگران تاثیر انزوای اجتماعی ، زمان زیاد روی صفحه نمایش و استفاده مداوم از ماسک بر کودکان کوچک خود باشید.

شما می توانید مشکلات رفتاری را از فرزندان خود به عنوان پاسخی عادی به استرس انتظار داشته باشید. به احتمال زیاد شما بیشتر ناله می کنید ، دعوا خواهر و برادر ، بی ادبی ، مشکلات خواب و عقب نشینی را به رفتارهای قدیمی تبدیل می کنید.

در مورد شما و نیاز شما به اتصال چطور؟ چه احساسی دارید که زندگی شما متوقف شده و تغییر می کند؟ آیا احساس می کنید از همه بارهای اضافی غافل شده اید؟

والدین در شرایط عادی به اندازه کافی سخت است ، اما این همه گیری مداوم می تواند استرس ، اضطراب ، غم و اندوه و ناراحتی زیادی را برای والدین ایجاد کند.

چند نفس عمیق بکشید.

اگر این را به عنوان یک فرصت می دیدید ، چطور؟ فرصتی برای کاهش سرعت و حضور و برقراری ارتباط با فرزندان خود به شکلی عمیق تر از قبل؟ برای اطمینان از اینکه چیزی بهتر از این می تواند به دست آید. اگر مشتاق بوده اید که تجربه ای کامل تر در زمینه فرزندپروری و ارتباط بهتر با فرزندان خود داشته باشید ، شاید اکنون زمان آن فرا رسیده است.

مهمترین کاری که می توانید برای خانواده خود در این دوران سخت انجام دهید این است که احساس آرامش و شادی را در خود پرورش دهید تا بتوانید خانه ای آرام از عشق و ارتباط ایجاد کنید. در مورد ایجاد حالت سعادت آرام در درون خود چطور؟ بله ، این امکان پذیر است.

بچه ها برای تعیین نحوه واکنش به اتفاق بد به والدین خود نگاه می کنند. آنها در حال تنظیم و تماشای دقیق شما هستند تا بیاموزید چگونه به همه عدم قطعیت ها پاسخ دهید. آنها بیشتر از آنچه شما می گویید احساس می کنند. اگر مضطرب و عصبی هستید ، آنها می توانند این را در درون خود احساس کنند.

می خواهید فرزندانتان از این دوره زمانی چه چیزی را به خاطر بسپارند؟

خاطراتی که مردم در زمان بحران دارند عمیقا در ناخودآگاه جا می گیرد. تصوراتی که فرزندان شما در این مدت می گیرند با آنها باقی می ماند. آنها به خصوص احساس خود را در مورد آنچه اتفاق می افتد – وضعیت احساسی خود – به خاطر خواهند آورد. آنچه آنها در این زمان بیشتر به خاطر خواهند سپرد این است که در خانه با خانواده خود چه احساسی داشتند.

اگر فرزندان شما بتوانند به این دوران همه گیری بزرگ نگاه کنند ، و چیزی که بیش از همه آنها را تحت تأثیر قرار داد این بود که خانه آنها مکانی سرگرم کننده و آرام از عشق و ارتباط بود؟ و این زمانی بود که آنها احساس می کردند امن ترین و مرتبط ترین با شما هستند؟

اگر این زمانی بود که آنها یاد گرفتند چگونه آرام ، شکرگزار و شاد باشند – مهم نیست که چه اتفاقی می افتد. این دوره ای از دوران کودکی آنها بود که از تاب آوری درونی خود استفاده کردند و این باعث شد که آنها بقیه زندگی خود را تغییر دهند.

شاید این هدیه در همه این موارد باشد. این می تواند بزرگترین فرصت برای شما و خانواده شما باشد.

آنچه در حال حاضر مهم است این است که شما تا آنجا که ممکن است احساس خوبی داشته باشید ، بنابراین فرزندان شما می توانند ثبات عاطفی شما ، عشق و تاب آوری شما را در مقابل استرس شما احساس کنند. ، ترس یا تحریک. به همین دلیل مراقبت از خود بسیار مهم است.

شما نمی توانید خود را در انتهای لیست قرار دهید. اگر فرسوده شده اید ، چیزی برای دادن ندارید و همه رنج می برند. آیا می خواهید فرزندان شما بهترین شما را داشته باشند یا آنچه از شما باقی مانده است؟ صرف نظر از اینکه نیت شما چقدر مثبت است ، وقتی استرس دارید و افسرده هستید نمی توانید والدین خوبی باشید. اگر بیش از حد کار کرده اید و خالی کار می کنید ، زمانی که فرزندانتان استرس خود را برطرف می کنند ، از هم جدا می شوید.

مراقبت از خود. اوه ، بله ،

مراقبت از خود کلمه کلیدی جدیدی در والدین شده است. مادران در مورد برنامه ریزی “وقت من” به گونه ای صحبت می کنند که گویی این چیزی است که باید به آن دست پیدا کنند و در جایی در یک برنامه شلوغ و غیرممکن اتفاق بیفتد. به همین دلیل این اتفاق نمی افتد.

من به مراقبت از خود بسیار عمیق تر فکر می کنم-این است که با عشق و شفقت دوباره از خود مراقبت کنید. اگر وقت “مراقبت از خود” ندارید ، می توانید در طول روز خود را به روشهای کوچک پرورش دهید. شما می توانید لحظه به لحظه انتخاب کنید تا به خود محبت مورد نیاز خود را اعطا کنید ، خواه انجام کارهای کوچک برای بهتر شدن حال شما و یا پاسخ دادن محبت آمیز به افکار خود. وقتی انرژی خود را تغییر می دهید و چه احساسی نسبت به خودتان دارید ، شگفت انگیز است که چگونه می تواند کل خانواده شما را تغییر دهد و آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد.

همیشه لحظاتی وجود دارد که آن را از دست می دهید. همه ما انجام می دهیم. مراقبت از خود این است که شما را در طول روز به یک عادت تبدیل کنید ، به طور منظم خلق و خوی خود را زیر نظر داشته باشید و به افکار و احساسات خود تمایل داشته باشید تا بتوانید خود را تنظیم کرده ، به عقب برگردانید و به حالت خوب برگردید. با تمرین می توانید شادی درونی خود را بیشتر احساس کنید.

به طوری که در پایان روز ، احساس خوبی نسبت به خود دارید و احساس خستگی نمی کنید. تا همه اطرافیان شما احساس بهتری داشته باشند.

درست است که وقتی مادر شاد است ، همه خوشحال هستند – و همه چیز خیلی بهتر پیش می رود! چقدر لذت ، شادی ، شادی و سعادت را می توانید با فرزندان خود تجربه کنید؟

تصور کنید که چگونه احساس آرامش ، احساس فشار بیش از حد و انرژی بیشتری می کنید. تصور کنید وقتی در خانه احساس آرامش و آرامش می کنید ، چگونه خواهد بود. تصور کنید که ارتباط و گفتگوهای عمیق تری با فرزندان خود دارید. شاید آنها حتی بیشتر همکاری می کنند و در خانه کمک می کنند – و کمتر شورش می کنند.

من می خواهم به شما کمک کنم تا به آنجا برسید. من می دانم که این اتفاق نمی افتد مگر اینکه انجام آن آسان باشد و زمان زیادی هم نبرد. بنابراین من برخی از چیزهای سریع و آسان را جمع آوری کرده ام که به شما کمک می کند راه خود را پیدا کنید. این کار در ایجاد آن خانه آرام و آرام که در جستجوی آن هستید در میان دیوانگی هایی که در اطراف شما اتفاق می افتد ، بسیار کمک خواهد کرد. بیایید شما را به حالت سعادت آرام برسانیم!

اینجا را کلیک کنید:

استرس خود را تغییر دهید و ذهنیت سعادت آرام را پرورش دهید

استرس و دل درد را به سعادت آرام تبدیل کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *