رهبران اتحادیه برای تشکر از بریتانیا کارگر خواستار تعطیلات عمومی بیشتر می شوند

رهبران اتحادیه برای تشکر از بریتانیا کارگر خواستار تعطیلات عمومی بیشتر می شوند

رهبران اتحادیه از دولت می خواهند چهار تعطیلات رسمی جدید ایجاد کند زیرا کارگران از آخرین تعطیلات ملی قبل از کریسمس لذت می برند.

TUC گفت هشت تعطیلات عمومی در سال که کارگران انگلستان و ولز از آن برخوردارند بسیار کمتر از سایر کشورها است.

کارگران ایرلند شمالی امسال 10 تعطیلات رسمی دارند و پس از آن اسکاتلند با 9 نفر قرار گرفت. با این حال ، طبق اعلام اتحادیه ، همه کشورهای اتحادیه اروپا تعطیلات عمومی بیشتری نسبت به انگلستان دارند.

رومانی ، لیتوانی ، اسلواکی ، اسلوونی ، فنلاند و قبرس با 15 در صدر جدول اتحادیه اروپا قرار دارند. طبق TUC ، 17 روز در ژاپن ، و 11 مورد در چین و نیوزلند وجود دارد. برای همه کسانی که سخت تلاش می کنند تا از بیماری همه گیر ، به ویژه کسانی که در خط مقدم هستند ، تلاش کنند ، خوش آمدید خواهد بود.

“اما ، بعد از آگوست ، هیچ تعطیلات ملی تا کریسمس وجود ندارد ، و این به این دلیل است که تعداد تعطیلات ما در مقایسه با سایر کشورها بسیار خسیس است.

” چند روز تعطیل عمومی دیگر می تواند راهی عالی برای تشکر از بریتانیای کار باشد که ما را در این روزهای سخت گذراند و ما را با دیگر کارگران سراسر جهان ارتقا خواهد داد.

” وقت است e برای یک گفتگوی ملی – تعطیلات جدید ما چه زمانی باید باشد؟ چه چیزی را ممکن است جشن بگیرند؟ تعطیلات پاییزی برای شکستن فاصله طولانی تا کریسمس ، شروع خوبی خواهد بود. ”

این مقاله در 1 سپتامبر 2021 اصلاح شد. در نسخه قبلی به اشتباه آمده بود که امسال در اسکاتلند 11 تعطیلات عمومی وجود داشت ، نه 9 روز.

رهبران اتحادیه برای تشکر از بریتانیا کارگر خواستار تعطیلات عمومی بیشتر می شوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *