از دستگاه تصفیه هوا برای دود ناشی از آتش استفاده کنید

از دستگاه تصفیه هوا برای دود ناشی از آتش استفاده کنید

California wildfires and air purifier for smoke

کیفیت هوا در سطوح خطرناک ناشی از دود آتش

است

با آتش سوزی در غرب ایالات متحده و کانادا ، کیفیت هوا در بسیاری از مناطق در سراسر ایالات متحده بسیار بد بوده است. جریان هوا باعث می شود که دود هزاران مایل به سمت شرق حرکت کند و کیفیت هوا را به طور خطرناکی ناسالم در سراسر ایالات متحده ، از جمله ساحل شرقی و غرب میانه ، به ارمغان بیاورد. با خشک شدن غرب ، فقط با آتش سوزی بیشتر بدتر می شود.

کودکان بیشتر مستعد تحریک تنفسی هستند زیرا ریه های آنها هنوز در حال رشد است و سریعتر از بزرگسالان تنفس می کنند. ذرات ناشی از دود آتش می توانند بسیار کوچک باشند ، بین 0.4 تا 0.7 میکرون. این ذرات را می توان عمیقاً در ریه ها استنشاق کرد.

ذرات ناشی از دود آتش سوزی همچنین حساسیت و شدت عفونت های تنفسی ، از جمله COVID را افزایش می دهد.

خبر خوب این است که می توان این ذرات را با هوای مناسب تصفیه کننده هوا برای دود آتش .

اگر کیفیت هوای شما بد است می توانید انجام دهید

اگر می توانید داخل خانه بمانید و پنجره ها و درهای خود را بسته نگه دارید. اگر از کولر گازی استفاده می کنید ، ورودی هوای تازه را بسته و فیلتر را تمیز نگه دارید تا از ورود دود بیرون به داخل جلوگیری شود.

اگر در زمان کیفیت هوای نامناسب نیاز به بیرون بودن دارید ، به ماسک های گرد و غبار یا هر نوع ماسک پارچه ای اعتماد نکنید. با ماسک تنفسی ذره ای که دارای “تأیید NIOSH” است و دارای نشان N95 ، N100 یا P100 است ، ماسکی تهیه کنید.

یک تصفیه کننده هوا برای دود با یک فیلتر پزشکی HEPA واقعی دریافت کنید که ذرات را تا 0.3 میکرون حذف می کند. از “تصفیه کننده های هوا ازن” و “تصفیه کننده های هوا یونی” اجتناب کنید زیرا در حذف ذرات ریز مثر نیستند.

فیلترهای HEPA به تنهایی مواد شیمیایی و گازها را حذف نمی کنند ، بنابراین مهم است که از فیلتر هوای HEPA استفاده کنید که شامل کربن فعال آغشته به یدید پتاسیم و زئولیت است. با این کار فرمالدئید و سایر VOC ها جذب می شوند.

دستگاه تصفیه هوا Austin Air Healthmate Plus چیزی است که من هستم استفاده در خانه من این یکی از بهترینهایی است که از نظر کارآیی و ارزش پیدا کرده ام.

EnviroKlenz ثبت اختراع فناوری معدنی زمین یک فناوری ایمن و م thatثر است که از مواد معدنی ایمن زمین برای جذب و از بین بردن گازهای سمی و مضر موجود در هوا ، ذرات معلق ، آلرژن ها ، باکتری ها ، ویروس ها و سایر محرک های آلرژی استفاده می کند.

دلم برای همه کسانی که در آتش سوزی های وحشی و دیگر فاجعه ها آسیب دیده اند ، می نشیند. باشد که همه ما در امنیت باشیم و نسبت به یکدیگر احساس عشق و محبت کنیم.

از دستگاه تصفیه هوا برای دود ناشی از آتش استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *