چه 3 استاد خلاق می توانند موفقیت را به شما آموزش دهند

چه 3 استاد خلاق می توانند موفقیت را به شما آموزش دهند

آیا به خود اجازه می دهید “فضای فکر” مورد نیاز خود را در محل کار داشته باشید؟ اگرچه مدیران عامل معتقدند >%20%D8%AE%D9%84%D8%A7%D9%82%DB%8C%D8%AA%20%D9%85%D9%87%D9%85%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86%20%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AA%20%D8%A7%D8%B3%D8%AA%20%20%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C%20%D8%B1%D9%87%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86%20%D8%8C%20%D8%AA%D8%AD%D9%82%DB%8C%D9%82%D8%A7%D8%AA%20%D9%86%D8%B4%D8%A7%D9%86%20%D9%85%DB%8C%20%D8%AF%D9%87%D8%AF%20%DA%A9%D9%87%20 80 درصد ایالات متحده و کارگران انگلستان بیشتر احساس فشار می کنند تا مولد باشند تا خلاق. شاید به همین دلیل است که متخصصان امروزی اغلب آنقدر مشغول هستند که نمی توانند مدت طولانی در منطقه ای که خلاقیت شکوفا می شود اقامت کنند.

با ایجاد یک حرفه موفق با کنار گذاشتن فاصله بین سیلیکون ولی و هالیوود ، ده ها سال است که از نزدیک با خلاقان و مبتکران سطح بالا در صنایع مختلف همکاری می کنم ، از جمله به عنوان بخشی از تیمی که موسیقی و سرگرمی عمودی اپل را راه اندازی کرده است. این که آیا آنها آهنگی می نویسند ، آهنگ ضبط می کنند ، فیلم کار می کنند یا موزیک ویدئو ، نوشتن پرفروش ، یا طراحی محصولی که بازی را تغییر می دهد ، من همیشه مجذوب هستم و از آنها الهام می گیرم که چگونه به روند خلاقیت نزدیک می شوند.

در کنفرانس خلاق پورتلند در اورگان – کاوش و جشن بی نظیری از خلاقیت فرآیند در طیف وسیعی از صنایع خلاق ، از جمله فیلم ، موسیقی ، تلویزیون ، انیمیشن ، تبلیغات ، طراحی صنعتی ، معماری ، مد و غیره – سه سخنران زیر (در میان دیگران) بینش های مشترکی را ارائه می دهند که می تواند به شما در خلاقیت بیشتر در محل کار کمک کند. صنعت شما اهمیت دارد.

ایجاد تخیل .

برایان مایکل بندیس ، نویسنده و هنرمند برنده جایزه و نیروی محرک پشت نمادین مارول مجموعه کمیک های نهایی ، با این س guال راهنما زندگی می کند: “چگونه تخیل می کنید؟”

برای ایجاد تخیل ، ابتدا باید در استعاره های انتزاعی فکر کنید. برای ذهن واقعی ، جهان زمین است. برای یک مجرد ، “همه جهان یک صحنه است”. (همچنین ، بدون در نظر گرفتن وام از قلمروهای دیگر مانند شکسپیر.)

من با ترتیب دادن قرارهای کور ، به اصطلاح ، بزرگترین موفقیت های خود را به دست آورده ام – هم با اتصال افراد و هم با اتصال ایده ها (معروف به تخیل). در دوران تصدی من در اپل (به عنوان سرپرست اصلی موسیقی و سرگرمی) ، موفقیت اولیه Mac ادامه داشت. از دیدگاه من ، من می دانستم که ما باید قلب و ذهن موسیقیدانان و فیلمسازان برجسته را به قابلیت های پیشرفته Mac وصل کنیم تا بازار را دوباره به دست آوریم.

برای ایجاد تخیل ، ابتدا باید در استعاره های انتزاعی فکر کنید.

برای کمپین “کارشناسی ارشد اپل” ما ، جالبترین افراد در زمینه هنر را انتخاب کردیم و کارهایی را که در رایانه های Mac انجام می دادند به نمایش گذاشتیم. ایجاد تخیل به این روش: پس از اینکه مصرف کنندگان این مطالعات موردی و کمپین تبلیغاتی “متفاوت فکر کن” را مشاهده کردند ، Mac به ابزاری ضروری تبدیل شد که خلاقان هنوز از آن برای زنده نگه داشتن دیدگاه های خود استفاده می کنند ، و باعث شد تا مدیریت موسیقی و سرگرمی اپل را به طور کامل بپذیرد. .

مالک خطرات .

رابرت برونر ، مدیر سابق طراحی صنعتی اپل ، به دلیل طراحی محصولات اصلی مانند هدفون Apple PowerBook و Beats همانطور که مشهور است برای استخدام جانشین خود ، جانی آیو که اکنون افسانه ای است.

در روند خلاقانه برونر ، او ابتدا ارزش را تعیین می کند طراحی ، هدف برای عظمت و مالکیت فرایند طراحی از گهواره تا گور (شامل بسته بندی). علاوه بر این ، او مایل است که هم خطرات و هم پاداش ها را در اختیار داشته باشد.

هر چقدر هم که تصور شما باورنکردنی باشد ، نمی توانید همه چیز را کنترل کنید. به نظر شما ریسک قابل قبول چیست؟ چقدر می توانید از دست بدهید؟ ریسک ناشی از اجرای ضعیف هرگز خوب نیست ، اما باید ریسک هایی را انجام دهید که می تواند به شما در دستیابی به هدف اصلی شما کمک کند.

فاصله بین تخیل و اجرا در مورد نیروهای خارجی مانند کمبود استعداد یا منابع محدود نیست. بپذیرید که سطحی از عدم قطعیت در ارتباط با ریسک خلاق .

خود را برای یافتن انگیزه خود تنظیم نکنید.

کوین ویلموت نوشت و کارگردانی فیلم بلند تحسین شده C.S.A: ایالات کنفدراسیون آمریکا – تصور دوباره از آمریکا ، در صورت پیروزی جنوب در جنگ داخلی. پس از اولین نمایش آن در جشنواره فیلم ساندنس ، IFC Films این فیلم را برای توزیع خریداری کرد.

ویلموت احساس می کند بهترین خلاقیت ها (شامل خودش) عبارتند از به طور خلاقانه ناسازگار ،” عاریت گرفتن عبارتی از سخنرانی دکتر مارتین لوترکینگ 1963 که او را بسیار تحت تأثیر قرار داد. معنای آن این است که شما باید مشکل ، راه حل یا علتی را که به شما انگیزه می دهد دنبال کنید ، نه مشکلی که امسال جذاب و جذاب است.

از خود بپرسید من بیشتر از همه در اطرافم به چه چیزی اهمیت می دهم یا به چه چیزی اعتقاد دارم؟ در 10 سالگی چه چیزی را دوست داشتم و می خواهم در 90 سالگی چه کار کنم؟

هنگامی که انگیزه خودتان است ، خلاق تر کار خواهید کرد و نتایج سریع تری خواهید دید.

برای نشان دادن: هنگامی که من در راه اندازی سرویس موسیقی طرح Bono (RED) با سرپرستی Don MacKinnon -بینشی که در پشت شنیدن موسیقی و Starbucks در اولین تلاش های موسیقی قرار داشت-ما از دیدگاه (RED) مبنی بر هموارکردن راه به سوی نسل عاری از ایدز تغذیه کردیم. مردم علاقه زیادی به موسیقی دارند ، بنابراین فرصتی برای سخنرانی بر روی چرخ (RED) – اختصاص داده شده به خدمات موسیقی تحت نظارت به عنوان وسیله ای دیگر برای افزایش آگاهی و کمک به این منظور – یک مورد تجاری محکم بر اساس علاقه و خلاقیت برای من ارائه داد .

از خود بپرسید من بیشتر از همه در اطرافم به چه چیزی اهمیت می دهم یا به چه چیزی اعتقاد دارم؟ در 10 سالگی چه چیزی را دوست داشتم و می خواهم در 90 سالگی چه کار کنم؟ این پاسخ ها انگیزه واقعی شما را روشن می کند و یک قطب نمای راهنما برای شما خواهد بود.

همه ما قرار است خلاقانی بزرگ باشیم و دنیایی را که در آن زندگی می کنیم شکل دهیم. مهم نیست که در چه حوزه ای فعالیت می کنید. افزایش خلاقیت خود با یادگیری از استادانی مانند اینها ، تجارت شما را بهبود می بخشد ، شما را شادتر کرده و مکان بهتری برای زندگی همه ایجاد کنید.

این مقاله در اکتبر 2017 منتشر شد و به روز شده است. عکس توسط wavebreakmedia

Kelli Richards

مشاور بسیار متقاضی ، فوق العاده متصل ، مشاور مورد اعتماد ، مجاهدت مشهور و رهبر اندیشه ، کلی ریچاردز مدیرعامل گروه همه دسترسی . او فرصتهای تجاری استراتژیک در زمینه توزیع دیجیتالی بین شرکتهای فناوری نوآور ، استعدادها و شرکتهای رسانه ای و مارکها را برای افزایش جریانهای جدید درآمد و ارائه تجربیات قانع کننده مصرف کننده تسهیل می کند. او به عنوان یک مشاور مورد اعتماد ، کیفیت زندگی مردم را تغییر می دهد. کلی همچنین نویسنده کتاب الکترونیکی پرفروش ، سحر و جادو اپل: نمای خودی

چه 3 استاد خلاق می توانند موفقیت را به شما آموزش دهند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *