چرا موفقیت به این معنا نیست که شما یک زندگی کامل انجام می دهید

چرا موفقیت به این معنا نیست که شما یک زندگی کامل انجام می دهید

کتاب کلاسیک چتر نجات شما چه رنگی است؟ که در سال 1970 آغاز شد به مردم کمک کرد تا شغلی را انتخاب کنند که با علایق و توانایی های آنها مطابقت داشته باشد. امروز ، این س mightال را می توان به درستی با س questionال جایگزین کرد: یک زندگی کامل چه رنگی است؟

اگرچه چتر نجات به ما در تفکر درباره مسیرهای شغلی خود کمک کرد ، دنیای امروز بسیار پیچیده تر و سریعتر است و افراد را ملزم می کند که هم درباره اهداف و برنامه های کلی زندگی خود فکر کنند و هم مایل به تنظیم مداوم آنها باشند. در طول زندگی آنها.

در مطالعه ای که توسط موسسه متروس انجام شد ، تقریباً همه پاسخ دهندگان از یک تمایل به تحقق یافتن-رسیدن به وضعیت “> شادی طولانی مدت و با وجدان از پتانسیل خود استفاده کنید. برای اکثر افراد ، این عبارت به “تبدیل شدن به تمام چیزی که می توانید” تبدیل شده است. جالب اینجاست که تقریباً چهار پنجم پاسخ دهندگان احساس کامل نمی کردند.

جالب تر این است که اکثر پاسخ دهندگان به دنبال موفقیت در کاری هستند – شغلی در تجارت ، دولت یا کارآفرینی. روابط با خانواده ، دوستان یا عزیزان ؛ تعقیب و گریز یا یک هدف مذهبی یا معنوی. اما فقط تعداد کمی از آنها احساس کردند که کاملاً کامل شده اند.

در بین عوامل موفق ، پنج عامل کسانی را که بیشترین میزان را از کمترین موارد برآورده کرده اند جدا می کند:

کامل ترین افراد در مورد چشم انداز زندگی یا اهداف زندگی که همه کارهایی را که انجام می دهند ، نه تنها به صورت حرفه ای ، بلکه در خانه و سایر جنبه های زندگی آنها تنظیم می کند. بسیاری از افراد موفق اما ناتمام در مورد تعقیب پول یا عناوین یا انتظارات دیگران از آنها صحبت می کنند.

به عنوان مثال ، تد یک دانش آموز روشن در خانواده ای از بچه های باهوش بود که تحت سایه مشاغل موفق حمل و نقل پدرش پرورش یافته بود. تد تحصیلات عالی را از یک مدرسه درجه یک کسب کرد ، به ویژه از فلسفه و هنرهای قرون وسطایی لذت برد. اما سپس تد با پدرش تماس گرفت تا به تجارت بازگردد زیرا آنها به کسی نیاز داشتند که به اندازه کافی باهوش باشد تا خط تولید را مدیریت کند. اگرچه تد در نقش خود موفقیت متوسطی را بدست آورد ، اما تحقق رویاهای او .

یکی از بزرگترین عوامل تعیین کننده تعادل زندگی است. کامل ترین افراد در مورد تعادل کلی زندگی -شغل ، روابط ، فکر می کنند. خانواده ، تحصیلات ، سلامتی ، سرگرمی ها ، دین یا معنویت – در حالی که بسیاری از افراد کمتر تحقق یافته به طور یکجانبه بر کار تمرکز می کنند. بعدها در زندگی ، بسیاری از تأکید بیش از حد بر کار بر چیزهای دیگر زندگی خود پشیمان می شوند.

یکی از پاسخ دهندگان گفت: “من دلم برای سه دختر بزرگ شدن تنگ شده بود – چیزی که هرگز نمی توانم جایگزین آن کنم.” دیگری گفت: “من شش بار برای کار شوهرم نقل مکان کردم و هرگز فرصتی برای حرفه خود را توسعه دهم .” و یک بازمانده از سرطان به من گفت که پس از بهبودی ، زندگی خود را دوباره متعادل کرد. وقتی او دید که چه مقدار در خط است ، به او دید جدیدی داد که واقعاً از زندگی چه می خواهد.

در دنیای امروز ، موفقیت و تحقق اغلب تابعی از زمینه متغیر ما است. هنگامی که من برای Bell System شروع به کار کردم – انحصار جهانی تلفن در آن زمان – یک مدیر به من گفت که می توانم یک شغل مادام العمر داشته باشم و از تجارت تلفن پشتیبانی کنم. در آن زمان ، این درست بود ، اما امروزه اکثر هزاره ها هرگز حتی تلفن تلفنی ندیده اند.

تغییرات در همه جا وجود دارد و افراد موفق می توانند در طول مسیر آرمان ها و آرزوهای خود را تغییر دهند. اگرچه آنها ارزش های خود را فدا نمی کنند ، اما با زمان سازگار می شوند ، پیش بینی کنید وقتی شغلی به دیوار آجری برخورد می کند یا وقتی رابطه تیره می شود. برآورده شده ترین افراد با این چالش ها روبرو می شوند ، تعدیل می کنند ، حرکت می کنند و آینده خود را بازآفرینی می کنند. ناموفق ترین ، که در گذشته موفق بوده اند ، به طور فزاینده ای خود را در شن های روان حرفه ای می بینند ، قادر به تغییر و سازگاری با شرایط جدید نیستند.

4. بدن خود را پرورش می دهند.

اگرچه سلامتی و سلامتی ممکن است بصری به نظر برسد ، اما یکی از موارد کلیدی بود که بسیاری از افراد ، از جمله شخصیت های نوع A ، به آن اشاره کردند. بسیاری از مردم آنقدر تحت تأثیر موفقیت حرفه ای هستند که فراموش می کنند مراقبت از خود -آنها از ورزش و تغذیه سالم خودداری می کنند ، از افراط و تفریط خودداری می کنند ، یا مدیریت می کنند سطح استرس .

یکی از پاسخ دهندگان گفت که هر روز یک رویداد حداکثر استرس بود و در نهایت منجر به خرابی نزدیک شد. او یکی از افراد خوش شانس بود که به محض باردار شدن مرخصی گرفت و به او این فضا را داد تا بفهمد در مسابقه موش صحرایی است که با عادات بد سلامتی او را از بین می برد. برای بسیاری ، یک حمله قلبی یا بحران مشابه لازم است تا نقطه را به خانه برسانیم – اغلب خیلی دیر.

بچه های شکوفا که به مرحله بازتابی در زندگی خود رسیده اند ، این عامل را مهم ترین می دانند. بسیاری از برآورده شده در مورد پس دادن به دیگران ، و توانایی دیگران برای موفقیت و تحقق صحبت کردند. بسیاری از آنها به عنوان مربی یا مربی داوطلب شده اند ، حتی اگر این بخشی از شغل آنها نیست. برخی از آنها در هیئت های غیر انتفاعی یا غیر دستمزد خدمت کرده اند. دیگران داوطلب سازمان هایی شدند ، مانند بچه های تئاتر Rosie ، گروهی که به بچه های درون شهری کمک می کند تا خود را پیدا کنند از طریق آهنگ و رقص.

پس از صحبت با برخی از داوطلبان رزی ، متوجه شدم آنها بچه هایی را پیدا کرده اند که بی سرپناه هستند و از خانه های سوء استفاده کننده خارج شده اند ، سابقه سوء مصرف مواد مخدر و خشونت گروهی. من اجرای همین بچه ها را تماشا کردم ، و پس از صحبت با برخی از آنها ، متوجه شدم که آنها شروع به دیدن امید ، یک شروع جدید و فرصتی برای تحقق بخشیدن به آینده خود کرده اند – چیزی که اگر کسانی که به آنها کمک می کردند غیرممکن بود. برگشت.

زمان واحد پول جهانی ماست -هر کدام 24 داریم ساعت در روز ، و ما باید نحوه صرف آنها را انتخاب کنیم. کمی وقت بگذارید تا فعالیتهایی را که وقت خود را صرف آنها می کنید ترسیم کنید.

از خود بپرسید:

  • کدام یک از فعالیت های من باعث رضایت من می شود؟
  • کدامیک از آنها موفقیت حرفه ای را برای من به ارمغان می آورند ، اما لزوماً به نتیجه نمی رسند؟
  • کدامها آیا وقت گیر بودن مانع چشم انداز بلند مدت یا اهداف تحقق من است؟

این عوامل تحقق را اعمال کنید. آنها فقط می توانند شادی ، بهره وری و آرامش درونی شما را در کار و زندگی افزایش دهند. و آنها فقط ممکن است زندگی اطرافیان شما را لمس کنند و به آنها اجازه دهند شادی ، بهره وری و آرامش درونی را نیز بیابند.

این مقاله در نوامبر 2016 منتشر شد و به روز شده است. عکس توسط

William Schiemann

چرا موفقیت به این معنا نیست که شما یک زندگی کامل انجام می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/wekjriusd...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35