با تعطیلی مدارس ، کووید -19 بحران آموزش فیلیپین را عمیق تر می کند

با تعطیلی مدارس ، کووید -19 بحران آموزش فیلیپین را عمیق تر می کند

برخی کشورها ، مانند بریتانیا ، رویکردی تهاجمی برای باز نگه داشتن مدارس اتخاذ کرده اند ، از جمله از اواخر بهار تا اوایل تابستان ، زمانی که نوع دلتا افزایش یافت. در حالی که بسیاری از دانش آموزان دبستانی و معلمان آنها از ماسک استفاده نمی کردند ، دولت بریتانیا در عوض بر سایر اقدامات ایمنی مانند آزمایش سریع و قرنطینه گسترده تمرکز کرد.

محل مدرسه برای مدت طولانی مانند فیلیپین ، کارشناسان آموزش و پرورش ابراز نگرانی کرده اند که این همه گیری باعث ایجاد یک “نسل از دست رفته” از دانش آموزان شده است که با محدودیت های یادگیری از راه دور و والدین بیش از حد در تلاش برای خدمت به عنوان معلمان فیزیک و ادبیات تلاش می کنند.

ماریتس تالیک ، 46 ساله ، مادر دو فرزند ، می گوید که می ترسد فرزندانش در سال گذشته به سختی چیزی آموخته باشند. خانم تالیک ، که به صورت پاره وقت به عنوان خدمتکار کار می کند ، گفت که او و شوهرش ، کارگر ساختمانی ، حدود 5000 پزو یا حدود 100 دلار برای خرید یک تبلت رایانه ای دست دوم با فرزندان 7 و 9 ساله خود خریده بودند.

اما این خانواده-که در ایموس ، حومه جنوبی مانیل زندگی می کنند-به اینترنت در خانه ثابت ندارند. خانم تالیک گفت ، آنها به کارت های اینترنتی پیش پرداختی تکیه می کنند که مدام در حال تمام شدن است ، گاهی اوقات در وسط کلاس های آنلاین فرزندانش. او همچنین برای آموزش علوم و ریاضیات به فرزندانش با محدودیت تحصیل در تلاش بوده است. به “ما حتی نمی توانیم پول کافی برای پرداخت قبض برق خود در برخی مواقع پیدا کنیم ، و اکنون ما باید به دنبال پول اضافی برای پرداخت کارت های اینترنتی باشیم.”

او گفت او نیاز به اولویت بندی سلامتی را قبل از باز نگه داشتن مدارس درک کرد ، اما از آینده فرزندانش می ترسید. وی افزود: “مسئله این است که من فکر نمی کنم آنها اصلاً یاد بگیرند.” “گاهی اوقات اتصال به اینترنت بسیار کند است.”

با تعطیلی مدارس ، کووید -19 بحران آموزش فیلیپین را عمیق تر می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *