شما بیش از اندازه کافی هستید

شما بیش از اندازه کافی هستید

آیا درمورد چیزهای زیادی در زندگی خود احساس مسئولیت می کنید؟ آیا به نظر می رسد همه به شما وابسته هستند؟ آیا از خود انتظارات زیادی دارید و احساس می کنید هرگز به نظر نمی رسید؟

به خود استراحت دهید.

تلاش برای بی نقص بودن را رها کنید ، این هرگز اتفاق نمی افتد. در حوزه فرزندپروری چیزی به نام کمال وجود ندارد. آشفته و آشفته است و می تواند از نظر احساسی خسته کننده باشد. شاید سخت ترین کاری باشد که می توانید انجام دهید. ممکن است برخی از مادران را بشناسید که به نظر می رسد همه چیز را با هم دارند ، اما اگر عمیق تر بنگرید ، متوجه خواهید شد که آنها نیز دارای عیوب زیادی هستند.

هیچ کس دائماً به آن توجه نمی کند – بنابراین زمان آن رسیده است که خود را با دیگران مقایسه نکنید! نیاز به کنترل ادراکات و نظرات دیگران را کنار بگذارید – و فقط خودتان باشید. نیازی به اثبات خود به کسی نیست.

این زمان برای انتظارات زیاد از خودتان نیست. پذیرش عمیق خود چیزی است که در اینجا لازم است. هر کاری که انجام می دهید کافی است.

شما به اندازه ای که هستید ، بیش از اندازه کافی هستید ، بدون اینکه نیاز به انجام کار دیگری داشته باشید. بازم میگم شما به اندازه خود کافی هستید

این چه حسی است؟

من از شما دعوت می کنم که این را به عنوان مانترای مداوم خود قرار دهید.

“من بیش از حد کافی هستم.”

گفتن این حرف احمقانه است؟ آیا صدای دیگری در درون شما وجود دارد که می گوید ، نه ، من کافی نیستم – زیرا من _______ (هر کاری که احساس می کنید باید انجام دهید) را انجام نمی دهم؟ همه ما نسخه ای از این باور را داریم و زمان آن رسیده است که آن را کنار بگذاریم.

این کلمات را هر روز به همان اندازه که به یاد دارید به خودتان بگویید تا آن صدای دیگر از بین برود.

“من بیش از حد کافی هستم.”

شما همچنین ممکن است بخواهید مدیتیشن عشق به خود را که من برای شما ثبت کرده امتحان کنید. من آن را به همراه منابع دیگری که برای کمک به شما طراحی شده اند در اینجا قرار دادم …

استرس و دل درد را به سعادت آرام تبدیل کنید

شما بیش از اندازه کافی هستید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *