افسردگی طبق قانون آمریكایی هایی كه دارای معلولیت هستند (ADA) ناتوانی روانی محسوب می شود. این یک اختلال خلقی قابل توجه است که به طور مداوم در فعالیت های روزانه دخالت می کند ، ممکن است شامل توانایی شما در کار باشد.

افسردگی بعضی اوقات شدید می شود که دیگر نمی توانید به سر کار بروید. در حالی که ADA دسترسی به برنامه هایی را ارائه می دهد که کمک می کنند ، همه افراد مبتلا به افسردگی واجد شرایط دریافت مزایای معلولیت نیستند.

این چیزی است که شما باید در مورد صلاحیت و درخواست کمک های مالی بدانید در صورتی که شما یا یک عزیز در حال حاضر نتوانید شغل را به دلیل افسردگی حفظ کنید.

افسردگی بالینی یکی از شایع ترین شرایط سلامت روان در ایالات متحده. پزشک ممکن است شما را در صورت تجربه ترکیبی از علائم زیر در حداقل روزها برای حداقل دو هفته :

 • غم مداوم
 • ناامیدی و پوچی
 • تحریک پذیری و اضطراب
 • تغییر اشتها
 • افزایش یا از دست دادن ناگهانی وزن
 • احساس گناه و بی فایده
 • درد و درد غیر قابل توضیح
 • بی خوابی یا بیش از حد
 • خستگی بیش از حد
 • مشکلات غلظت
 • مشکلات حافظه
 • افکار خودکشی یا رفتارهای

افسردگی ممکن است کار حتی با معالجه را سخت کند. با توجه به انجمن اضطراب و افسردگی آمریکا .

افسردگی در هر نقطه ممکن است رخ دهد در زندگی شما ، اما سن متوسط ​​شروع آن سن 32 . شما ممکن است اولین بار کار خود را شروع کنید و یا در اواسط کار خود هنگام اولین بار تشخیصی دریافت کنید. به طور خودکار به معنای آن نیست که شما از مزایای معلولیت از جمله کمک های مالی و بیمه درمانی برخوردار شوید.

اگر نتوانستید به دلیل افسردگی قادر به کار باشید ، ممکن است واجد شرایط کمک باشید. SSA دو برنامه کمک مالی را به افرادی ارائه می دهد که به دلیل ناتوانی نمی توانند کار کنند.

بیمه ناتوانی تأمین اجتماعی (SSDI)

SSDI است اولین برنامه ای که ممکن است در نظر بگیرید که آیا افسردگی توانایی کار شما را مختل کرده است یا خیر. برای واجد شرایط بودن در برنامه ، باید:

 • ثابت کنید که حداقل 12 ماه نتوانسته اید کار کنید
 • تأمین اجتماعی را از طریق کسرهای چک برای آخرین بار پرداخت کرده اید 5 سال از 10 سال

مزایای دقیق SSDI شما دریافت می شود بستگی به کمک های فردی شما به سیستم تأمین اجتماعی در سال های کاری شما دارد. به طور متوسط ​​، افراد دارای SSDI 165 دلار در هر ماه از سال 2014.

درآمد امنیتی اضافی (SSI)

علاوه بر SSDI ، می توانید از مزایای SSI نیز برخوردار شوید. این برنامه برای کمک به شما در صورت داشتن درآمد کم و دارایی اندک طراحی شده است. برای واجد شرایط بودن باید شرایط زیر را رعایت کنید:

  • ناتوانی اثبات شده در کار به دلیل افسردگی که توسط یک پزشک پزشکی ثبت شده است
  • کم درآمد بر اساس محل زندگی شما
  • دارایی کمتر از 2،000 دلار ، به استثنای خانه ، ماشین ، پس انداز دفن و حلقه های عروسی
  • اگر متاهل هستید ، همسر شما نیز باید درآمد کم داشته باشد ، و شما نمی توانید بیش از مجموع 3،000 دلار دارایی

میانگین پرداخت ماهانه مزایای ناتوانی فدرال SSI 733 دلار برای افراد و 1100 دلار برای زوج ها از سال 2015. این مقدار به عوامل مختلفی بستگی دارد. شما همچنین ممکن است واجد شرایط دریافت مزایای دولتی در بالای SSI خود باشید.

برخلاف SSDI ، می توانید بدون پرداخت قبض در چک های گذشته به سیستم تأمین اجتماعی ، از مزایای SSI برخوردار شوید.

Medicaid

Medicaid یک برنامه کمک فدرال است که خدمات درمانی کم هزینه را برای افرادی که درآمد کم دارند ارائه می دهد. این افراد معلول را تحت پوشش قرار می دهد که قادر به دریافت کمک های مالی دیگر فدرال هستند.

شما می توانید پس از 2 سال داشتن SSDI ، از مزایای بیمه درمانی Medicare برخوردار شوید. اگر حداقل برای مدت 1 ماه واجد شرایط پرداخت SSI هستید ، می توانید از بیمه درمانی Medicaid استفاده کنید.

اگر معیارهای فوق را رعایت کنید ، می توانید از مزایای ناتوانی برای افسردگی برخوردار شوید. مهم است هر چه سریعتر اقدام کنید. دریافت SSDI و SSI چند ماه طول می کشد.

شما مستقیماً در دفتر محلی SSA خود درخواست خواهید کرد. برای کمک به تهیه و ارائه پرونده خود می توانید وکالت استخدام کنید. فقط توجه داشته باشید که درصدی از مزایای شما به عنوان جبران خسارت به نماینده قانونی شما تعلق می گیرد.

تصمیم گیری در مورد درخواست شما برای دریافت مزایای معلولیت می تواند تا نیم سال طول بکشد. اگر تأیید شود ، براساس روزی که برای اولین بار درخواست کردید ، بازپرداخت دریافت خواهید کرد.

بسیاری از برنامه های مربوط به مزایای معلولیت توسط SSA رد می شود. اگر این اتفاق برای شما بیفتد ، می توانید تصمیم را در دادگاه تجدید نظر کنید. برای شنوایی می تواند 2 سال طول بکشد. در این مدت ممکن است در نظر بگیرید وکالت را برای کمک به استخدام در نظر بگیرید.

افسردگی مقاوم به درمان می تواند ناتوانی باشد که توانایی شما در حفظ شغل را مختل می کند. ADA اختلالات سلامت روان مانند افسردگی را به عنوان معلولیت بالقوه ای توصیف می کند که ممکن است شما را برای دریافت کمک های مالی از جمله درآمد اضافی و بیمه درمانی واجد شرایط کند.

روند تضمین SSDI یا SSI می تواند یک فرایند طولانی باشد. بسیاری از افراد تأیید نمی شوند. ممکن است ارزش دارد قبل از شروع مراحل درخواست با وکیل در مورد وضعیت فردی خود صحبت کنید تا به بهترین نتیجه ممکن برسد.

.

آیا افسردگی شما را برای معلولیت واجد شرایط می کند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *