كوچك شما در حال حاضر دارای سه شغل اصلی است: خوردن ، خوابیدن ، و گوزن / ادرار. بعد از آوردن کودک به خانه ، به نظر می رسد که شما در چرخه ثابت خوراک هستید. تغییر پوشک ، پوشک و پوشک – زیرا شما هستید!

نوزادان رشد کنید a > و آنقدر پیشرفت کنید که آنها در 5 ماه اول زندگی وزن خود را دو برابر کنید . تمام این رشد بسیار فرسوده است و انرژی زیادی را می گیرد. نوزادان همچنین باید هر چند ساعت یکبار تغذیه کنند زیرا معده های ریز و درشت آنها نمی توانید خیلی موقع نگه دارید .

کودک شما در زمان زیادی گرسنه خواهد بود ، اما گاهی اوقات ممکن است به دلایل دیگر دچار سرنگونی یا ناراحتی شوند. در اینجا نحوه استفاده از فرشته کوچک شما مجدداً تغذیه می شود ، یا اگر به چیز دیگری احتیاج دارند ، آورده شده است.

در بیشتر موارد ، تا زمانی که کودک شما بلند می شود ، مدتی گرسنه شده اند. گریه کردن معمولاً دیر هنگام وارد مرحله گرسنگی می شود. کودک شما ممکن است ابتدا سعی کند به شما بگوید که آنها به روشهای دیگر گرسنه هستند.

علائم و سیگنالهایی که کودک شما گرسنه است ، بستگی به سن کوچک شما (یا جدید) دارد.

نوزادان و نوزادان زیر 6 ماه ممکن است به شما بگویند که باید توسط آنها تغذیه شوند:

 • قرار دادن دستان خود در دهان یا در نزدیکی دهان خود
 • تکان دادن دستها به سمت خود دهان
 • چرخاندن سر خود به سمت سینه مادر (یا ناحیه قفسه سینه هر کسی)
 • چرخش به سمت یا نگاه کردن به کلاس بطری
 • لبان خود را لمس کنید یا ببافید
 • چنگ زدن به دستهای کوچک خود (زیرا آنها در تلاشند تا از شما ناراحت نشوند برای عدم استفاده از تذکر!)

نوزادان و نوزادان بزرگتر تا دو سالگی ممکن است در علائم گرسنگی ابراز وجود داشته باشند:

 • اشاره و یا رسیدن به مواد غذایی
 • گرفتن هیجان زده یا بلند وقتی تو غذا را می بینید
 • هنگامی که غذا می بینید ، دهان خود را باز می کنید یا به برخی از آنها پیشنهاد می شود
 • حرکات یا صداهایی را ایجاد کنید تا به شما اطلاع دهند که گرسنه اند

بعضی اوقات ممکن است به نظر برسد کودک شما گرسنه است و درخواست غذا می کند ، اما در واقع دلیل دیگری وجود دارد که کودک شما را به شما می دهد. گرسنگی می توان گرسنگی را با اصرار مکیدن آسان کرد.

مکیدن یک رفلکس در 6 ماهه اول زندگی کودک است که به آنها کمک می کند تا آرام شوند و خود آرامش یابد / a> حتی ممکن است به کودک شما کمک کند خواب بهتری داشته باشد. در واقع ، یک مطالعه شامل 104 کودک ، پیدا شده است که کودکانی که انگشت خود را می مکیدند یا پستانک در شب کمتر بیدار می شوند و مدت طولانی تر می خوابند – موسیقی به گوش والدین!

ممکن است کودک شما بخواهد مکیدن کند. دلایل زیر:

 • راحتی. بعضی از نوزادان می خواهند تغذیه با شیر مادر یا خوراک بطری حتی وقتی گرسنه نیستند زیرا می خواهند بخوابند یا نگه داشته شوند. مکیدن به آنها کمک می کند تا استراحت کنند – به علاوه آنها توجه شما را به خود جلب می کنند!
 • دندان . اگر کودک شما در حال مسواک زدن است ، مکیدن و جویدن می تواند گاهی اوقات به تسکین لثه ها کمک کند. ممکن است کودک شما به نظر برسد که بخواهد غذا بخورد زیرا مکیدن به کاهش درد آنها کمک می کند و آنها را از سرخوردگی دور می کند.
 • ریفلاکس اسید. بعضی از نوزادان با بیماری ریفلاکس معده (GERD) ممکن است گرسنه عمل کند وقتی که واقعاً می خواهند مکش کنند تا رفلاکس را عقب بکشند. تغذیه بیش از حد می تواند رفلاکس را بدتر کند ، بنابراین اگر شما گمان می کنید این مورد باشد ، پستانک را امتحان کنید.
 • اضطراب. اضطراب در نوزادان به همان اندازه اضطراب در کودکان و بزرگسالان است. ممکن است برخی از نوزادان لب خود را مانند این که مکنده ، لکه دار هستند و یا می خواهند تغذیه کنند ، به دلیل اضطراب بودن ، از بین ببرند. مکیدن و تغذیه هر دو به برخی از نوزادان کمک می کند تا آرام شوند یا احساس امنیت بیشتری کنند. span class = “css-zya54r” />

  هنگامی که کودک شما گرسنه است ، ممکن است نشانه های رفتاری یا علائمی را نشان دهد که مشابه مواردی است که هنگام خستگی ، آشفتگی ، خواب آلودگی یا ناراحتی نشان می دهد.

  با آرام نگه داشتن ، لرزیدن یا نوازش کردن آنها می تواند به آرام کردن کودک کوچک شما کمک کند. ماساژ کودک همچنین می تواند کمک کند. اگر کودک شما صداهایی در حال مکیدن دارد یا دوست دارد انگشتان خود را مک کند ، به آنها پستانک به او بدهید تا بین آنها مکش کند. تغذیه کنید.

  به کودک خود کمک کنید تا آرام شود و fussing با کمک به آنها احساس امنیت و آرامش بیشتری می کنند. می توانید با استفاده از صدای نرم و ساکت و آرام هنگام صحبت کردن با کودک ، سعی کنید

  • را انتخاب کنید و کودک خود را به آرامی و آرام به کار بگیرید.
  • کودک خود را طوری نگه دارید که دست و پاهای آنها در نزدیکی بدن خود قرار داشته باشد
  • اجتناب از تحریک بیش از حد با نزدیکی افراد زیادی یا فعالیت بیش از حد در هر زمان
  • اجتناب از تلویزیون
  • اجتناب از مناطق پر سر و صدا ، به ویژه هنگامی که کودک در تلاش است خواب
  • اجتناب از چراغ های روشن در طول خواب
  • اجتناب از بیدار شدن از خواب کودک شما ناگهان
  • اجازه دهید کودک شما هنگامی که می خواهد بخوابد
  • منتظر بماند تا کودک شما به تنهایی برای تغذیه یا تغییر دادن آنها از خواب بیدار می شود

  همچنین ، از “پاداش” دادن کودک به هر دلیلی با شیر یا غذا خودداری کنید. دلبستگی ناسالم به غذا می تواند از همان زمان شروع شود که کودک کوچک شما هنوز کودک باشد.

  اگر کودک شما در حال دندانپزشکی است ، قبل از ارائه آن به آنها ، سعی کنید یک اسباب بازی دندانپزشکی یا دوده را درون یخچال قرار دهید. مکیدن و جویدن چیزهای سرد می تواند به کوچک شما کمک کند.

  اگر رفلاکس باعث ناراحتی برای کودک کوچک شما شد ، سعی کنید کودک خود را بعد از هر بار تغذیه به مدت 30 دقیقه به حالت ایستاده نگه دارید و پستانک را برای آرامش آنها پیشنهاد دهید.

  نوزادان به دلیل داشتن معده ریز و درشت نیاز به تغذیه دارند. کودک 4 تا 5 هفته ای فقط می تواند حدود 3 تا 4 اونس شیر را در هر زمان نگه داشته باشد . به همین دلیل است که نوزادان فقط کمی پس از تغذیه مجدد دیوانه می شوند. با بزرگ شدن نوزادان ، معده های آنها نیز رشد می کند و به آنها امکان می دهد شیر بیشتری را کنترل کنند.

  مهم نیست که از شیر دادن به کودک خودداری کنید. شیر دادن به کودک خود را بیش از آنچه می تواند در هر زمان تحمل کند ، باعث نمی شود احساس طولانی تر شدن احساس طولانی تر شود. شیر اضافی معمولاً به صورت استفراغ از بین می رود و باعث ناراحتی هر دو شما می شود تا زمانی که کودک تازه به حال آویزان بود.

  اگر در حال شیردهی هستید ، کودک شما وقتی که کامل است ، به طور معمول متوقف می شود. از طرف دیگر ، اینها ممکن است به چفت شدن ادامه دهند اما فقط ضعیف می شوند. این نشانه شما برای پایان دادن به جلسه تغذیه است.

  اگر شما در حال تغذیه بطری هستید ، تغذیه آن راحت تر است زیرا طبیعی است که بخواهید کودک شما در صورت وجود فرمول باقی مانده است. با رعایت قانون کلی انگشتی که توسط آکادمی اطفال آمریکا (AAP ): به طور متوسط ​​، کودک شما باید برای هر پوند روزانه 2.5 اونس فرمول دریافت کند. از وزن بدن حداکثر 32 اونس استفاده می شود.

  ممکن است شما وسوسه شوید که چند غذای جامد به کودک خود بدهید تا بتواند گودال بی کف آنها را پر کند. قبل از اینکه 6 ماهگی شروع شود ، از شروع کودک خود بر روی هر غذای جامد خودداری کنید. AAP تغذیه شیر مادر را به عنوان تنها منبع غذایی تا سن 6 ماهگی توصیه می کند.

  تلاش برای تغذیه غذای جامد کودک شما خیلی زود می تواند منجر به استفراغ ، معده ناراحت ، اسهال و حتی خفگی.

  حتی اگر کودک شما می تواند غذای جامد معده کند ، آن را به آنها می دهد خیلی زود می تواند منجر به پرخوری ، مشکلات مربوط به وزن و سایر مشکلات سلامتی در دوران کودکی و پس از آن شود.

  وقتی کودک شما شروع به خوردن غذاهای جامد کرد ، آنها هنوز به شیر مادر یا فرمول نیاز دارند. یک گفته رایج این است: “غذا قبل از غذا فقط برای تفریح ​​است.” با پزشک خود در مورد توصیه های خاص تغذیه ای برای فرزند خود صحبت کنید.

  کودک شما طی روزها یا هفته ها بزرگتر از حالت عادی دوره های رشد در طی سال اول. مانند نوجوانان ریز و درشت ، این زمانی است که آنها ممکن است حتی طاقت فرسا تر باشند و می خواهند تغذیه بیشتری کنند. به این نوع تغذیه خوشه تغذیه گفته می شود ، و کاملاً طبیعی است.

  تغذیه خوشه ای واقعی بیشتر در نوزادان با شیر مادر اتفاق می افتد و به سیگنال بدن مادر برای افزایش تولید شیر کمک می کند. نوزادان با بطری به طور کلی نیازی به تغذیه خوشه ای ندارند.

  جوانه های رشد در نوزادان به طور معمول در حدود 3 هفته ، 6 هفته ، 3 ماه و 6 ماه اتفاق می افتند. در طول رشد ، احتمالاً کودک شما از خوشه خوشه می گیرد. این بدان معنی است که آنها ممکن است بخواهند بیشتر و بیشتر و بیشتر از قبل تغذیه کنند. جغد شب شما ممکن است ناگهان گرسنه شود و چندین خوراک در شب بخواهد ، که در شب طولانی تر می خوابید. این خبر خوش آمدید برای خود محروم از خواب است! آنها ممکن است چند روز یا حتی چند هفته طول بکشند. ممکن است شما مجبور به تغذیه با شیر مادر یا بطری خوراک هر 30 دقیقه برخی روزها! نگران نباشید ، پس از گذر از رشد رشد ، کودک شما به سطح گرسنگی طبیعی خود باز خواهد گشت.

  ممکن است احساس کند که کودک شما همیشه گرسنه است ، اما رشد و تکامل زیادی در طی یک سال دارند. آنها همچنین زندگی را با شکم به اندازه بلوط شروع می کنند! شما کودک خود را به بهترین شکل می شناسید ، و با گذشت زمان ، یاد می گیرید که نشانه های آنها را بفهمید.

.

آیا کودک من گرسنه است یا مشکل چیز دیگری است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *