اخبار و پیش نمایش های ویندوز 10را بررسی کنید.

ویندوز 10 ، Cortana ، Xbox پشتیبانی و HoloLens: مایکروسافت چیزهای جدید زیادی را ارائه داد.

پیش نمایش ویندوز 10:

این چیزی است که نسخه جدیدارائه می دهد به اصطلاح Build 10049 جدید اکنون برای بارگیری در دسترس است. این نوآوری های متعددی را ارائه می دهد. مهمترین پیشرفت: مرورگر Spartan روی صفحه قرار دارد. با این حال ، مایکروسافت خاطر نشان می کند که نسخه اولیه است و هنوز کامل نشده است. بنابراین ممکن است اشتباهاتی رخ دهد. مایکروسافت لیست کاملی از همه تغییرات را در وبلاگ خود قرار داده است .

این چیزی است که سیستم عامل جدید ارائه می دهد

» بارگیری: بارگیری پیش نمایش فنی ویندوز 10 (32 بیتی)
» بارگیری: بارگیری پیش نمایش فنی ویندوز 10 (64 بیتی)

ویندوز 10: اخبار و بررسی های فعلی

29. ژوئیه 2015: به روز رسانی فوری را مجبور کنید

حتی اگر همه الزامات برآورده شود (نصب ویندوز 7 با بروزرسانی SP1 یا ویندوز 8.1 ، هیچ نسخه کپی رایت نشده ، تمام به روزرسانی های نصب شده) ، ابزار آماده سازی نوار وظیفه در حال حاضر گزینه تغییر برای ویندوز 10 را به همه کاربران ارائه نمی دهد. مایکروسافت فقط می خواهد سیستم عامل را به صورت جداگانه آزاد کند. دو راه برای شروع تنظیم فوری وجود دارد:

توصیه می شود که MediaCreationTool ، از طریق آن می توانید پرونده ایزو ویندوز 10 را دریافت کنید. پس از سوختن به دی وی دی ، ارتقا را آغاز کنید. با راه اندازی ویندوز ، روی پرونده Setup.exe در دایرکتوری DVD کلیک کنید. ابتدا مطمئن شوید که نصبهای به روزرسانی ویندوز به طور خودکار انجام می شود: شما روی کلید Windows و R فشار دهید ، wuapp را وارد کنید ، کلیک کنید خوب ، تغییر تنظیمات را در بالا سمت چپ انتخاب کرده و در صورت لزوم تنظیم مناسب را تعیین کنید. سپس خط فرمان را با حقوق سرپرست باز کنید: در منوی شروع cmd را جستجو کنید و Ctrl ، Shift ، را وارد کنید. پس از فشار دادن Enter ، بارگیری باید در گفتگوی به روزرسانی ویندوز قابل مشاهده باشد.

28. جولای 2015: تحویل برای ارتقاء ذینفعان

کاربران بیشتر ویندوز 7 و 8 (.1) گزارش دادند که فایل ها را نصب می کنند روی رایانه های خود بارگذاری می شوند. پوشه مربوطه در قسمت C پنهان است و “$ Windows. ~ BT” نام دارد. برنامه هنوز نصب نشده است. طبق گفته مایکروسافت ، این مرحله در آلمان و در سرتاسر جهان به مرحله اجرا خواهد رسید – هنوز مشخص نیست که آیا هر کاربر در روز چهارشنبه ارائه می شود. اگر به روزرسانی خود را رزرو کرده اید ، می توانید بررسی کنید که آیا بارگیری فایل های نصب در پوشه پنهان برای شما آغاز شده است یا خیر. برای اینکه پرونده های پنهان در ویندوز 7 قابل مشاهده باشد ، دنباله های ویدیویی را دنبال کنید دستورالعمل ها همچنین علامت بررسی کنار “مخفی کردن پرونده های سیستم محافظت شده” را حذف کنید. به طور مشابه با Windows 8 ادامه دهید: شما Explorer را با “Windows + E” باز می کنید ، زبانه “View” و سپس دکمه “گزینه ها” را در سمت راست انتخاب کنید. همچنین در آنجا می توانید علامت بررسی کنار “مخفی کردن پرونده های سیستم محافظت شده” را حذف کرده و گزینه “نمایش پرونده های مخفی ، پوشه ها و درایوهای مخفی” را با یک نقطه علامت گذاری کنید. اگر مایکروسافت قبلاً محتوای ویندوز 10 را تحویل داده است ، می توانید شش پوشه زیر را با نام های “کار” ، “منابع” ، “NewOS” ، “LangPacks” ، “درایور” در پوشه “C: $ Windows ~ BT” پیدا کنید. “،” به روز رسانی “. آنها حاوی پرونده های جدید با ورودی تاریخ از 28/2/2015 هستند. هشدار: پرونده های سیستم به هیچ وجه پنهان نیستند. برای جلوگیری از حذف تصادفی پرونده های مهم ، گزینه های نمایش را در حالت عادی پس از آن تنظیم مجدد کنید.

28. جولای 2015: مایکروسافت مسدود کننده بروزرسانی را منتشر کرد

این واقعیت که کاربران Windows 10 Home دیگر نمی توانند به روزرسانی های خودکار را خاموش کرده یا حداقل آنها را به تعویق بیندازند ، همانطور که در نسخه Pro باعث نارضایتی می شود. علاوه بر پچ های امنیتی مفید ، کاربران نیز در آینده باید به روزرسانی های اختیاری مانند درایور دستگاه ها را اعمال کنند. مانند مجله تجاری ایالات متحده فوربز گزارش داد که مایکروسافت اولین فاجعه بروزرسانی کوچک خود را با آن همراه داشته است: دارندگان کارتهای گرافیکی انویدیا از سوسو زدن مانیتور و حتی مشکلات PC بعد از نصب بروزرسانی خودکار درایور شکایت دارند. مایکروسافت قبلاً پاسخ داده است. در انجمن پشتیبانی ، کاربران آسیب دیده نه تنها دستورالعمل هایی درباره نحوه حذف درایور ناخواسته و به روزرسانی های ویندوز ، همچنین می توانید Update-Blocker ، که با آن می توان از نصب مجدد وصله های عوضی از طریق Windows Update جلوگیری کرد. پس از کلیک روی مخفی کردن به روزرسانی ها ، لیستی از به روزرسانی های موجود ظاهر می شود و موارد مورد نظر را می توان با تیک حذف کرد. این سیستم تنظیمات پنهانی را ارائه می دهد تا ویندوز حتی از طریق به روزرسانی های ویندوز جایگزین درایورهای در حال اجرا نگردد. برای تغییر آنها ، کلید Windows + Pause را فشار دهید ، روی تنظیمات سیستم پیشرفته ، زبانه سخت افزار ، روی تنظیمات نصب دستگاه ، خیر ، هرگز نرم افزار درایور را از Windows Update نصب نکنید ، ذخیره تغییرات و خوب 

24. جولای 2015: مایکروسافت قیمت یورو را نامگذاری می کند

بعد از اعلام مایکروسافت قیمت دلار آمریکا برای نسخه های کامل ویندوز 10 در ابتدای ژوئن ، قیمت رسمی یورو امروز دنبال شد. گرگور بیلر ، مدیر آلمانی مایکروسافت ، در صفحه ورود وبلاگ a > این بدان معنی است که ویندوز 10 در آلمان به طور قابل توجهی گرانتر از ایالات متحده است ، جایی که به ترتیب 119 و 199 دلار آمریکا قیمت دارند. بر اساس نرخ ارز فعلی ، نسخه ایالات متحده در نسخه خانگی حدود 26 یورو است ، نسخه حرفه ای حتی 98 یورو ارزان تر است.

24. جولای 2015: یادداشت های منتشر شده از قبل منتشر شده

پس از 15 ژوئیه ، مایکروسافت ویندوز “به پایان رسیده” را به سازنده سخت افزار ارسال کرد – و همراه با آن یادداشت های انتشار. این یادداشت های انتشار اکنون ظاهراً از طریق پرتال افشای روسی WZOR به عموم مردم رسیده است. علاوه بر تعداد زیادی از رفع اشکال ، این سند تعدادی از خطاها را نشان می دهد که هنوز هم باز هستند. در حالی که اینها بیشتر مسائل جزئی هستند ، همچنین برخی از اشکالات اصلی وجود دارد که عمدتا بر بروزرسانی نسخه قبلی ویندوز تأثیر می گذارد. اگر از برنامه Mail تحت ویندوز 8.1 استفاده می کنید و پیام های زیادی را در آن ذخیره کرده اید ، باید انتظار داشته باشید که مدت زمان بروزرسانی قابل ملاحظه ای طولانی تر یا حتی این روند قطع شود. مشکل دیگر کاربرانی را که به طور خودکار به یک حساب کاربری محلی در ویندوز قدیمی وارد شده اند ، تحت تأثیر قرار می دهد. ممکن است هنگام ورود به حساب مایکروسافت در ویندوز 10 پیام خطایی دریافت کنند. اطلاعات بیشتر را می توانید در بخش “مسائل شناخته شده” در انتشار یادداشت پیدا کنید.

21. جولای 2015: به روزرسانی بزرگ بعدی در ماه اکتبر ارائه می شود

ویندوز 10 هنوز وجود ندارد و هنوز مایکروسافت در حال به روزرسانی بعدی است. به عنوان گزارش Neowin “موج آستانه 2” است. بروزرسانی باید در اکتبر سال جاری عرضه شود و عمدتا رفع اشکال و تنظیم دقیق را ارائه می دهد. دقیقاً چه چیزی در آن است ، نوین نمی گوید. از آنجا که مایکروسافت قبلاً وعده بهبودهای پاییز را داده است ، ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که آنها واقعاً در آن زمان خواهند آمد. برای مثال Edge باید بتواند افزونه های مرورگر شخص ثالث را از Firefox بارگیری کند. صرفه جویی در برنامه ها روی کارتهای SD خارجی نیز در لیست عملکردهای آینده قرار دارد. بسیاری از کاربران یک عملکرد دیکته برای کرتانا را دوست دارند. نویین می گوید آنچه واقعاً در ستاره ها ظاهر می شود که از پایان بروزرسانی فاصله دارد. مایکروسافت باید دو بروزرسانی اصلی را برای سال 2016 برنامه ریزی کند. اولین عنوان با عنوان Redstone است و باید در بهار بیاید. بنابراین به روز رسانی دوم برای پاییز 2016 برنامه ریزی شده است.

20. جولای 2015: مایکروسافت قول به روزرسانی های ویندوز 10 را به مدت ده سال می دهد

مایکروسافت اعلام کرده است که ویندوز 10 به مدت ده سال به روزرسانی ها را دریافت می کند. از اکتبر 2025 ، مایکروسافت دیگر به روزرسانی های امنیتی و وصله های Windows 10 را منتشر نخواهد کرد. مایکروسافت در نظر دارد توسعه و بهبود عملکردها را در اکتبر 2020 متوقف کند.

17. جولای 2015: پس از همه ویندوز 10 برای آزمایش کنندگان رایگان است؟

به عنوان اولین کاربران رایانه شخصی ، از 15 ژوئیه 2015 ، همه “خودیها” به طور درخواستی به نسخه نهایی ویندوز ساخت 10240 ارتقاء داده شده اند. نه تنها اعلامیه دسکتاپ در مورد نسخه ارزیابی از دست رفته است: همچنین “بمب زمانی” – تاکنون. تاریخ انقضا ثابت در هر نسخه بتا – ناپدید شده است. این در حال حاضر آرزوهایی را ایجاد می کند که مدتهاست شایع شده است که مایکروسافت در پایان آزمایش های بتا سخت کوشی خود را با مجوز رایگان پاداش می دهد. هر کسی که نسخه پیش نمایش ویندوز 10 را با کلید محصول عمومی Insider 8N67H-M3CY9-QT7C4-2TR7M-TXYCV منتشر شده توسط مایکروسافت فعال کرده است (این معمولاً به طور خودکار اتفاق می افتد) و اکنون بازیابی نسخه های پیش نسخه (Insider Builds) را در تنظیمات به روزرسانی پیشرفته متوقف می کند ، در هر صورت ، یک نسخه صحیح فعال از ویندوز 10 را نگه می دارد. هنوز مشخص است که آیا مایکروسافت واقعاً چشم خود را به چند میلیون چشم می اندازد یا خیر. کلید Insider به طور موقت غیرفعال می شود. اگر این طور باقی بماند ، تمام نسخه های آزمایشی “غیرقانونی” در یک خرابکاری سقوط می کنند.

17. جولای 2015: خودی های جدید خوش آمدید – پس از 29 ژوئیه

اگر از نسخه آزمایشی ویندوز 10 به موازات ویندوز 7 یا 8 استفاده می کنید ، به هر حال می توانید به صورت رایگان به ویندوز 10 تغییر دهید ، زیرا نسخه های قدیمی به شما امکان ارتقاء رایگان را می دهد. مدتهاست که شناخته شده است که مایکروسافت پس از اتمام ویندوز 10 در تاریخ 29 ژوئیه ، برنامه آزمایش خودی را ادامه خواهد داد. به عنوان مثال ، اگر نمی خواهید از ویندوز 7 به خوبی استفاده کنید ، می توانید طبق معمول از نسخه آزمایشی خود استفاده کنید ، اما هنوز نسخه های اولیه جدیدی دریافت خواهید کرد که هنوز هم ممکن است حاوی خطا باشد. سؤالی که قبلاً باز بود مبنی بر اینکه آیا می توان ویندوز 10 را به صورت رایگان پس از 29 ژوئیه امتحان کرد ، اکنون توسط گابریل آول از طریق توییتر بر این اساس ، مایکروسافت قصد جلوگیری از ثبت نام جدید را ندارد. ظاهراً خودیهای جدید می توانند ساختهای جدید را به صورت رایگان در سایت insider.windows.com بارگیری کنند – که تا 29 ژوئیه باقی می ماند پیشنهاد قطعاً غیرفعال شده است.

17. جولای 2015: بروزرسانی RT در ماه سپتامبر دنبال خواهد شد

مدتهاست که شناخته شده است که مایکروسافت ویندوز 10 را برای ویندوز RT اکنون دفن شده ارائه نمی دهد – نسخه باریک ویندوز 8 یا 8.1 برای تبلت هایی با پردازنده های ARM. از این گذشته ، مایکروسافت با ایجاد برخی از عملکردهای جدید ویندوز 10 شیک برای Windows Lite ، صاحبان چنین دستگاه هایی را کنار گذاشته بود. در Twitter ، گابریل آول ، رئیس برنامه بتا ، خاص تر شد: بر این اساس ، بسته به روز رسانی “ویندوز 8.1 RT Update 3 “و در سپتامبر 2015 در دسترس است. Aul آشکار نکرد که دقیقاً چه به روزرسانی موجود است.

17. جولای 2015: ویندوز 10 چوب در 30 اوت می آید

مدتهاست این شایعه در حال پخش است که مایکروسافت دیگر نسخه خرده فروشی ویندوز 10 را فقط در قالب دی وی دی ها ارائه نمی دهد ، بلکه برای اولین بار نیز به عنوان USB می کشد. اسناد مربوطه هم اکنون برای اولین بار در وب سایت آمازون آمریکا ظاهر شده است. در آنجا می توانید صفحه اصلی- و نسخه های 119 یا 11 پیش خرید دلار آمریکا. با این حال ، طرفداران ویندوز 10 که نمی توانند با بروزرسانی رایگان از 29 ژوئیه به نسخه جدید ارتقاء دهند ، باید خیلی بیشتر منتظر بمانند: مایکروسافت 30 آگوست 2015 را به عنوان تاریخ انتشار نامگذاری می کند. مزیت وسایل نصب جدید آشکار است: بسیاری از دستگاه های جدیدتر مانند رایانه های لوحی یا اولترابوک ها به سادگی فاقد درایو دی وی دی یکپارچه هستند. چوب باید اجازه نصب نسخه 32 و 64 بیتی را داشته باشد – تاکنون هنگام نصب از دی وی دی ، نسخه مربوطه لازم بود.

16. جولای 2015: ویندوز 10 تقریباً آماده است – برای آزمایش کنندگان بتا!

مایکروسافت از امروز توزیع بتا جدید ویندوز 10 را توزیع کرده است. این تعداد ساخت 10240 است. مهمترین نوآوری: علامت علامت در گوشه پایین سمت راست با مراجعه به نسخه به بتا (“پیش نمایش خودی”) وجود ندارد. بنابراین ، نه تنها COMPUTER BILD گمان می کند که این RTM مورد انتظار طولانی است. این نسخه ای است که تولید کنندگان رایانه های شخصی به ویژه تجهیزات مجهز به دستگاه های خود را دریافت می کنند. گابریل آول ، رئیس بتا ویندوز 10 مایکروسافت ، تا حدودی مبهم اظهار داشت که نسخه 10240 “گامی نزدیک به نسخه است که کاربران نهایی در 29 ژوئیه منتشر می شوند. دريافت كردن”. طبق گفته آول ، مایکروسافت طی چند روز آینده به دنبال اشکالات بیشتر خواهد بود و به روزرسانی های مربوطه را ارائه می دهد.

نسخه 10240 فقط از طریق بروزرسانی ویندوز برای آزمایش کنندگان بتا قابل استفاده است. از آنجایی که مایکروسافت در حال حاضر هیچ آزمایش کننده جدید بتا را نمی پذیرد ، همه افراد باید صبور باشند.

این نسخه باعث ایجاد پایداری می شود. ارسال پرونده ها از برنامه ها سرانجام کار می کند. طبق گفته مایکروسافت ، مرورگر Edge باید خیلی سریعتر کار کند. با این وجود ، هنوز تنظیم سرویس جستجو به غیر از بینگ به عنوان پیش فرض در مرورگر جدید امکان پذیر نیست.

14. جولای 2015: حدس و گمان در مورد نسخه نهایی ویندوز 10 ادامه می یابد

دیروز همه چیز به ساخت 10176 به عنوان نسخه RTM اشاره کرد. اکنون نکاتی در شبکه چینی ظاهر می شود که نشان می دهد ساخت 10240 است – و آنها را به عنوان نامزدهای احتمالی انتشار RTM در آینده دعوت می کنند. به تازگی تصویری از یک نسخه ویندوز در وب سایت چینی PCBeta ظاهر شد ، که نشان می دهد ساخت 10240 مطابق با پنجره نسخه. طبق گفته این انجمن ، این ساختاری است که مایکروسافت اعلام کرده نسخه موقت RTM ویندوز 10 است. این نسخه “انتشار برای ساخت” (“آماده برای انتشار”) باید تا حد زیادی با ویندوز 10 نهایی مطابقت داشته باشد. تولید کنندگان سخت افزار باید از فردا بتوانند این کار را بر روی دستگاه های خود نصب کنند و از 29 ژوئیه به طور رسمی در دسترس انجمن ویندوز خواهد بود. در کنفرانس شرکای جهانی 2015 که برای فردا توسط مایکروسافت برنامه ریزی شده است ، برگزار می شود. احتمالاً اطلاعات الزام آورتر.

13. جولای 2015: نسخه نهایی ممکن است به بیرون درز شود

ویندوز 10 ساخت 10176 جدید در اینترنت ظاهر شده است ، که می تواند نسخه RTM (انتشار به ساخت) باشد. که تا حد زیادی با نسخه خرده فروشی مطابقت دارد! COMPUTER BILD ساخت جدید را امتحان کرده است: علامت علامت در پایین سمت راست ناپدید شده است. این نشان می دهد که پیشرفت به خوبی پیش رفته است. این نامه آزار دهنده برای بسیاری از کاربران در پیش نمایش فنی و پیش نمایش خودی اشاره کرد که بتا هنوز در حال استفاده است. احساس سریع و سریع احساس می کند. COMPUTER BILD شما را در نسخه های رسمی اولیه به روز می کند و بعداً در یک آزمون جامع روشن می کند که چقدر سریع می توانید با ویندوز 10 سریع راه بروید.

9. ژوئیه 2015: ویندوز 10 بتا جدید ، ساخت 10166

مایکروسافت به تازگی نسخه بتا جدیدی را منتشر کرده است. اگر گزینه “حلقه سریع” را در تنظیمات به روزرسانی انتخاب کرده اید ، می توانید آزمایش کنندگان بتا ویندوز را از طریق Windows Update نصب کنید. بروزرسانی حدود یک ساعت بر روی رایانه های تست در تحریریه انجام گرفت. با این حال ، این روش با برخی از دستگاهها کار نکرد زیرا Windows Update هیچ نوع ساخت جدیدی پیدا نکرد و با وجود کلیک های متعدد روی “بررسی به روزرسانی ها” ، فقط گزارش داد “دستگاه شما به روز است”. بنظر می رسد که ساخت 10166 هیچ ویژگی جدیدی را ارائه نمی دهد ، اما به طور عمده رفع اشکال است.

9. جولای 2015: Windows سلام و سخت افزار احتمالاً فقط در IFA

ویندوز 10 از ویژگی های جدید بسیاری شناخته شده است ، اما همه آنها بلافاصله پس از انتشار آن در 29 ژوئیه در دسترس نخواهد بود. در خلاصه رسانه ای IFA Innovations ، مایکروسافت اکنون اولین بینش را در برنامه خود از زمان عرضه محصولات ارائه می دهد. رایانه های شخصی ، نوت بوک و شرکت مجهز به ویندوز 10 به همین دلیل بیشتر در ماه سپتامبر در دسترس هستند. فقط چند تولید کننده قادر به تهیه دستگاه های خود برای ویندوز 10 هستند که پس از آن در ماه آگوست به اتمام می رسد ، آنها را در شرق دور تولید می کند و سپس آنها را به اروپا تحویل می دهد. با این وجود ، باید سخت افزاری وجود داشته باشد که همراه با ویندوز 8.1 باشد و هنگام شروع اولین بار ، بروزرسانی رایگان به نسخه 10 را پیشنهاد می کند. مایکروسافت قصد دارد نسخه های خرده فروشی ویندوز 10 را برای فروش در ماه آگوست ارائه دهد.

احتمالاً تجارت سخت افزار با ویندوز 10 فقط در ماه سپتامبر شروع می شود. مایکروسافت و شرکای آن می خواهند از نمایشگاه بین المللی رادیویی امسال در برلین برای ارائه سیستم عامل جدید خود استفاده کنند. این دستگاه ها باید سیستم بیومتریک جدید مایکروسافت ویندوز سلام پشتیبانی ، که جایگزین رمزهای عبور کلاسیک برای تأیید اعتبار است.

IFA 2015 از 4 اجرا می شود تا 9 سپتامبر در مرکز نمایشگاه در برلین. مایکروسافت برای اولین بار در بزرگترین نمایشگاه جهانی لوازم الکترونیکی مصرفی در نمایشگاه “نمایندگی فروش” (تالار 25) نمایش داده می شود.

8. جولای 2015: Beta of Office 2016 هم اکنون برای ویندوز 10

گابریل آول ، رئیس ویندوز مایکروسافت مایکروسافت ، در ایمیلی به همه آزمایش کنندگان بتا ویندوز 10 اعلام کرد که Office 2016 اکنون تحت ویندوز 10 نیز موجود است. وی از همه خودیها دعوت کرد تا نگاهی دقیق تر به نسخه آزمایشی Office 2016 بیندازند. این اطلاعیه تعجب آور است زیرا نسخه آزمایشی Office چندین هفته در برخی از رایانه های آزمایش بتا ویندوز 10 اجرا شده است. در حقیقت ، مشکلی در نصب مجدد وجود داشت زیرا Windows در حین فرایند خراب شد. پس از راه اندازی مجدد کامپیوتر ، نصب بتا Office با یک پیام خطا قطع شد. فقط تلاش جدید موفقیت آمیز بود.

7. جولای 2015: آیا ویندوز 10 هنوز تمام نشده است؟

29 ژوئیه 2015 مهلت بزرگ است! سپس مایکروسافت می خواهد ویندوز 10 را وارد جهان کند. با این حال ، نسخه نهایی باید خیلی زود آماده باشد تا تولید کنندگان نرم افزار و سخت افزار بتوانند از آن استفاده یا تست کنند. نسخه بتا با شماره ساخت 10176 و مخفف th1 اکنون در اینترنت ظاهر شده است. th1 می تواند برای Threshold ، نام کد قبلی برای جانشین ویندوز 8 باشد. پورتال خبری ایالات متحده Neowin ادعا می کند از منابع نزدیک مایکروسافت شنیده است که RTM باید در تاریخ 9 ژوئیه 2015 آماده شود. RTM مخفف Release To ساخت (نسخه برای سازنده) است. این نسخه ای است که تولید کنندگان رایانه های شخصی روی رایانه های جدید خود قرار داده اند. کارشناسان گمان می کنند مایکروسافت حداکثر تا 15 ژوئیه 2015 RTM را در رایانه های شخصی و تولید کنندگان نرم افزار توزیع کند. هنوز مشخص است که آیا مستقیم به آزمایش کنندگان بتا می رود یا خیر. اما احتمالاً این هفته نسخه جدید بتا وجود دارد که شامل برنامه های جدید Groove Music و Video و TV خواهد بود.

این غول نرم افزاری چندین بار تأکید کرده است که ویندوز 10 دیگر در مرحله نهایی خود نخواهد بود. بروزرسانی جدیدی برای تاریخ انتشار در 29 ژوئیه 2015 وجود خواهد داشت. مایکروسافت ویندوز 10 را به عنوان یک سرویس مداوم به جای یک محصول نهایی مشاهده می کند. موج بعدی به روزرسانی ها در پاییز با عملکردهای جدید برای مرورگر Edge و دستیار صوتی Cortana. سپس نسخه های ویندوز 10 برای گوشی های هوشمند و Xbox نیز وجود خواهد داشت.

3. جولای 2015: ساخت 10162 شامل ISO و قیمت ها وجود دارد

مایکروسافت دو روز پس از نسخه قبلی ، بتا جدیدی را منتشر کرده است. اینک تعداد ساخت 10162 را دارد. صرف نظر از اینکه “سریع” یا “کند” در تنظیمات به روزرسانی انتخاب شود ، در دسترس همه آزمایش کنندگان است. همچنین فایلهای ISO تازه ای از مایکروسافت وجود دارند که شامل ویندوز 10 کامل برای نصب جدید هستند. بارگیری نسخه 64 بیتی حدود 4 گیگابایت است و برای اکثر رایانه ها توصیه می شود. اغلب فقط رایانه های قدیمی هنوز پردازنده های 32 بیتی دارند. اما همچنین یک Microsoft Windows نسخه بتا ویندوز 10 وجود دارد. وب سایت Winfuture گزارش می دهد که قیمت یورو برای ویندوز 10 در اینترنت ظاهر شده است. نسخه خانگی روی یک USB USB 119 یورو قیمت دارد. برای نسخه حرفه ای 199 یورو قرار است

2. جولای 2015: سیستم دستورالعملهای عملیاتی را نشان می دهد

از امروز ، نسخه های پیش نسخه ویندوز 10 دستورالعمل های عملکرد را نشان می دهند. آنها در یک پنجره بازشو ظاهر می شوند و درنظر گرفته شده است که آزمایش کنندگان را به سیستم عامل نزدیکتر کند. معاون رئیس مایکروسافت ، جو بلفیور ، این موضوع را از طریق توییتر اعلام کرد. نکات در نسخه خرده فروشی نهایی ظاهر نمی شود. پنجره های بازشوی مربوطه از ویندوز 8.1 شناخته شده است: برای آشنایی کاربران با سیستم کاشی ، تعداد کمی از ویندوز ظاهر می شوند که عملکرد را با گوشه های صفحه نمایش می دهند.

1. جولای 2015: New Build 10159 اینجاست

ویندوز 10 به آرامی به نسخه نهایی نزدیک می شود. درست یک روز پس از انتشار Build 10158 ، مایکروسافت شب گذشته پیش نمایش دیگری را دنبال کرد. اگر نوع نصب “سریع” را در تنظیمات در زیر به روزرسانی و امنیت و گزینه های تمدید شده انتخاب کرده اید ، می توانید بلافاصله نسخه 10159 را بارگیری و نصب کنید. نسخه جدید باید حدود 300 رفع اشکال داشته باشد ، بنابراین رئیس ویندوز خودی گابریل آول را در Windows Blog . آول توضیح می دهد که چرا مایکروسافت پس از یک روز با اجرای تست های داخلی توانست دوباره تحویل دهد. یک هفته قبل از تحویل دیروز ، ساخت 10158 با سرعت های زیادی در نظر گرفته شد. علاوه بر رفع اشکالات بسیاری ، آزمایش کنندگان می توانند به دنبال نوآوری نوری باشند: نسخه 10159 برای اولین بار حاوی تصویر پس زمینه “Hero” است. در صفحه قفل نشان داده می شود. برای دیدن تصویر روی دسک تاپ ، روی یک فضای خالی روی سطح کار کلیک راست کنید ، روی سفارشی کردن و تصویر زمینه کلیک کنید.

1. جولای 2015: ساخت 10158/10159: نوآوری های بیشتر

بسیاری از نوآوری ها از زمان ساخت 10158 مربوط به مرورگر مایکروسافت Edge است ، که برنامه وی دیگر برای اولین بار عنوان کاری Project Spartan را ندارد (به اخبار 30 ژوئن 2015 مراجعه کنید).

یکی دیگر از نوآوری ها: دستیار صوتی مایکروسافت کورتانا ، علاوه بر Edge و نسخه تجاری Office 365 ، از طریق تماس صوتی از پشتیبانی پشتیبانی می کند.

ویژگی های فعلی و آینده

قبل از نصب ویندوز 10 ، مطمئناً باید از اسناد مهم خود نسخه پشتیبان تهیه کنید ، به عنوان مثال در یک USB . نصب ویندوز جدید ساده است و با نصب های بی شماری در تیم تحریریه COMPUTER BILD تاکنون هیچگونه نقص جدی مشاهده نشده است.

دوم:

به طوری که نصب با بیشترین سرعت و روان انجام شود ، باید کامپیوتر را تمیز کنید. بنابراین تمام برنامه های غیر ضروری را از طریق کنترل پنل ویندوز حذف کنید. همچنین تمام داده های بالاست مانند پرونده های موقتی را حذف کنید. ویندوز عملکرد خود را برای این کار ارائه می دهد. برای انجام این کار ، روی نماد هارد دیسک C: در Windows Explorer کلیک راست کنید و Properties را انتخاب کنید. سپس روی تمیز کردن کلیک کنید ، چند ثانیه صبر کنید و سپس روی فایلهای سیستم را تمیز کنید دهانه> را دنبال کنید. ویندوز سپس پرونده های زباله را جستجو می کند. سپس لیستی ظاهر می شود که در آن همه صندوق ها را می زنید. بعد از کلیک روی OK و پاک کردن پرونده ها ، ویندوز کامپیوتر را روشن می کند تمیز. سپس می توانید برنامه تمیز کردن تمیز کردن را انتخاب کنید ، مانند CCleaner برای حذف زباله های بیشتر پس از تمیز کردن رایانه ، آماده نصب است.

سوم: به کدام نسخه ویندوز نیاز دارید؟

قبل از شروع نصب ، باید بدانید که رایانه شما نسخه 32 یا 64 بیتی را اجرا می کند. برای انجام این کار ، کلیدهای Windows و Pause را همزمان فشار دهید. در پنجره ای که سپس ظاهر می شود ، علاوه بر “نوع سیستم” ، نوع مربوطه را نیز خواهید فهمید. نسخه سیستم 32 بیتی فقط برای رایانه های قدیمی تر مناسب است. نسخه 64 بیتی بسیار مدرن تر است: استفاده بهتر از پردازنده و حافظه را انجام می دهد و برنامه های اقتباس سریعتر اجرا می شوند. اگر می خواهید بیش از 4 گیگابایت رم استفاده کنید ، نمی توانید از حالت دوم جلوگیری کنید. با بروزرسانی ویندوز 10 ، مایکروسافت عملا یک انتخاب رایگان در اختیار شما قرار می دهد: شما می توانید نسخه 64 بیتی را نیز نصب کنید ، حتی اگر قبلاً از نسخه 32 بیتی استفاده کرده اید. اساساً ، این مورد در مورد اکثر واحدهای حسابی که هنوز هم امروزه مورد استفاده قرار می گیرند ، اتفاق می افتد. فقط پردازنده های بسیار قدیمی یا برخی مدل های سری Atom اینتل فقط 32 بیتی را درک می کنند. برای قرار گرفتن در قسمت امن ، خط فرمان را باز کرده و در wmic cpu get Architecture تایپ کرده و Enter را بزنید. اگر نتیجه “0” باشد ، پردازنده شما فقط از سیستمهای 32 بیتی پشتیبانی می کند. اگر از طرف دیگر یک “6” یا “9” وجود داشته باشد ، هنگام تعویض مشکلی وجود نخواهد داشت.

.

اخبار و پیش نمایش های ویندوز 10را بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/wekjriusd...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35