افزایش تاب آوری ما

Young plant growing from old stump همه ما خود را سخت در حال تلاش برای مقابله با تغییرات در فرهنگ خود در چند ماه گذشته می دانیم که بر زندگی شخصی و زندگی کاری ما تأثیر می گذارد. با انجام این کار ، همه ما باید در تاب آوری رشد کنیم.

تاب آوری چیست؟ تعریف فرهنگ لغت می گوید انعطاف پذیری قدرت یا توانایی بازگشت به حالت اولیه ، موقعیت و غیره پس از خم شدن ، فشرده شدن یا کشیده شدن است. قابلیت ارتجاعی. همچنین توانایی بهبود سریع بیماری ، افسردگی ، سختی یا موارد مشابه است. شناوری.

انعطاف پذیری به چند دلیل مهم است ؛

 • این به ما کمک می کند تا ابزارهایی را برای محافظت از خود در اختیار داشته باشیم که تجربیات زیادی داشته باشیم
 • این به ما کمک می کند تا در دوره های سخت یا استرس زا تعادل را در زندگی خود حفظ کنیم
 • همچنین می تواند ما را در برابر برخی مشکلات و مشکلات مربوط به سلامت روانی محافظت کند

هیچ کس سختی ها را دوست ندارد ، اما اجتناب از شرایط سخت اغلب یک انتخاب نیست. چقدر این را در جامعه سرطان می دانیم. زندگی با یک رویداد ویرانگر-مانند همه گیری یک بار در نسل یا تشخیص سرطان-ممکن است اجتناب ناپذیر زندگی باشد. بنابراین ، توسعه انعطاف پذیری ما نه تنها می تواند به ما در مقابله با شرایط چالش برانگیز مانند شرایطی که با آن روبرو هستیم ، کمک کند ، بلکه می تواند به ما در رسیدن به اوج عملکرد جدید و افزایش رضایتمندی در زندگی شخصی و حرفه ای کمک کند.

کارکنان ما ، درست مانند بیماران ما ، در حال توسعه انعطاف پذیری خود ما هستند. در اینجا آنچه برخی از آنها می گویند آمده است:

 • از نظر من ، توصیف فردی به عنوان مقاوم به این معناست که مجبور بوده است از طرف دیگر ناملایمات یا فاجعه آمده باشد. آنها بازمانده هستند آنها مجبور شده اند بازسازی را بیاموزند. اغلب ، من هنگام صحبت با بیماران از این کلمه استفاده می کنم ، زیرا این همان چیزی است که آنها هستند. اغلب ، آنها می گویند: “من چاره ای نداشتم.” اما در واقع ، آنها این کار را کردند. زیرا آنها یک عادت جدید در زندگی خود ابداع می کنند و قطعات را برمی دارند و دوباره شروع می کنند. و دوباره. آنها داستان جدیدی برای گفتن دارند.
 • وقتی در مورد تاب آوری صحبت می کنیم ، به خودروهای سپر فکر می کنم. گاهی اوقات ضربه ها شما را می خنداند ، برخی باعث صدمه به شما می شوند ، برخی دیگر شما را تکان می دهند. اما شما همچنان می دانید که زندگی یک سواری است و کسی یا چیزی وجود دارد که ضربه را آرام می کند.
 • در مراقبت های بهداشتی اغلب در مورد تاب آوری صحبت می کنیم. چگونه آن را بسازیم ، به آن آموزش دهیم ، آنچه را که یاد می گیریم تمرین کنیم. سپس یک بیماری همه گیر فرا می رسد و بسیاری از ابزارهایی که ما برای مقاوم سازی از آنها استفاده می کردیم ، بی ربط می شوند.
  ایجاد تاب آوری یک فرایند مادام العمر است. این شامل بازتاب خود ، تعیین مرزها و پرورش استراتژی های مقابله سالم و مراقبت از خود است. من فکر می کنم این چیزی است که می تواند کاهش پیدا کند ، مخصوصاً در چنین مواقعی. تمرین شفقت به خود بسیار مهم است.

heart shaped bowls filled with grains و در اینجا برخی از مواردی است که کارکنان ما در مورد خود و ابزارهایی که از آنها استفاده می کنند در هنگام توسعه انعطاف پذیری یاد می گیرند:

 • سختی ، تنش ، کرنش ، استحکام ، سختی و فشار همه اصطلاحات مرتبط در علم و مهندسی مواد هستند. میزان استرس و کششی که یک ماده می تواند تحمل کند ، چقرمگی آن است. شما همه افراد بسیار بسیار سختی هستید. چند روش برای افزایش چقرمگی یک ماده وجود دارد:
  کشش را افزایش دهید.

  • افزایش حجم
  • تا حدی ، همه ما مجبور بودیم هر دو را انجام دهیم. همه ما فوراً انعطاف پذیرتر و کشسانتر شدیم.
  • ما فشارها را در میان تیم/بنیاد بزرگتری پخش می کنیم تا فشار بر هر نقطه بیش از حد بالا نرود.
 • من فکر می کنم همه ما نشان داده ایم که چقدر مقاوم هستیم. همه ما با یک عادی جدید روبرو شده ایم. اساساً ، با کلاه گذاشتن ، همه ما از خانه شروع به کار کردیم ، گردش کار خود را تطبیق دادیم و همه را برای بیمارانمان کار می کردیم. برخی از ما مجبور شدیم برای فرزندانمان معلم مدرسه خانگی شویم و همچنین نقش کارکنان مراقبت حمایتی را ادامه دهیم. من نمی دانم چگونه کار می کنید اما من برای شما کف می زنم!
 • من با بیماران بحث کردم این است که وقتی مکانیسم های مقابله معمولی ما از بین برود ، کنار آمدن با مسائل سخت چقدر سخت است (روال عادی کار ، ورزش خارج از خانه ، رفتن به بار یا رستوران ، دور هم جمع شدن) با دوستان و خانواده ، استراحت از فرزندان). من همیشه این نکته را نشان می دهم که چگونه بیماران در این شرایط دشوار با پیشروی در مواجهه با مسائل سخت در زندگی شخصی خود ، حتی در شرایطی که کار آسانی نیست ، از خود نشان می دهند.
 • واژه رشد واقعاً برای من مطرح شد. علیرغم تغییرات ناگهانی و ناشناخته ها ، من شخصاً مجبور بودم مقاوم باشم و معتقدم که غیرممکن ممکن است. من باید قدرت و شجاعت خود را نشان می دادم و به خودم می گفتم “بله من می توانم این کار را انجام دهم”. من می دانستم که تیم ، خانواده و بیماران به من بیشتر احتیاج دارند ، بنابراین ترس های خاصی را باید نادیده گرفت تا بتوانم در این زمان های نامعلوم به دیگران کمک کنم.

امیدواریم با این پیام ارتباط برقرار کرده باشید و با کلمات تیم ما مشخص شده باشید. برخی از افراد ممکن است برای گذراندن دوران سخت به حمایت بیشتری نیاز داشته باشند و ما اینجا هستیم تا از شما حمایت کنیم! ما اینجا برای یکدیگر آمده ایم تا با هم از این همه گیری عبور کنیم. لطفاً برای اطلاع بیشتر از منابع موجود با تیم ما تماس بگیرید.

افزایش تاب آوری ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *