امسال به بچه ها کمک کنید تا سواد مالی بسازند

به عنوان مربی ، ما وقت خود را صرف فکر کردن در مورد چگونگی آماده سازی دانش آموزان برای آینده می کنیم. در دوران معلم خود ، تمام تلاش خود را کردم تا بین مطالب موجود در برنامه درسی ریاضی و دنیای خارج از کلاس درس خود ارتباط برقرار کنم. برای بسیاری از دانش آموزان ، شناسایی دلیل “دلیل” دلیل عدم یادگیری یک استراتژی خاص در کلاس ریاضی ، یک چالش است. با فعالیت های سواد مالی ، ما می توانیم به دانش آموزان کمک کنیم که دلیل و مهارتهای اساسی را ببینند.

بسیار مهم است که دانش آموزان سواد مالی ایجاد کنند. مربیان می توانند از طریق تجربیات کلاس مانند آنچه در زیر شرح داده شده است ، دانش آموزان را برای حرکت در دنیای هزینه ، پس انداز و سرمایه گذاری آماده سازند!

در این ماه با T. Rowe Price بچه ها اعتماد به نفس پول ® . وقتی تیمشان به من نزدیک شد ، هیجان زده شدم زیرا این موضوع نزدیک قلب من است. برای آمادگی واقعی دانشجویان برای دانشکده ها و مشاغل ، سواد مالی بسیار مهم است. دانش آموزانی که مبانی سواد مالی را درک می کنند می توانند با صرف هزینه ، صرفه جویی و سرمایه گذاری تصمیم های هوشمندانه تری بگیرند.

سواد مالی برای کودکان ایجاد کنید

T. بچه اعتماد به نفس Rowe Price همچنین منابع والدین و مربیان را در بر می گیرد. این موضوعات شامل تعیین اهداف پس انداز و ایجاد بودجه است. پیروان منظم وبلاگ a > بدانید که چقدر دوست دارم ابزارها و منابع EdTech را به اشتراک بگذارم. به خصوص مواردی که تجربیات معتبر و مرتبط را برای دانش آموزان درج می کند. با استفاده از این منابع ، دانشجویان موضوعاتی مانند تورم و بهره را بررسی می کنند. آنها بهتر خواهند فهمید که چگونه این مفاهیم سواد مالی می توانند بر تصمیمات روزمره و طولانی مدت پول آنها تأثیر بگذارد.

You can help students in middle and high school build financial literacy this school year with the resources from T. Rowe Price's new program.

من واقعاً دوست دارم که چگونه بچه ها اعتماد به نفس پول راهنمای تدریس مدرسه راهنمایی و راهنمای تدریس دبیرستان ها اطلاعات آماده برای استفاده برای کلاس شما دارند. این دروس واضح است ، به استانداردها متصل شده است و سؤالات و اطلاعات زیادی را برای مربیان پیشرو درسی ارائه می دهد. گزینه هایی برای تمایز دروس و ایده های زیادی وجود دارد که می توانید به کلاس خود بیاورید.

اگرچه شما می توانید به طور کامل این درس ها را تدریس کنید – از آنجا که منابع زیادی در این راهنما وجود دارند – من همچنین می توانم این را ببینم که برای اتصال به یک فعالیت یادگیری مبتنی بر پروژه نیز سازگار است. اهداف هر درس مربوط به زندگی روزمره دانشجویان است. آنها شامل مهارتهایی هستند که می توانند بلافاصله وارد عمل شوند.

راهنمای والدین برای سواد مالی

علاوه بر منابع صنفی که در بالا به آنها اشاره شد ، بچه ها اعتماد به نفس پول راهنمای فعالیت والدین . این منبع برای خانواده هایی که به دنبال بهترین راه حل این موضوع در خانه هستند مناسب است. و من مطمئن هستم که پدر و مادرهایی درمورد تصمیمات مربوط به پس انداز و هزینه خود نیز فکر می کنند!

من مطمئناً می توانم گروهی از والدین را ببینم که درمورد چگونگی اجرای این فعالیت ها در خانه ، در آخر هفته یا در کلوپ بعد از مدرسه با یکدیگر صحبت کنند. این نکات برای ایجاد اعتماد به نفس با همه اعضای خانواده بسیار عالی است ، و من دوست دارم از منابع اضافی استفاده کنم. این واژه نامه ابزاری عالی برای خانواده هایی است که ممکن است در مکالمات روزمره خود از اصطلاحاتی مانند تخصیص دارایی یا متنوع سازی استفاده نکنند. این راهنما شامل تصاویری عالی و روشهای زیادی برای ایجاد بحث در مورد این موضوع مهم است.

بازی سواد مالی برای کودکان

راهنماهای والدین و معلمان منابع خارق العاده ای برای مربیان و مراقبین هستند. این می تواند به آنها در هدایت گفتگوها و فعالیت های مربوط به سواد مالی کمک کند. مردمی که در پشت این منابع قرار دارند نیز یک بازی سواد مالی برای بچه ها دارند! آن را Adventure Banks Star ® . می توانید به بازی در یک مرورگر وب دسترسی پیدا کنید ، یا آن را در دستگاه همراه خود بارگیری کنید.

موجود در وب ، اپل فروشگاه برنامه ، Google Play ™ فروشگاه و در آمازون ، بازی Star Banks Adventure به کاربران امکان می دهد شخصیت خود را انتخاب کنند. دانش آموزان بودجه تعیین می کنند و برخی از همان ایده هایی را که در مورد فعالیتهای کودکان با اعتماد به نفس پول می شنوید ، کشف می کنند. آنها برای رسیدن به اهداف خود اقدام به پس انداز و درآمد می کنند. اگر در کلاس خود فعالیت های بچه های اعتماد به نفس بچه ها را انجام می دهید ، این برنامه یک برنامه عالی در منزل است که می توانید در یک خبرنامه کلاس یا پیام ویژه ای به خانواده ها ذکر کنید.

.

امسال به بچه ها کمک کنید تا سواد مالی بسازند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *